2024. Május 14. - 01:23:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés előtti, közbeni és után tápanyagbevitel  (Megtekintve 25973 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 15. - 17:57:32
Válasz #15
Nem elérhető

Aco


Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

2009. Szeptember 15. - 18:01:39
Válasz #16
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...

2009. Szeptember 15. - 18:03:49
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...

Most miért Balu-Te nem szoktál ilyet?
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 15. - 18:05:35
Válasz #18
Nem elérhető

George


Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...
Részeg vagy kettőt látsz ***))))

2009. Szeptember 15. - 18:06:35
Válasz #19
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...

Most miért Balu-Te nem szoktál ilyet?
 8-)

Nem, én ha meg akarok enni mondjuk 80g rizst 150g rizzsel, akkor simán összeöntöm, és egyben megeszem. Nem egyiket a másikkal.  ;D Meg mondjuk nem utolsó sorban a rizs nem biztos, hogy kiváltja a halat.  :D De gondolom csak valami elirás lehetett, csak gondoltam szólok.

2009. Szeptember 15. - 18:08:00
Válasz #20
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...
Részeg vagy kettőt látsz ***))))

Bazzeg...igy ki fog bejöni hozzám vásárolni.   :D

2009. Szeptember 15. - 18:08:29
Válasz #21
Nem elérhető

Aco


Igazad van,elbasztam.Az 150gr hal meg csirke akart lenni ˝=/ ;D

2009. Szeptember 15. - 18:08:56
Válasz #22
Nem elérhető

George


Nekem mostansag 1 oraval kb.80 gr rizs 150gr hallal vagy rizzsel,edzes elott kozvetlenul 5gr amino,edzes alatt semmi mert jelenleg nincs ra keret :) :(,utan meg egy adag feherje(33gr),meg szolocukor meg banan ;D.Ra 1 orara rizs 100gr,200gr rizzsel v hallal.

Most lehet én vagyok a hülye, de te edzés előtt megeszel 80g rizst néha 150g hallal...néha viszont rizzsel? Magyarul rizst eszel rizzsel?  ;D Ugyan ez edzés után is...100g rizs, 200g rizzsel vagy hallal.  ????...
Részeg vagy kettőt látsz ***))))

Bazzeg...igy ki fog bejöni hozzám vásárolni.   :D
Most mé'? Ingyen pia :-oD @:-) Happy hour @-o

2009. Szeptember 15. - 22:12:08
Válasz #23
Nem elérhető

fastor


én edzés elött "követlen" tehát olyan félórával, háromnegyed órával fejezem be az utolsó szilárd étkezésem, más nincs is az utána lévö turmixig, ha én nem közvetlen eszek, akkor éhes leszek, leesik a vércukrom, nemmegy az edzés...
amúgy midnent eszek sajna,de mindig megpróbálok a elhetö legtöményebbbet enni ilyenkor

"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 16. - 08:12:37
Válasz #24
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
én edzés elött "követlen" tehát olyan félórával, háromnegyed órával fejezem be az utolsó szilárd étkezésem, más nincs is az utána lévö turmixig, ha én nem közvetlen eszek, akkor éhes leszek, leesik a vércukrom, nemmegy az edzés...
amúgy midnent eszek sajna,de mindig megpróbálok a elhetö legtöményebbbet enni ilyenkor


Ez a jobbik eset,mert nehezen menne az edzés ha megpróbálnál előtte minél töményebbet inni ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 16. - 12:18:14
Válasz #25
Nem elérhető

Aco


én edzés elött "követlen" tehát olyan félórával, háromnegyed órával fejezem be az utolsó szilárd étkezésem, más nincs is az utána lévö turmixig, ha én nem közvetlen eszek, akkor éhes leszek, leesik a vércukrom, nemmegy az edzés...
amúgy midnent eszek sajna,de mindig megpróbálok a elhetö legtöményebbbet enni ilyenkor


Ez a jobbik eset,mert nehezen menne az edzés ha megpróbálnál előtte minél töményebbet inni ;D.


 ;D ****:)))

2009. Szeptember 27. - 17:41:37
Válasz #26
Nem elérhető

Gabe


Azon gondolkodom, hogy egy tömegelési időszakban mennyire hasznos fehérje+szénhidrát mellé tenni egy jó minőségű tömegnövelőt!
Aki használja, az az edzés utáni periódusban, vagy az ébredést követően esetleg csak MRP-ként?
Nem használtam még, inkább a tejsavó+zab. vagy tejsavó+jól szívódó szénhidrát formula híve vagyok!
Az elméletem szerint inkább étkezést helyettesítenék vele, amikor nincs időm zabot, vagy más szénhidrátot mixelni!
Másrészt rám is könnyebben rakódik a zsír, így a mixelt verziónál tudom szabályozni a fehérjéhez adott CH mennyiséget, míg egy tömegnővelőben adottak az arányok!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 27. - 22:41:24
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Azon gondolkodom, hogy egy tömegelési időszakban mennyire hasznos fehérje+szénhidrát mellé tenni egy jó minőségű tömegnövelőt!
Aki használja, az az edzés utáni periódusban, vagy az ébredést követően esetleg csak MRP-ként?
Nem használtam még, inkább a tejsavó+zab. vagy tejsavó+jól szívódó szénhidrát formula híve vagyok!
Az elméletem szerint inkább étkezést helyettesítenék vele, amikor nincs időm zabot, vagy más szénhidrátot mixelni!
Másrészt rám is könnyebben rakódik a zsír, így a mixelt verziónál tudom szabályozni a fehérjéhez adott CH mennyiséget, míg egy tömegnővelőben adottak az arányok!

Ha hízékony vagy, szerintem semmiképp se kell neked cukor. Én teljesen elhagytam, más is az összkép egyből. MRP-ként végképp fos egy tömegnövelő, a sok cukor megdobja az inzulin szintedet és mehet minden zsírba, ez főleg így van ha éhes vagy..

Én max úgy tudom elképzelni hogy a zabpehely mellé rakom a tömegnövelőt, mintegy plusz ch gyanánt, viszont így az inzulin reakció is kisebb. Ugyanebből a logikából kikövetkeztetve a kevésbé hízékonyaknak (akiknek kitalálták ezt amúgy is) lehet jó a tömegnövelő, mert ugye a sok cukor nagy inzulin választ vált ki, illetve lassítja is az anyagcserét.

Ha hülyeséget írtam, javítsatok ki  :-){

2009. Szeptember 27. - 22:43:53
Válasz #28
Nem elérhető

Gabe


Én is emiatt hezitáltam, de láttam nálad és Hopinál is, hogy toltátok az up your mass-t, mindegy inkább az árából veszek fehérjét!  :angry:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 27. - 22:45:59
Válasz #29
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts