2024. Április 28. - 21:57:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Return of the Joeker "Joeker visszatérése"  (Megtekintve 17103 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 22. - 16:21:15
Megtekintve 17103 alkalommal
Nem elérhető

Joeker


Kicsit bemutatkoznék. 21éves vagyok kb. 3 éve edzek korábban 8évig versenyszerűen úsztam.  =/+'Sajnos az utóbbi egy év nem sült el túl jól az életembe a sok munka és fősuli mellett az edzés háttérbe szorult. Ezen akarok változtatni most kbalu is bátoritott hogy kezdjek nyitni egy naplót hogy ez is további motivációt adjon. Versenysport ellenére se voltam soha egy vékony gyerek sőt mikor abbahagytam 17éves koromra elértem a közel 130kgt majd fél év alatt lefogytam 80kg-ra ez sajnos meg is viselte a bőrömet elég rendesen.Azután kezdtem el edzeni most 98-100kg és 186cm vagyok majd pontos adatok kedd reggel és képek is. Jelenleg a diétám közepén járok a diétámnak és most új Stackel fogok előrukkolni aminek nagyrészét egy amerikából élő barátomtól kaptam és több terméket nem is forgalmaz az extremefit lehet hogy érdemes lenne majd most utána járok :-):-)::
Amit használni fogok az elkövetkezendő 2hónapban
Vitamin: Opti-men, 3 Now Alphasorb C-1000 (elnyújtott felszivódású c-vitamin), 2 500mg zöld-tea kapszula, 4 Halolaj kapszula , 1 Gut Health (probiotikum)
Noxidant (antioxidáns)
Creatin: Controlled Labs - Green Magnitude
Zsirégető: USPlabs-Recreate, Designer Supplements - Lean Xtreme
edzés előtti No-fokozó mindig amihez lesz kedvem Superpump250 vagy No-Shotgun de mellette nonstop tolni fogom Gaspari Nutrition Plasmatjetét
emelett edzés közbe fogok használni 30gramm Xtendet (BCAA+EAA+Glutamin) és 5gramm Glutamin-SR is majd még 5 grammot valamikor napközbe is befogok dobni
edzés után pedig MHP- Dark Matter fog menni amit már egy hete használok és nagyon megvagyok vele elégedve iszonyat jól tölt és mellé 2 kanál On whey +10gramm Leucine
 majd a nap folyamán felirom hogy mit igérnek a kiegészitők emelett persze a kaja az első rendű táplálékforrásom közel a 1kg csirke bemegy mindennap éhgyomorra és edzés utána engedélyezett csak a szénhidrát  :-):-):: #:-)

2008. Június 22. - 16:51:19
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Június 22. - 17:13:49
Válasz #2
Nem elérhető

Joeker


ami kimaradt izületre Osteobolin-C-t szedek ez egy Cissus alapú izületvédő sajnos nekem a Glucosaminosak nem nagyon jöttek be
Protein pedig nagyon vegyes van itthon minden jó: Syntha-6  (csoki, sütikrém) Freak Fix (csoki, vanilia) On (csoki,banán) Dymatize (narancs,butter toffee, pina colada) Muscle Milk ( Horchata, Dulce de Lecce, Sütikrém, csokimentol) Up Your Mass (fahéj) Dessert ( banán puding,fahéjas tekercs,kókuszos csokis ) meg Sustain ( mogyikrémes csoki) mindet imádom  :-oD

2008. Június 22. - 17:13:49
Válasz #3
Nem elérhető

Joeker



2008. Június 22. - 17:13:49
Válasz #4
Nem elérhető

Joeker


Hajrá!  :-<
köszi  @:-)lassan remélem kivesznek a moderated kategóriából uncsi várni megjelenni amit irok ?:-/ Łł=

2008. Június 22. - 17:18:29
Válasz #5
Nem elérhető

Joeker



Ez a Green Magnitude összetétele ez lesz a creatinom 80 adagos nagyon kedvező áron és marha finom ize van olyan mint a zöld almás gumicukor ami először:D savanyú aztán édes O0

2008. Június 22. - 17:37:53
Válasz #6
Nem elérhető

Joeker


amúgy a holnapi nap lesz a 0.napom mivel kbalutól kaptam egy duplaadagos NO-Plasmacoret hogy próbáljam ki mit is tud a termék =/+' és az első adag plasmajettel kicsit túladagolás lenne amúgy akik már próbáták Plasmajetet leirhatnák hogy edzés előtt mennyivel ideális bevenni mert olvastam különböző véleményeket hogy valaki 3-4órával előbb veszi be valaki 5-10perccel (max kipróbálok mindkét módotÖ @-o

2008. Június 22. - 18:38:02
Válasz #7
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szevasz Joeker!!

Holnap én is kipróbálom, amiket te hoztál nekem, aztán majd írom a véleményt!!

