2024. Április 28. - 22:37:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: THE DARK SIDE  (Megtekintve 47404 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 23. - 09:51:51
Válasz #15
Nem elérhető

Cressler


 @:-) ezután a felvezetés után nincs más választásod: ODA KELL B@SZNI!!!!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 23. - 09:55:25
Válasz #16
Nem elérhető

darknight



Hát... ;D Megpróbálom... ;) ;-oo-;

Csak nem tudom, Anyukám engedi-e ::) :'( :D...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 23. - 11:08:25
Válasz #17
Nem elérhető

doncicco


Jó a prózai, minőségű kedélycsigázó bevezető! Mindent bele Kolléga!!!!!! ;-oo-;

2009. Március 23. - 12:22:05
Válasz #18
Nem elérhető

endre66


vandálkodást, erőt, egészséget,és aranyérmentes hétköznapokat kíván,
endru 77.  :-\    !+"%

2009. Március 23. - 20:41:12
Válasz #19
Nem elérhető

darknight



Holnap...

Ahogy a hajnal első sugarai megtörik majd az éjszaka sötétjét, megindul a Harc... A Harc, ami ott van a mindennapjainkban, és meghatározza céljainkat, amiknek eléréséért nap mint nap megküzdünk...

Most még várok... Harcostársaim már itt vannak velem, a sötétkék-fényes dobozok még a szekrény mélyén pihennek...

A bennük lévő ismeretlen matériák csöndesen várják, hogy beteljesítsék küldetésüket...

Holnap...

A stratégia már készen áll... A gondolatok még kavarognak a fejemben, hogy aztán a nagy terv részeként végül összeálljanak szerves egésszé, és segítsék céljaim elérését...

Holnaptól valami megváltozik...

És az ember akármennyire ódzkodik tőle, a változás mindig szükségszerű és egyben a fejlődés kulcsa... Maga a jövő...

Már csak ennyit tudok mondani:

"Forget The Past - The End Begins..."

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 23. - 20:42:14
Válasz #20
Nem elérhető

fastor


ÁLlat vagy Lovag @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 23. - 21:08:55
Válasz #21
Nem elérhető

Pity


gyaaaaaaa! ****:))) figyelünk:P
Mindent bele!!

2009. Március 23. - 21:15:36
Válasz #22
Nem elérhető

George


Megadod a módját a dolgoknak :violinplay3:

2009. Március 23. - 21:35:56
Válasz #23
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
dark, benned egy film trailers író veszett el  ****:))))))

2009. Március 23. - 22:50:22
Válasz #24
Nem elérhető

Gababoy


Gyerünk!!! :-)!
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Március 24. - 20:40:19
Válasz #25
Nem elérhető

darknight



Elkezdődött...

Hála a hajnali kutyasétáltatás örömeinek, reggel 5.30-kor már bevételeztem a T-Bomb II.-ből az első 3 szemet, majd hazaérve betoltam az első adag Probolic-Sr-t is... Csokis íz, elsőre elég tömör volt, lehet, hogy a protein-víz arányain a későbbiekben majd változtatnom kell, bevallom, eléggé eltelített...

6.00-kor még visszafeküdtem egy órácskára aludni, majd következett a reggeli, hajdinakása és főtt tojás, illetve vitamin-pakk...

Utána irány a munkahely... :-}

Edzés szigorúan munka után ::) ;) (10 óra körül néhány szelet pufirizs, ebéd csirke + árpagyöngy), indulás előtt 30 perccel egy fél kanálnyi Dark Rage, cola fizz-ízben...

Mit mondjak... Érdekes ízvilág, rossznak semmiképpen nem mondanám, inkább extra, más termékre nem jellemző ízkarakter, kétségtelen, van benne némi kóla feeling...

Az elfogyasztása után 10-15 perccel előjött a "menjünk már edzeni, induljunk-induljunk =/+'"-érzés... Hmmm... Érdekes...

