2024. Április 27. - 16:33:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő Kúra - Tervezés: szerek, hatások, kínálat, kombinációk, befejezés Profin  (Megtekintve 17767 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Július 22. - 10:59:45
Megtekintve 17767 alkalommal
Nem elérhető

explorer


Sziasztok !

24 éves vagyok, 181 cm magas, 75 kg, 2 éve edzem.

Egy profi kúrát szeretnék tervezetten elkezdeni.
A topikban a tárgyról szeretnék hozzáoszlásokat kapni, és nem minden másról. (Natural ellenérveket nem szeretnék kapni.)

Tehát hogyan kellene ezt tökéletesíteni, mit lehet beszerezni jót mo-on ezekből.

Az összeállítást külföldi és magyar oldalakról sikerült összeszedni.

Tesztoszteron
NPP (nandrolone-phenylpropionate)
50mg minden másnap

VAGY
Nandolone-decanoate
hetente
ellenérv: vizesit ?)

VAGY
DECA
Ellenérv: Vizesit?

------------------------------------------------------

Tesztoszteron-propionát
50ml (minden másnap)
Testosterona(Brovel) 100mg-os Töményebb ?
Testopro (Loeffler) 250mg-os Töményebb ?
Testogan (Laguinsa)

VAGY
Tesztoszteron-észter
250-500mg Hetente (ellenérv: vizesit?)
Cipionát-ot vagy Enantát-ot

----------------------------------------------------

Winstrol
20mg naponta

VAGY ÉS kérdéses kombináció módja

Primobolan
75mg naponta

VAGY ÉS kérdéses kombináció módja

Sustanon
500mg hetente

-------------------------------------------------------------------

A kúra befejezése  Ez a rész abszolut nem tiszta mely szerekre kell mindenképp melyekre nem kell közbe végén.....
az utolsó héten:
1. Fele mennyiség a cuccokból
2. Spiropent szedés elkezdése napi egy tabletta kezdéssel
naponta eggyel növelve, napi 6 tablettáig, 6 hétig

VAGY ÉS

Femara ???

VAGY ÉS

HCG 3 ampulla 5 naponta ?

VAGY ÉS

Novedex

VAGY ÉS

proviront Tabletta
 Negativ vélemény (máj, mellékhatások de csak a tablettásnak?

Inkább a minden napi, másnapi adagok vannak előtérbe helyezve a vizesedés elkerülése és koncentráltabb befolyásolhatóbb eredményekért.

Minden érdemi hozzászólónak nagyon köszönöm előre is a segítséget.

2012. Július 22. - 11:25:20
Válasz #1
Nem elérhető

Fuji


Sziasztok !

24 éves vagyok, 181 cm magas, 75 kg, 2 éve edzem.

Egy profi kúrát szeretnék tervezetten elkezdeni.
A topikban a tárgyról szeretnék hozzáoszlásokat kapni, és nem minden másról. (Natural ellenérveket nem szeretnék kapni.)

Tehát hogyan kellene ezt tökéletesíteni, mit lehet beszerezni jót mo-on ezekből.

Az összeállítást külföldi és magyar oldalakról sikerült összeszedni.

Tesztoszteron
NPP (nandrolone-phenylpropionate)
50mg minden másnap

VAGY
Nandolone-decanoate
hetente
ellenérv: vizesit ?)

VAGY
DECA
Ellenérv: Vizesit?

------------------------------------------------------

Tesztoszteron-propionát
50ml (minden másnap)
Testosterona(Brovel) 100mg-os Töményebb ?
Testopro (Loeffler) 250mg-os Töményebb ?
Testogan (Laguinsa)

VAGY
Tesztoszteron-észter
250-500mg Hetente (ellenérv: vizesit?)
Cipionát-ot vagy Enantát-ot

----------------------------------------------------

Winstrol
20mg naponta

VAGY ÉS kérdéses kombináció módja

Primobolan
75mg naponta

VAGY ÉS kérdéses kombináció módja

Sustanon
500mg hetente

-------------------------------------------------------------------

A kúra befejezése  Ez a rész abszolut nem tiszta mely szerekre kell mindenképp melyekre nem kell közbe végén.....
az utolsó héten:
1. Fele mennyiség a cuccokból
2. Spiropent szedés elkezdése napi egy tabletta kezdéssel
naponta eggyel növelve, napi 6 tablettáig, 6 hétig

VAGY ÉS

Femara ???

