2024. Május 21. - 13:20:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 legjobb táplálékkiegészítői  (Megtekintve 59888 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 05. - 22:23:26
Válasz #135
Nem elérhető

FirstLady


géb, ne írdd má át lécci a topiccímet, mert nem biztos, hogy rájön mindenki, hogy hogy' kell vissza 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 05. - 23:02:03
Válasz #136
Nem elérhető

Gabe


géb, ne írdd má át lécci a topiccímet, mert nem biztos, hogy rájön mindenki, hogy hogy' kell vissza 8-)
én nem írom át a topic címet, nem vagyok moderátor  :D
má' a hozzászólásomba is betört a diktatúra?  :-Đ  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 05. - 23:58:35
Válasz #137

xgeri

Vendég
En nem a reklam miatt irtam ide be, hanem informacioszerzosbol!!!!!Mit nem lehet ezen erteni??????????? ***))))
Na de hagyom akkor az egeszet.De lenne egy kerdesem, AKKOR AZ ILYEN "REKLAMOS" DOLGOKAT HOL TUDJUK MEGVITATNI???kerek linket ;D


Mit jelent számodra az hogy táplálékkiegészítő?

A taplalekkiegeszito egy olyan elemiszer ami arra szolgal hogy kiegeszitse a normalis taplalkozasomat, evel elosegitve testem fejlodeset pozitiv iranyba.

Meg1X elmondom, engem az erdekel konkretan hogy ki mit tart jonak tapasztalatai alapjan, amit par ember le is irt es nekem tenyleg total nincs ahhoz anyagi keretem hogy azt tudjam finanszirozni magamnak hogy havi par szazer ft kolcsek er tapkiegre es probalgassam sorban melyik jo meg melyik nem! Mert ugye van egy par ceg ami teljesen tul van ertekelve minden ertelemben ahhoz kepest hogy milyen. Ez egy forum es en ugy erezTEM hogy arra szolgal hogy megvitassunk olyan dolgokat ami evel kapcsolatos, de lehet hogy ezt inkabb a nõklapjakáfén kene beirnom????? ˝=/
Igazabol meg mindig nem tudok rajonni h mi nem tetszik :(

2009. Február 06. - 01:24:39
Válasz #138
Nem elérhető

bandus


na igen...

itt sajnos kényes témához érkeztünk...
szvsz ha erről van szó, beszéljük inkább meg priviben vagy máshol..
az tény, hogy vannak más jelentős/említésre méltó márkák is azokon kívül, amiket az extremefit forgalmaz... Lady szerintem most pont rossz oldalról közelített meg a dolgot. az nem lényeg, hogy ezek megérdemlik-e azt, hogy oldalakon keresztül itt "reklámozzuk őket". a lényeg az, hogy Efit/Androban "nem érdemli" ezt meg. szal szólásszabadság ide vagy oda, erre talán tényleg tekintettel lehetnénk, hogy a fórum tulajdonosának mi sérti az érdekeit, és mi nem..
ha erről akartok beszélni van még jópár független gyúrós fórum a magyar honlapok között, inkább tegyük ott :)

peace :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Február 06. - 08:29:11
Válasz #139
Nem elérhető

madinorbi


na igen...

itt sajnos kényes témához érkeztünk...
szvsz ha erről van szó, beszéljük inkább meg priviben vagy máshol..
az tény, hogy vannak más jelentős/említésre méltó márkák is azokon kívül, amiket az extremefit forgalmaz... Lady szerintem most pont rossz oldalról közelített meg a dolgot. az nem lényeg, hogy ezek megérdemlik-e azt, hogy oldalakon keresztül itt "reklámozzuk őket". a lényeg az, hogy Efit/Androban "nem érdemli" ezt meg. szal szólásszabadság ide vagy oda, erre talán tényleg tekintettel lehetnénk, hogy a fórum tulajdonosának mi sérti az érdekeit, és mi nem..
ha erről akartok beszélni van még jópár független gyúrós fórum a magyar honlapok között, inkább tegyük ott :)

peace :-){
Lady még ált. suliba járt, amikor az extremefit 3x ilyen mennyiségű termékkel rendelkezett, honnan tudhatná  ::) >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 06. - 08:49:07
Válasz #140
Nem elérhető

FirstLady


na igen...

