2024. Április 27. - 19:36:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MAP-AX teszt by ati75  (Megtekintve 33840 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 03. - 07:35:18
Válasz #15
Nem elérhető

blade


Szia Ati nem lehetne 1-2 úgymond igazi badis fotót felrakni nem csak ilyen póló és tükrös telefonos fotót , kisgatya duplabicepsz vagy 1-2 alapállás sztem nagyon sokan kíváncsiak lennénk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ha tényleg érdemes igazi "body"-s fotót feltennem, majd 1-2 tömegelő szakasz után... meg én nem is vagyok testépítő, csak egy "műkedvelő" fekvenyomó... =/+'

ez a baj  ;)
Nem baj ez, én nagyon kíváncsi vagyok, hogy erőbe mit fog hozni ez a kombináció nálam is, meg másoknál is és egy jó alappal lehet igazán lemérni, hogy mennyire eredményes a termék! Nekem elég, ha mozgóképet raksz fel magadról 200-as fekvenyomás közben ;D

Köszi!Az 1 hónappal ezelőtti 187.5 kg-ról van mozgóképem, ott még maradt bennem 2.5-5 kg, ott lefogyasztottam 100 alá, most 103.5 kg vagyok és már most jobb erőben vagyok, mint 1 hónapja és az AX-MAP termékek hatása szerintem még nem indult be...remélem, hogy 3 hét múlva egy versenyen már talán egy egyéni csúcsot tudok csinálni, bár ott ha jól tudom press-re kell nyomni, amit azért gyakorolni kell, mert utoljára tavaly novemberben nyomtam press-re versenyen.

Ma egy váll-bicepsz edzést nyomtam, a vállamat kicsit kíméltem ma és inkább magasabb ismétlésszámmal dolgoztam kicsit visszafogott súlyokkal, így a nyakból nyomás kimaradt, helyette kézisúlyzós vállból nyomást csináltam állva, 35-35 kg-ig mentem fel 10 ismétléssel, utána oldalemelés jött, végén 26-26 kg-al 8 ismétlés, döntött törzsű oldalemelés,30 kg-al 8 ismétlés a végén, majd hát mögött vállvonogatás, 120 kg-al 10 ismétléssel fejeztem be a válledzést.
Bicepsznél állva franciarúdas karhajlítással kezdtem, 72 kg-al 8 ismétléssel zártam, majd egykarú bicepsz volt állva, végén 28 kg-al 8 ismétlés volt, koncentrált bicepsszel fejeztem be, 35 kg 8 ismétléssel.
A Freak Fix csomós maradt ma is, de holnap tuti hogy turmixgéppel készítem majd el, a Plasmacore viszont kezd ízleni és ismét nagyon jól hozta a mentális fókuszt és a durranást, jöttek is szépen az erek!
Ma ott volt a teremben Varga Dani akkor eszméletlen eres és száraz, sok sikert neki az Osztrák Nagydíjon!! :-)!

Sok sikert Ati!
Remélem is, hogy egyéni csúcsot fogsz nyomni, mert muszály!!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 03. - 19:04:06
Válasz #16
Nem elérhető

tyson


Hali Attis!

Az egész holdudvar 2 neked szurkol, de főleg mi vadászmester kollégával! d:)
Mutasd meg d:)Sok sikert!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2008. Május 03. - 22:18:27
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Ati tegnap!

Nagyon vastag!!!!

Az elmúlt 2 napban vidéken pihentem, próbáltam regenerálódni a következő 2 hétre ami az utolsó roham lesz a verseny előtt!!
Köszi Laci a képeket, másfél hét tesztelés után eddig itt tartok, remélem ez még csak jobb lesz. Mint ahogy korábban irtam az előző teszt óta 4-5 kg-ot híztam, és a másfél hét MassFx-Hyperdrol kissé már szárazzá tette a felszedett tömeget, de a vastagság nagyjából megmaradt és az erő meg nőtt! Szóval jó kis cuccok ezek!!!!


2008. Május 03. - 22:19:46
Válasz #18
Nem elérhető

ati75


Hy blade
Köszi a biztatást, remélem a maximumot kihozom magamból!! Az edzéseredmények biztatóak... =/+'

2008. Május 03. - 22:21:02
Válasz #19
Nem elérhető

ati75


Hali Attis!

Az egész holdudvar 2 neked szurkol, de főleg mi vadászmester kollégával! d:)
Mutasd meg d:)Sok sikert!

Köszi
Hétfőn dumálunk a HU2-n, addig pihi és töltés szénhidráttal mert MUSZÁLY ( és még néhány napig lehet és utána próbálok befogyni 100 alá...) :-OO

2008. Május 05. - 17:06:01
Válasz #20
Nem elérhető

ati75


Na újra itt vagyok!!! @-o

Múlt csütörtöki edzés jól sikerült, 150-155-160 kg-ba 5-öket nyomogattam "light" fekvenyomó edzés gyanánt.Aztán jött a hát edzése, mely során döntött törzsű evezésben kicsit visszavettem a súlyt és 135 kg-ba húztam 10-et. Jön az erő, beindult a AX-MAP kombó!!!

