2024. Április 28. - 23:54:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: THE DARK SIDE  (Megtekintve 47407 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 04. - 21:57:17
Válasz #120
Nem elérhető

Cressler


Darknight igencsak ráterelted a figyelmemet dark mattere, nálam eddig abszolút number one a sizeon és ha azzal felveszi a versenyt akkor megér nekem is egy próbát.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 06. - 11:08:39
Válasz #121
Nem elérhető

darknight



A negyvennegyedik nap...

A tegnapi edzés során a lábra és bicepszre mentem rá, mára pedig egy lightos mellet-hátat-vállat terveztem, de ez időhiány miatt most elmarad...

De lássuk a tegnapot... ***)))

Kedd: Láb-bicepsz nap

-Hiperhajlítás súllyal: 4x20

-Combfeszítő: 4x10
-Guggolás: 15-10-10-10-10
-Lábtoló: 4x20

Vádli szuperszett: 4 kör
-Álló vádli: 4x20
-Ülő vádli. 4x20

-Bicepsz állva egykézzel, "nagy" súllyal: 3x8/k
-Bicepsz állva egykezesekkel: 3x8
-Kalapács bicepsz egykezesekkel: 3x16
-Bicepsz "ülve" egykezesekkel: 3x16

FST-7:
-Combhajlító: 7x10
-Bicepsz felső csigáról: 7x12/k

Has:
-Csigás térdelő hasprés: 5x30

Ennyi volt a tegnapi program, a lábazás nem volt az igazi (nem éreztem annyira az izmot ????...), de a bicepsz nagyon jól sikerült :-)!, már az első gyakorlatnál sikerült maximális vérbőséget elérni és a bedurranás kegyetlen volt, még némi ér-féleség is megjelent a bicepszeken >:D...

Holnaptól vasárnapig wellnesselek a barátnőmmel, így valószínűleg nem is leszek gépközelben... --) Ez a 4 nap kizárólag a Páromé, a pihenésé és a kajálásé... :-)o-: /7% :-oD

Jövő héttől új irányba indulok ::), feltehetően ezt a topikot lezárom, és talán egy edzésnaplót indítok, de ez sem biztos...

A T-Bomb II./APCT, Probolic-Sr már korábban elfogyott, a Dark Rage is a végét járja (a Dark Matter-ből még van jópár adag), utánpótlásuk nem lesz, úgyhogy ilyenformán ez a topik létjogosultságát vesztette... Nem így terveztem, csak ugye ember tervez... Igazából a következő kombó is más lett volna, csak az elképzelést készlethiány miatt nem tudtam megvalósítani, heteket pedig nem akartám várni feleslegesen...

Jövő héttől kezdve teljesen új kiegészítőkkel megyek tovább előre, ezek egy része már a polcomon figyel, a többit előreláthatólag ma fogják nekem kiszállítani... Nagyobbrészt olyan termékekről van szó, amit az extremefit nem forgalmaz, így teszt biztosan nem lesz velük, de a dolgok végén egy rövid összefoglaló azért elképzelhető...

Meglátjuk, hogy mi lesz a "fejlődés" vége...

A "harc" nem áll meg...

Ui. : Cressler, szerintem nem fogsz csalódni a Dark Matter-ben... Ízre, oldódásra, fogyaszthatóságra veri a SizeOn-t (a fruit punch ízt próbáld ki szerintem, nagyon király @:-) :-oD), erőben talán a Gaspari terméke viszi a pálmát, bedurranás, betöltés tekintetében pedig nem tudnék győztest hirdetni... Bár akciós áron a SizeOn igen jó vétel...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Május 17. - 12:45:48
Válasz #122
Nem elérhető

doncicco



A negyvennegyedik nap...

A tegnapi edzés során a lábra és bicepszre mentem rá, mára pedig egy lightos mellet-hátat-vállat terveztem, de ez időhiány miatt most elmarad...

