2024. Május 30. - 23:41:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sarm-ok...  (Megtekintve 35407 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2020. Július 13. - 09:17:42
Megtekintve 35407 alkalommal
Nem elérhető

Mirco


 #:-)
Szevasztok Kandurok!
Gondoltam indítok egy olyan témát is ami egyre több helyen és egyre többször felbukkan és ezek a Sármok.
Bárki bármilyen személyes tapasztalattal rendelkezik közvetlenül vagy közvetetten az írjon bátran és ossza meg velünk!
Én személy szerint jövőre akarok csak Sármokbol álló kúrát és e miatt is foglalkoztat a dolog. Tesztot pihentetni akarom de sajnos genetika olyan hogy ha üres vagyok 7-8-9kg lecsorog a mélybe!  @-o

Első ami érdekel az az Ibutamoren (Mk677).
Bárki bármit tud róla hogy milyen mi várható valójában annak szívesen olvasom a mondani valojat!

2020. Július 13. - 10:29:45
Válasz #1
Nem elérhető

cczw95


Semmi pozitivat nem okoznak.
Egészségügyi károsodást és rákot.
Az mk meg csak vizet hozott

2020. Július 13. - 11:33:07
Válasz #2
Nem elérhető

cczw95


Így van. Sajnos hogy tápkiegként adják el.
A legrosszabb hogy gyerek kezébe is kerülhet.
Max az ostarin ami lehet tud valamit.
És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

2020. Július 13. - 11:36:24
Válasz #3
Nem elérhető

haven


És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

ez, mióta létezik nem hivatalos gyártás, azóta így van, nem?
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Július 13. - 11:37:23
Válasz #4
Nem elérhető

cczw95


Én a bannolás után vettem.
Utána lett bajom
De szar az egész.
Inkább akkor szteroid (ott voltak emberi tesztek) vagy a legjobb SEMMIT nem szedni

És mivel kínában bannolták a zuglaborokat (en is kínai vagyok) így kétséges mi kerül bele.

ez, mióta létezik nem hivatalos gyártás, azóta így van, nem?

2020. Július 13. - 17:50:14
Válasz #5
Nem elérhető

Joco0007


Hali!
Lgd-4033 nálam hétköznapi étkezés mellett lepucolt 5kg-ot és erősödtem nyomásoknál kb 30kg-ot.
Ostarin nekem dietában a zsírvesztésben nem igen mutatkozott, de edzésen kitolta gazdagon a fáradékonyságom és durrantam tőle rendesen. Nem kell hátast dobni tőlük de egy kellemes pluszt adot mindeggyik.  /:-)

2020. Július 13. - 17:59:20
Válasz #6
Nem elérhető

Bilko19


Jelenleg Ostarine-t használok (Receptorchem a gyártó). Folyékony, nem kapszulás kiszerelés. Az íze olyan, mintha lenyelnék egy egész gyógyszertárat, annyira gyógyszer ízű. Sajnos a hatásról nem nagyon tudok beszámolni, mert ez a retek ?vírus? belezavart az edzésbe, munkába és ezekből adódóan a kajába is.😞Talán kis javulás volt a formát tekintve.  Viszont az biztos, hogy olyan mocsok módon durranok tőle, hogy nem igaz. Most lesz v?ge a kúrának, tartok szünetet aztán lehet majd újra neki futok. Viszont most addig a rad140-et tervezem kiprób?lni. Vagy lehet, hogy megv?rom a szünet végét és Ostarine lesz Rad140-nel. Aki használt sarmokat, én is szívesen olvasnám a tapasztalatait, miket érdemes vagy épp nem érdemes kipróbálni, mert még én is csak ismerkedem ezekkel.

2020. Július 18. - 21:13:40
Válasz #7
Nem elérhető

Joco0007


Cardarinról elég sok szó esik masik topikokban, valakinek nincs pár érdekes tapasztalata?
A muscle ragenek annyi lett? Onnan rendeltem régebben. Valami jó kis oldalt privátban tudna valaki? Nézelődni 😁

2020. Július 22. - 02:34:31
Válasz #8
Nem elérhető

KingK28


Sziasztok!
Tudna valaki megbízható oldalt mondani Sarm rendelésre?
Komolyan érdekel a dolog ezért nem is szeretnék mellényúlni hamisított cuccokkal.
Előre is köszönöm a választ!
 =/+'

2020. Július 23. - 10:53:13
Válasz #9
Nem elérhető

cczw95


Én hagynám a helyedben a többi jó

Cardarinról elég sok szó esik masik topikokban, valakinek nincs pár érdekes tapasztalata?
A muscle ragenek annyi lett? Onnan rendeltem régebben. Valami jó kis oldalt privátban tudna valaki? Nézelődni 😁

2020. Július 23. - 20:35:08
Válasz #10
Nem elérhető

Jack0211


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....
 

2020. Július 23. - 21:17:19
Válasz #11
Nem elérhető

Mirco


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....

Szerbusz!
Az Ostarint Te mire szedted izom szerzés vagy zsír vesztés?

2020. Július 24. - 12:50:22
Válasz #12
Nem elérhető

Jack0211


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....

Szerbusz!
Az Ostarint Te mire szedted izom szerzés vagy zsír vesztés?


Szeva Mirco:)

Hát csak úgy, ne legyek üres...... cucc után jött a corona  o--O (sok lement) Ugy voltam vele valami csak legyen mar a következőig  ami kicsit formál, ujratölt na meg egy kicsi még vissza is jön. De nem bántam meg  =/+'

2020. Július 25. - 20:37:06
Válasz #13
Nem elérhető

Mirco


szevasztok skacok :)
csatlakoznék én is  =/+' master ostarin megy tb500 al es adja amit kell.
Az meg hogy rákot okoz és példa is van rá csak itt olvastam,-pedig több nyelven is érdeklődök-.
Amúgy meg amilyen világban élünk manapság elég egy pohár tejet/vizet meginni es az is rákot okoz .....

Szerbusz!
Az Ostarint Te mire szedted izom szerzés vagy zsír vesztés?


Szeva Mirco:)

Hát csak úgy, ne legyek üres...... cucc után jött a corona  o--O (sok lement) Ugy voltam vele valami csak legyen mar a következőig  ami kicsit formál, ujratölt na meg egy kicsi még vissza is jön. De nem bántam meg  =/+'


Szerbusz Jack0211
Kösz.
Akkor a master ostarint fogom én is venni mástól is hallottam már hogy jó és off időbe a legjobb.

2020. Július 25. - 21:17:02
Válasz #14
Nem elérhető

cczw95


Ma a sarmsstore RAD140 Testolone (novemberi vásárlás) nevű termékéből tésztát gyúrtam.
Mivel sok helyen felbukkannak azt is kerüljétek.