2024. Május 20. - 12:56:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: trobert2 2010 tömegelés  (Megtekintve 153397 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 18. - 13:33:53
Válasz #60
Nem elérhető

Woodslave


feltételezem nem az istenek mannájáról van szó, ezért nagyon kiváncsi vagyok mi visz rá, hogy 330-400Ft-ért vegyél egy tasak fehérjét, zabbal. Fehérje porod gondolom van, a zabból fél kiló 150-190Ft. Vagy nem tudod ledarálni?

2010. Február 18. - 14:01:50
Válasz #61
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
feltételezem nem az istenek mannájáról van szó, ezért nagyon kiváncsi vagyok mi visz rá, hogy 330-400Ft-ért vegyél egy tasak fehérjét, zabbal. Fehérje porod gondolom van, a zabból fél kiló 150-190Ft. Vagy nem tudod ledarálni?

 ;D

2010. Február 18. - 14:06:49
Válasz #62
Nem elérhető

Kicsibors


feltételezem nem az istenek mannájáról van szó, ezért nagyon kiváncsi vagyok mi visz rá, hogy 330-400Ft-ért vegyél egy tasak fehérjét, zabbal. Fehérje porod gondolom van, a zabból fél kiló 150-190Ft. Vagy nem tudod ledarálni?

 ;D

Lustaság fél egészség!  :D

2010. Február 18. - 16:13:19
Válasz #63
Nem elérhető

trobert2


Mikor bementem a kieg boltba a srác azt mondta ez reggelire jó lesz ez a ...!Van zabom is azt is szoktam enni,én nem darálom le hanem össze keverem mézzel meg tejjel és úgy szoktam enni.Fontos volna ledarálni??én Már ettem egy fél doboz celmassot akkor úgy éreztem hogy teltebbek voltak az izmaim meg erő is volt tőle de ahogy abba hagytam kb harmadik edzésnél már nem volt ez a hatás,de biztosra nem tudom hogy ez a celmastol volt mert kb 3 hónapja ettem egy csomó kiegészítőt egyszerre mert barátnőm apukájának megmaradt sok minden és nekem adta és így nem tudom hogy mi volt az ami hatásos volt és mi nem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Február 18. - 16:21:40
Válasz #64
Nem elérhető

atleeta


Én a cellmasst használtam, erőben és tömegben is hozott rendesen.Valamennyi visszaesés volt az elhagyása után, de nekem nem volt olyan drámai.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 18. - 16:29:28
Válasz #65
Nem elérhető

Gabe


Mikor bementem a kieg boltba a srác azt mondta ez reggelire jó lesz ez a manna!Van zabom is azt is szoktam enni,én nem darálom le hanem össze keverem mézzel meg tejjel és úgy szoktam enni.
Azt tisztázzuk, hogy te most milyen zabpehelyről beszélsz!
A méz+tej kombó sem épp testépítőbarát cuccok!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 18. - 16:30:24
Válasz #66

Rhino

Vendég
Nem olyan rossz a ...., csak drága és nincs értelme megvenni.

2010. Február 18. - 16:31:11
Válasz #67

Rhino

Vendég
Mikor bementem a kieg boltba a srác azt mondta ez reggelire jó lesz ez a manna!Van zabom is azt is szoktam enni,én nem darálom le hanem össze keverem mézzel meg tejjel és úgy szoktam enni.
Azt tisztázzuk, hogy te most milyen zabpehelyről beszélsz!
A méz+tej kombó sem épp testépítőbarát cuccok!

Ez engem is érdekelne..

2010. Február 18. - 16:32:27
Válasz #68
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok, reklámot befejezni, mert törölni fogom az összes hsz-t, amiben benne van.

2010. Február 18. - 16:46:20
Válasz #69
Nem elérhető

trobert2


Én arról a zabról beszélek aminek az a neve hogy bio zab és a dm be lehet venni fél kiló 500ft körül van,gondolom ti is ilyet szoktatok venni csak ti ledaráljátok és a shékerbe összekeverve valamivel úgy isszátok meg??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Február 18. - 17:01:59
Válasz #70
Nem elérhető

balic


Kösz a véleményt tőled és atleetatól is a cellmassról, ha valami új tapasztalatod lesz azért azt is megoszthatnád majd!  ;)

Egyébként szerintem felesleges ennyit költened a zabpehelyre... 500Ft 0,5kg?  :-O Mit tud az? :D Én a Lidlben veszem azt hiszem 160Ft-os áron és sztem tökéletesen megfelel a célra.

2010. Február 18. - 17:06:52
Válasz #71
Nem elérhető

trobert2


nem is nagyon néztem szét hogy mennyibe kerül az csak ott megláttam és onnan vettem mindig nem gondoltam volna hogy ekkora különbség van az árak között!egyik ismerősöm benyomott egy doboz celmasst és azt mondta hogy ő helyette inkább kipótolja a pénzét kicsit és vesz 5 kiló fehérjét mert többet ér!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Február 18. - 17:14:26
Válasz #72
Nem elérhető

balic


.. hát szerintem hanyagold ennyiért, de persze te tudod.  ;D
Én elég jól reagálók a kreatinra, gondolok itt a monohidrátra első sorban, de olyan sokan dicsérték ezt a cellmasst az etil-észterrel benne, hogy elkapott a kíváncsiság és hajlok rá nagyon. Meglátjuk még, mert azért van különbség árban a kettő között.

2010. Február 18. - 17:26:33
Válasz #73

Rhino

Vendég
Én arról a zabról beszélek aminek az a neve hogy bio zab és a dm be lehet venni fél kiló 500ft körül van,gondolom ti is ilyet szoktatok venni csak ti ledaráljátok és a shékerbe összekeverve valamivel úgy isszátok meg??

Én nem darálok semmit. Ha eleve kis szeműt veszel simán meg lehet enni. (Én a Spárban szoktam venni a sajátjuk olcsó, de van 500ft körüli áron egy kékzacskós, német is, hát azért valljuk be, nem kis különbség van a kettő között.)

2010. Február 18. - 18:32:38
Válasz #74
Nem elérhető

Gabe


Én is a Lidl-ben veszem kék papírzacskós, kb. 160Ft!
"Yeah buddy, light weight baby!"