2024. Május 14. - 11:16:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci - Többszörös abszolút bajnok segít a kérdezőknek  (Megtekintve 178761 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 03. - 18:57:18
Válasz #15
Nem elérhető

fLeSs


Hi SWAT!
Két dolgot szeretnék kérdezni:
1. az egyes testrészekre milyen ismétlésszámmal dolgozol tömegelés alatt általában?
2. a kajálásban milyen ch/fehérje/zsír arányt tartasz tömegeléskor?

Ugyanezt megkérdeztem a Steve Namattól is, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2007. Június 03. - 20:54:48
Válasz #16
Nem elérhető

ati75


Éljen az ifjú pár!!!! Holnap este mell-váll??? :)

2007. Június 04. - 12:28:41
Válasz #17
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Bandus!

Azt javaslom- visszatérve a tömegnövelő kúrádhoz-, ami nekem a felkészülésem során maximálisan bejött.
Használtam egy no-fokozót, egy kreatinos transzport rendszert ami sejttérfogat növelő, természetesen egy jó fehérjét, ezt teszto fokozóval is kombináltam.
Nekem pl: a Rich Gaspari termékek maximálisam bejöttek:SuperPump250+Sizeon a sejtek szinte szétrobbantak edzés alatt, és utánna is.
A Muscletech Mass-Tech, Cell-Tech, Nitro-Tech együttes is felülmulta a várt hatásigényt amit vártam tőle.
Használtam még a Cellmass, No-xplod kombinálását. A Nitro-Tech a legjobban bevált fehérje volt számomra, de a többi sejttérfogatnövelő, no-fokozó közt nagy különbségek nem voltak, mindeggyik fantasztikus. Azt javaslom váltogasd őket mivel mindeggyik kicsit más, igy kisebb a hozzászokásból adódó hatáscsökkenés.
Bátran válaszd bármejikeg, ha nekem jó volt neked is be fog válni.
Az universal termékeket nem használtam, ezért tapasztalatot nem tudok irni ezekről.
Eddig amit az extremefit számomra ajánlott mind bejött. Egy termékbe sem csalódtam.
Ezeket testo fokozokkal tudod ciklikusan variálni velük, vagy mellétenni! A magasabb testo szint nagyobb kreatinszintézist eredményez a szervezetedbe.
Remélem tudtam segíteni! Írd meg kérlek.

Jó edzést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laci

2007. Június 04. - 13:08:03
Válasz #18
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Helló fLeSs!


Tudod az edzésemre a tömegelésnél a következők a jellemzők:

-alapgyakorlatoknál pl.fnyomás,guggolás,mellről nyomás,stb....bemelegítés-10-8-6-4-2ismétlés

-izolálóknál pl: keresszthuzás,combfeszítés,koncentrált bicepsz,stb....15-12-10-8ismétlés

Persze néha ösztönösen edzek, a változatosság megtréfálja az izmaim, erre mindig fájdalmas a reakció.


Tömegnöveléskor is igyekszem minőségibben kajálni, ez azt jelenti pl: nincs-oldalas, kolbászok,csülök,zsiroskanyér, a pizzára nem kérek szálonnát hanem csirkemelleset választok, a hamburger sem +bacon, és a tejfölöscsirke csirkemellből.Ez egy átlagemberhez képest diétaszerü, pedig csak a minőségre figyelek jobban mint mások.
Semmiképen sem rizs-zöldség-csirke-marha-hal mint diétakor, hiszen ha nincs változás a kajába, mire reagáljon a szervezetem fogyással.Nagyon ritkán bűnözök ám azért főleg sütivel,fagyival,  de igyekszem tartani.


De ha jön a szálkásítás szigor van!!!!!!!

