2024. Május 10. - 06:02:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: edzésterv  (Megtekintve 70076 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 24. - 23:44:17
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


Üdv mindenkinek!

Ez az első hsz.-em és nem találtam bemutatkozó topikotr uh. itt szeretnék elmondani magamról egy két dolgot mielött feltenném első kérdésem a fórumban. 21 éves vagyok régebben (jó régen amikor 17 voltam) már edzettem 1,5 évet, sajnos akkoriban eltört a kezem és abbahagytamaz edzést. Most 5 hónapja újra járok terembe mert mrá nagyon hiányzott. Eléggé ha jól fogalmazom ektomorf emberke vagyok. 169cm és 72kg. Mondjuk én ennek is örülök mert 5 hónapja 62kg voltam. Ez azért sztem elég jó előrelépés. Ennyit rólam dióhéjban. :)
Jelenlegi edzéstervem 3nap edzés 1 pihi. Mell-bicepsz, hát-tricepsz, váll-láb. A gyakorlatok leginkább alapgyakorlatok. 6 ismétlést csinálok és 4 sorozatot. 1 testrészre 3 gyakorlat jut. Jó hát azért a hátra és a lábra azért több, mert véleményem szerint több kell azokra. Vagy legalábbis nekem igen. Szeretnék változtatni az edzéstervemen. Ebben szeretnék kérni tőletek tanácsot! Amiiben gyenge vagyok szerintem az a lábam (ez lehet cssak az én dilim, mert mások szerint jó az is), illetve a karom amire szeretnék pakolni pár centit. Ennek fényében szeretnék egy új edzéstervet kidolgozni. Remélem tudtok ebben tanácsot adni.

Üdv: Efrud
Ez egy szép bemutatkozó post volt!  ****:))))))
szerintem kicsit sok a heti 6 napi edzés... főleg ilyen bontásban...
De a többiek majd elmondják a tutit :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 25. - 05:51:57
Válasz #61

Torony

Vendég
szépen túledzi magát a kolléga. Én is ezt csináltam anno :)

le kéne felezni az edzések számát, konkrétan.

Szerintem.

2008. Szeptember 25. - 11:06:13
Válasz #62
Nem elérhető

Johnnyx


Én a heti 5 edzést ajánlanám, egy nap egy izomcsoporttal. Mivel a láb és a kar a fő célod:
1. Láb
2. Kar
3. szünet
4. Mell
5. Hát
6. Váll
7. szünet
 =/+'
Egyetek zabot!

2008. Szeptember 25. - 16:10:34
Válasz #63
Nem elérhető

Efrud


Én a heti 5 edzést ajánlanám, egy nap egy izomcsoporttal. Mivel a láb és a kar a fő célod:
1. Láb
2. Kar
3. szünet
4. Mell
5. Hát
6. Váll
7. szünet
 =/+'


Köszi szépen, megpróbálom ezt a módszert. Igazából nem éreztem úgy hogy túledzeném magam. Eddig nem álltam meg a fejlődésben minden rendben ment és erőben sem éreztem semmilyen visszaesést. Aztán lehet nektek van igazatok. Köszi a tanácsokat.
Ezen edzéstervnél is koncentráljak leginkább az alapgyakorlatokra?  Mennyi szériát és ismétlésszámot ajánlotok az idézett összeállításhoz?

2008. Szeptember 26. - 20:03:06
Válasz #64
Nem elérhető

Johnnyx


Mindenképp alapgyakorlatokat ajánlom. Széria és ismétlés terén, hát kinek mi jön be. Nekem a 4 sorozat 8 ismétlés vagy a 10-8-6-amennyimegy piramis.
Egyetek zabot!

2008. Szeptember 26. - 20:50:35
Válasz #65
Nem elérhető

Efrud


Igen én is a 4 sorozat 6-8 ismétlés mellett tenném le a voksom. Igazából a piramis nekem nem jött be.

