2024. Május 14. - 09:55:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kbalu „vissza” fejlődése Gaspari & Dymatize kiegekkel!  (Megtekintve 51739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 05. - 20:40:33
Válasz #45
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2008. Június 05. - 20:51:09
Válasz #46
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Most értem haza melóból, holnap pihenőnap, mivel Pufi (az edzőpartnerem és munkatársam) holnap nem ér rá, így áttettük szombatra! Rám is fér a pihenés, mert elég dög vagyok, pár napja 3-5 órát alszok!
Ma becsatolom a NovedexXT-t is, pár napig 2 kapszulával, hétfőtől pedig 4 fog menni naponta! Holnaptól jön be a képbe az ISO100 is! Edzés után fog menni az Intrapro, az ISO100 pedig a nap többi szakában, amikor szükségem van rá! PinaColada-ra esett a választáson, kíváncsi vagyok! Holnap is fogok inni SizeOn-t, meglátjuk...! Lehet úgy fogom csinálni, hogy edzésnapokon 2 adag, pihi napokon meg 1!

2008. Június 06. - 22:45:55
Válasz #47
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jelentem az Intrapro-ból a csokis is brutál jó!! Tudtam, hogy Zsoltit kell megkérdezni, ha ízről van szó!!  ;D

2008. Június 07. - 15:00:01
Válasz #48
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Pufi cimborám sajna lefújta a mai tréninget, így a hétvégét én is a pihenésnek szentelem! Hétfőtől már az a beosztás lesz, amit leírtam! Most bedöntök egy ISO100at...nagyon finom a PinaColada-s, és érezni rajta, hogy "tiszta"...mintha nem is ittam volna úgy felszívódik! Dobok bele 15g glutamin, mert nem hiányozhat az sem!!  :-oD
Amúgy a hétvégi kajám csirkemellből, rízsből, zabból, ISO100ból és este túróból áll!

2008. Június 08. - 20:50:31
Válasz #49
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Na, hogy itt is jelentkezzem, írok pár sort! Holnap mell, bicepsz edzés lesz! Úgy tervezem, hogy nyomok keretben 30fokos padon, majd egykezesekkel 30fokos padon ezt fogja követni a tárogatás szabad súllyal és a keresztcsiga szuperszettben! 3-5 munkasorozatokat végzek gyakorlatonként érzés szerint! Az ismétlésszámot 6-12 között tartom! A mellem iszonyat fos sajnos, gyenge is és tömege sincs semmi! Ezen próbálok változtatni!
Bicepszre 3 gyakorlat megy 3 munkasorozatokkal! Franciarudas bicepsz, egykezes bicepsz, és Scott-pados bicepsz! Az ismétlésszám 8-6! Nekem bicepszre a kevés ismétlés nagy súllyal jön be! A kart nem szoktam túl bonyolítani, mert nekem az az a testrészem, ami a legjobban reagál az edzésre! Valamikor csak pár sorozattal bedurrantom, és kész! Bár sajnos most a karom is durván 2-3centivel kissebb, mint szokott...de növekedést most nem is nagyon várok, mivel a kajám sem erre épül!
Reggel benyomom a zabpelyhes turmixom, aztán 45perc múlva harapok még valamit...fél órára rá asszem megpróbálom megint az NO Plasmacore-t, és indulok edzeni! Edzés közben SizeOn+glutamin, utána pedig dupla adag Intrapro+glutamin+BCAA! Napközben ISO100 megy kiegészítésként! Az NO Plasmacore-t már próbáltam alkalmazni, de nem volt túl jó a gyomromnak...holnap bepróbálom megint, mert egy nagyon jó termék, és szeretném használni!
Amúgy nem tudom, hogy a Halodrol miatt van-e, de sűrűbben kell látogatnom a mellékhelységet vizelési kényszerem miatt! Mintha vízhajtó hatása lenne!