itt sajnos kényes témához érkeztünk...
szvsz ha erről van szó, beszéljük inkább meg priviben vagy máshol..
az tény, hogy vannak más jelentős/említésre méltó márkák is azokon kívül, amiket az extremefit forgalmaz... Lady szerintem most pont rossz oldalról közelített meg a dolgot. az nem lényeg, hogy ezek megérdemlik-e azt, hogy oldalakon keresztül itt "reklámozzuk őket". a lényeg az, hogy Efit/Androban "nem érdemli" ezt meg. szal szólásszabadság ide vagy oda, erre talán tényleg tekintettel lehetnénk, hogy a fórum tulajdonosának mi sérti az érdekeit, és mi nem..
ha erről akartok beszélni van még jópár független gyúrós fórum a magyar honlapok között, inkább tegyük ott :)

peace :-){
Lady még ált. suliba járt, amikor az extremefit 3x ilyen mennyiségű termékkel rendelkezett, honnan tudhatná  ::) >:D
A hangsúly a múltidőn van?  8-) ****:)))

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 06. - 08:51:19
Válasz #141
Nem elérhető

madinorbi


Csak azért említettem meg nehogy mellényúljatok véletlenül a nagy antireklámozásnak és hogy mi mennyire szar  :P
 :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 06. - 10:34:23
Válasz #142
Nem elérhető

Pity


Na ja Muscle Logic... Miaz???!fehérjét láttam amit Steve-vel reklámoznak de semmi többet még a net se dob ki rá semmit !!! pedig keresgéltem ... ????...

2009. Február 06. - 10:43:08
Válasz #143
Nem elérhető

miki_nrg


hát épp én is ezen vagyok.
anno ugyanígy jártam  a cytogennel is. Sehol semmit nem dobott ki rá. Vagyis igen de az teljesen más volt  :)

Lehet ez a Muscle Logic is valami helyi márka lesz? :)
Mindenesetre ahogy elnézem nem szívesen válaszolnak rá az illetékesek pedig már párszor lett kérdezve

2009. Február 06. - 10:46:18
Válasz #144
Nem elérhető

madinorbi


hát épp én is ezen vagyok.
anno ugyanígy jártam  a cytogennel is. Sehol semmit nem dobott ki rá. Vagyis igen de az teljesen más volt  :)

Lehet ez a Muscle Logic is valami helyi márka lesz? :)
Mindenesetre ahogy elnézem nem szívesen válaszolnak rá az illetékesek pedig már párszor lett kérdezve
Sztem egy készülőben lévő hazai márka, ami a jelenlegi körülmények között nehezen születik meg. Jól gondolom? Nyilván csak tippelek. :)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 06. - 10:50:43
Válasz #145
Nem elérhető

miki_nrg


akkor remélem az ára is hazai lesz!
Mert egyszerűen nem értem hogy némelyik közeli országbeli márka miért olyan drága.
Pl pro nutrition ami ugye román vagy a cseh Nutrend az áraik meg drágábbak szinte mint a világhírű termékek.

2009. Február 06. - 11:06:16
Válasz #146
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
szerintem, ha tilos más gyártók termékeiről beszélni, akkor azt jelezze valaki, ha viszont nem, akkor nem kell úgy csinálni, mintha nem is léteznének.

Tisztára mint a cigánykérdés :)

Ezekszerint itt felmerülhet a Brand rasszizmus is  :)
Én nem vagyok brand rasszista ;D(ez jó kifejezés).mondtam,hogy jó márkák az említett táplálékkiegészítők,csak hát vannak jobbak is szerintem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 06. - 11:27:05
Válasz #147
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem hiszem el hogy fasságokon vitatkoztok. Ha lehet venni Daciát és Mercedest ráadásul ugyanannyiért, akkor melyiket veszitek?  ˝=/ Itt épp a mercedes szalonban vagyunk, tessék átfáradni a büfébe és rendelni  :-oD  @:-)

2009. Február 06. - 11:29:10
Válasz #148
Nem elérhető

George


Nem hiszem el hogy fasságokon vitatkoztok. Ha lehet venni Daciát és Mercedest ráadásul ugyanannyiért, akkor melyiket veszitek?  ˝=/ Itt épp a mercedes szalonban vagyunk, tessék átfáradni a büfébe és rendelni  :-oD  @:-)
Nekem a BMWSN jön be @:-) ;D

2009. Február 06. - 11:31:55
Válasz #149
Nem elérhető

tyson


Vagy például a Kompova szlovák cég és a fehérjéjük aranyáron van  @-o
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!