2024. Május 13. - 04:32:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate + Sustanon  (Megtekintve 6493 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Október 23. - 12:14:36
Megtekintve 6493 alkalommal
Nem elérhető

Főnök


Érdekelnének a tapasztalatok Susta + Enanta kombinációrol 12 hétig menne heti két enanta (250) + egy susta (250)   enanthat nem láttam még ezelőtt soha elég gyanúsnak tartom hogy a feliratot simán le tudom kaparni... valaki találkozott már ilyennel?

2012. Október 23. - 12:27:52
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Főnök,

Mi a kérdésed? Nem lehet kivenni a hozzászólásodból, pontosan miről írsz és mit akarsz tudni? Nem láttál még enantátot, az a baj? Ki a gyártó? Józsi vagy Béla vagy Öcsi vagy Kázmér, a helyi kocsmáros fia adta el neked, vagy a helyi gyógyszertáros?  O0
Ezerszer meg lettek válaszolva itt ezek a kérdések, hogy "a víz oltja-e a szomjat, kinek mi a tapasztalata?" stb..., olvass a témákban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Október 23. - 14:03:59
Válasz #2
Nem elérhető

dino


meg úgy egyébként is inkább 2 susi 1 ena.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 23. - 15:57:01
Válasz #3
Nem elérhető

mangela87


Félemberek vagytok ???
2-2
;)   :D

2012. Október 23. - 18:01:14
Válasz #4
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 24. - 11:36:38
Válasz #5
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A legátgondoltabb stack, tesztoszteront-tesztoszteronnal........nem ám valami mással esetleg, kiflit-zsömlével  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 24. - 11:56:51
Válasz #6
Nem elérhető

Fuji


A legátgondoltabb stack, tesztoszteront-tesztoszteronnal........nem ám valami mással esetleg, kiflit-zsömlével  :D.

Van ismeros aki azt mondta hogy soha tobbet nem akar tesztot lokni.
Megkerdeztuk hogy akkor mit szeretne tolni,erre a valasz ,Sustat. ****)
No comment.