2024. Április 27. - 07:46:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494590 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2009. November 29. - 22:22:27
Válasz #510
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!
Új vagyok itt, de nem új a testépítésben, illetve a sportban.:)

Szóval, a haverom vett 1 éve a Galenika gyártótól 16 amp. Enantátot. Ő meggondolta magát, és fél magának beadni, és azt sem akarja, hogy más adja be neki. Magyarán tűiszonyos:) Azt mondja, hogy nem tud vele mit kezdeni, ingyen nekem adja inkább ,mint hogy tönkremenjen, úgy is tudja, hogy kúrát akarok csinálni(Deca+ena+susta aztán HCG). Doboza már nincs meg, így nem tudja, hogy mikor van a lejárati ideje. Csak 12 számot látok rajta, de az nekem a gyártási számnak tűnik. Szerintetek beadhatom még?
Köszi

2009. December 02. - 21:40:22
Válasz #511
Nem elérhető

trobert2



Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy  DECABOL BRITISH DRAGONTOL 10ML 250MG/ML  500MG HETI kombinálva  250 SZEM DANA 10 HÉTRE kúra végén ZITAZONIUM (NOLVADEX mire számithatok ettöl???van valakinek tapasztalata ezekröl a szerekröl?
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2009. December 03. - 17:38:19
Válasz #512
Nem elérhető

jankel


Sziasztok!!


Egy kis segítségre lenne szükségem. Szakdolgozatomat a steroidokrol írom és készítettem egy teljesen anoním kérdőívet amit megkönném ha kitöltené akinek van "tapasztalata" ebben a témában.

http://ripet.hu/feedback.php?kid=6s19isr0vhzqr0c4

Előre is köszönöm a válaszadást!
 :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){

2009. December 08. - 15:13:19
Válasz #513
Nem elérhető

szugi


Sziasztok az a kérdésem lenne hozzátok hogy én most keztem el kokszolni elötte csak fehérjét meg creatint nyomtam...most akarok elkezdeni danabolt szedni...de nem tom hogy is kezdjem...igazábol azt nem tudom hogy naponta mennyi az ajánlott darabszám ami kezdöknek kell...sok embert megkérdeztem mindenki mást mondott...nem tudom..léccives segitcsetek...elöre is köszi ?:-/ =/+'

2009. December 08. - 17:55:27
Válasz #514
Nem elérhető

Szabi


Mióta edzel?
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. December 08. - 19:46:15
Válasz #515
Nem elérhető

tyson


Szerintem már legalább egy éve! ;D
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. December 08. - 19:56:00
Válasz #516
Nem elérhető

Szabi


Nem véletlenül kérdezem tyson! ;) :)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. December 08. - 20:31:27
Válasz #517
Nem elérhető

Kicsibors


Hát még ha azt mondtad volna, hogy légy szíves segítsetek, akkor beszélhettünk volna, de így hogy léccives... így ki van zárva!  :-}    ...  ****:))) ****:))) !+"% ;D ::)

2009. December 08. - 21:07:49
Válasz #518
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok!
Új vagyok itt, de nem új a testépítésben, illetve a sportban.:)

Szóval, a haverom vett 1 éve a Galenika gyártótól 16 amp. Enantátot. Ő meggondolta magát, és fél magának beadni, és azt sem akarja, hogy más adja be neki. Magyarán tűiszonyos:) Azt mondja, hogy nem tud vele mit kezdeni, ingyen nekem adja inkább ,mint hogy tönkremenjen, úgy is tudja, hogy kúrát akarok csinálni(Deca+ena+susta aztán HCG). Doboza már nincs meg, így nem tudja, hogy mikor van a lejárati ideje. Csak 12 számot látok rajta, de az nekem a gyártási számnak tűnik. Szerintetek beadhatom még?
Köszi

Semmikeppen se add be!!!!!!!!!!!!!
Veszelyes, meg mar reg meg is romlott, ezt biztosra tudom.
Inkabb kuld el nekem, en tudom hogy hogyan kell ezeket mindenfele kornyezetszennyezes nelkul, biztonsagosan, szemelyi serulesek nelkul megsemmisiteni.
Priviben kuldom a cimem.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 08. - 22:04:23
Válasz #519
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sziasztok!
Új vagyok itt, de nem új a testépítésben, illetve a sportban.:)

