2024. Április 28. - 20:59:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vajh' mi marad/alakul a fesztiválszezonban belőlem???Majd meglátjuk!  (Megtekintve 96569 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 28. - 21:57:09
Válasz #30
Nem elérhető

hopika


Most végeztem...azért egy kicsit fársztó ilyen időben fél négytől mostanáig lent bxszni a próbahelyen és végigordibálni/énekelni ennyi időt.
Szobabicikli nem,csak a normál bringázás fért bele-jobban is szeretem az az igazság...csak azok a qrva muslicák!
Na tolok egy kis halat,meg majd este egy turmixot...
Csók!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 29. - 12:21:47
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Igaz,hogy ma melóznom kell sokat,de valahogy belesűrítek a mai napba egy mell-bicepsz edzést.
Érdekes,hogy még mindíg érzem a tricepszem a tegnapelőtti edzéstől...már rég volt több napos izomlázam.
Lassan nekikezdek az ebédnek... /7% /7% /7%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 29. - 18:06:15
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Na letudtam az edzést...sok érdekesség nem történt azon kívül,hogy ma már legalább 6x ettem...
A súlyom szerencsére egyelőre nem szállt el-még mindíg 91-91,5 között mozgok.
Holnaptól megint egy kicsit jobban odafigyelek a kajára,ma még lesz egy kis bűnözés---már ha bírok...

A Dren-től egyelőre nem érzek semmi extrát,lehet visszatérek a 8 Anadroxra mellette...
2 héten belül beindítom a kreatintöltést és egy kicsit(1,5-2 hónap) megpróbálok nagyobb súlyokat célbavenni és felhozni egy kicsit a gyengébb testrészeket.
A kreatint Gaspari Sizeon és valószínüleg Dyma,vagy Muscletech-es sima kreatin fogja szolgáltatni.Úgy döntöttem,hogy a transzportok nem kerülnek be a rendszerbe-nem akarom,hogy nagyon elszálljon a súlyom-és az biztos,hogy a cukorra érzékenyen reagálok.

Nagyjából ennyi mára,megyek borotválkozni---mostmár ilyet is kell sajnos!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 30. - 00:37:58
Válasz #33
Nem elérhető

Joeker


Na letudtam az edzést...sok érdekesség nem történt azon kívül,hogy ma már legalább 6x ettem...
A súlyom szerencsére egyelőre nem szállt el-még mindíg 91-91,5 között mozgok.
Holnaptól megint egy kicsit jobban odafigyelek a kajára,ma még lesz egy kis bűnözés---már ha bírok...

A Dren-től egyelőre nem érzek semmi extrát,lehet visszatérek a 8 Anadroxra mellette...
2 héten belül beindítom a kreatintöltést és egy kicsit(1,5-2 hónap) megpróbálok nagyobb súlyokat célbavenni és felhozni egy kicsit a gyengébb testrészeket.
A kreatint Gaspari Sizeon és valószínüleg Dyma,vagy Muscletech-es sima kreatin fogja szolgáltatni.Úgy döntöttem,hogy a transzportok nem kerülnek be a rendszerbe-nem akarom,hogy nagyon elszálljon a súlyom-és az biztos,hogy a cukorra érzékenyen reagálok.

Nagyjából ennyi mára,megyek borotválkozni---mostmár ilyet is kell sajnos!
kbalu is ajánlotta nekem az anadroxot lehet kipróbálom neked mennyire jött be?

2008. Június 30. - 09:52:36
Válasz #34
Nem elérhető

hopika


Nekem az NO fokozók közül igazán még csak a Plasmajet jött be.
Az Anadrox szedésének az oka,csak annyi,hogy próbálgatok és elméletileg van egy kis zsírégető mátrix is benne,ami a diétám levezetésénél elméletem szerint hatékony is lehet.
Amúgy jelenleg nagyon kevés cucc van,amit "nagyon megéreznék"-szerintem néhány hónapon belül tartok majd egy full system shutdown-t...azaz elhagyom egy 2-3 hétre teljesen a kiegeket,hogy tisztuljon/regenerálódjon a szervezetem.
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 30. - 10:06:05
Válasz #35
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem az NO fokozók közül igazán még csak a Plasmajet jött be.
Az Anadrox szedésének az oka,csak annyi,hogy próbálgatok és elméletileg van egy kis zsírégető mátrix is benne,ami a diétám levezetésénél elméletem szerint hatékony is lehet.
Amúgy jelenleg nagyon kevés cucc van,amit "nagyon megéreznék"-szerintem néhány hónapon belül tartok majd egy full system shutdown-t...azaz elhagyom egy 2-3 hétre teljesen a kiegeket,hogy tisztuljon/regenerálódjon a szervezetem.
Üdv
T.

Szerintem az Anadrox egy nagyon jó kiegészítő! Én nemrég kezdtem el használni, de nálam nagyon hatásos! Edzés előtt használok belőle 4-6 kapszulát és nagyon jól durranok tőle! Pihenőnapokon is használom, kb. 30-40 perc múlva már teltebbnek érzem az izmaimat! Nálam az Anadrox 5ös!!  :-)!
Hopi, nálad a Plasmajet-nek volt vízhajtó hatása? Erre tök kíváncsi vagyok, mert én is jövő héttől akarom alkalmazni!

2008. Június 30. - 11:05:45
Válasz #36
Nem elérhető

hopika


Én is mindennap használom az Anadrox-ot...mondom,szerintem nálam egy kis pihentetés kellene a szervezetnek,hogy újra tisztán érezzem a kiegeket.
Igen a Plasma egy kicsit hajtott(sőt lehet jobban is,mint a vízhajtóként szedett Hydrazide...)
Üdv
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 30. - 20:34:54
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Ma pihenőnap sikeredett,mert holnapra van nem kevés határidős munkám és még most is azt bxszom...
Sebaj-legalább kanak az izmok egy kis extra regenerációs időt.