2007. Június 04. - 20:16:55
Válasz #19
Nem elérhető

fLeSs


Köszi a választ!
Nagyjából megtudtam amit meg szerettem volna tudni.   ;)

2007. Június 04. - 23:41:26
Válasz #20
Nem elérhető

bandus


Szia Laci!
Köszi a választ, eddig a gaspari nutrition termékeiben nem is gondolkoztam, de a superpump 250-ről csak jókat hallok/olvasok. Egy jó tömegnövelőt majd beszerzek szerintem, de nem hiszem, hogy a nitro-tech huzamosabb szedésére lesz majd zseton, így majd valami olcsóbb fehérje után nézek. Teszto-szint növelőt egyelőre még nem szeretnék használni. Lenne még két kérdésem:
Szintén jókat hallottam/olvastam a creakic, gakic, leukic stackről. Mi a véleményed erről, illetve a leukic pontosan mit takar, és enélkül lenne-e értelme a másik kettőnek? A másik kérdésem pedig a bsn nitrix-éhez kapscolódik. Erről is a véleményed érdekelne.
Köszi előre is, üdv,
Bandus
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 06. - 06:49:58
Válasz #21
Nem elérhető

poczky


Szia Laci

Én nem vagyok valami magas ember (167cm), és az volna a kérdésem, hogy mik volnának a maximum értékek amiket el tudnák érni a testemmel mint például: bicepsz nagyság hát szélesség…, és ez kezdetben milyen ütemben növekszik. Én már régóta edzem 16 éves korom óta (most 22 vagyok) de akkoriban még pufók voltam és ez az edzéssel sem változott meg csak nagyobb lettem és persze erősebb is. Aztán 2 éve nekiálltam fogyni és tavaly nyáron 25 kilóval lettem könnyebb egy év alatt, szóval 75 kilóra fogytam vissza és elég jól megcsappantam termetre és erőre is, de a kitartó edzésnek köszönhetően mára elég jól felerősödtem, sőt még túl is szárnyaltam az akkori önmagam. Közel 9 hónap alatt 7 centit nőtt a bicepszem most 43,5 cm és még mindig intenzíven nő. Arra volnék kíváncsi h ez meddig fokozható. 

2007. Június 06. - 19:30:10
Válasz #22
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Bandus!

A nitrix egy fantasztikus szer, most is használom. Az izmaim sokkal teltebbek és jobban bedurranok tőle az edzések alatt. Mindenkinek ki kellene próbálni.
A mási 3szer amit kérdezel szinergista hatásuak(erősítik egymást a hatásmechanizmusukban).
Persze a leukic magában is hat, a  lényege az hogy az anabolizmust kiváltó pl: hormonszint emelkedésnek lehet káros visszaütője ha más hormon csökken, vagy vele növekszik. Ennél a szernél nincs káros, negatív hatás(visszacsatolás) A tudomány szárnyal előre, csak tudnunk kell követni.
Remélem, érthetően irtam le, ha nem ird meg!

2007. Június 07. - 01:22:23
Válasz #23
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Kedves poczky!

Én sem vagyok túl magas(170cm).
Tudod az emberi test elképzelhetetlen változásokra képes, mindig lenyűgöz azzal, mennyit tud alakulni napról-napra. Ha megnézed a profi bodybuilding csillagait, még van hova nőnünk!
Természetessen vannak stagnálások a fejlődésben, de meg kell keresni a kulcsot a kapuhoz, amin keresztül tovább vezet az útad a céljaid felé.
Te még igazán fiatal vagy, van időd. Meggyőződésem az erősportokban 30felett indul be igazán a buli!!!!!!
Még rengeteget fogsz fejlődni, de ne feledd ehez tenned kell, ingyen semmit sem adnak az életben.

Jó gyaraodást!

B. Laci

2007. Június 07. - 17:55:42
Válasz #24
Nem elérhető

ati75


Hajra Laci!
Hétvégén a NAC vb-n mindent bele, eddig idén tavasszal minden versenyről aranyakat hoztál, maradjon meg ez továbbra is!!!!

2007. Június 08. - 17:03:45
Válasz #25
Nem elérhető

bandus


Szia Bandus!