Szóval, a haverom vett 1 éve a Galenika gyártótól 16 amp. Enantátot. Ő meggondolta magát, és fél magának beadni, és azt sem akarja, hogy más adja be neki. Magyarán tűiszonyos:) Azt mondja, hogy nem tud vele mit kezdeni, ingyen nekem adja inkább ,mint hogy tönkremenjen, úgy is tudja, hogy kúrát akarok csinálni(Deca+ena+susta aztán HCG). Doboza már nincs meg, így nem tudja, hogy mikor van a lejárati ideje. Csak 12 számot látok rajta, de az nekem a gyártási számnak tűnik. Szerintetek beadhatom még?
Köszi

Semmikeppen se add be!!!!!!!!!!!!!
Veszelyes, meg mar reg meg is romlott, ezt biztosra tudom.
Inkabb kuld el nekem, en tudom hogy hogyan kell ezeket mindenfele kornyezetszennyezes nelkul, biztonsagosan, szemelyi serulesek nelkul megsemmisiteni.
Priviben kuldom a cimem.


Akkor nekem is Jordan, elpostázom neked a rengeted megsemmisítendő  szemetet ami ugyis csak itt várja nálam az örökkévalóságot. :-)(-:
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 09. - 16:28:51
Válasz #520
Nem elérhető

warren


Ha már itt tartunk:

Egy kérdés az ampullás anyag minőségromlásával kapcsolatban

A haveromnak baleset miatt megmaradt kb.:30 amp deca-durabolin-ja.
Kb.: most 2,5 éve hogy vette.
A gond még az, hogy mivel egy ideig nem tudott felkelni, a cucc a garázsban maradt (télen mínusz, nyáron plusz) egy évig.
Ezek után szobahőmérsékleten volt még kb 1,5 évig így jön ki a 2,5   :)
Szóval ez már teljesen tönkrement, vagy még használható?

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. December 09. - 17:00:03
Válasz #521
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hát, szerintem azt én már nem próbálnám, mégicsak megemba kell szúrni, nem akkora tétel, nem érdemes kockáztatni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 09. - 17:11:53
Válasz #522
Nem elérhető

Maszat


Ha már itt tartunk:

Egy kérdés az ampullás anyag minőségromlásával kapcsolatban

A haveromnak baleset miatt megmaradt kb.:30 amp deca-durabolin-ja.
Kb.: most 2,5 éve hogy vette.
A gond még az, hogy mivel egy ideig nem tudott felkelni, a cucc a garázsban maradt (télen mínusz, nyáron plusz) egy évig.
Ezek után szobahőmérsékleten volt még kb 1,5 évig így jön ki a 2,5   :)
Szóval ez már teljesen tönkrement, vagy még használható?



ha nem járt le, jó az sztem.
milyen dátum van rajta?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 09. - 17:22:16
Válasz #523
Nem elérhető

Bubee


Ha már itt tartunk:

Egy kérdés az ampullás anyag minőségromlásával kapcsolatban

A haveromnak baleset miatt megmaradt kb.:30 amp deca-durabolin-ja.
Kb.: most 2,5 éve hogy vette.
A gond még az, hogy mivel egy ideig nem tudott felkelni, a cucc a garázsban maradt (télen mínusz, nyáron plusz) egy évig.
Ezek után szobahőmérsékleten volt még kb 1,5 évig így jön ki a 2,5   :)
Szóval ez már teljesen tönkrement, vagy még használható?

Szerintem gyógyszerek esetében nem árt tisztázni, h mit is értünk "tönkremenésen" vagy "romláson". Utóbbi kissé gáz kifejezés itt. Feltételezve, h a gyógyszer a megfelelő körülmények között lett előállítva (vagyis nem garázsban), a gyártási eljárás aszeptikus, azaz steril körülmények között történik a procedúra. Ebből kifolyólag mikrobiológiai kontaminációról nem beszélhetünk, se gyártás közben, se utófertőzésként.

Ilyen esetekben ami a MINŐSÉGromlást okozza, az magának a hatóanyagnak a bomlása (amit viszont nem gátol semmi), amely a nem megfelelő tárolási körülmények esetében fokozott lehet (napfény, meleg).

Tehát baj végülis nem származhat belőle, csupán a hatóanyag a tárolási idő során csökken. Ez pedig csak annyit tesz h nem tesz semmit  :)

Szerintem.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. December 09. - 19:38:55
Válasz #524
Nem elérhető

szugi


kb 4 honapja edzek de nem nagyon vettem észre változást...bár már olvastam hogy sokan nem tanácsolják hogy 18 éves gyerek kokszolni kezdjen mivel még fejlödésbe vagyok...