A mai ajánlat:

Mell-váll-has

-Vállból nyomás ülve egykezesekkel: 4x8
-Nyomás 45°-os padon: 4x8
-Oldalemelés egykezesekkel: 3x8 intenzíven pörgetve
-Tárogatás 45°-os padon egykezesekkel: 4x10
-Mellről nyomás állva: 4x8
-Oldalemelés oldalra dőlve egykezessel: 3x8/kéz intenzíven pörgetve
-Negatív nyomás egykezesekkel: 4x8
-Tárogató gép: 7x10 (FST-7) 30 másodperces pihenőkkel
-Csigás oldalemelés test mögött: 7x10/kéz (FST-7) 30 másodperces pihenőkkel

-Has:
Tri-szett: Függeszkedő lábfelhúzás-ferde pados lábemelés-római pados felülés 3 kör, 15-15-15 ismétlés

Az FST-7 sorozatai alatt már ment a Dark Matter (a hasazást már korábban lezavartam), a sorozatok között kortyolgattam a nedűt, fruit punch íz, mindezidáig az egyetlen gyümipuncs, ami bejött...

Hazaérve egy adag isteni Lean Dessert Protein (BSN) "banana cream pudding" ízben :-oD, megspékelve 10 gramm Glutamine-Sr-rel...

Vacsora: 300 gramm marhahusi kigyóuborkával... /7%

Mint az látható, a CH-t nem igazán akarom elereszteni, a szénhidrátforrás kizárólag hajdina, árpagyöngy, zabpehely-zabkorpa, rizs-pufirizs, illetve zöldségek...

Az ásványvízfogyasztást növelem, amennyire csak lehet, mellette kizárólag Coca-Cola Zero csúszik majd le 1-1 alkalommal...

Ma még vár rám egy újabb adag Probolic-Sr+10 gramm Glutamine-Sr, illetve 3 szem T-Bomb II. lefekvés előtt... Az Advanced PCT csak 1 hét múlva száll be a játékba... :-)->

Igyekszem a protein jelentős részét szilár formában bejuttatni a szervezetembe, turmix max. napi 3, minőségi forrásokból (Probolic-Sr, Lean Dessert Protein, 100% Whey), mellé napi 20 gramm glutamin, illetve napi egy vitamin-pakk (ISS)...

A protein jelenleg 2.5 gramm/testsúlykilogramm alapon van belőve, a CH mennyiségét még próbálgatom...

Lássunk néhány adatot is (Képek még nincsennek, próbálkozok, de sajna nehezen tudok összehozni valami épkézláb fotót):

Kor: 30 év
Edzésmúlt: 3 év
Testmagasság: 180 cm
Mell: 117 cm
Láb: 62-63 cm
Vádli: 40-40 cm
Derék: 93 cm
Bicepsz: 47-46,5 cm

Tehát jelenleg ez a helyzet, ez most egy ilyen szárazabb beszámoló lett, a termékekről kb. 1-2 hét múlva tudok majd érdemben nyilatkozni... De bevallom, jók a megérzéseim...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 24. - 20:46:46
Válasz #26
Nem elérhető

endre66


Alapos vagy, mint egy jogász!
De ez kell is, szerintem!  :-)!

(testsúlyt mértél/írtad, vagy csak vakegér vagyok?)

2009. Március 24. - 22:07:07
Válasz #27
Nem elérhető

doncicco


Eddig tényleg nagyon alapos és minden bizonnyal célravezető. De nem sok egy kicsit a nyomásokból? pl. ülve egykezessel kezdessz majd álva mellről is előfordul később, meg aztán a mell gyakorlatok.. :-)-

2009. Március 24. - 22:10:37
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


Nekem is sok lenne, de kinek mi a célravezető!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 24. - 22:11:58
Válasz #29
Nem elérhető

darknight


Alapos vagy, mint egy jogász!
De ez kell is, szerintem!  :-)!

(testsúlyt mértél/írtad, vagy csak vakegér vagyok?)

Upsz, ez lemaradt... !+"%

Testsúly: 94,35 kg az edzés végén...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."