2024. Április 29. - 00:19:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Téli álom?! Na ne röhögtess!  (Megtekintve 50539 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 05. - 00:23:22
Megtekintve 50539 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ugye nem akarod a téli hónapokat félkómásan végigedzeni a teremben?! Erősebb akarsz lenni? Izmosabb akarsz lenni? Szálkásabb akarsz lenni? Nos, van valami ami mindenhez szükséges lesz bármi legyen is a célod a testépítésben. Ez pedig az intenzitás!

Az OK, hogy edzel heti 3-4-5-6 alkalommal vagy akár minden nap de az, hogy milyen eredményeket fogsz majd elérni a testformázás terén az attól függ, azokba a 45-120 perces edzésekbe mekkora intenzitás van belesűrítve. Ugye minden nap látod magad körül azokat az embereket az edzőteremben akikből hiányzik az intenzitás? És most nem azokról írok akik csak dumálni mennek le, mert azok még említésre sem érdemesek. Én azokról írok akik habár edzeni mennek le, de mégis valami hibádzik... Én őket csak TEAM MÁV-nak hívom, mert mikor belépnek az edzőterembe, olyan mintha felülnének egy kisvasútra. Mintha a gépek és a súlyzók között évekkel ezelőtt lefektetett sínpályán mennének végig az adott menetidő alatt, az állomások között dumcsiznak egy kicsit, az állomásokon pedig mindig időznek egy keveset...bodybuildingeznek... Hmm, számomra ez jelenti a "letudni az edzést" fogalmát. Te is ilyen vagy? Vagy ilyen akarsz lenni?

Akkor meg kell elégedned az átlagos eredményekkel...

Az, hogy mekkora izmokat tudsz felépíteni az rengeteg összetevőn múlik. Az hogy milyen arányos, milyen szálkás, milyen erős tudsz lenni...ezek úgyszintén nagyon sok dologból tevődnek össze. Viszont az, hogy mekkora intenzitást tudsz generálni az edzéseken, az leginkább mentális tényezőkön múlik. Valakiknek könnyebben megy, valakinek nehezebben. Valakik motiváltabbak, őrültebbek, valakik kevésbé. Nagyon sokan az ebből a szempontból felmerülő mentális/motivációs hátrányosságaikat különböző gyógyszerek és/vagy szteroidok használatával próbálják meg kompenzálni...legalábbis rövid távon.

Viszont ha néha vmi kis pluszra, egy kis extra pörgésre, egy picivel élesebb mentális fókuszra lenne szükséged az edzéseidhez, akkor azt könnyedén megoldhatod az egészségre nem káros, legális táplálékkiegészítők alkalmazásával is! Hadd mutassam be nektek a legújabb ilyen csillagot a bodybuilding business égboltján...






Extreme Energy 6 hour Shot








Ez a csúcsszuper energizáló cucc az Iovate cég legújabb terméke! Az Iovate név a Muscletech, a Six Star és a Muscle Asylum Project termékcsaládok használóinak már ismerősen csenghet (az említett márkák az Iovate leányvállalatai) és az egész világon egyet jelent a csúcsminőségű táplálékkiegészítőkkel! Az Egyesült Államokban már (az Iovate sok más termékével egyetemben) a nagyobb szupermarketekben is kapható az Extreme Energy 6 hour Shot és azt kell hogy mondjam könnyedén felveszi majd a harcot a világ bármely energizáló italával! Én a héten már kipróbáltam a terméket és nagyon meg voltam vele elégedve! Pedig én már használtam egy pár pörgetőt...



Lássuk az összetételét:





További infók:

http://www.extremeenergy6hourshot.com/

http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=75&products_id=1072




Ne tévesszen meg az palack kicsi mérete! Nyugi! Odabasz!  :-oD :-O :-)(-: =/+'

Ha egyben megiszod az egészet akkor 5-10 percen belül nagyon komolyan beüt és 3-4 óra alatt fokozatosan lecsillapodik a hatása. Ha viszont csak a felét iszod meg és kb. 3 óra múlva megiszod a maradékot akkor kb. 6 órán át tartó egyenletes, erős, de mégsem repesztő erejű energizáltságot és mentális pumpát okoz. Szuper termék!





Szeretnéd kipróbálni?











 ::)














Ingyen?







