2024. Május 14. - 19:18:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Danabol utáni panasz.  (Megtekintve 41974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Október 13. - 18:12:07
Válasz #15
Nem elérhető

ninja14


A nagy sárga fórumon kellett volna előbb érdeklődj a kúrád felől, hasznos infókat kaptál volna ott ahogy annó Maszat gyerek is...nézd már meg mennyit olvasott utána már egy igazi KoxGuru lett..a kurva száját  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 13. - 18:19:36
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


A nagy sárga fórumon kellett volna előbb érdeklődj a kúrád felől, hasznos infókat kaptál volna ott ahogy annó Maszat gyerek is...nézd már meg mennyit olvasott utána már egy igazi KoxGuru lett..a kurva száját  ;D

Bár ott olvastam olyanokat, hogy levezetésbe menjen a proviron mert "visszaállít", nem attól lett kurva mellem  ;D   Az egyszer csak a semmiből, egy nagyon hosszú üres időszakban jött elő. Nem használtam előtte kb 1 évig semmit. Hozzáteszem minden hétvégén 3 napot töltöttem coronitába, felégettem a testem összes zsírját, az összes benne lévő nandrolonnal.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 18:29:13
Válasz #17
Nem elérhető

sarti


Maszat, egyébként tervezed még a gyno műtétet? Régebben írtad, télen megcsináltatod.

2013. Október 13. - 18:50:17
Válasz #18
Nem elérhető

ninja14


A nagy sárga fórumon kellett volna előbb érdeklődj a kúrád felől, hasznos infókat kaptál volna ott ahogy annó Maszat gyerek is...nézd már meg mennyit olvasott utána már egy igazi KoxGuru lett..a kurva száját  ;D

Bár ott olvastam olyanokat, hogy levezetésbe menjen a proviron mert "visszaállít", nem attól lett kurva mellem  ;D   Az egyszer csak a semmiből, egy nagyon hosszú üres időszakban jött elő. Nem használtam előtte kb 1 évig semmit. Hozzáteszem minden hétvégén 3 napot töltöttem coronitába, felégettem a testem összes zsírját, az összes benne lévő nandrolonnal.  ;D
Tudjuk tudjuk...az egész fórum hallotta a siralmadat, h Jokerface majdnem elkúrta az életed  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 13. - 19:03:22
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


Maszat, egyébként tervezed még a gyno műtétet? Régebben írtad, télen megcsináltatod.

Valamelyik topicban írtam, azt hiszem a kúra utániba, hogy jelen pillanatban (már jó pár hete) teljesen megszűntek a panaszok. Nemhogy a póló nem zavar, mint előtte, hanem nyomásra se fáj. A zsír teljesen lement róla, a mirigyes állomány pedig alig kitapintható. Egyszerűen nem értem. Az utolsó kúra majdnem teljes hosszában, és utána ment még 10mg tamoxifen, lehet az tette ennyire rendbe. Érdekes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 19:13:03
Válasz #20
Nem elérhető

sarti


Tényleg, már emlékszem.  Érdekes dolog ez az emberi test :D

2013. Október 13. - 19:32:39
Válasz #21
Nem elérhető

dred


Maszat, egyébként tervezed még a gyno műtétet? Régebben írtad, télen megcsináltatod.

Valamelyik topicban írtam, azt hiszem a kúra utániba, hogy jelen pillanatban (már jó pár hete) teljesen megszűntek a panaszok. Nemhogy a póló nem zavar, mint előtte, hanem nyomásra se fáj. A zsír teljesen lement róla, a mirigyes állomány pedig alig kitapintható. Egyszerűen nem értem. Az utolsó kúra majdnem teljes hosszában, és utána ment még 10mg tamoxifen, lehet az tette ennyire rendbe. Érdekes.

Anastrolot is szedtél, nem? Az húzhatta le.

2013. Október 13. - 19:33:29
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


Maszat, egyébként tervezed még a gyno műtétet? Régebben írtad, télen megcsináltatod.

Valamelyik topicban írtam, azt hiszem a kúra utániba, hogy jelen pillanatban (már jó pár hete) teljesen megszűntek a panaszok. Nemhogy a póló nem zavar, mint előtte, hanem nyomásra se fáj. A zsír teljesen lement róla, a mirigyes állomány pedig alig kitapintható. Egyszerűen nem értem. Az utolsó kúra majdnem teljes hosszában, és utána ment még 10mg tamoxifen, lehet az tette ennyire rendbe. Érdekes.

