2024. Május 14. - 00:18:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vajh' mi marad/alakul a fesztiválszezonban belőlem???Majd meglátjuk!  (Megtekintve 96749 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 30. - 22:49:47
Válasz #375
Nem elérhető

hopika


Hopika jók a képek (mondjuk emlékeztetsz az új emesés reklámra ***)))****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Nem ösmerem azt a reklámot...

Dehát ez a bekecs még mindig... 8-) ***)))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Mondtam Neked dear Lady,hogy majd a fogyasztás végén azt is "lepucolom",ha lesz értelme.
Ahol nem kell-ott most sincs... o:)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 30. - 22:55:17
Válasz #376
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 30. - 22:57:57
Válasz #377
Nem elérhető

hopika


Nagyon jók a képek, főleg a hátad qrva jó, legalábbis nekem tetszik  :D Egy keskenyebb derékkal überbrutál lennél bazze  :-)! Ugyanez a bajom nekem is, nem fikázásból írom  ;-oo-;
A derékprobléma adott sajna-ez majdnem olyan genetika,mint a vádlim és a bicepszem...ez van.
Szélesíteni kell a hátam/vállam és jobb lesz.Persze fogynom is kell most,de hát ez aterv,vagy mi a fene!
Amúgy holnap akartam leírni,de a legtöbbet a hátam és a tricepszem jött szerintem ez alatt a 6 hét alatt.
Na ennyit mára,lassan szundizni kellene,mert holnap is nap van...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 30. - 22:59:45
Válasz #378
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon jók a képek, főleg a hátad qrva jó, legalábbis nekem tetszik  :D Egy keskenyebb derékkal überbrutál lennél bazze  :-)! Ugyanez a bajom nekem is, nem fikázásból írom  ;-oo-;
A derékprobléma adott sajna-ez majdnem olyan genetika,mint a vádlim és a bicepszem...ez van.
Szélesíteni kell a hátam/vállam és jobb lesz.Persze fogynom is kell most,de hát ez aterv,vagy mi a fene!
Amúgy holnap akartam leírni,de a legtöbbet a hátam és a tricepszem jött szerintem ez alatt a 6 hét alatt.
Na ennyit mára,lassan szundizni kellene,mert holnap is nap van...

Jaja, nekem is úgy néz ki elindult az oldalsó vállam végre, örülök neki, hátha kicsit szélesebb leszek, ha más nem, optikailag  8-)

2008. Szeptember 30. - 23:01:30
Válasz #379
Nem elérhető

Gabe


Jövő héttől egy hat hetes diéta jön,ahol is a terv olyan 9 kiló minusz,maximális izommegtartás mellett.
:-O
nem lesz ez leterhelő?
6hét alatt felhízni, 6hét alatt lediétázni váltóban?

Ebben mi a megterhelő?
Ennek sokszorosát kapta már a szervezetem...sztem a heti 1,5 kiló nem sok...Szerintem...
Ez után az etap után pedig egy 8-8 hetes program jön majd...de kizárólag a terveim szerint-a többit a sors hozza!(vagy a rock istene...)
én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 30. - 23:03:28
Válasz #380
Nem elérhető

God Vazzeg


Jövő héttől egy hat hetes diéta jön,ahol is a terv olyan 9 kiló minusz,maximális izommegtartás mellett.
:-O
nem lesz ez leterhelő?
6hét alatt felhízni, 6hét alatt lediétázni váltóban?

Ebben mi a megterhelő?
Ennek sokszorosát kapta már a szervezetem...sztem a heti 1,5 kiló nem sok...Szerintem...
Ez után az etap után pedig egy 8-8 hetes program jön majd...de kizárólag a terveim szerint-a többit a sors hozza!(vagy a rock istene...)
én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.

Ez szerintem is minimum "érdekes" de én se értek hozzá  8-)

2008. Szeptember 30. - 23:05:32
Válasz #381
Nem elérhető

hopika


én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.

Több oka van a rövid intervallumnak nálam:
-alapból hízékonyabb vagyok és egy idő után elkezd erősen rakódni,aminek semmi helye rajtam...
-felszaladt ha jól számolom 6-7 kiló és egész jó most az arány (izom-zsír-víz szinten (szerintem) )
-Nem szokik a szervezet hozzá sem a súlyokhoz,sem az edzésintenzitáshoz,sem a gyakorlatokhoz...
-így terveztem...
That's all.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 30. - 23:19:40
Válasz #382
Nem elérhető

Gabe


én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.

Több oka van a rövid intervallumnak nálam:
-alapból hízékonyabb vagyok és egy idő után elkezd erősen rakódni,aminek semmi helye rajtam...
-felszaladt ha jól számolom 6-7 kiló és egész jó most az arány (izom-zsír-víz szinten (szerintem) )
-Nem szokik a szervezet hozzá sem a súlyokhoz,sem az edzésintenzitáshoz,sem a gyakorlatokhoz...
-így terveztem...
That's all.

értem...mármint amit leírtál  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 30. - 23:20:12
Válasz #383
Nem elérhető

God Vazzeg


én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.

Több oka van a rövid intervallumnak nálam:
-alapból hízékonyabb vagyok és egy idő után elkezd erősen rakódni,aminek semmi helye rajtam...
-felszaladt ha jól számolom 6-7 kiló és egész jó most az arány (izom-zsír-víz szinten (szerintem) )
-Nem szokik a szervezet hozzá sem a súlyokhoz,sem az edzésintenzitáshoz,sem a gyakorlatokhoz...
-így terveztem...
That's all.