2008. Június 08. - 21:05:30
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, hogy itt is jelentkezzem, írok pár sort! Holnap mell, bicepsz edzés lesz! Úgy tervezem, hogy nyomok keretben 30fokos padon, majd egykezesekkel 30fokos padon ezt fogja követni a tárogatás szabad súllyal és a keresztcsiga szuperszettben! 3-5 munkasorozatokat végzek gyakorlatonként érzés szerint! Az ismétlésszámot 6-12 között tartom! A mellem iszonyat fos sajnos, gyenge is és tömege sincs semmi! Ezen próbálok változtatni!
Bicepszre 3 gyakorlat megy 3 munkasorozatokkal! Franciarudas bicepsz, egykezes bicepsz, és Scott-pados bicepsz! Az ismétlésszám 8-6! Nekem bicepszre a kevés ismétlés nagy súllyal jön be! A kart nem szoktam túl bonyolítani, mert nekem az az a testrészem, ami a legjobban reagál az edzésre! Valamikor csak pár sorozattal bedurrantom, és kész! Bár sajnos most a karom is durván 2-3centivel kissebb, mint szokott...de növekedést most nem is nagyon várok, mivel a kajám sem erre épül!
Reggel benyomom a zabpelyhes turmixom, aztán 45perc múlva harapok még valamit...fél órára rá asszem megpróbálom megint az NO Plasmacore-t, és indulok edzeni! Edzés közben SizeOn+glutamin, utána pedig dupla adag Intrapro+glutamin+BCAA! Napközben ISO100 megy kiegészítésként! Az NO Plasmacore-t már próbáltam alkalmazni, de nem volt túl jó a gyomromnak...holnap bepróbálom megint, mert egy nagyon jó termék, és szeretném használni!
Amúgy nem tudom, hogy a Halodrol miatt van-e, de sűrűbben kell látogatnom a mellékhelységet vizelési kényszerem miatt! Mintha vízhajtó hatása lenne!

Nekem is a 6-8-as ism. szám jön be karra, a végén kis súllyal magas ism. számmal rápumpálva  :P Halodrolra kiváncsi vagyok, figyellek  /:-)  8-)

2008. Június 08. - 21:11:54
Válasz #51
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!

2008. Június 08. - 21:14:51
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!

Nekem vízhajtó hatás nem volt, de én nagy kávés vagyok, szóval az alapból is tolja a vizet, nemtom  :-\ A plasmajet nekem nagyon jó volt, de elment a hatása, 3-4 hét után már szinte semmit se éreztem tőle, szerencsére addigra el is fogyott  ;D Ami viszont érdekelne, hogy a halodrol jó lenne-e teszto mellé, vagy felesleges, mert eltorpülne a hatása az mellett  8)

2008. Június 08. - 21:17:48
Válasz #53
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!

Nekem vízhajtó hatás nem volt, de én nagy kávés vagyok, szóval az alapból is tolja a vizet, nemtom  :-\ A plasmajet nekem nagyon jó volt, de elment a hatása, 3-4 hét után már szinte semmit se éreztem tőle, szerencsére addigra el is fogyott  ;D Ami viszont érdekelne, hogy a halodrol jó lenne-e teszto mellé, vagy felesleges, mert eltorpülne a hatása az mellett  8)

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor szerintem mehetne! Bár biztos nem éreznéd ugyan úgy, mintha magában használnád, esetleg NovedexXT-vel, vagy mondjuk MassFX-el, de biztos hasznos lenne!

2008. Június 08. - 21:29:41
Válasz #54
Nem elérhető

George


A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!
Plasmajet nyomatja ki a vizet rendesen, ezt Johnny is alátámasztotta 8-} A Plasmacore-al nekem semmi bajom nem volt, talán a 3 kanalas verziónál fordult elő egyszer-kétszer, hogy kicsit böfiztem edzés közben :D De ez még közel sem volt hányinger vagy ilyesmi. Viszont nem is tudott többet mint a 2 kanál...próba cseresznye.