Anastrolot is szedtél, nem? Az húzhatta le.

Végül nem vettem. Csak sima tamoxifen ment.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 14. - 21:36:29
Válasz #23
Nem elérhető

twikszi


Namost. Bementem a patikába, az említett gyógyszerhez recept kell. Most menjek el orvoshoz is, alázkodjak meg és könyörögjek ki egy receptet, vagy ajánlotta a gyerek a zitazoniumot. Vélemények?

2013. Október 14. - 21:39:20
Válasz #24
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 ;D
Ajjaj, ezt meghagyom Maszatnak... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 14. - 22:10:48
Válasz #25
Nem elérhető

dumbass


Namost. Bementem a patikába, az említett gyógyszerhez recept kell. Most menjek el orvoshoz is, alázkodjak meg és könyörögjek ki egy receptet, vagy ajánlotta a gyerek a zitazoniumot. Vélemények?

Danabolhoz nem kellett recept te korlátolt? :D Szerintem szólj apunak meg anyunak hogy hülye voltál, kapsz vagy 3 pofont, és bevisznek a dokihoz aki megint csak nagyon fog neked örülni. :D Aztán talán legközelebb nem jut eszedbe hülyeséget csinálni :D

2013. Október 14. - 22:29:58
Válasz #26
Nem elérhető

Maszat


;D
Ajjaj, ezt meghagyom Maszatnak... ;D

Maszat, amikor már azt hitte,h a 7 kemény napból az egyik, valamint a breaking bad első évada letudva, meglátta ezt itt  ;D  !+"%

Jó lesz az is kisfiú, írtam is az elején. Mondanám,h olyan buta vagy, hogy fel se fogod, hogy mit olvasol, de elírtam  ;D  Zitazónium helyett véletlen zizatóniumot írtam. Biztos ezért kavarodott annyira össze  ;D  A lényeg a tamoxifen citrát hatóanyag. Egyébként az is vényköteles. Lopd be magad egy nagyon idős patikatulajdonos hölgy kegyeibe. Én anno megtettem  ;D Légy kreatív  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 14. - 22:33:19
Válasz #27
Nem elérhető

ninja14


;D
Ajjaj, ezt meghagyom Maszatnak... ;D

Maszat, amikor már azt hitte,h a 7 kemény napból az egyik, valamint a breaking bad első évada letudva, meglátta ezt itt  ;D  !+"%

Jó lesz az is kisfiú, írtam is az elején. Mondanám,h olyan buta vagy, hogy fel se fogod, hogy mit olvasol, de elírtam  ;D  Zitazónium helyett véletlen zizatóniumot írtam. Biztos ezért kavarodott annyira össze  ;D  A lényeg a tamoxifen citrát hatóanyag. Egyébként az is vényköteles. Lopd be magad egy nagyon idős patikatulajdonos hölgy kegyeibe. Én anno megtettem  ;D Légy kreatív  ;D
mekkora maszatos fasz ez a gyerek!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Október 14. - 22:34:10
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat


;D
Ajjaj, ezt meghagyom Maszatnak... ;D

Maszat, amikor már azt hitte,h a 7 kemény napból az egyik, valamint a breaking bad első évada letudva, meglátta ezt itt  ;D  !+"%

Jó lesz az is kisfiú, írtam is az elején. Mondanám,h olyan buta vagy, hogy fel se fogod, hogy mit olvasol, de elírtam  ;D  Zitazónium helyett véletlen zizatóniumot írtam. Biztos ezért kavarodott annyira össze  ;D  A lényeg a tamoxifen citrát hatóanyag. Egyébként az is vényköteles. Lopd be magad egy nagyon idős patikatulajdonos hölgy kegyeibe. Én anno megtettem  ;D Légy kreatív  ;D
mekkora maszatos fasz ez a gyerek!  ;D

Meg nem dugtam, azért nehogy azt hidd.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 14. - 22:35:22
Válasz #29
Nem elérhető

Maszat


Bár hozzá tartozik, hogy megtettem volna ha muszáj.  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26