2024. Április 29. - 00:06:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51601 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 04. - 22:28:11
Válasz #30
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
1. kép idén február
2., 3., 4. tavaly nyár
Jó a forma.  :-)!
+

Köszi! De sajna ez csak volt...ez lenne ismét a cél!

2008. Június 04. - 22:28:47
Válasz #31
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Június 04. - 22:31:10
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan


Jó a hevedered!  ;D
Nekem is volt olyan egy ideig!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 04. - 22:36:47
Válasz #33
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jó a hevedered!  ;D
Nekem is volt olyan egy ideig!  ;)

Én szeretem az ilyen dolgokat! Hiába tépi sokszor a csuklóm...nem akarom lecserélni egy szivacsosra, szeretem érezni amit csinálok! Teremben is szeretem az olyan termeket, ami nem tipp-topp, nem amolyan wellness központ, ahová beszélgetni járnak az emberek, nem baj, ha kicsit kopottak a súlyok...!

2008. Június 04. - 22:42:46
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Jó a hevedered!  ;D
Nekem is volt olyan egy ideig!  ;)

Én szeretem az ilyen dolgokat! Hiába tépi sokszor a csuklóm...nem akarom lecserélni egy szivacsosra, szeretem érezni amit csinálok! Teremben is szeretem az olyan termeket, ami nem tipp-topp, nem amolyan wellness központ, ahová beszélgetni járnak az emberek, nem baj, ha kicsit kopottak a súlyok...!

Jaja.
Én is addig használtam amíg szét nem ment!
De példáúl kb 3 éve minden lábedzésen ugyanazt a pólót használom, ami már amúgy nem is néz ki pólónak.  @-o
De ragaszkodom hozzá én is.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 04. - 22:47:34
Válasz #35
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jó a hevedered!  ;D
Nekem is volt olyan egy ideig!  ;)

Én szeretem az ilyen dolgokat! Hiába tépi sokszor a csuklóm...nem akarom lecserélni egy szivacsosra, szeretem érezni amit csinálok! Teremben is szeretem az olyan termeket, ami nem tipp-topp, nem amolyan wellness központ, ahová beszélgetni járnak az emberek, nem baj, ha kicsit kopottak a súlyok...!

Jaja.
Én is addig használtam amíg szét nem ment!
De példáúl kb 3 éve minden lábedzésen ugyanazt a pólót használom, ami már amúgy nem is néz ki pólónak.  @-o
De ragaszkodom hozzá én is.  ;)

Fontosak ezek a rituálék!!   ;)

2008. Június 04. - 22:56:41
Válasz #36
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Lassan nyugovóra térek, mert reggel 5:30kor kelés, zaba, készülődés és indulás edzeni...majd onnan irány az üzlet!
Holnap jelentkezem!

Jóccakát mindenkinek!!  {-)

2008. Június 04. - 23:02:45
Válasz #37
Nem elérhető

fastor


De példáúl kb 3 éve minden lábedzésen ugyanazt a pólót használom, ami már amúgy nem is néz ki pólónak.  @-o
De ragaszkodom hozzá én is.  ;)
és mikor fogod kimosni végre? ::) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 04. - 23:09:12
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


De példáúl kb 3 éve minden lábedzésen ugyanazt a pólót használom, ami már amúgy nem is néz ki pólónak.  @-o
De ragaszkodom hozzá én is.  ;)
és mikor fogod kimosni végre? ::) ;D

Hát amikor már nem kell lábaznom.  !+"%
De valószínübbnek tartom hogy addig le fog szakadni rólam, úgyhogy egy maréknyi mosóport ezen is spórolok.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 05. - 05:52:43
Válasz #39
Nem elérhető

Joel


Szeva Kbalu.Nekem olyan ismerős vagy,nem edzettünk mi már valaha együtt?Csak az istenér sem ugrik be hogy mikor és hol.Egyébként meg mindenkinek tessék figyelni,mert a srác nem kis felylődesre képes!Ja és mindent bele!!!! @:-) =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Június 05. - 06:38:43
Válasz #40
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szeva Kbalu.Nekem olyan ismerős vagy,nem edzettünk mi már valaha együtt?Csak az istenér sem ugrik be hogy mikor és hol.Egyébként meg mindenkinek tessék figyelni,mert a srác nem kis felylődesre képes!Ja és mindent bele!!!! @:-) =/+'

Szeva Joel!
Júliusban ismét nyomunk 1-2 komoly tréninget otthon! Sajna erőben sem vagyok ott, ahol voltam...de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy visszajöjjön az erőszintem is, és egy brutál edzést tudjunk nyomatni! Joel-el nagyon jókat szoktunk edzeni, szét szoktuk küldeni az adatt izomcsoportot, mert egyikőnk sem normális ;)

2008. Június 05. - 10:15:43
Válasz #41
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megvolt a lábedzés! Mehetett volna jobban is, reggel nem vittem be CH-t...és így elég necces volt az edzés! Viszont ittam egy adag Trac Xtreme-et edzés előtt...és jó volt! Most próbáltam másodszor, szerintem jó kis NO fokozó! Bár nálam a NO-Xplode viszi a pálmát ebben a műfajban! Edzés közben ment a glutamin + SizeOn! Edzés után már TrueMass helyett Intrapro ment 15g glutaminnal! Imádom a glutamint, az egyik kedvenc kiegészítőm! Mai kajám halból, csirkecsöcsből, és rízsből áll! Meg persze még a délután folyamán bevágok egy dupla adagos Intrapro-t! :-oD
Na...induljon a meló!! Este jelentkezem!

2008. Június 05. - 10:20:28
Válasz #42
Nem elérhető

endre66


Amikor bent voltam az üzletben, kérdeztem, hogy szoktál-e fórumozni, erre te: -Áh, nem nagyon... --)
   ;D Ez egy hónapja volt kb, most meg már külön topikod van 8-)  (lehet vmit megéreztem) Jók a képek, hullámvölgyek meg mindenkinél vannak, úgyhogy nincs itt miért magyarázkodni. Toljad neki rendesen! :-<  Dízel... Łł=

2008. Június 05. - 10:24:16
Válasz #43
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Amikor bent voltam az üzletben, kérdeztem, hogy szoktál-e fórumozni, erre te: -Áh, nem nagyon... --)
   ;D Ez egy hónapja volt kb, most meg már külön topikod van 8-)  (lehet vmit megéreztem) Jók a képek, hullámvölgyek meg mindenkinél vannak, úgyhogy nincs itt miért magyarázkodni. Toljad neki rendesen! :-<  Dízel... Łł=

A hsz-eim kb 90%-a ebben a hónapban jött össze! De hát ez van...muszáj!  ;D
Köszi a bíztatást...te csöndes tömeggyilkos!!  ;)

2008. Június 05. - 14:14:29
Válasz #44
Nem elérhető

darknight


"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."