2024. Május 17. - 22:31:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA és Zsaru Fizikum Siófok, 2009. július 18.  (Megtekintve 94124 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 20. - 22:08:16
Válasz #270
Nem elérhető

Kicsibors


Jaaaaa !+"%
hát Ateszt kérdezte!
Hohóóó, ő minden versenyen ott van...  ;) egyéb információkat nem szolgáltathatok ki róla ;) ;D

Nade George... én nem is arra gondoltam ***)))) ;D
Najó kicsibors... megvesztegethető vagyok ;)

Hm-hm...és megérné nekem a befektetett...akármi?!  :D
Saját tapasztalatból nem tudom, de azt hiszem, igen ;D

Na várjunk csak, most nem is én gondolok egyből "rosszra"!  ****:)))
Bocsánatot kérek, de én semmi rosszra nem gondoltam! csupa jóra gondoltam ;D

Szóval mit lehet tudni a srácról?!... Persze szigorúan szakmai szemmel érdekel... ***)))  ;D
Na, de jöhet priviben is infó...  :D

2009. Július 20. - 22:21:56
Válasz #271
Nem elérhető

fastor


Jaaaaa !+"%
hát Ateszt kérdezte!
Hohóóó, ő minden versenyen ott van...  ;) egyéb információkat nem szolgáltathatok ki róla ;) ;D

Nade George... én nem is arra gondoltam ***)))) ;D
Najó kicsibors... megvesztegethető vagyok ;)

Hm-hm...és megérné nekem a befektetett...akármi?!  :D
Saját tapasztalatból nem tudom, de azt hiszem, igen ;D

Na várjunk csak, most nem is én gondolok egyből "rosszra"!  ****:)))
Bocsánatot kérek, de én semmi rosszra nem gondoltam! csupa jóra gondoltam ;D

Szóval mit lehet tudni a srácról?!... Persze szigorúan szakmai szemmel érdekel... ***)))  ;D
Na, de jöhet priviben is infó...  :D
Jófej, asszem edzösködik a pulzusban, úgytudom van egy fia, és összel, vagy tavasszal indul klasszikus testépítésben
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 20. - 23:53:47
Válasz #272

Grizzly79

Vendég
Megvolt a PowerZona!
Sajna felemás érzésekkel távoztam, mivel a versenyszámomat elmosta a vihar, így a felkészülés, az AX stack, amit magamba nyomtam a rendezvény szempontjából fölöslegesnek bizonyult.
/más szempontból nyilván nem, mert ilyen erős és fitt már régen voltam!!!  O0/

Minden tiszteletem a szervezőké, sejtem mennyire nem egyszerű a megszervezése egy-egy ilyen rendezvénynek.

Szóval 9.30 körül érkeztem a helyszínre, ahol a regisztrációnál Berkes Eszit sikerül jóparaszt módjára Briginek hívnom. Azért Laci kijavított!!  **:))))* Hiába, így jár a városi suttyó, amikor mutatni akarja, hogy mennyire képben van aztán egyből beleszalad a pofonba!  ˝=/  ****:)))
A regisztrációnál volt a mérlegelés, ahol is elég nagy tumultus és futószalag volt. Ezért az első adandó pillanatban a mérlegre ugrottam. Sajna ruhában, így sikerült is 144kg-val mérlegelnem. (reggel otthon 141 voltam és utána még meglátogatott Kula Bácsi is  o--O, ami ilyen méreteknél köztudottam majdnem 3kg minusz!!!  :-/-(-:)

Ezek után jöttek a versenyek. Illetőleg jöttek volna, mert az én versenyszámomra már nem jutott idő, mivel az időjárás közbeszólt. Pedig már 10 órakor díszes szerelésben járkáltam föl és alá izgatottan, hogy mikor is kerülhet rám a sor.

Akik legközelebb jönnek, mint elsőbálózók azoknak elmondom, hogy a P&R rendezvény lebonyolítása a következő: 1. Női csapatok, 2. Női egyéni, 3. Férfi csapatok, 4. Férfi egyéni.
Minekutána én ezt nem tudtam ezért volt az, hogy már 10-kor díszmagyarban figyeltem a fejleményeket holott csak kb. 14.00 körül jöttem volna.

