2024. Április 28. - 10:35:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MAP-AX teszt by ati75  (Megtekintve 33850 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 13. - 22:47:13
Válasz #30
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Ma túléltem a verseny előtti utolsó fekvenyomó edzést. Ma csak fekvenyomás, Tate nyomás, tricepszlenyomás csigán és hát mögötti vállvonogatás volt. Fekvenyomásban 165 fölött már csak 1-eket nyomtam press-re, Mr. Berkes mondta a vezényszavakat...  ;-oo-; Fel is mentem szépen 180-ig, ami súlybeállításnak is jó volt, nem volt nehéz és szép lassan engedve, robbanékonyan nyomva ment. A többi gyakorlatban kicsit visszavettem a súlyokat és 10-12 ismétléssel dolgoztam 3 sorozatban. Súlyom edzésen 104,9 volt, pedig az ünnepek alatt azért volt kajálás rendesen... /7% !+"%
Remélem holnap sikerül rávennem a Berkes Team férfi tagját, hogy örökítse meg az utókornak a mostani AX-MAP formámat... d:) 

2008. Május 13. - 22:49:38
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok
Ma túléltem a verseny előtti utolsó fekvenyomó edzést. Ma csak fekvenyomás, Tate nyomás, tricepszlenyomás csigán és hát mögötti vállvonogatás volt. Fekvenyomásban 165 fölött már csak 1-eket nyomtam press-re, Mr. Berkes mondta a vezényszavakat...  ;-oo-; Fel is mentem szépen 180-ig, ami súlybeállításnak is jó volt, nem volt nehéz és szép lassan engedve, robbanékonyan nyomva ment. A többi gyakorlatban kicsit visszavettem a súlyokat és 10-12 ismétléssel dolgoztam 3 sorozatban. Súlyom edzésen 104,9 volt, pedig az ünnepek alatt azért volt kajálás rendesen... /7% !+"%
Remélem holnap sikerül rávennem a Berkes Team férfi tagját, hogy örökítse meg az utókornak a mostani AX-MAP formámat... d:) 

Ez azért lesz jó, mert nem kell a súlyoddal játszani ugye? Magyarul betöltve mehetsz nyomni, ez azért szerintem sokat jelenthet. Szólj ha hülye vagyok, csak hangosan gondolkodom  :P  8-)

2008. Május 13. - 22:56:12
Válasz #32
Nem elérhető

ati75


Sziasztok
Ma túléltem a verseny előtti utolsó fekvenyomó edzést. Ma csak fekvenyomás, Tate nyomás, tricepszlenyomás csigán és hát mögötti vállvonogatás volt. Fekvenyomásban 165 fölött már csak 1-eket nyomtam press-re, Mr. Berkes mondta a vezényszavakat...  ;-oo-; Fel is mentem szépen 180-ig, ami súlybeállításnak is jó volt, nem volt nehéz és szép lassan engedve, robbanékonyan nyomva ment. A többi gyakorlatban kicsit visszavettem a súlyokat és 10-12 ismétléssel dolgoztam 3 sorozatban. Súlyom edzésen 104,9 volt, pedig az ünnepek alatt azért volt kajálás rendesen... /7% !+"%
Remélem holnap sikerül rávennem a Berkes Team férfi tagját, hogy örökítse meg az utókornak a mostani AX-MAP formámat... d:) 

Ez azért lesz jó, mert nem kell a súlyoddal játszani ugye? Magyarul betöltve mehetsz nyomni, ez azért szerintem sokat jelenthet. Szólj ha hülye vagyok, csak hangosan gondolkodom  :P  8-)

Ahogy blade is irta, ha most még leadnék 4-5 kg-ot hogy beférjek a -100-ba akkor az erőszintem is visszaesne és ezt most nem akarom, most nem igazán érdekel a súlykategóriám, hogy melyikbe férek be. Ha nem press-re kellene nyomni, akkor az edzéseredmények alapján egyéni csúcsot nyomnék, igy egy egyéni press-es csúcsot kell nyomnom!! /:-) A múltkori verseny után a tömegnövelést céloztam meg, a szombati verseny úgy jött hogy ismerősöm a főszervező és ő hívott. A tömegnövelést nem akartam abbahagyni, igy most majd meglátom, hogy a -110 mennyire lesz erős nekem...

