2024. Május 14. - 00:22:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.  (Megtekintve 339555 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 24. - 08:01:30
Válasz #405
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Puluka, ne hallgass a sok gyökérre, csak azt akarják, hogy ne legyen sikerélményed! Toljad keményen, napi 2 szem Anapolon 50 (ha nem jutsz hozzá, akkor napi 10-12 szem Naposim) és minden másnap egy Testosteron Depot. Ennyi a titok.

 !+"%
Persze nem a kajálás a lényeg a cucc ;D ;D ;D @-o @-o
Ki ne próbáld amit leírtak inkább,egyé B.zzeg,nem értem ezt a sok tudatlant,nem fejlődök,meg szar a genetikám oszt egybő cucc.Szteroidok nélkül is fel tudnál pakolni egy rakás izmot magadra,csak utána kellen nézni a dolgoknak,vagy inkább kérj Steve-től egy étrendet.Tömegnövelőben pedig a Serious Mass-t ajánlom.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 24. - 08:25:29
Válasz #406

Torony

Vendég
én meg egy másik sportot ajánlok neki, mondjuk sakk.

2009. Február 24. - 08:43:29
Válasz #407
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Puluka, ne hallgass a sok gyökérre, csak azt akarják, hogy ne legyen sikerélményed! Toljad keményen, napi 2 szem Anapolon 50 (ha nem jutsz hozzá, akkor napi 10-12 szem Naposim) és minden másnap egy Testosteron Depot. Ennyi a titok.

 !+"%
Igaza van Toronynak hagyd a picsába a lebaszásokat. A legdurvább szereket kombináld össze és meglesz a kúrád  O0

2009. Február 24. - 09:12:04
Válasz #408
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.

Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :(

Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.
Én csak azt nem értem, hogy ha kezdő testépítő vagy, akkor, honnan tudod, hogy nem nagyon tudsz hízni?
Hányféle tömegnövelőt próbáltál? Mennyit szedtél belőlük? Mit eszel, mi a napi étrended? Anya csinál vajas-parizeres szendvicset?
De az egyiket hazafelé menet kidobod nehogy elfenekeljen? Aztán mikor hazaérsz eszel paprikáskrumplit, este meg melegszendvicset?
Nézz végig egy kezdő testépítő étrendet, csináld egy fél évig, heti 3-4 intenzív edzéssel, írj le mindent, és ha fél év múlva nem híztál legalább 4-5 kilót,
akkor mondd, hogy kokszolni akarsz. De az csak azért lesz, mert nem tartottad be a kaját/edzést!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 09:48:30
Válasz #409
Nem elérhető

NaturalBoy


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.

Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :(

Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.
Én csak azt nem értem, hogy ha kezdő testépítő vagy, akkor, honnan tudod, hogy nem nagyon tudsz hízni?
Hányféle tömegnövelőt próbáltál? Mennyit szedtél belőlük? Mit eszel, mi a napi étrended? Anya csinál vajas-parizeres szendvicset?
De az egyiket hazafelé menet kidobod nehogy elfenekeljen? Aztán mikor hazaérsz eszel paprikáskrumplit, este meg melegszendvicset?

Nézz végig egy kezdő testépítő étrendet, csináld egy fél évig, heti 3-4 intenzív edzéssel, írj le mindent, és ha fél év múlva nem híztál legalább 4-5 kilót,
akkor mondd, hogy kokszolni akarsz. De az csak azért lesz, mert nem tartottad be a kaját/edzést!

Itt valami gyerekkori traumát,fusztrációt vélek felfedezni Gabe ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Február 24. - 09:52:57
Válasz #410
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.

Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :(

Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.
Én csak azt nem értem, hogy ha kezdő testépítő vagy, akkor, honnan tudod, hogy nem nagyon tudsz hízni?
Hányféle tömegnövelőt próbáltál? Mennyit szedtél belőlük? Mit eszel, mi a napi étrended? Anya csinál vajas-parizeres szendvicset?
De az egyiket hazafelé menet kidobod nehogy elfenekeljen? Aztán mikor hazaérsz eszel paprikáskrumplit, este meg melegszendvicset?