Holnaptól viszont bedurrantom az ágyúkat és hozzákezdek egy keményebb edzéshez és lehet lassan bekezdek a (reményeim szerint) minőségi tömegeléssel.Igaz,hogy közben menni fog még a Dren is,de szerintem nem lesz akadálya a terveimnek.

Hét végén elkezdem a kreatin töltést és mindent bele!!!

Uff-szóltam! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 30. - 21:36:08
Válasz #38
Nem elérhető

hopika


Tapasztalt tesztelők-kieg fogyasztók javaslatát várom:
Hamarosan elkezdek egy 1,5-2 hónapos enyhe tömegelést,melyhez a bevetendő eszközeim:
-Musclemilk
-OnWhey
-Activite
-Glutamine-Sr
-SizeOn
-valamilyen normál kreatin
-Anadrox

Ehhez fogom majd bevenni(ha lesz pénzem az Anadrox helyére a Plasmajet-et,de ez nem biztos)

És innen a kérdés:milyen "izomnövelőt" ajánlanátok ezek mellé???
-Bad ass mass
-Pro Anabol
-MassFx
-HyperdrollX2
-Superdrol
-stb???

Ötleteket,indoklással várom!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 30. - 22:56:17
Válasz #39
Nem elérhető

fastor


Tapasztalt tesztelők-kieg fogyasztók javaslatát várom:
Hamarosan elkezdek egy 1,5-2 hónapos enyhe tömegelést,melyhez a bevetendő eszközeim:
-Musclemilk
-OnWhey
-Activite
-Glutamine-Sr
-SizeOn
-valamilyen normál kreatin
-Anadrox

Ehhez fogom majd bevenni(ha lesz pénzem az Anadrox helyére a Plasmajet-et,de ez nem biztos)

És innen a kérdés:milyen "izomnövelőt" ajánlanátok ezek mellé???
-Bad ass mass
-Pro Anabol
-MassFx
-HyperdrollX2
-Superdrol
-stb???

Ötleteket,indoklással várom!
én teszteltem a hyperdrollt meg a massfx et, szóvalajánlom öket, vizet hajt, sázlkás izmot épít, eröt ad, és állóképességet...midneféleértelemben ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 01. - 21:02:16
Válasz #40
Nem elérhető

hopika


Na nem nagyon tolonganak a tapasztalt tesztelők-segítők...
Na mind1-majd csak lesz valahogy,mert ugye mindíg van valahogy(hú lefárasztott a mai nap agyilag...)

Most jöttem a hát-has edzésről és sikerült egész jól lefársztani magam.Utána még bringáztam is egy kicsit.Most meg a turmixot kortyolgatom...Musclemilk-GlutaminSr vegyesvágott...

Az tolult bele kicsiny agyamba,hogy lehet már holnap elkezdem a SizeOn-t szedni...a kisördög nem alszik...és a másik oka az is természetesen,hogy nyertem egy Cellmass-t Prod és a Gyurma(és az Extremefit) jóvoltából-így lesz utánpótlás a következő hónapra is és még ráadásul ki is próbálhatok 2 olyan cuccost,ami eddig nem volt próba alatt.
Mellé menni fog még valamilyen kiegészítő kreatin is pluszban,csak hogy bennem legyen...

Majd meglátjuk hogyan reagál a szervezetem a töltődésre(meg nem utolsósorban a tükör hogyan néz vissza...)
A CH-val ezektől függetlenül figyelmesen fogok bánni,mivel a zsír sajna könnyen mászik fel,ha nem figyelek oda.

Na nem ruzsázok-pihenni is kell!
Uff!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 01. - 22:54:26
Válasz #41
Nem elérhető

parrre


Hella

Annyira nem vagyok tapasztalt, de nekem a bad ass mass stack nagyon bejött. Főleg a jungle warfare de az erőben lökött meg. A superdrol meg hozott izmot, erőt kevésbé. Új cuccokat nem néztél ? 3AD meg ilyenek ...

Ch-t mennyit tervezel ?


2008. Július 01. - 22:59:45
Válasz #42
Nem elérhető

hopika


Tod...nem számolom.
Lényeg csak az,hogy ne legyen szemét CH és ne legyen kilókban mérhető... @-o @-o @-o
Amúgy komolyra fordítva:tényleg nem sok és azt is max. délután 2-4 ig szeretném letudni.
asszem ennyit akartam mondani... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 02. - 08:18:05
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Ma reggel elkezdtem a SizeOn-t is szedni...kíváncsian várom a hatását.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Július 02. - 08:57:00
Válasz #44
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tapasztalt tesztelők-kieg fogyasztók javaslatát várom:
Hamarosan elkezdek egy 1,5-2 hónapos enyhe tömegelést,melyhez a bevetendő eszközeim:
-Musclemilk
-OnWhey
-Activite
-Glutamine-Sr
-SizeOn
-valamilyen normál kreatin
-Anadrox

Ehhez fogom majd bevenni(ha lesz pénzem az Anadrox helyére a Plasmajet-et,de ez nem biztos)

És innen a kérdés:milyen "izomnövelőt" ajánlanátok ezek mellé???
-Bad ass mass
-Pro Anabol
-MassFx
-HyperdrollX2
-Superdrol
-stb???

Ötleteket,indoklással várom!
én teszteltem a hyperdrollt meg a massfx et, szóvalajánlom öket, vizet hajt, sázlkás izmot épít, eröt ad, és állóképességet...midneféleértelemben ;D
Egyetértek,jó kombó.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).