Nyomjad!!! =/+'

2008. Június 22. - 19:21:37
Válasz #8
Nem elérhető

Joeker


Szevasz Joeker!!

Holnap én is kipróbálom, amiket te hoztál nekem, aztán majd írom a véleményt!!

Nyomjad!!! =/+'
meglesz kőkeményen  @:-) melóba vagy , vagy csak netalán tán nem megjavult a géped? --)

2008. Június 22. - 20:57:46
Válasz #9
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szevasz Joeker!!

Holnap én is kipróbálom, amiket te hoztál nekem, aztán majd írom a véleményt!!

Nyomjad!!! =/+'
meglesz kőkeményen  @:-) melóba vagy , vagy csak netalán tán nem megjavult a géped? --)

Szabad hétvégés voltam, majd a most következő hétvége lesz az enyém! Tegnap délután leformáztam a gépem, talán 1-2 hétig most megint jó lesz!

2008. Június 22. - 21:52:57
Válasz #10
Nem elérhető

Joeker



összetevők: Amount Per Serving % Daily Value*
 
Recreate Blend 750mg* 
WillPower (Pure Caralluma Fimbriata), SCModular (Engineered Extract From Coffea Arabica L), ThyriodFast (Engineered Extract From Olea Europaea), Caffeine, Forslean, Cir20x (2-(4-(Beta-D-Gluco-Pyranosyloxy)phenyl)-5-Hydroxy-6, 7-Dimethoxy-4H-1-Benzopyran-4-One Engineered Extract From Microtea Debilis)


Pure Caralluma Fimbriata: ritka indiánok által használt gyógynövény ami csökkenti az étvágyat és növeli a koncetrációs képességet a USPLabs használja a legtisztább minőségű kivonatot a piacon
Engineered Extract of Olea europaea: T3 szint 250%os növekedését ígéri
Engineered Extract of Coffea Arabica : csökkenti a kortizol szintet
Forslean: bizonyos kutatások azt bizonyitották hogy étrend váltás nélkül elősegitette a testkompozíció váltást miközben növeli a tesztoszteron szintet is
Koffein: ez minden zsírégetőbe van majdnem nem fordítom le miért @:-)
Engineered Extract of Microtea Debilis: az az összetevő amit a recreatáon kívül semmi más nem tartalmaz, és ennek hatása hogy 20x gyorsabbá teszi a zsírsejteknek a lebomlását

 @:-)ha a felét hozza a termék mint amit ígér már nyert ügyünk van  :-oD


2008. Június 22. - 22:08:32
Válasz #11
Nem elérhető

Joeker



összetevők: AnabolicPump™ 750mg *
P-Insulin™ (Extract Engineered From Phellodendron)
Tannins Complex™ (Extract Engineered From Lagerstroemia Speciosa)

amit ígér : szuper satúráció, megeteti a glúkózt és az amino savakat az izomsejtekkel
blokkolja a glukóz felvételét a zsírsejteknek
hasznosítja az inzulin pozitív hatását az izomsejtek tekintetében
blokkolja a zsírsejtek triglicerid felvételét
elősegíti a zsírégetést

röviden összetett szénhidrátot tartalmazó étkezések előtt 15perccel kell majd bevennem és elvileg elősegíti a legjobb hasznosulását a szénhidrátoknak

2008. Június 22. - 22:14:38
Válasz #12
Nem elérhető

Joeker



összetevők:Proprietary Blend 370mg *
Green Tea Extract (50% EGCG), Coleus Forskohlii (40% Forskoli), 5-AT™ (7-Hydroxy 17B-Dihydro Dehydroepiandrosterone), 7OH (7-Hydroxy-Dehydroepiandrosterone)

7-OH: csökkenti a kortizol szintet és emeli a pajzsmirigy hormon termelést
5-AT: hatást gyakorol a cytokin szintre amivel felelős a gyulladás és a kortizol jelzéséért
Forslean: testkompozícióra gyakorolt pozitív hatása és tesztoszteron növelő hatása van
a zöld tea kivonat immun rendszer erősítőként funkcionák

2008. Június 22. - 22:26:55
Válasz #13
Nem elérhető

Joeker



összetevők: Gaspari Proprietary Vaso Expansion Sustained Release And Nitro Production Formula: 3,402mg †
Arginine Blend (Arginine Dichloride, Calcium Arginine Chelate), Epimedium Extract (Standardized For 50% Lcariin), Gynostemma Pentaphyllum Extract (Standardized For 95% Gypenosides), Salvia Miltiorrhiza Extract (Standardized For 35% Cryptoanshinone), Nicotinamide Adenosine Dinucleotide Hydride (NADH).
 
Gaspari Proprietary Hypertrophic Vaso Expansion Support Formula: 466mg †
Peak ATP&reg; Adenosine-5-Triphosphate Disodium Salt, Inositol Hexanicotinate, R-Alpha Lipoic Acid, Red Wine Extract (Standardized For 90% Polyphenols).
 