De lássuk a tegnapot... ***)))

Kedd: Láb-bicepsz nap

-Hiperhajlítás súllyal: 4x20

-Combfeszítő: 4x10
-Guggolás: 15-10-10-10-10
-Lábtoló: 4x20

Vádli szuperszett: 4 kör
-Álló vádli: 4x20
-Ülő vádli. 4x20

-Bicepsz állva egykézzel, "nagy" súllyal: 3x8/k
-Bicepsz állva egykezesekkel: 3x8
-Kalapács bicepsz egykezesekkel: 3x16
-Bicepsz "ülve" egykezesekkel: 3x16

FST-7:
-Combhajlító: 7x10
-Bicepsz felső csigáról: 7x12/k

Has:
-Csigás térdelő hasprés: 5x30

Ennyi volt a tegnapi program, a lábazás nem volt az igazi (nem éreztem annyira az izmot ????...), de a bicepsz nagyon jól sikerült :-)!, már az első gyakorlatnál sikerült maximális vérbőséget elérni és a bedurranás kegyetlen volt, még némi ér-féleség is megjelent a bicepszeken >:D...

Holnaptól vasárnapig wellnesselek a barátnőmmel, így valószínűleg nem is leszek gépközelben... --) Ez a 4 nap kizárólag a Páromé, a pihenésé és a kajálásé... :-)o-: /7% :-oD

Jövő héttől új irányba indulok ::), feltehetően ezt a topikot lezárom, és talán egy edzésnaplót indítok, de ez sem biztos...

A T-Bomb II./APCT, Probolic-Sr már korábban elfogyott, a Dark Rage is a végét járja (a Dark Matter-ből még van jópár adag), utánpótlásuk nem lesz, úgyhogy ilyenformán ez a topik létjogosultságát vesztette... Nem így terveztem, csak ugye ember tervez... Igazából a következő kombó is más lett volna, csak az elképzelést készlethiány miatt nem tudtam megvalósítani, heteket pedig nem akartám várni feleslegesen...

Jövő héttől kezdve teljesen új kiegészítőkkel megyek tovább előre, ezek egy része már a polcomon figyel, a többit előreláthatólag ma fogják nekem kiszállítani... Nagyobbrészt olyan termékekről van szó, amit az extremefit nem forgalmaz, így teszt biztosan nem lesz velük, de a dolgok végén egy rövid összefoglaló azért elképzelhető...

Meglátjuk, hogy mi lesz a "fejlődés" vége...

A "harc" nem áll meg...

Ui. : Cressler, szerintem nem fogsz csalódni a Dark Matter-ben... Ízre, oldódásra, fogyaszthatóságra veri a SizeOn-t (a fruit punch ízt próbáld ki szerintem, nagyon király @:-) :-oD), erőben talán a Gaspari terméke viszi a pálmát, bedurranás, betöltés tekintetében pedig nem tudnék győztest hirdetni... Bár akciós áron a SizeOn igen jó vétel...

  >:D >:D >:D

Miért olyan nagy itt a csend?

2009. Május 18. - 17:41:07
Válasz #123
Nem elérhető

darknight



A kitudjamárhányadik nap...

Hivatalosan is bejelentem, a topikot holnap lezárom, mivel a használt termékek már részben elfogytak (a Dark Matter-t még használom az edzések végén és a Dark Rage-ből is maradt pár kanál), jelenleg pedig még keresem az utat, hogy merre tovább...

A regenerációs hétvége tökéletesen telt, sikerült magam maximálisan kipihenni és múlt héten már teljes erőbedobással mentek tovább az edzések is...

Volt egy korábbi terv a folytatásra, ami sajnos áruhiány miatt kútba esett, tettem egy kísérletet egy másik termékkel, az nem vált be, így most várakozó-pályára kényszerültem, de természetesen van 1-2 terv a fejemben, csak ugye szűkösek a készletek, a "slágertermékek" pedig hiánycikké váltak...