Mivel egész nap a P&R kötül sündörögtem azért elég sok dolgot volt alkalmam megfigyelni, amiket a legnagyobb tisztelettel és segítő szándékkal most megosztanék veletek:
1. Minden eszköz a napon volt: fekvenyomópadok, futópadok. Pedig ott volt mellettünk az árnyékos fás rész.

2. P&R. Szerintem a nézőket legközelebb valami szalaggal odébb kéne terelni. Azt láttam, hogy a lányok nyomtak és a szájukban állt mindenki. Nem elég hogy a napon voltak, de még azt a kevés levegőt is elfogta a tömeg.

3. Véleményem szerint a nőknél a 40%-os súly kevés. Nagyon sokan 100 fölött nyomtak vele. Sőt volt aki 320-at tolt bele. Szerintem meg lehetne emelni a súlyt mondjuk 60%-ra, vagy be lehetne vezetni egy maximum ismétlésszámot pl. 50. Jobban motiválná a hölgyek futóteljesítményét is ezek után.

4. Fix segítők a padoknál. Tudom nem egyszerű dolog, de a padoknál fix emberek kellenek, akik igenis figyelik a gyakorlat pontos végrehajtását és szigorúan csak azokat az ismétléseket számolják bele, amik szabályosak voltak. Nagyon sok lánynál előfordult főleg az elején, hogy nem engedték le rendesen a mellükre a rudat. Szerencsére Laci figyelmeztette az embereket a szabályos végrehajtásra és utána már nagyjából rendben volt a végrehajtás.

5. Az 5. ponthoz kapcsolódik. Láttam olyan végrehajtást, hogy adott csapat saját segítője figyelte a gyakorlat végrehajtását (persze a rendezőség részéről is ott volt felügyelő). Ezzel nem is volt baj, de amikor 20. nyomás után azt mondja a segítő, hogy tartsd és várj pár mp-et, és ezalatt saját karjával segíti egyensúlyba hozni a súlyt, illetőleg tartani is. Nos ez részemről elfogadhatatlan. Amint a segítő hozzáér a rúdhoz én személy szerint lerakatnám a súlyt. És az azt ismétlést tekinteném érvényesnek, ami addig megvolt.

6. A P&R a zenesátor és a BrutalForce(?) sátor között volt. Szerintem zavaró, hogy egyik fülemben technó zene szólt a másikban pedig metál. Illetőleg mikor a P&R-nél a mikrofonba beszélt pl. Laci, akkor közben x alkalommal a Brutal sátorban is bemondtak bizonyos infókat. Szerintem legközelebb a Brutal sátort picit odébb lehetne rakni.


Azért jó volt találkozni jónéhány fórumtárssal. Dumálgatni és napozni. Aztán ősszel majd meglátjuk mi lesz. Még az is lehet, hogy elindulok...

Lacinak kitartást kívánok a következő rendezvény szervezéséhez és sok sikert a soron következő versenyéhez (WPFG???)!

Üdv Mindenkinek!

2009. Július 20. - 23:58:34
Válasz #273
Nem elérhető

fastor


Megvolt a PowerZona!
Sajna felemás érzésekkel távoztam, mivel a versenyszámomat elmosta a vihar, így a felkészülés, az AX stack, amit magamba nyomtam a rendezvény szempontjából fölöslegesnek bizonyult.
/más szempontból nyilván nem, mert ilyen erős és fitt már régen voltam!!!  O0/

Minden tiszteletem a szervezőké, sejtem mennyire nem egyszerű a megszervezése egy-egy ilyen rendezvénynek.

Szóval 9.30 körül érkeztem a helyszínre, ahol a regisztrációnál Berkes Eszit sikerül jóparaszt módjára Briginek hívnom. Azért Laci kijavított!!  **:))))* Hiába, így jár a városi suttyó, amikor mutatni akarja, hogy mennyire képben van aztán egyből beleszalad a pofonba!  ˝=/  ****:)))
A regisztrációnál volt a mérlegelés, ahol is elég nagy tumultus és futószalag volt. Ezért az első adandó pillanatban a mérlegre ugrottam. Sajna ruhában, így sikerült is 144kg-val mérlegelnem. (reggel otthon 141 voltam és utána még meglátogatott Kula Bácsi is  o--O, ami ilyen méreteknél köztudottam majdnem 3kg minusz!!!  :-/-(-:)

Ezek után jöttek a versenyek. Illetőleg jöttek volna, mert az én versenyszámomra már nem jutott idő, mivel az időjárás közbeszólt. Pedig már 10 órakor díszes szerelésben járkáltam föl és alá izgatottan, hogy mikor is kerülhet rám a sor.