Gaspari Proprietary Immediate Release Enhancement Formula: 3510mg †
Glycerol, Rhodiola Rosea Root Extract (Standardized For 5% Rosavins), Theobromide.


Nitric Oxide Gaspari PlasmaJet
Instant Miotropikus Hiperexpanziós Növekedési Csomag
-        Masszív Bedurranások
-        Javítja a Száraz Izomtömeg, Erő és az Állóképesség Növekedését
-        Megnövelt Erezettség
-        Serkenti a Glikogén Termelését a Vázizomzatban
-        Maximális Értágulás
-        Az Aminosavak és Más Tápanyagok Megnövelt Felvétele
-        A Szexuális Teljesítmény Javulása a Férfiaknál
-        Ciklus Utáni Terápia Erőmű
Majdnem 2 év fejlesztés után, a legintenzívebb és leghatékonyabb nitrogén monoxid növelő termék amit valaha látott, vagy eladott a sport-kiegészítő ipar... és tényleg úgy értjük, hogy VALAHA. Tudtuk, hogy az utolsó dolog, amire ennek az iparnak szüksége van, egy újabb "én is" NO termék, de ha találkozol valamivel, ami ennyire különleges, és ennyire erős, hogy egy egész kategóriát vág taccsra, mi mást tehettünk volna? Ez nem csak egy az azonnali hatásról szól... hanem a nagy növekedésről - most és később is, folyamatosan. Persze, a PlasmaJet növeli a definíciót és az erezettséget, de a méretet, az erőt és az állóképességet is, méghozzá olyan szinten, amire korában SOHA EGYETLEN MÁS nitrogén monoxid alapú sportkiegészítő sem volt képes.

Végre egy Nitrogén Monoxid termék, ami tényleg új magasságokba emeli a testedet... és nem csak néhány röpke órára, vagy egy pár napra. Felejtsd el a korábbi tapasztalataidat, vagy előítéleteidet arról, hogy mire képesek, vagy mire nem az NO termékek. Csodálkozni fogsz, hogy a PlasmaJet mit tud művelni veled.

Kombináld a következőkkel: SuperPump250, SizeOn, Halodrol Liquigels, Novedex XT, IntraPro, és Cytolean.


A Peak ATP egy szabadalmaztatott vegyület, amit a Gaspari Nutrition számára jegyeztetett be a T.S.I Health Sciences Inc.

 
Tények a PlasmaJet-ről

A PlasmaJet az első nitrogén monoxid sport-kiegészítő termék, amit az intelligens és tájékozott felhasználóknak terveztek - egy annyira hatásos termék, hogy csak minden másnap, vagy harmadnap kell  bevenned.! Ahol más nitrogén monoxid termékek elbuknak, a PlasmaJet győztesen masírozik tovább - ha észontó bedurranásokra van szükséged az izomméreted maximalizálása érdekében, a a PlasmaJet garantáltan túlteljesíti az elvárásaidat. Ha olyan termékre van szükséged, ami maximális értágulatot okoz,  hogy még több oxigén, aminosav és más "izomépítő elem" juthasson el az izomsejtjeidhez, miközben a széndioxidot, a kreatinint és más salakanyagokat  elszállít az izomsejtjeidtől, akkor a PlasmaJet-re van szükséged!


2008. Június 22. - 22:36:41
Válasz #14
Nem elérhető

Joeker



Dark Matter

Gyorsabban felszívódik!

 

Jól kombinálható az alábbi termékekkel:

 

Glutamin Peptidek
GH Stak
BCAA Stack AAC
Glutamine 1800
 

A Végső Edzés Utáni Izomnövekedés-gyorsító!

 

Ne vesztegess el még egy edzést! Ha tényleg a komoly méret elérése a célod, guríts le egy adag DARK MATTER-t és ismertesd meg izmaidat az izomnövelés új határaival, amint belépsz az ANABOLIKUS TENGELYBE. Az izomnövekedés stimulálásának legkedvezőbb időpontja közvetlenül az edzés után van. Minél gyorsabban tudod a kritikus tápanyagokat a véráramba juttatni, annál jobb. A DARK MATTER olyan új technológiákat és összetevőket alkalmaz, amelyek lehetővé teszik a lehető leggyorsabb tápanyagfelvételt és olyan szinergikus anabolikus reakciót indítanak be, melynek során az inzulinszint egyszerre éri el csúcspontját az aminosav-, kreatin- és a glikogén transzporttal az Anabolikus Tengelyben  ezzel váltva ki az extrém izomnövekedést és gyors regenerálódást.