 






:-O















Na jó...  :-}



Légy az elsők között akik Magyarországon kipróbálhatják a világ legújabb és az egyik legütősebb energizáló italát!

Mit kell tenned?




Jelentkezz email-ben a steve@stevenamat.com email címen!

Az üzenet témája ez legyen: Extreme Energy 6 hour Shot.

Az email-ben még írd meg a teljes nevedet, a fórumos felhasználónevedet és a pontos címedet!





Az első 24 jelentkező teljesen ingyen kap egy csomagot a termékből ami 2 adagot tartalmaz, ennek az értéke 1200 Ft! A szerencsés budapesti jelentkezők átvehetik az energialöketüket az Extremefit Áruházban a Lurdy Ház első emeletén, a vidéki jelentkezőknek futárszolgálattal fogjuk kiküldeni a két palackot!

Jelentkezzetek már most!





Készen álltok a pörgésre?! Készen álltok az intenzitásra?! Határok csak a fejben léteznek! Úgyhogy itt az ideje, hogy kicsit elhomályosítsd az elmédet! Benned van az 'Eye of the Tiger' mentalitás???!!! Mert ha igen, az meglátszódik a tekinteteden! Eddz olyan intenzitással, hogy ha az emberek a szemedbe néznek a teremben azonnal elfordítsák majd a fejüket...izzon a tekinteted!!! Légy férfi!








Ha még nem paprikáztalak fel akkor majd ettől a videótól felpörögsz.




Kulcsszó, intenzitás:

http://www.metacafe.com/watch/352067/rocky_iv_eye_of_the_tiger/





Légy benne az első 24 jelentkezőben és tekerd még feljebb a hangerőt!!!






















GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 05. - 00:52:12
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 05. - 00:56:41
Válasz #2
Nem elérhető

Raymond


Ment a mail Steve.... /:-)

2008. December 05. - 00:58:17
Válasz #3
Nem elérhető

zotja



2008. December 05. - 01:00:02
Válasz #4
Nem elérhető

Cressler


 @:-) 
Nah itt egy ok miért jó késő estig tanulni!  ***)))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 05. - 01:01:24
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 05. - 04:12:16
Válasz #6
Nem elérhető

endre66


@:-) 
Nah itt egy ok miért jó késő estig tanulni!  ***)))
Vagy korán kezdeni a tanulást.  ˝=/

2008. December 05. - 08:47:23
Válasz #7
Nem elérhető

Rob


Ment a mail,remélem még időbe O0
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. December 05. - 08:49:36
Válasz #8
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én most löktem be egyet, nagyon kíváncsi vagyok! Majd leírom mi történt.  :)

2008. December 05. - 08:54:14
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Váá, küldtem mailt  @-o

2008. December 05. - 09:10:13
Válasz #10
Nem elérhető

mushroom


Ment a mail... kicsit későn. Na mind1 majd megveszem, szeretem a pörgetőket  ;D

2008. December 05. - 09:15:14
Válasz #11

Zsuzsi

Vendég
Én most löktem be egyet, nagyon kíváncsi vagyok! Majd leírom mi történt.  :)




Ma én is belököm az edzéshez. Bár tegnap nagyon erősködött Balu,hogy ezt lefekvés előtt kell meginni... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2008. December 05. - 09:22:30
Válasz #12
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is küldtem egy mail-t.Steve bevezetője után nagyon kedvet kaptam hozzá. @:-) @:-) @:-)

2008. December 05. - 09:47:17
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én most löktem be egyet, nagyon kíváncsi vagyok! Majd leírom mi történt.  :)




Ma én is belököm az edzéshez. Bár tegnap nagyon erősködött Balu,hogy ezt lefekvés előtt kell meginni... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mert tud valamit lefekvés előtt is?  ::) :P :-)o-: ;D Folyékony koffeines feromon mi?  !+"%

2008. December 05. - 10:12:07
Válasz #14
Nem elérhető

madinorbi


Én most löktem be egyet, nagyon kíváncsi vagyok! Majd leírom mi történt.  :)




Ma én is belököm az edzéshez. Bár tegnap nagyon erősködött Balu,hogy ezt lefekvés előtt kell meginni... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mert tud valamit lefekvés előtt is?  ::) :P :-)o-: ;D Folyékony koffeines feromon mi?  !+"%
Folyékony varázsbotosító  ;D
szekönd editör mentes felhasználó