2008. Május 13. - 23:06:47
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


Drukkolunk  /:-)  8-}

2008. Május 13. - 23:54:45
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 23:57:59
Válasz #35
Nem elérhető

ati75


Nohát megvolt a verseny előtti utolsó edzés is: átmozgatás volt kisebb súlyokkal, hát-bicepsz-alkar.
Húzózkodás: 4x10 +10 kg-al
Evezés döntött törzzsel:60 kg x10 ism.,90x10,110x8,135x12, a végére úgy gondoltam, hogy emelem a súlyt és emelem az ismétlésszámot is... Próbáljátok ki, megéri igérem..!!  @-o
Állva bicepsz:42 kg x10 ism.,52x8,62x8,72x8
Kalapács: 20 kg x 12 ism.,26x8,30x8,35x8

Tényleg az átmozgatás volt a lényeg, mert most már egy edzésen nem nagyon erősödnék, vigyáztam is nehogy sérülés legyen, így kisség visszavettem a súlyokat. Reménykedtem, hogy B.Laci hoz fényképezőt és tudok feltenni néhány képet, de nem jött össze, majd jővő hét elején megoldjuk máshogy. Reggelire most zabpehely+tej+1 kanál csokis Mass-Tech+1 kanál Freak Fix dupla csokis megy, nagggggyon jóóóóó!! =/+'

2008. Május 15. - 07:50:23
Válasz #36
Nem elérhető

hopika


Várom a képeket és sok sikert!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 17. - 18:46:38
Válasz #37
Nem elérhető

Cressler


Várom a képeket és sok sikert!!!
úgy érzem  képek lesznek nemsokára  ;) :) nem is akár milyenek
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 17. - 21:21:58
Válasz #38
Nem elérhető

ati75


Hazaérkeztem 3 sikeres gyakorlattal, szigorú MERSZ szabályok szerint kellet versenyezni, nincs könyökbandázs és megállítva press-re kellett nyomni, láb vagy fenékemelésnél érvényetelen a gyakorlat stb.

A vége 187,5 kg és 2. hely a 110 kg-os kategóriában.

Nagyon köszönöm vadászmester barátom és Cressler segítségét.

És jöjjenek a képek amiket Cressler készített:

1. 187,5 kg
2. Vadászmester, Cressler és én verseny után

2008. Május 17. - 21:29:13
Válasz #39
Nem elérhető

L


Hazaérkeztem 3 sikeres gyakorlattal, szigorú MERSZ szabályok szerint kellet versenyezni, nincs könyökbandázs és megállítva press-re kellett nyomni, láb vagy fenékemelésnél érvényetelen a gyakorlat stb.

A vége 187,5 kg és 2. hely a 110 kg-os kategóriában.

Nagyon köszönöm vadászmester barátom és Cressler segítségét.

És jöjjenek a képek amiket Cressler készített:

1. 187,5 kg
2. Vadászmester, Cressler és én verseny után

Hadd gratuláljak elsőként!  :-){
Ha vannak még képek akkor jöhetnek!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 17. - 21:31:59
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Hazaérkeztem 3 sikeres gyakorlattal, szigorú MERSZ szabályok szerint kellet versenyezni, nincs könyökbandázs és megállítva press-re kellett nyomni, láb vagy fenékemelésnél érvényetelen a gyakorlat stb.

A vége 187,5 kg és 2. hely a 110 kg-os kategóriában.

Nagyon köszönöm vadászmester barátom és Cressler segítségét.

És jöjjenek a képek amiket Cressler készített:

1. 187,5 kg
2. Vadászmester, Cressler és én verseny után

Állat vagy, gratula  @:-)  :-)!

2008. Május 17. - 21:37:43
Válasz #41
Nem elérhető

ati75


Köszi

Még képek:

A dobogón..

2008. Május 17. - 21:40:05
Válasz #42
Nem elérhető

ati75


A verseny komolyságát bizonyítja, hogy meglepően sokan nyomtam 200 felett.

Gratulálok vadászmester fórumtársam és barátom 3. helyéhez a 100 kg-os kategóriában...

2008. Május 18. - 00:44:18
Válasz #43
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Gratulálok Attilának és Vadászmesternek is!!!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 18. - 08:32:00
Válasz #44
Nem elérhető

blade


Hazaérkeztem 3 sikeres gyakorlattal, szigorú MERSZ szabályok szerint kellet versenyezni, nincs könyökbandázs és megállítva press-re kellett nyomni, láb vagy fenékemelésnél érvényetelen a gyakorlat stb.

A vége 187,5 kg és 2. hely a 110 kg-os kategóriában.

Nagyon köszönöm vadászmester barátom és Cressler segítségét.

És jöjjenek a képek amiket Cressler készített:

1. 187,5 kg
2. Vadászmester, Cressler és én verseny után
Gratulálok Ati!
187,5 pressre az már nagyon jó!!!
Szép teljesítmény csak gratulálni tudok!!
Vadászmesternek is gratulálok ő is szépet nyomott!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!