2024. Május 11. - 17:03:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Xéna AX-MAP teszt-célegyenesben a Masters EB-re  (Megtekintve 31912 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 22. - 12:56:48
Válasz #45
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member

2008. Május 22. - 15:14:49
Válasz #46
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 22. - 15:56:28
Válasz #47
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 22. - 16:41:04
Válasz #48
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 23. - 17:56:21
Válasz #49
Nem elérhető

hispi


Nekem a "hát" póz tetszik a legjobban.
Nagyon brutális.  Łł=

2008. Május 24. - 11:01:48
Válasz #50
Nem elérhető

Xéna


Sziasztok!
Kicsit elmaradoztam az utóbbi időben,mert már eléggé gallyon vagyok a fogyasztástól,eddig 12kg ment le,van még kb.4kiló,ami a víz.
A Hyperdrolt és a Mass FX-et az utolsó pillanatig fogom szedni,mert a vízhajtásnál általában jól el szoktam vékonyodni,remélem,most megmarad az izomtömeg.Júni 1-én van a válogató Baján az EB-re,meglátjuk,mi marad belőlem.
Annak kifejezetten örülök,hogy a hátam nyerte el elsősorban a tetszésetek,mivel a 2005-ös őszi szezon után(ami mellesleg az első versenyszezonom volt)komoly kritikákat kaptam annak elmaradottsága miatt.Miután az ország egyik legjobb hátával rendelkező férfi a férjem,vadul ráhajtottunk eme testrész fejlesztésére,már jó úton haladunk,de lesz még nagyobb is!!
Jövő héten próbálunk még fotókat készíteni,ami nem lesz könnyű,mert eltörött a kijelző,Laci most is vaktában csinálta rólam a képeket.
Köszönöm a véleményezéseket!

2008. Május 24. - 11:26:26
Válasz #51
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amikor pár hete bejöttetek az üzletbe Lacival, már akkor is nagyon komoly formában voltál...de most :-O:-)!

2008. Május 24. - 11:53:04
Válasz #52
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok!
Kicsit elmaradoztam az utóbbi időben,mert már eléggé gallyon vagyok a fogyasztástól,eddig 12kg ment le,van még kb.4kiló,ami a víz.
A Hyperdrolt és a Mass FX-et az utolsó pillanatig fogom szedni,mert a vízhajtásnál általában jól el szoktam vékonyodni,remélem,most megmarad az izomtömeg.Júni 1-én van a válogató Baján az EB-re,meglátjuk,mi marad belőlem.
Annak kifejezetten örülök,hogy a hátam nyerte el elsősorban a tetszésetek,mivel a 2005-ös őszi szezon után(ami mellesleg az első versenyszezonom volt)komoly kritikákat kaptam annak elmaradottsága miatt.Miután az ország egyik legjobb hátával rendelkező férfi a férjem,vadul ráhajtottunk eme testrész fejlesztésére,már jó úton haladunk,de lesz még nagyobb is!!
Jövő héten próbálunk még fotókat készíteni,ami nem lesz könnyű,mert eltörött a kijelző,Laci most is vaktában csinálta rólam a képeket.
Köszönöm a véleményezéseket!

Ez esetben nagyon szépen sikerült felhoznod a hátad. Viszont nekem legjobban a hátsó vállad tetszik  :-)! (persze jó hát nélkül, az sem mutatna ilyen jól)
Egyetek zabot!

2008. Május 24. - 17:09:48
Válasz #53
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Május 25. - 16:45:23
Válasz #54
Nem elérhető

Beda


Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Május 26. - 21:44:35
Válasz #55
Nem elérhető

hispi


Ennél még lesz nagyobb????
Az már hatalmazs!!  Łł=

2008. Május 27. - 09:24:04
Válasz #56
Nem elérhető

Mázli


Minden héten 3x látom élőben fantasztikus mit dolgozik Xéna! Óriási az eredmény! Nagyon nagy ez a "hát" kép. 7-én ott leszünk szurkolunk!

2008. Május 28. - 08:27:05
Válasz #57
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Eveee

Life is too short to stay small.

2008. Május 29. - 18:48:17
Válasz #58
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Sziasztok!


A hét végén volt Kőbányán a Nagy Sportválasztó nap 40 sport részvételével!
Pénteken és szombaton is rengeteg érdeklődő volt kiváncsi a sok-sok sport bemutatkozására.
Messe Zsuzsi
Berkes Eszti
jómagam képviseltük a testépítést illetve a fitness-t a Marcipán csoport
                                                                         Johny Fitness
                                                                         Power Gym fantasztikusan ügyes lányai akik bemutatóikkal mindenkit elkápráztattak!
Köszi Hispi a sok segítséget!!!!!!!!!!!!!

2008. Május 29. - 18:56:39
Válasz #59
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
És most pár kép Eszti mai Baja előtti utolsó edzéséről! Vasárnap EB.-válogató!