Ma fekvenyomás "hardcore" és tricepsz lesz a műsorom mert MUSZÁLY!!!!!  =/+' :--:

2008. Május 05. - 17:09:54
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 05. - 22:40:35
Válasz #22
Nem elérhető

ati75


Hazaértem a mai edzésről: mell-tricepsz volt ma. Fekvenyomásban emeltem egy kicsit a használt súlyokon:60-100-135-150-165-175 kg-okba nyomogattam, a végén 175-be 2-t nyomtam. Utána "deszkáztam" 3 deszkával:100 kg x8,135x8,165x5. Tárogatás tényleg csak a mozgás miatt, mert már a kiegészítő gyakorlatokat kicsit kezdtem "leépíteni", 2x10 volt. Utána állva egykarú tricepsz, majd Tate nyomás és tricepsz lenyomás zárta a sort.
Súlyom még egy kicsit feljebb ment ( talán a hétvégi "szénhidrát-töltésnek" köszönhető..), 105,3 kg-t mutatott a mérleg edzőruhában... Sosem voltam még ennyi...Hajrá Anabolic Xtreme!!!!! @:-)

2008. Május 06. - 22:36:28
Válasz #23
Nem elérhető

ati75


Ma egy rohangálós és alig kajálós nap után mentem vállazni és bicepszezni, és igy is a mérleg 105,1-et mutatott edzés előtt.  :-OA fáradtság ellenére tartottam az eddig használt súlyokat, döntött törzsű oldalemelésben 30 kg-ba 8 ismétlésig mentem fel, bicepszben már felmentem 76 kg-ba 6 ismétlésig illetve a koncentrált bicepszbe 40 kg-ba 8 ismétlésig. Épp most ment egy dupla adag Freak Fix, egyre jobban izlik, sosem szerettem a cukros és túl édes fehérjéket, és ez nagyon finom!! =/+' @:-) Jővő hét elején csinálunk újabb fotókat, remélem minőségi változást lehet majd látni!  8-)

2008. Május 07. - 21:35:50
Válasz #24
Nem elérhető

ati75


Nem tudom mi van velem, de kissé visszavettem a kajálást és "diétásba" váltottam ezzel szemben a súlyom még több mint múltkor, ma este 105,5 kg volt....Tényleg diétás jellegű minden: pufi rizs, cottage sajt light, zabpehely, rizs,pulykamell roston stb... Nem baj ez, mert tömegelés van, de ha pár nap múlva sem lefelé megy a mérleg, akkor lehet egy másik mérleget veszek... @-o Amúgy okés minden, erő jön szépen, meg a tömeg is alakul, épp most ittam meg a Freak Fix-et, ami nagyon jól esett!! Ma egy átmozgató láb ( nem gugolok még a jővő héten sem..), alkar és has volt, jó erőben voltam, állva alkaremelés rúddal gyakorlatnál 60 kg-ba húztam 10-et.

Kéne venni egy fekvenyomó ruhát, csak ne lenne annyira drága.... ˝=/

2008. Május 09. - 21:00:07
Válasz #25
Nem elérhető

ati75


Elérkeztem a hét 4., egyben utolsó edzéséhez: "light"fekvenyomás és hát!
Na de először a kajálás: a reggelin kicsit módositottam, a tej+zabpehelyhez 1 kanál Freak Fix-et ( tejcsokis) és 1 kanál up your mass-t ( krémes sütis) teszek, ha még nem ettetek igazán finomat, akkor próbáljátok ki!!!Mennyei finom!!!! ;-oo-; A "tízórai" gyümölcsrizs aszalt gyümölcsökkel + pár szelet pufi rizs. Ebéd pulykamell+rizs, ma még utána ettem egy kis tésztát light gyümölcsszósszal... Edzés előtt a "szokásos" menű volt: pulyka+ teljes kiörlésű kenyér, sajt, paradicsom.
Majd jött az edzés, előtte másfél adag Plasmacore:
-fekvenyomás:60 kg x 10 ism,100x8,130x6,150x6,170x4
-JM nyomás:70 kg x 8 ism,90x8,105x8
- evezés rúddal döntött törzzsel:70 kg x 10 ism,90x8,110x8,130x8,140x8
- lehúzás széles fogással csigán:3x10 a gépen lévő max. súllyal ( azt hiszem 100 kg és plusz tárcsákat sajna nem lehet rátenni...)
- ülve evezés csigán: 90 kg x 10 ism,100 kg x 2 x 8 ism
- hipernyújtás: 3x15 ism.