Akik legközelebb jönnek, mint elsőbálózók azoknak elmondom, hogy a P&R rendezvény lebonyolítása a következő: 1. Női csapatok, 2. Női egyéni, 3. Férfi csapatok, 4. Férfi egyéni.
Minekutána én ezt nem tudtam ezért volt az, hogy már 10-kor díszmagyarban figyeltem a fejleményeket holott csak kb. 14.00 körül jöttem volna.

Mivel egész nap a P&R kötül sündörögtem azért elég sok dolgot volt alkalmam megfigyelni, amiket a legnagyobb tisztelettel és segítő szándékkal most megosztanék veletek:
1. Minden eszköz a napon volt: fekvenyomópadok, futópadok. Pedig ott volt mellettünk az árnyékos fás rész.

2. P&R. Szerintem a nézőket legközelebb valami szalaggal odébb kéne terelni. Azt láttam, hogy a lányok nyomtak és a szájukban állt mindenki. Nem elég hogy a napon voltak, de még azt a kevés levegőt is elfogta a tömeg.

3. Véleményem szerint a nőknél a 40%-os súly kevés. Nagyon sokan 100 fölött nyomtak vele. Sőt volt aki 320-at tolt bele. Szerintem meg lehetne emelni a súlyt mondjuk 60%-ra, vagy be lehetne vezetni egy maximum ismétlésszámot pl. 50. Jobban motiválná a hölgyek futóteljesítményét is ezek után.

4. Fix segítők a padoknál. Tudom nem egyszerű dolog, de a padoknál fix emberek kellenek, akik igenis figyelik a gyakorlat pontos végrehajtását és szigorúan csak azokat az ismétléseket számolják bele, amik szabályosak voltak. Nagyon sok lánynál előfordult főleg az elején, hogy nem engedték le rendesen a mellükre a rudat. Szerencsére Laci figyelmeztette az embereket a szabályos végrehajtásra és utána már nagyjából rendben volt a végrehajtás.

5. Az 5. ponthoz kapcsolódik. Láttam olyan végrehajtást, hogy adott csapat saját segítője figyelte a gyakorlat végrehajtását (persze a rendezőség részéről is ott volt felügyelő). Ezzel nem is volt baj, de amikor 20. nyomás után azt mondja a segítő, hogy tartsd és várj pár mp-et, és ezalatt saját karjával segíti egyensúlyba hozni a súlyt, illetőleg tartani is. Nos ez részemről elfogadhatatlan. Amint a segítő hozzáér a rúdhoz én személy szerint lerakatnám a súlyt. És az azt ismétlést tekinteném érvényesnek, ami addig megvolt.

6. A P&R a zenesátor és a BrutalForce(?) sátor között volt. Szerintem zavaró, hogy egyik fülemben technó zene szólt a másikban pedig metál. Illetőleg mikor a P&R-nél a mikrofonba beszélt pl. Laci, akkor közben x alkalommal a Brutal sátorban is bemondtak bizonyos infókat. Szerintem legközelebb a Brutal sátort picit odébb lehetne rakni.


Azért jó volt találkozni jónéhány fórumtárssal. Dumálgatni és napozni. Aztán ősszel majd meglátjuk mi lesz. Még az is lehet, hogy elindulok...

Lacinak kitartást kívánok a következő rendezvény szervezéséhez és sok sikert a soron következő versenyéhez (WPFG???)!

