2024. Május 21. - 11:05:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: God Vazzeg (ámok)futása a tömegért  (Megtekintve 212300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 03. - 13:37:23
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Hogy reagáljak a topicomban tett hozzászólásodra! Nyomni kell és kész!  :-/-- :-/-

 /:-)  ;-oo-;

2008. Szeptember 04. - 19:06:07
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


na mi a helyzet God?
megfagytál?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 04. - 19:44:40
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Ihun vagyok é  /:-)  ;D ;D ;D

A mai beszámoló:

A mai edzésem 5*-re értékelem, olyan izomérzetem volt, hogy szinte éreztem hátazásnál ahogy ropognak a rostok Łł= Érzem a megemelt CH hatását is, egész nap feszülök, fogmosás közben is durran a karom, stb.. Jó lesz, már érzem  :o Ja amúgy hát-kar edzést csinálgattam, karok is elég jól mutattak, már-már tetszett  :P Lőttem shotot is telóval, minőség a szokásos  :-}

Ez volt ma:
Hát:
- Húzódszkodás 4x amennyi megy, 8-12 közt azért megvan  ;)
- T-evező, szolíd súllyal a hátam miatt, de azért már emelgetem a terhelést..  8)
- Csigás lehúzás, csak hogy közepe is legyen a hátamnak
- Fűrészelés levezetésnek

Kar:
Bicepsz:
- 21-ezés francia rúddal, moderált súllyal (ehhez a gyakorlathoz amúgy se kell nagy súly szerintem)
- váltott kezes egykezes bicepsz állva
- kalapács bicó váltott karral állva

Tricepsz:
- homlokra engedés végén kicsi JM press
- csigás letolás
- fej feletti tricepsz nyújtás egykezessel, levezetésnek, jól telenyomja vérrel, moderált súly, magas ism. szám szükséges!

Ahol nem írtam ismétlésszámokat, ott általában 8-12 ismétlés körül, és 3-4 szériában, érzésre nyomom, nem fix számokat tartok be. A végén még csuklyáztam picit, 2 okból. Elmaradt legutóbb, és mert meg kellett mutatni egy kezdő srácnak.

Ennyi volt ma, ha kérdés, óhaj-sóhaj, fika van, írjátok bátran  ( **:))))*;D ;D ;D

2008. Szeptember 04. - 19:49:36
Válasz #63
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A második kép olyan Johnnys, csak itt nálatok leköpték a tükröt.  ;D

2008. Szeptember 04. - 19:50:29
Válasz #64
Nem elérhető

Gabe


Te gyúrsz vazeg?

1.add már oda valakinek a telot, mert neked karozás után k.rvára remegett a kezed.
2.sorozat x ismétlésszám lemaradt "pár" helyen  ****)
3.Ez a moderált súly meddig megy tömegelés közben?
4. Kaja kiegek napi mennyiségek?
részletes elemzést kérünk  :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 04. - 19:51:42
Válasz #65
Nem elérhető

Gabe


A második kép olyan Johnnys, csak itt nálatok leköpték a tükröt.  ;D
reménykedjünk, hogy az egy köpés, és nem ..... tetszett senki sem ennyire magának  :-O
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 04. - 19:54:01
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


A második kép olyan Johnnys, csak itt nálatok leköpték a tükröt.  ;D

Johnnyval annyi közös van bennünk, hogy ugyanott van a karunk maximum  :-* De azért köszi. A tükör sajna tényleg ganés, de ez igazából nem is tükör, hanem a szertár ablaka. Szólok már a takarítónőnek majd  /:-)

2008. Szeptember 04. - 19:56:15
Válasz #67
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De hogy valami építő jellegűt is mondjak (ez még nem számít  :-)--nak  ;D ) : nagy vagyol mint a csomolungma vagy mint a popokatepetl!  ****:))))))

2008. Szeptember 04. - 19:58:46
Válasz #68
Nem elérhető

Gabe


szerintem meg azér' teszi mindig a feje elé a telót, mer' valami nagydarab hasonmás csinálja a képeket  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 04. - 20:01:15
Válasz #69
Nem elérhető

God Vazzeg


Te gyúrsz vazeg?

1.add már oda valakinek a telot, mert neked karozás után k.rvára remegett a kezed.
2.sorozat x ismétlésszám lemaradt "pár" helyen  ****)
3.Ez a moderált súly meddig megy tömegelés közben?
4. Kaja kiegek napi mennyiségek?
részletes elemzést kérünk  :-){

1. nem volt senki a teremben, addigra elment az az egyszem kissrác is  /:-)
2. javítottam  8-)
3. még egyelőre marad a moderált súly, ameddig úgy érzem, első a derekam biztonsága  ::)
4. CH 300-350g egyelőre, fehérje 200-250g, nincs nagy fehérjeigényem, és rosszul is emésztem sajna, de emelni fogom még.
Mit elemezzek? A kajámat? Reggelire 90g zabpehely megy 2 kanál fehérjével, tejjel. Napközben 2x megy csirkerizs, nem méregetem, amennyit meg tudok enni húsból 1 csomag (125g) rizs mellé. A többi más kajából van (értsd: szemét) mert asszony kivég ha nem eszem a kajáját, másrészt kurva finom (a kaja és az asszony is  <3! ) ;D

Eni kvescsön?  :-/-(-:

2008. Szeptember 04. - 20:02:34
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


De hogy valami építő jellegűt is mondjak (ez még nem számít  :-)--nak  ;D ) : nagy vagyol mint a csomolungma vagy mint a popokatepetl!  ****:))))))

Innen indulok, és szeretnék még sokkal nagyobb lenni.. És leszek is  ****:))))))

2008. Szeptember 04. - 20:04:29
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


Te gyúrsz vazeg?

1.add már oda valakinek a telot, mert neked karozás után k.rvára remegett a kezed.
2.sorozat x ismétlésszám lemaradt "pár" helyen  ****)
3.Ez a moderált súly meddig megy tömegelés közben?
4. Kaja kiegek napi mennyiségek?
részletes elemzést kérünk  :-){

1. nem volt senki a teremben, addigra elment az az egyszem kissrác is  /:-)
2. javítottam  8-)
3. még egyelőre marad a moderált súly, ameddig úgy érzem, első a derekam biztonsága  ::)
4. CH 300-350g egyelőre, fehérje 200-250g, nincs nagy fehérjeigényem, és rosszul is emésztem sajna, de emelni fogom még.
Mit elemezzek? A kajámat? Reggelire 90g zabpehely megy 2 kanál fehérjével, tejjel. Napközben 2x megy csirkerizs, nem méregetem, amennyit meg tudok enni húsból 1 csomag (125g) rizs mellé. A többi más kajából van (értsd: szemét) mert asszony kivég ha nem eszem a kajáját, másrészt kurva finom (a kaja és az asszony is  <3! ) ;D

Eni kvescsön?  :-/-(-:
:-){
az asszony vaníliás vagy csokis?  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 04. - 20:07:06
Válasz #72

Torony

Vendég

az asszony vaníliás vagy csokis?  :D

az erősen perszonálhigiénés kérdés  ;D ;D ;D

2008. Szeptember 04. - 20:08:21
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


:-){
az asszony vaníliás vagy csokis?  :D

Attól függ mihez van kedvünk  8-)

2008. Szeptember 04. - 20:10:04
Válasz #74
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"