Erősödtem, 170-be 4 ismétlés szépen lassan engedve és robbanékonyan nyomva ment, súlyom edzés alatt mérve 105,3 kg volt, már nem is akarom, hogy lejjebb menjen, mert eldöntöttem, hogy a -110-es súlycsoport lesz jővő szombaton, meg igazán most a tömegelés a lényeg. d:) /:-)

2008. Május 09. - 21:14:49
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


Elérkeztem a hét 4., egyben utolsó edzéséhez: "light"fekvenyomás és hát!
Na de először a kajálás: a reggelin kicsit módositottam, a tej+zabpehelyhez 1 kanál Freak Fix-et ( tejcsokis) és 1 kanál up your mass-t ( krémes sütis) teszek, ha még nem ettetek igazán finomat, akkor próbáljátok ki!!!Mennyei finom!!!! ;-oo-; A "tízórai" gyümölcsrizs aszalt gyümölcsökkel + pár szelet pufi rizs. Ebéd pulykamell+rizs, ma még utána ettem egy kis tésztát light gyümölcsszósszal... Edzés előtt a "szokásos" menű volt: pulyka+ teljes kiörlésű kenyér, sajt, paradicsom.
Majd jött az edzés, előtte másfél adag Plasmacore:
-fekvenyomás:60 kg x 10 ism,100x8,130x6,150x6,170x4
-JM nyomás:70 kg x 8 ism,90x8,105x8
- evezés rúddal döntött törzzsel:70 kg x 10 ism,90x8,110x8,130x8,140x8
- lehúzás széles fogással csigán:3x10 a gépen lévő max. súllyal ( azt hiszem 100 kg és plusz tárcsákat sajna nem lehet rátenni...)
- ülve evezés csigán: 90 kg x 10 ism,100 kg x 2 x 8 ism
- hipernyújtás: 3x15 ism.

Erősödtem, 170-be 4 ismétlés szépen lassan engedve és robbanékonyan nyomva ment, súlyom edzés alatt mérve 105,3 kg volt, már nem is akarom, hogy lejjebb menjen, mert eldöntöttem, hogy a -110-es súlycsoport lesz jővő szombaton, meg igazán most a tömegelés a lényeg. d:) /:-)

ezt a döntést gondolom nehéz volt meghozni szóval tiszteletem és elismerésem! HAJRÁÁÁÁÁÁ @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 09. - 21:27:20
Válasz #27
Nem elérhető

ati75


Elérkeztem a hét 4., egyben utolsó edzéséhez: "light"fekvenyomás és hát!
Na de először a kajálás: a reggelin kicsit módositottam, a tej+zabpehelyhez 1 kanál Freak Fix-et ( tejcsokis) és 1 kanál up your mass-t ( krémes sütis) teszek, ha még nem ettetek igazán finomat, akkor próbáljátok ki!!!Mennyei finom!!!! ;-oo-; A "tízórai" gyümölcsrizs aszalt gyümölcsökkel + pár szelet pufi rizs. Ebéd pulykamell+rizs, ma még utána ettem egy kis tésztát light gyümölcsszósszal... Edzés előtt a "szokásos" menű volt: pulyka+ teljes kiörlésű kenyér, sajt, paradicsom.
Majd jött az edzés, előtte másfél adag Plasmacore:
-fekvenyomás:60 kg x 10 ism,100x8,130x6,150x6,170x4
-JM nyomás:70 kg x 8 ism,90x8,105x8
- evezés rúddal döntött törzzsel:70 kg x 10 ism,90x8,110x8,130x8,140x8
- lehúzás széles fogással csigán:3x10 a gépen lévő max. súllyal ( azt hiszem 100 kg és plusz tárcsákat sajna nem lehet rátenni...)
- ülve evezés csigán: 90 kg x 10 ism,100 kg x 2 x 8 ism
- hipernyújtás: 3x15 ism.

Erősödtem, 170-be 4 ismétlés szépen lassan engedve és robbanékonyan nyomva ment, súlyom edzés alatt mérve 105,3 kg volt, már nem is akarom, hogy lejjebb menjen, mert eldöntöttem, hogy a -110-es súlycsoport lesz jővő szombaton, meg igazán most a tömegelés a lényeg. d:) /:-)

ezt a döntést gondolom nehéz volt meghozni szóval tiszteletem és elismerésem! HAJRÁÁÁÁÁÁ @-o

Köszi, mérlegeltem egy-két dolgot, és inkább a teljesitményre koncentrálok, a súlyommal most nem foglalkozom, 5 kiló fogyás mellett azért az erőből is menne el, amit most nem szeretnék. Júniustól úgyis a formával akarok foglalkozni, egy kis szálkásitás Hydroxycut Hardcore-ral meg diéta lesz a program 4-5 hétig. Ez a terv.

2008. Május 11. - 10:34:48
Válasz #28
Nem elérhető

blade


Hello ATI!
Ez tényleg nagyon jó 170-be 4 az már nem semmi!! :-)!
Ha 105kg vagy most neis fogyassz főleg ilyen erőszintnél, nehogy gyengülj.
Menny és nyerd meg a 110.et!!!  (:-)
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 13. - 22:40:30
Válasz #29
Nem elérhető

ati75


Hello ATI!
Ez tényleg nagyon jó 170-be 4 az már nem semmi!! :-)!
Ha 105kg vagy most neis fogyassz főleg ilyen erőszintnél, nehogy gyengülj.
Menny és nyerd meg a 110.et!!!  (:-)

Köszi! Versenyen kb. 102-103 kg leszek, de nem akarok most fogyasztani! Hallottam néhány rivális eredményét, talán első 5-ben benne lehetek...