Üdv Mindenkinek!
gondoltunk rá,hogy a fákközött legyen, de túl alacsonyan voltak az ágak, és a bogarak miatt is vetettük el...
bár úgy vol,thogy lessz egy sátor a futópadoknak, nemígylett :(
a lányoknál, nehézség volt,hogy ténlyeg engedjék le  a mellükig, mert rengetegen annyira kisportoltak, hogy nagyon nehezen tudták addig levinni, egyszerüen túl mélyre kellett... ergo szüken fogták magukhoz képest... de azétr gondolj bele, rossz érzés volt elvenni X ismétlésszámot, de sokszor muszályvolt :(
nagyobb súly meg a felsö limit, szerintem fasság ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 21. - 00:07:20
Válasz #274

Grizzly79

Vendég
...
de azétr gondolj bele, rossz érzés volt elvenni X ismétlésszámot, de sokszor muszályvolt :(
...
Gondolom, de ettől függetlenül nem tudok más mondani, mint hogy: Ez van. A versenyzőnek az a dolga, hogy szabályosan végrehajtott gyakorlattal érje el a győzelmet.
Azért voltatok ott, hogy betartassátok a gyakorlatok szabályos végrehajtását. Ha Te azt mondod, hogy valami nem szabályos, akkor nincs apelláta.  ****:))))))

Idézet
...nagyobb súly meg a felsö limit, szerintem fasság ;D...
USA-ban 30-as ismétlésszám a felső limit.
Szerintem ez igazságosabb, de ez szigorúan magánvélemény!!!!

2009. Július 21. - 06:09:47
Válasz #275
Nem elérhető

FirstLady


Jaaaaa !+"%
hát Ateszt kérdezte!
Hohóóó, ő minden versenyen ott van...  ;) egyéb információkat nem szolgáltathatok ki róla ;) ;D

Nade George... én nem is arra gondoltam ***)))) ;D
Najó kicsibors... megvesztegethető vagyok ;)

Hm-hm...és megérné nekem a befektetett...akármi?!  :D
Saját tapasztalatból nem tudom, de azt hiszem, igen ;D

Na várjunk csak, most nem is én gondolok egyből "rosszra"!  ****:)))
Bocsánatot kérek, de én semmi rosszra nem gondoltam! csupa jóra gondoltam ;D

Szóval mit lehet tudni a srácról?!... Persze szigorúan szakmai szemmel érdekel... ***)))  ;D
Na, de jöhet priviben is infó...  :D
Jófej, asszem edzösködik a pulzusban, úgytudom van egy fia, és összel, vagy tavasszal indul klasszikus testépítésben

Jenei Attilának hívják, és 2007-ben, az első versenyén, az SB-n egyből 6. lett ****:)))))) :-! :)
És igen, a Pulzus Fitness oszlopos tagja :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 22. - 09:58:55
Válasz #276
Nem elérhető

zsarugym


EREDMÉNYEK

Mr. és Ms. Zsaru Fizikum (fekvenyomás-futás)
 Siófok, Nagystrand - 2009. július 18.


Női csapat eredmények:

1. Csongrád MRFK  - Rendőr Testedző Egylet
Karsai Magdolna r. zls
Vizkeleti Márta r. hdgy
Krizsán Anikó r. hdgy

2. Hajdú-Bihar MRFK - Magimó
Lédeczky Mónika r. fhdgy
Csiki-Tóth Gizella r. fhdgy
Sarkadi Mária ka.,

3. IRM-BRFK - Meli csapata
Gergely Brigitta
Gergely Petra
Horváth Kinga

Női egyéni eredmények
1. Karsai Magdolna r. zls, Csongrád MRFK
2. Mátyás Lívia r. hdgy, Siófok RK
3. Gergely Brigitta, BRFK
4. Tucsek Andrea r. őrm BRFK-DVRK Nagymaros
5. Gergely Petra, BRFK
6. Vizkeleti Márta r. hdgy, Csongrád MRFK
7. Czinkos Éva ka., Köztársasági Őrezred
8. Krizsán Anikó r. hdgy, Csongrás MRFK
9. Horváth Kinga, BRFK
10. Sándor Enikő, BRFK-DVRK 
 
Sajnos a nagy vihar miatt a női kategóriák eredményhirdetése és a férfiak versenye elmaradt.
A női csapatok a díjakat postán kapják meg.
A férfi csapat és egyéni verseny ősszel Budapesten a Fit-Parádén kerül megrendezésre, melyre a benevezett csapatokon kívül új nevezéseket is elfogadunk majd.
A Siófokon nevezett 12 csapatnak, 31 egyéni versenyzőknek az őszi versenyre már nem kell nevezési díjat fizetni!

A budapesti Fit-Parádén lesz a Mr. és Ms. Zsaru Testépítő és Fitness Elegant Országos Meghívásos Bajnokság is!