VAGY ÉS

HCG 3 ampulla 5 naponta ?

VAGY ÉS

Novedex

VAGY ÉS

proviront Tabletta
 Negativ vélemény (máj, mellékhatások de csak a tablettásnak?

Inkább a minden napi, másnapi adagok vannak előtérbe helyezve a vizesedés elkerülése és koncentráltabb befolyásolhatóbb eredményekért.

Minden érdemi hozzászólónak nagyon köszönöm előre is a segítséget.

Nem leoltani akarlak de te nem olvasgattal.Amiket te itt leirtal az mar mind megtalahato a tobbi topicban.Ha meg ennyire sotet vagy mi a f@sznak akarsz koxolni.
Mindent megtalalsz a neten es ha FELFOGTAD,akkor kezdj el azon gondolkodni,mit hogyan szertnel hasznalni.Ha egy kicsit is utanna neztel volna ilyen alap dolgokat nem kerdezgetnel.

2012. Július 22. - 11:44:22
Válasz #2
Nem elérhető

kemi



2012. Július 22. - 13:43:35
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még mielőtt megkérdezné valaki, hogy mi a faxnak engedtem be a kérdést, holott van külön topic rá.........annyit gépelt......max. leoltjátok  >:D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 22. - 14:04:16
Válasz #4
Nem elérhető

ninja14


Még mielőtt megkérdezné valaki, hogy mi a faxnak engedtem be a kérdést, holott van külön topic rá.........annyit gépelt......max. leoltjátok  >:D ;D.

Mikor jön a szavazás, hogy bezárjuk e a topikot vagy sem?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Július 22. - 15:24:30
Válasz #5
Nem elérhető

Fuji


Még mielőtt megkérdezné valaki, hogy mi a faxnak engedtem be a kérdést, holott van külön topic rá.........annyit gépelt......max. leoltjátok  >:D ;D.

Magyarazzatok mar el nekem is mi az hogy tomenyebb? @:-)

2012. Július 22. - 20:12:26
Válasz #6
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 22. - 22:21:21
Válasz #7
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 22. - 22:58:54
Válasz #8
Nem elérhető

player


Nem piszkálódásképpen,csupán jóindulatból mondom,hogy tájékozódj még,és körültekintőbben...Brovel ,tornel+közel az összes mexikói gyártó megbukott 2005 év végén,szóval amit azoktól be tudsz szerezni,hát,enyhén szólva sem eredeti.
best luck

2012. Július 23. - 10:37:39
Válasz #9
Nem elérhető

explorer


Én csupán egy tervet szeretnék mások által feljavítani, véleményezni, megerősíteni.
Sajnos rengeteg topic van valóban de mindbe inkább a darabokra részletezés van, ami egy kezdőnek 100X annyi info mint amire szüksége van.

Én válasznak nem a bodybuilding.hu tartalmát szerettem volna kapni, hanem az összeállított programnak véleményezésére, kiegészítésére hasznos infókkal.

Azért nyitottam ezt a témát mert nem akarok ebből doktorálni, mégis mindent helyesen szeretnék csinálni, beszerezni, problémák nélkül.

Ha ebben valaki tudna segítségemre lenni annak megköszönném.


2012. Július 23. - 11:00:40
Válasz #10
Nem elérhető

dingo


Hi hat ez sajnos nem igy mukodik .Itt olvasni ,tanulni kell ha fontos az egeszseged.Mindenkinek mas a szervezete, celja stb... mindenkire mashogy hatnak a dolgok nyilvan mindenki mas .Nagyon nehez rendes dolgokat beszerezni manapsag foleg ha nincs is mihez  viszonyitanod. Nem olyan egyszeru ez,hogy koxolunk es minden jo lessz, azert eddig el kell jutni es ha eljut az ember erre a pontra akkor ezek a kerdesek mar fel sem merulnek .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Július 23. - 13:03:30
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D

2012. Július 23. - 19:16:40
Válasz #12
Nem elérhető

dino


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 23. - 22:40:06
Válasz #13
Nem elérhető

dingo


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
:o :o :o
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Július 23. - 23:43:44
Válasz #14
Nem elérhető

dino


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
:o :o :o
mármint, hogy legyen naturál. nem kell egyből rosszra gondolni.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!