2024. Május 14. - 00:40:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testkép  (Megtekintve 40806 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 19. - 19:00:17
Válasz #105
Nem elérhető

Jordan



Koszonom mindenkinek a valaszokat. Mivel napok ota lazas vagyok, en most befejeztem a temat.



Ennek őszintén örülök.

Gondoltam én, csak kiváncsi voltam.  ;)

Naaaaa! Azért ezt ne!  :D

Vagy arra gondolsz hogy befejezi a témát?
Persze, hogy arra! Sorry! Rosszul törölgettem az idézetből... o--O
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 19:01:44
Válasz #106
Nem elérhető

L



Koszonom mindenkinek a valaszokat. Mivel napok ota lazas vagyok, en most befejeztem a temat.



Ennek őszintén örülök.

Gondoltam én, csak kiváncsi voltam.  ;)

Naaaaa! Azért ezt ne!  :D

Vagy arra gondolsz hogy befejezi a témát?
Persze, hogy arra! Sorry! Rosszul törölgettem az idézetből... o--O

 !+"%  ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 19. - 19:02:39
Válasz #107
Nem elérhető

Jordan


Gondoltam én, csak kiváncsi voltam.  ;)

(Már azt se tudom hova kell írni)  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 19:06:57
Válasz #108
Nem elérhető

L


Gondoltam én, csak kiváncsi voltam.  ;)

(Már azt se tudom hova kell írni)  !+"%

Neparázz! Buta bodysok vagyunk! 8-) =/+'
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 19. - 19:08:39
Válasz #109
Nem elérhető

George


no komment...prevenció doktornő! Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét  8-}

2008. Január 19. - 19:14:52
Válasz #110
Nem elérhető

Jordan


Gondoltam én, csak kiváncsi voltam.  ;)

(Már azt se tudom hova kell írni)  !+"%

Neparázz! Buta bodysok vagyunk! 8-) =/+'

Jaaaaaaaa....
Az igaz, így már értem is.  :-){
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 23:55:57
Válasz #111
Nem elérhető

carl


Cressa nehogy már te oszd itt ki a fórum tagjait. Te nézel le minket testépítőket, ezt komolyan gondolod??? Anyira nincs eszed, hogy nem veszed észre magad?? Te komolyan ilyen sötét vagy?
Persze azt elfelejtettük, hogy te orvostanhallgató vagy, nem ostoba kétajtós szekrény, mint mi.
Remélem jó érzés, hogy teljesen normális, jóindulatú emberekkel viselkedsz  :---- módon.
Megjegyezném, hogy nem a tesztel van a fő gond, hanem a cinikus hozzászólásaiddal!
Gratulálok neked, további jó okoskodást!

2008. Február 01. - 20:05:45
Válasz #112
Nem elérhető

tomi


Én is kitöltöttem, sok sikert hozzá, az eredményekről remélem tájékoztatsz majd miket.
Up the dose, lift the most!

2008. Március 10. - 15:34:36
Válasz #113
Nem elérhető

Cressa


Én is kitöltöttem, sok sikert hozzá, az eredményekről remélem tájékoztatsz majd miket.

Na vajon szombaton miert nem jelent meg. Ehh, mindegy.

Koszi, hogy kitoltotted :)

Aki kitoltotte, es erdekli az eredmeny, az dobjon nekem egy emailt (magoria@freemail.hu), mert nem akarom itt ujrakezdeni... Meg kb, hogy mi erdekli, mert az egesz eleg hosszu lett, es ennyi gondolom senkit nem izgat. Igyekszem valaszolni, de most ezer dolgom van.

PS A temat ezennel befejeztem, a kerdoiv lassan le is kerul a netrol. Au revoir! :)

2008. Július 05. - 01:58:52
Válasz #114
Nem elérhető

Gabe


kicsit olyan volt ez a teszt, mint a die hard2?-ben,
mikor Bruce Willis-t kiraktak a Harlemben:

 "utalom a niggereket" feliratu tablaval a nyakaban.  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 07. - 18:52:56
Válasz #115
Nem elérhető

Larson


Nem akarok új topicot nyitni csak ezért.

Szóba jött az izommemória, és nekem van egy álláspontom, saját elképzelésem, nem tudom mennyire van alapja:


szóval, nem az izom emlékszik, magyarul nem az izomnak van memóriája, hanem az izmot körülvevő pólya marad megnyújtott állapotban. Vagy legalábbis nem olyan erős szorításban. Szóval amikor edzel - mivel a pólya laza, mert már előtte kitágítottad - az izmod jobban tud fejlődni, nőni, mert a pólya nem gátolja. Én ezt gondolom :)
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)

2008. Július 07. - 20:19:20
Válasz #116
Nem elérhető

Arelius


Nem akarok új topicot nyitni csak ezért.

Szóba jött az izommemória, és nekem van egy álláspontom, saját elképzelésem, nem tudom mennyire van alapja:


szóval, nem az izom emlékszik, magyarul nem az izomnak van memóriája, hanem az izmot körülvevő pólya marad megnyújtott állapotban. Vagy legalábbis nem olyan erős szorításban. Szóval amikor edzel - mivel a pólya laza, mert már előtte kitágítottad - az izmod jobban tud fejlődni, nőni, mert a pólya nem gátolja. Én ezt gondolom :)

Szal az az igazsag hogy fogalmam sincs hogy mukszik ez anatomiailag ill tudomanyosan megmagyarazva.de mukszik .logikusan hangzik az is amit irsz.

eppen ugyan ugy ha pl ledietazik egy bizonyos szintre az ember akkor azt a szarasagot elbirja erni megint.(akkor ezt hivjuk dietamemorianak  ;D ) az elert dolgokat uberelni a kihivas az embernek es a szervezetenek.

K.G.B.