További információ: pal.jozsef@somogy.police.hu

2009. Július 22. - 10:05:01
Válasz #277
Nem elérhető

FirstLady


Csak annyit tennék hozzá a félreértések elkerülése végett, hogy nem a Fitparádén (okt. 17-18) lesz a Power Zóna civil folytatása, hanem a Fitbalance-on, a Pap László Arénában, szeptember 20-án @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 22. - 17:57:06
Válasz #278
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak annyit tennék hozzá a félreértések elkerülése végett, hogy nem a Fitparádén (okt. 17-18) lesz a Power Zóna civil folytatása, hanem a Fitbalance-on, a Pap László Arénában, szeptember 20-án @:-)

Haver nem került sorra, de nem vette el a kedvét, azt mondta, őszre bekészül, és el lesz mindenki verve!!!  @:-) Szept 20? Tolmácsolom, és "készítem" a versenyzőt  ;D ;D ;D  >:D

2009. Július 22. - 18:09:02
Válasz #279
Nem elérhető

FirstLady


Csak annyit tennék hozzá a félreértések elkerülése végett, hogy nem a Fitparádén (okt. 17-18) lesz a Power Zóna civil folytatása, hanem a Fitbalance-on, a Pap László Arénában, szeptember 20-án @:-)

Haver nem került sorra, de nem vette el a kedvét, azt mondta, őszre bekészül, és el lesz mindenki verve!!!  @:-) Szept 20? Tolmácsolom, és "készítem" a versenyzőt  ;D ;D ;D  >:D
igen-igen, szept 20., Papp László Aréna ;)
helyes, mindent bele! =/+' ***))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 22. - 18:14:22
Válasz #280
Nem elérhető

csaba.r


Csak annyit tennék hozzá a félreértések elkerülése végett, hogy nem a Fitparádén (okt. 17-18) lesz a Power Zóna civil folytatása, hanem a Fitbalance-on, a Pap László Arénában, szeptember 20-án @:-)

Haver nem került sorra, de nem vette el a kedvét, azt mondta, őszre bekészül, és el lesz mindenki verve!!!  @:-) Szept 20? Tolmácsolom, és "készítem" a versenyzőt  ;D ;D ;D  >:D
igen-igen, szept 20., Papp László Aréna ;)
helyes, mindent bele! =/+' ***))

Én is megyek énis énis csak még nem indulok ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 22. - 18:15:40
Válasz #281
Nem elérhető

FirstLady


Csak annyit tennék hozzá a félreértések elkerülése végett, hogy nem a Fitparádén (okt. 17-18) lesz a Power Zóna civil folytatása, hanem a Fitbalance-on, a Pap László Arénában, szeptember 20-án @:-)

Haver nem került sorra, de nem vette el a kedvét, azt mondta, őszre bekészül, és el lesz mindenki verve!!!  @:-) Szept 20? Tolmácsolom, és "készítem" a versenyzőt  ;D ;D ;D  >:D
igen-igen, szept 20., Papp László Aréna ;)
helyes, mindent bele! =/+' ***))

Én is megyek énis énis csak még nem indulok ****:)))
Nagyon helyes, gyere is, aztán majd a Fitparádén októberben meg elindulsz, ha megtetszett ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 27. - 17:42:36
Válasz #282
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki tudja, hogy milyen ismétlés számokkal és milyen futásidőkkel szokták nyerni a pump&run-t ??  ::) Mittomén 1-3 helyezett. Jobban férfiakra lennék kíváncsi  >:D

2009. Július 27. - 18:32:59
Válasz #283
Nem elérhető

fastor


Valaki tudja, hogy milyen ismétlés számokkal és milyen futásidőkkel szokták nyerni a pump&run-t ??  ::) Mittomén 1-3 helyezett. Jobban férfiakra lennék kíváncsi  >:D
8:30 körüli futóidövel, és 50 körüli nyomóval már élmezönyben van
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 27. - 20:35:10
Válasz #284
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki tudja, hogy milyen ismétlés számokkal és milyen futásidőkkel szokták nyerni a pump&run-t ??  ::) Mittomén 1-3 helyezett. Jobban férfiakra lennék kíváncsi  >:D
8:30 körüli futóidövel, és 50 körüli nyomóval már élmezönyben van

Akkor nyerni fogunk  ***)))  :-}