2008. Június 08. - 21:36:43
Válasz #55
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!
Plasmajet nyomatja ki a vizet rendesen, ezt Johnny is alátámasztotta 8-} A Plasmacore-al nekem semmi bajom nem volt, talán a 3 kanalas verziónál fordult elő egyszer-kétszer, hogy kicsit böfiztem edzés közben :D De ez még közel sem volt hányinger vagy ilyesmi. Viszont nem is tudott többet mint a 2 kanál...próba cseresznye.

Az a baj, hogy a gyomromat már az 1 kanál is bántotta! De holnap újra neki esek...hiányzik egy edzés előtti NO fokozó!

2008. Június 08. - 21:43:04
Válasz #56
Nem elérhető

fastor


A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!
Plasmajet nyomatja ki a vizet rendesen, ezt Johnny is alátámasztotta 8-} A Plasmacore-al nekem semmi bajom nem volt, talán a 3 kanalas verziónál fordult elő egyszer-kétszer, hogy kicsit böfiztem edzés közben :D De ez még közel sem volt hányinger vagy ilyesmi. Viszont nem is tudott többet mint a 2 kanál...próba cseresznye.

Az a baj, hogy a gyomromat már az 1 kanál is bántotta! De holnap újra neki esek...hiányzik egy edzés előtti NO fokozó!
egy idö után hosszászoksz!!!!!
nekem is baszta de aztán jólett!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 08. - 21:46:21
Válasz #57
Nem elérhető

George


A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!
Plasmajet nyomatja ki a vizet rendesen, ezt Johnny is alátámasztotta 8-} A Plasmacore-al nekem semmi bajom nem volt, talán a 3 kanalas verziónál fordult elő egyszer-kétszer, hogy kicsit böfiztem edzés közben :D De ez még közel sem volt hányinger vagy ilyesmi. Viszont nem is tudott többet mint a 2 kanál...próba cseresznye.

Az a baj, hogy a gyomromat már az 1 kanál is bántotta! De holnap újra neki esek...hiányzik egy edzés előtti NO fokozó!
Jó ha van kéznél egy kis nitro ;D

2008. Június 08. - 21:51:16
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg


A Halodrol-al már régóta szemeztem, mindenképp ki akartam próbálni! Remélem jó lesz! Eddig tényleg annyit tapasztaltam, hogy sztem van egy kis vízhajtó hatása! NovedxXT ugye még csak pár napja megy...sokmindent nem tudok róla írni egyenlőre! Viszont holnaptól emelem 4 kapszulára az adagot belőle! >:D Gondolkodom egy kis Plasmajet-en is, de majd meglátom hogy bírja holnap a gyomrom a Plasmacore-t! God, te már próbáltad a Plasmajet-et, nem? Vélemény? George-nak ha jól emlékszem bejött, és talán vízhajtó hatásról is beszámolt...nem lehet rossz ;)!
Plasmajet nyomatja ki a vizet rendesen, ezt Johnny is alátámasztotta 8-} A Plasmacore-al nekem semmi bajom nem volt, talán a 3 kanalas verziónál fordult elő egyszer-kétszer, hogy kicsit böfiztem edzés közben :D De ez még közel sem volt hányinger vagy ilyesmi. Viszont nem is tudott többet mint a 2 kanál...próba cseresznye.

Az a baj, hogy a gyomromat már az 1 kanál is bántotta! De holnap újra neki esek...hiányzik egy edzés előtti NO fokozó!
Jó ha van kéznél egy kis nitro ;D

Csak le ne vágja a hengerfejet  @:-)  :D

2008. Június 08. - 21:57:22
Válasz #59
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az uccsó két hsz +t érdemelt ;)!! Ja, amúgy kitaláltam a holnapi NO fokozót...!! Másfél adag NO Plasmacore 1 adag Trac Xtreme-el!! Aztán meglátjuk mi lesz belőle!!  ;D