Nézz végig egy kezdő testépítő étrendet, csináld egy fél évig, heti 3-4 intenzív edzéssel, írj le mindent, és ha fél év múlva nem híztál legalább 4-5 kilót,
akkor mondd, hogy kokszolni akarsz. De az csak azért lesz, mert nem tartottad be a kaját/edzést!

Itt valami gyerekkori traumát,fusztrációt vélek felfedezni Gabe ****:))) ****:))) ****:)))
nekem más jut erről eszembe... a nagyravágyó menü a mekiben... meg a fél pizza esténként ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 24. - 10:00:43
Válasz #411
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok!Kezdő testépítő vagyok,65 kg,heti 3-4szer edzek,bár most volt egy 2 hónapos kihagyásom.

Nagyon rossz a genetikám,tehát vékony testalkatú vagyok,nem nagyon tudok hízni :(

Próbáltam már tömegnövelőket,ami dobott is 1-2 kilót.De nagy eredményeket nem értem el,sőt,ha beszedtem,kicsit le is ment.
Én csak azt nem értem, hogy ha kezdő testépítő vagy, akkor, honnan tudod, hogy nem nagyon tudsz hízni?
Hányféle tömegnövelőt próbáltál? Mennyit szedtél belőlük? Mit eszel, mi a napi étrended? Anya csinál vajas-parizeres szendvicset?
De az egyiket hazafelé menet kidobod nehogy elfenekeljen? Aztán mikor hazaérsz eszel paprikáskrumplit, este meg melegszendvicset?

Nézz végig egy kezdő testépítő étrendet, csináld egy fél évig, heti 3-4 intenzív edzéssel, írj le mindent, és ha fél év múlva nem híztál legalább 4-5 kilót,
akkor mondd, hogy kokszolni akarsz. De az csak azért lesz, mert nem tartottad be a kaját/edzést!

Itt valami gyerekkori traumát,fusztrációt vélek felfedezni Gabe ****:))) ****:))) ****:)))
Én mindig megettem a kaját, vagy otthon pirítósra száradva másnap anyámmal dobattam ki, viszont voltak osztálytársaim, akiknél ez még szakközépben is így volt, ezért én, mint segítőkész megmentő, inkább megettem az ő szendvicseiket is!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 10:22:06
Válasz #412
Nem elérhető

Cressler


én meg egy másik sportot ajánlok neki, mondjuk sakk.
Ahoz AGY kell, inkább balett.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 25. - 15:36:38
Válasz #413
Nem elérhető

lue



2009. Március 17. - 23:56:33
Válasz #414
Nem elérhető

Kolby


Halihó!
Szeretném megkérdezni tőletek, hogy hallott-e már vki a Dexamethason nevű szteroidról?

2009. Március 23. - 18:33:27
Válasz #415

B1ll4

Vendég


Mindenki egyeztessen árakat ! :D

Istenem ....

2009. Március 23. - 18:38:09
Válasz #416
Nem elérhető

NITRO



2009. Március 23. - 19:27:05
Válasz #417
Nem elérhető

Suncity



2009. Március 23. - 19:30:39
Válasz #418

Torony

Vendég


igen

feketepiacról

idióta... telihold van, vagy sima front?

2009. Március 23. - 19:34:23
Válasz #419

B1ll4

Vendég


igen

feketepiacról

idióta... telihold van, vagy sima front?

Most miért szivatod szegényt ? Sparba láttam fél órája , a hűtő részlegen a fűszerek mögött van egy ötjegyű kód , minden Sparba megvan ez ne aggódj . Elhúzod a fűszereket és bepötyögöd , hogy : METHA , kinyílik és már kezedben is a csodaszer , ezért természetesen nem kell fizetni ! Akkor van szopás ha az eladó mocskos kajak csávó és használatba veszi hamarabb mint te ! :D