2008. Szeptember 28. - 17:04:59
Válasz #66
Nem elérhető

Efrud


Én a heti 5 edzést ajánlanám, egy nap egy izomcsoporttal. Mivel a láb és a kar a fő célod:
1. Láb
2. Kar
3. szünet
4. Mell
5. Hát
6. Váll
7. szünet
 =/+'


Nekem jó ez a terv amit már mondtam is. Hétfőn el is kezdem. Azt írtad , hogy azért irod nekem ezt mert a kar és a láb a fő célom ugyebár. Ebben az edzéstervben hol lehet látni éppen, hogy a karra és a lábra megy a dolog jobban?

2008. Szeptember 28. - 17:12:21
Válasz #67
Nem elérhető

AtomAnti


Én a heti 5 edzést ajánlanám, egy nap egy izomcsoporttal. Mivel a láb és a kar a fő célod:
1. Láb
2. Kar
3. szünet
4. Mell
5. Hát
6. Váll
7. szünet
 =/+'


Nekem jó ez a terv amit már mondtam is. Hétfőn el is kezdem. Azt írtad , hogy azért irod nekem ezt mert a kar és a láb a fő célom ugyebár. Ebben az edzéstervben hol lehet látni éppen, hogy a karra és a lábra megy a dolog jobban?

Mivel elvileg a hét elején kipihent vagy és erőd teljében így előre lettek véve a lemaradt testrészeid.......     ****)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 28. - 17:16:52
Válasz #68
Nem elérhető

Efrud


ehe. Igy már értem dolgot.

2008. Szeptember 28. - 17:22:34
Válasz #69
Nem elérhető

Gabe


a hátránya, legalábbis nálam az lenne, hogy a kar után 2nappal jön a mell,
az izomláz pedig nálam pontosan a 2.nap a legkeményebb, ezért mellezni tuti nem bírnék a tricepsz miatt..
így én karral kezdenék, aztán láb.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 28. - 17:25:35
Válasz #70
Nem elérhető

Efrud


a hátránya, legalábbis nálam az lenne, hogy a kar után 2nappal jön a mell,
az izomláz pedig nálam pontosan a 2.nap a legkeményebb, ezért mellezni tuti nem bírnék a tricepsz miatt..

Ha már az izomláznál tartunk. gáz az ha nekemnagoyn ritkán van?

2008. Szeptember 28. - 17:39:54
Válasz #71
Nem elérhető

AtomAnti


a hátránya, legalábbis nálam az lenne, hogy a kar után 2nappal jön a mell,
az izomláz pedig nálam pontosan a 2.nap a legkeményebb, ezért mellezni tuti nem bírnék a tricepsz miatt..
így én karral kezdenék, aztán láb.

A mell után jön egy nappal a váll az a nyomásnál nem gáz ?  8-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 28. - 19:32:23
Válasz #72
Nem elérhető

Gabe


a hátránya, legalábbis nálam az lenne, hogy a kar után 2nappal jön a mell,
az izomláz pedig nálam pontosan a 2.nap a legkeményebb, ezért mellezni tuti nem bírnék a tricepsz miatt..
így én karral kezdenék, aztán láb.

A mell után jön egy nappal a váll az a nyomásnál nem gáz ?  8-)
ennél a tervnél 2nappal a mell után jön a váll  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 13. - 15:22:42
Válasz #73
Nem elérhető

Josi


Hi all!
A véleményeteket akarom hallani az edzéstervemről. ?:-/
1. nap: váll
           has
           csuklya
           hát
2.nap: pihenő
3.nap: mell
          has
          bicepsz
4.nap: combfeszítők
          tricepsz
5.nap: combhajlítók
          has
          vádli
A véleményeket előre is köszönöm! ****:))))))
Bye

2008. December 13. - 15:41:33
Válasz #74
Nem elérhető

Jordan


Hi all!
A véleményeteket akarom hallani az edzéstervemről. ?:-/
1. nap: váll
           has
           csuklya
           hát


Ez igy nagyon nem fasza! Hatat a vegere hagyni ami a legosszetettebb izom? Esetleg ha azzal kezdenel meg haggyan.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)