 

 

         Gyorsabban felszívódik mint a Tejsavó-izolátum.
         600% növekedés a fehérjeszintézisben - 40 gramm Proteinnek felel meg
      Drámaian növeli az inzulinszintet a WaxiMAX-C3G segítségével
          Többfázisú HydroSIZE Kreatin-Transzport
       Újratölti a a glikogén-raktárakat és növeli a sejtek térfogatát
 

ProSYNTHAGEN:  A proteinszintézist a tejsavófehérjénél is gyorsabban növeli meg

 

A ProSynthagen-ben található, szabad formátumú esszenciális aminosavak rendkívüli módon stimulálják a proteinszintézist, gyorsabban mint a tejsavó-izolátum. A ProSynthagen nemcsak gyors de hatékony is  minden egyes adag 40 gramm fehérjével egyenértékű proteinszintézist idéz elő. Ezenfelül a ProSynthagen aminosav-mátrixát a Kétutas Transzport segítségével hangoltuk még hatásosabbra. Azért, hogy még gyorsabb és nagyobb  mértékű tápanyag-fevételt érhessünk el, ezeket az erőteljes, szabad formátumú aminosavakat kombináltuk a Leucrose-zal, amely egy egyedi,  közelmúltban kifejlesztett leucin-alanin dipeptid.

A Leucrose növeli az anabolikus aktivitást a fehérjeszintézis szabályozásával és azzal, hogy kíméli a kritikus elágazó láncú aminosavak használatát. Ezen egyedi tulajdonságok segítségével lesz a ProSynthagen protein-szintézis értéke bármely más fehérjeforrásnál jóval magasabb, amely a legnagyobb izomépítő hatást eredményezi.

 

WaxiMAX-C3G: Drámaian növeli az inzulinszintet és újratölti a glikogént!

 

WaxiMAX-C3G egy tri-polimer szénhidrát mátrix, amely alacsony viszkozitású, magas molekulatömegű, ozmotikus viaszos kukoricakeményítőből, Maltoplex-18 glükóz-polimerből és szőlőcukorból áll. Ez az összetétel teszi lehetővé a gyors kiürülést a gyomorból, az erőteljes inzulinszint növekedést és a maximális glikogén-visszatöltést. A WaxiMAX-C3G tri-polimer mátrix kifejlesztésekor azt tarották szem előtt, hogy használatával a legjobb inzulinválaszt érhessük el amely az anabolikus kaput gyorsabban és hosszabb ideig tartja nyitva. Szinte hihetetlen, de ez a tri-polimer rendkívüli módon növeli az inzulinszintet mindössze 10 gram cukor segítségével ami hatalmas előny a legtöbb kreatintartalmú termékkel és edzés utáni formulával szemben. És hogy a DARK MATTER még jobb és még anabolikusabb legyen, a C3G (cyanidin-3-glüközid) koncentrált, szabadalmaztatott forrását is tartalmazza amely az inzulin-érzékenység javításával segíti a megnövekedett tápanyag-szállítást, fehérjeszintézist, kreatin- és tápanyagfelvételt valamint a glikogén-visszatöltést.

 

HydroSIZE: Többfázisú Kreatin-transzport és Sejttérfogat-növelő Mátrix

 

Az anabolikus hatást az MHP kutatói által kifejlesztett HydroSIZE teszi teljessé, ami egy több forrásból álló kreatin/glicerin komplex, mely elősegíti a lehető legnagyobb sejttérfogat-növekedést és a bioenergetikus kreatin-töltést az izomszövetekbe. Ez az anyag optimális mennyiségben tartalmaz kreatint kreatin-piruvát és kreatin-glükönát formájában amely a csúcs inzulinszinttel, aminosavakkal és glikogénnel karöltve jut el az Anabolikus Tengelybe. A MicroTein  amely egy mikrokapszulás, elnyújtott hatású kreatin  biztosítja a folyamatos kreatin-utánpótlást a maximális kreatin-telítettség és sejttérfogat-növelő hatás érdekében.

 

Nagysebességű Nano-Fizika: A Gyors Felszívódást és a Bio-Elérhetőséget segítő új technológia

 

Az utolsó lépés, amellyel az edzés utáni táplálékkiegészítést egy új dimenzióba repítettük, egy új nano-technológia (High Velocity Nano-Physics  Nagysebességű Nano-Fizika) kifejlesztése volt. Ez a technológia az egymással kompatibilis, nano-méretű anyagok nagysebességű részecske-fizikai összeütközésén alapszik. A Nagysebességű Nano-Fizika maximális sebességgel, bio-hatékonysággal és a mikrotápanyagok időzítésével teszi lehetővé az Anabolikus Kapu gyors megnyitását, a ProSynthagen, WaxiMax-C3G és a HydroSIZE szinergikus szállításával pedig azok egy időben érik el maximális értéküket az Anabolikus Tengelyben.

ÉLJEN A BLUE STRAWBERRY ZSELÉ :-oD