A nitrix egy fantasztikus szer, most is használom. Az izmaim sokkal teltebbek és jobban bedurranok tőle az edzések alatt. Mindenkinek ki kellene próbálni.
A mási 3szer amit kérdezel szinergista hatásuak(erősítik egymást a hatásmechanizmusukban).
Persze a leukic magában is hat, a  lényege az hogy az anabolizmust kiváltó pl: hormonszint emelkedésnek lehet káros visszaütője ha más hormon csökken, vagy vele növekszik. Ennél a szernél nincs káros, negatív hatás(visszacsatolás) A tudomány szárnyal előre, csak tudnunk kell követni.
Remélem, érthetően irtam le, ha nem ird meg!

Hali Laci!
Sok sikert a versenyhez, és köszi minden segítséget!
Ha minden jól alakul, akkor télen a következő szereket szánékozom majd használni (főleg anyagiaktól függ :) ): creakic/celltech hardcore, gacik, valamint nitrix és superpump 250 felváltva. kreatinból a creacik a valószínűbb, mert 3 hónapra kellene 3 doboz celltech, ami majd 50ezer forint, míg creacik-ből elég két doboz, ami 120 adag. jólenne ha a gakic mehetne végig a 3 hónap alatt, és az utolsó, 4. hónapban kipróbálhatnám a leukic-et. a superpumb és a nitrix végig menne felvátlva. erről mi a véleményed? jó a kombináció és az időzítés, vagy Te máshogy csinálnád?
köszi előre is!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 08. - 17:09:31
Válasz #26
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia Bandus!

A nitrix egy fantasztikus szer, most is használom. Az izmaim sokkal teltebbek és jobban bedurranok tőle az edzések alatt. Mindenkinek ki kellene próbálni.
A mási 3szer amit kérdezel szinergista hatásuak(erősítik egymást a hatásmechanizmusukban).
Persze a leukic magában is hat, a  lényege az hogy az anabolizmust kiváltó pl: hormonszint emelkedésnek lehet káros visszaütője ha más hormon csökken, vagy vele növekszik. Ennél a szernél nincs káros, negatív hatás(visszacsatolás) A tudomány szárnyal előre, csak tudnunk kell követni.
Remélem, érthetően irtam le, ha nem ird meg!

Hali Laci!
Sok sikert a versenyhez, és köszi minden segítséget!
Ha minden jól alakul, akkor télen a következő szereket szánékozom majd használni (főleg anyagiaktól függ :) ): creakic/celltech hardcore, gacik, valamint nitrix és superpump 250 felváltva. kreatinból a creacik a valószínűbb, mert 3 hónapra kellene 3 doboz celltech, ami majd 50ezer forint, míg creacik-ből elég két doboz, ami 120 adag. jólenne ha a gakic mehetne végig a 3 hónap alatt, és az utolsó, 4. hónapban kipróbálhatnám a leukic-et. a superpumb és a nitrix végig menne felvátlva. erről mi a véleményed? jó a kombináció és az időzítés, vagy Te máshogy csinálnád?
köszi előre is!

Bandus,

ezeket télen akarod majd mevenni? Akkor Laci ráér majd ősszel válaszolni. ;D

Most éppen versenyen van Belgiumban. Hajrá neki!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 09. - 08:36:17
Válasz #27
Nem elérhető

bandus


 ;D

csak szeretek jó előre tájékozódni. október-november környékén gondoltam elkezdeni a dolgokat. de priviben meghallgatnám a te véleményedet is ezekről a cuccokról, és a stackelésükről :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2007. Június 11. - 13:56:13
Válasz #28
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
NAC vb

Nagy gratula a vb csapatnak. Gratula Lacinak is a 4. helyhez. És gratula a nejeddel elért 2. helyhez is. :-D



2007. Június 14. - 13:25:07
Válasz #29
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Sztereó!

Köszi magam és a család nevében!!!!!!!!!!!!!!!

Berkes Family(Eszti, Laci)

Szia Mindenki!!!!!!!!!!!!!
Újra a fedélzeten, kérdezzetek bátran, segíttek!

Berkes Laci



Szia Bandus!

Szerintem jó az elképzelés! Ne feledkezz meg a fehérjéről, vitaminkomplexről!

B. Laci