Szerintem kell egy nagyobb intervallum, hogy a test lereagálja mit is akarsz tőle, legalábbis nekem így működik  /:-) Meglátjuk, úgyis az eredmények beszélnek, nem az okoskodás  ;-oo-; ;-oo-;

2008. Szeptember 30. - 23:25:55
Válasz #384
Nem elérhető

Gabe


én a rövid intervallumokra értettem.
nem tudom mennyi tömeget lehet 6-8hét alatt felpakolni, amiből aztán érdemes egyből pucolni, majd újra.
még nem próbáltam.

Több oka van a rövid intervallumnak nálam:
-alapból hízékonyabb vagyok és egy idő után elkezd erősen rakódni,aminek semmi helye rajtam...
-felszaladt ha jól számolom 6-7 kiló és egész jó most az arány (izom-zsír-víz szinten (szerintem) )
-Nem szokik a szervezet hozzá sem a súlyokhoz,sem az edzésintenzitáshoz,sem a gyakorlatokhoz...
-így terveztem...
That's all.

Szerintem kell egy nagyobb intervallum, hogy a test lereagálja mit is akarsz tőle, legalábbis nekem így működik  /:-) Meglátjuk, úgyis az eredmények beszélnek, nem az okoskodás  ;-oo-; ;-oo-;
jaja, kb. 2-3hét, mire rájön a szervezet, hogy jah, most tömegelünk,
megszokom a nagyobb súlyokat, kicsit lelassul az anyagcserém...meg miegymás -nálam
as i take it
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 01. - 07:52:12
Válasz #385
Nem elérhető

hopika


jaja, kb. 2-3hét, mire rájön a szervezet, hogy jah, most tömegelünk,
megszokom a nagyobb súlyokat, kicsit lelassul az anyagcserém...meg miegymás -nálam
as i take it

Ezért más minden ember...
Nekem vigyáznom kell folyamatosan,hogy el ne szálljak.
Na folyt köv
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 01. - 08:08:34
Válasz #386
Nem elérhető

hopika


Méretek:(minden méret reggel,hidegen mérve)

2007.12.04.

-magasság:173cm
-súly:101kg
-mell:122cm
-comb:66(bal) 67(jobb)
-vádli:46(bal) 46(jobb)
-kar:44(bal) 44(jobb)
-alkar:34,5(bal) 35(jobb)
-derék 96cm
-fenék:106cm

2008.09.30.
-magasság:173cm
-súly:100,5kg (-0,5)
-mell:124cm (+2)
-comb:66cm (0)
-vádli:46,5cm (+0,5)
-kar:44,5cm (+0,5)
-alkar:36cm (+1,5)
-derék 92,5cm (-3,5)
-fenék:101cm (-5)

És a legutóbbi diéta végével összehasonlítva:
2008.06.17.-hez képest...
-magasság:173cm
-súly:100,5kg (+10)
-mell:124cm (+6)
-comb:66cm (+4)
-vádli:46,5cm (+2)
-kar:44,5cm (+1,5)
-alkar:36cm (+2)
-derék 92,5cm (+5,7)
-fenék:101cm (+1,3)

Konklúzióként annyit mondhatok el,hogy nagyjából tudtam hozni azt a "fejlődést",amit beterveztem.
Lehetett volna jobb/arányosabb a fejlődés menete,de nem szabad telhetetlennek lenni.Szerintem egész jó anyag,ahonnan a diétát el tudom kezdeni:mely szintén csak egy hat hetes lesz így az első lépcsőben.
Véleményem/érzésem szerint a hátam és tricepszem jött a legtöbbet(na meg a derekam...) és az erőszintem is kellemesen változott a pozitív irányba.
Nagyjából ennyit akartam mondani...ma lezárom ezt a topikot és megnyitom az újat a diétámnak.
KÉREM KAPCSOJJA KI!
 
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 01. - 10:13:53
Válasz #387
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez szerintem kiemelkedően jó eredmény, 10cm-el kisebb derék mellett ugyanazokat a méreteket hozni, ez nagyon dícséretes!  @:-)

2008. Október 01. - 10:18:41
Válasz #388
Nem elérhető

hopika


Ez szerintem kiemelkedően jó eredmény, 10cm-el kisebb derék mellett ugyanazokat a méreteket hozni, ez nagyon dícséretes!  @:-)
Valamit elnéztél God!
Nem 10 cm különbség a kettő között...
Mell-kar-alkar feljött
Derék-fenék jóval kisebb...
DE jó lesz a diéta végére-én nagyon bízom benne.Ha nem tudom megcsinálni,akkor jöhet a megkövezés!

Tényleg Lady!
Kereshetnél egy megkövezős ikonocskát is... :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 01. - 10:31:35
Válasz #389
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez szerintem kiemelkedően jó eredmény, 10cm-el kisebb derék mellett ugyanazokat a méreteket hozni, ez nagyon dícséretes!  @:-)
Valamit elnéztél God!
Nem 10 cm különbség a kettő között...
Mell-kar-alkar feljött
Derék-fenék jóval kisebb...
DE jó lesz a diéta végére-én nagyon bízom benne.Ha nem tudom megcsinálni,akkor jöhet a megkövezés!

Tényleg Lady!
Kereshetnél egy megkövezős ikonocskát is... :-){

Ja, tényleg, fenék 106-ot néztem  ****:))) Pedig nem is csaj vagy  >:D >:D