Csak megerősíteni tudom a korábban leírtakat, a Dark Matter az egyik legjobb (ha nem a legjobb) edzés közbeni/utáni készítmény, a Dark Rage is Top 3-as NO fokozó, a T-Bomb II. pedig nekem tömegnövelés szempontjából nem vált be, érezhető a hatása, de szerintem ez egy kimondottan egyénfüggő cucc, mindenkinek magának kell kipróbálnia, hogy nála beválik-e...

Az APCT-vel továbbra is meg vagyok elégedve, bár tavaly jobb eredményeket produkált, de mindenképpen egy erőteljes és hasznos kiegészítő...

A Probolic-Sr kíváló minőségű fehérje, erőteljes ízzel, nem kimondottan jó oldódással, de tökéletes felszívódással... Ugyanabból az ízből több dobozzal biztosan nem tudnék egymás után elfogyasztani belőle, de más ízeket a későbbiekbenn még szívesen kipróbálnék ebből a termékből...

De a legközelebb vásárlandó fehérje mindenképpen a Gaspari Nutrition: Myofusion lesz, hiszen erre a termékre várok már hónapok óta...

Az esetleges érdeklődőktől elnézést kérek, de hivatalos méretek, képek stb. már nem lesznek, pár hét múlva talán összehozok majd valami épkézláb edzőtermi felvételt, normális fényviszonyok között...

Mindenkinek köszönöm a megtisztelő figyelmet, végezetül jöjjön néhány kép a pihenős formáról... O0

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Május 18. - 17:43:47
Válasz #124
Nem elérhető

George


Azért van ott pajszer ;) Jól néztek ki ;-oo-;

2009. Május 18. - 17:44:21
Válasz #125
Nem elérhető

hopika


Az biztos,hogy nőttél Sötét-lovag!
 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 18. - 18:57:24
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg


Komoly karok azok!  @:-)  :-)!

2009. Május 18. - 19:48:16
Válasz #127
Nem elérhető

endre66


Emberesedtél cimbora!  @:-)
...és George jól szólt, jól néztek ki!  ****:))))))
      ...ha lesz nyáron közös edzés, szívesen benevezek... :-}

2009. Május 18. - 20:26:13
Válasz #128
Nem elérhető

darknight



Köszi srácok ;-oo-;!

Endrú-Ogre, természetesen nyáron össze kell hozni egy közös edzést, találkozunk Szegeden, aztán @:-) =/+' :-oD ;-oo-;!!!

Ma felpörögtek az események, ha minden okés lesz, lehet, hogy hamarosan visszatérek... 8)

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Május 18. - 20:34:16
Válasz #129
Nem elérhető

L


Vaskos lettél kolléga! /:-) Mondjuk a karokkal tavaly sem volt baj ha jól emlékszem. ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Május 20. - 10:53:27
Válasz #130
Nem elérhető

darknight



A Sors útjai kifürkészhetetlenek...

Hétfőn még úgy terveztem, hogy a keddi nap során ellövök pár képet edzés után, hátha el lehet kapni a formát, és feldobom ide a topikba úgymond záróakkordként...

Erre estére bedurrant az egyik rágófogam, reggel irány a fogorvos, majd a szájsebészet, ahol egy "élménnyel" lettem gazdagabb, pontosabban egy foggal szegényebb, bár a doki nagyon rendes és jófej volt, utólag is köszönet érte...

Úgyhogy kajálás szinte egész napra törölve, az edzéstől pedig 2-3 napra el lettem tiltva... Király...

Némi szerencse a szerencsétlenségben, hogy ha minden jól megy egy ismeretlen ismerős révén sikerül kivitelezni a terveimet, és ennek a topiknak a lezárását követően pár héten belül jöhet majd a folytatás... Durvább eszközökkel, durvább eredményekért...

A topikot most már tényleg lezárom a mai este folyamán, de valószínűsíthetően hamarosan találkozunk...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."