2024. Április 27. - 10:20:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő Danabol kúra  (Megtekintve 101426 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Január 02. - 16:02:53
Válasz #30

B1ll4

Vendég
Sziasztok, szeretnék kérni tölletek egy kis segitséget.
Olvasgattam sokat a hozzászolások között mielött irnék, de sajna nem tudtam összehasonlitáshoz találni semmit.
Találtam egy emberkét aki hozná a a danabolt.. (250 Thai, 10 mg) szemes...
A kérdés a következő lenne: ezért sok vagy kevés a 12.000Ft...
Kérek mindenkit ne háborogjatok vagy ilyesmi..ha nem idevaló a kérdés bocs..csak ezt szeretném megtudni és többet nem is kérdeugetek ilyesmit.
Kössz....

szil


 ;-oo-;

2010. Január 02. - 16:20:26
Válasz #31
Nem elérhető

trobert2


Helló Béla!

Szerintem jó az ár,én eddig ilyen árakat halottam mindenkitöl + persze én is ennyiért vettem!de jol figyeld meg hogy milyen mert sok a kamu cucc!de igazan akkor tudod meg ha megveszed és elszopogatol egyet akkor mar tudni fogod hogy jó vásárlás e volt vagy nem!kesernyés gyógyszer iznek kell lennie,de azért nem annyira lesz keserü mint egy algopirin:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 02. - 16:20:49
Válasz #32
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Január 02. - 17:16:07
Válasz #33
Nem elérhető

atleeta


 :-O Nem is tudtam, hogy ilyen könnyen kilehet szűrni a fake cuccokat  ****:))))))  Łł=
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 02. - 17:22:11
Válasz #34
Nem elérhető

pmiller06


"Hello Béla!"  ****:))) Ezt kicsit benézted trobert2.. De az íz teszt se lehet semmi  @-o

2010. Január 02. - 17:22:11
Válasz #35
Nem elérhető

trobert2


Ez csak 1 tipp!!én így tapasztaltam mert a haveromnak teljesen krétás volt meg semmi gyógyszer íz a sajátomnak pedig gyógyszeres kesernyés íze van,szal nekem ez a tapasztalatom!!De ha valaki van oyan okos hogy ránézésre megmondja vagy csak ugy találgat hogy mék az igazi akkor annak gratula!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 02. - 17:25:30
Válasz #36
Nem elérhető

Jordan


Szopoteszt  ;D Jobb mint egy labor  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 02. - 17:34:03
Válasz #37
Nem elérhető

trobert2


Ha ilyen okos vagy akkor miért nem azt írod le hogy hogyan lehet megkülömböztetni a kamut és az igazit??????nem csak a kritizálást kellene nyomni hanem ha v ki kérdez valamit akkor válaszolni neki és ha valaki szerintetek hülyeséget ér akkor le irni neki a helyes megoldást!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 02. - 17:38:52
Válasz #38
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Komolyan mondom hogy beszarok ezen,másrészről pedig különböztetni szoktunk, nem külömböztetni.Sok dílernek aranyélete van ha ti ennyit adtok nekik a valamiért amit kaptok.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 02. - 17:44:13
Válasz #39
Nem elérhető

Jordan


Ha ilyen okos vagy akkor miért nem azt írod le hogy hogyan lehet megkülömböztetni a kamut és az igazit??????


Te mar leirtad helyettem. Szopogassatok csak a tablettakat  :-){
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 02. - 17:49:58
Válasz #40
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha ilyen okos vagy akkor miért nem azt írod le hogy hogyan lehet megkülömböztetni a kamut és az igazit??????


Te mar leirtad helyettem. Szopogassatok csak a tablettakat  :-){


 ;DEl tudod képzelni, ahogy elszopogatj a  teszttablettát, és mejegyzi, hogy enyhe , idény végi Kalmopyrin is érezhető benne?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 02. - 17:58:23
Válasz #41
Nem elérhető

Jordan


Ha ilyen okos vagy akkor miért nem azt írod le hogy hogyan lehet megkülömböztetni a kamut és az igazit??????


Te mar leirtad helyettem. Szopogassatok csak a tablettakat  :-){


 ;DEl tudod képzelni, ahogy elszopogatj a  teszttablettát, és mejegyzi, hogy enyhe , idény végi Kalmopyrin is érezhető benne?

A rutin  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Január 02. - 18:52:30
Válasz #42
Nem elérhető

trobert2


Érdekes hogy egyes emberek csak fikázni tudjak a másikat pedig szart se tudnak a dolgokrol,csak a fikázás megy nekik és még fel se merik vállalni magukat mert holmi kamu címen írnak és még képet se mernek kirakni magukról!!!Ha nem tűnt volna fel ez az oldal arra lett kitalálva hogy segítsük egymást és ne pedig beszólogassunk egymásnak!!hirtelen nagyon sokan vágják hogy amit írtam mekkora hülyeség,lehet hogy az,de ti még ennyit se irtatok csak a sok semmit nyomjatok!!!!!!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Január 02. - 18:57:34
Válasz #43
Nem elérhető

Dzsémsz


Inkább húzzatok edzeni! =/+'

2010. Január 02. - 18:57:50
Válasz #44
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor