2024. Április 27. - 07:39:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494586 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2016. December 19. - 10:11:40
Válasz #10560
Nem elérhető

dino


Januártól tesztelem a follistatint. Valakinek személyes tapasztalata setleg?

Honnan szerezted be, mennyiért, mekkora dózis lesz, mi a cél vele? Elméletben még a nem edző embereknél is +5-10 kg izom egy hónap alatt de valószínűleg csak pénz kidobás lesz egy ismerősöm használta brutál áron 150 dollár körül/1 mg  ami 7-10 napig elég egy hónap után semmi, azért lehet nem véletlenül kerül több ezer dollárba/1 mg gyógyszerészeti minőségben. Ezek a peptidek igazából iszonyat érzékenyek a tárolásra, hőmérsékletre, szállításra van olyan ami 1-2 hétig áll el szoba hőmérsékleten. Szóval szerintem jobban jársz akár a  kínai növivel vagy IGF-1 el (azt legalább azonnal érzed ha jó).
Ismerős tolja.. brutál. 20e/ 1mg lesz kettőt vettem, 2*10 napra. Meg elvileg még utána is hat, jó sokáig


Megy mellette még valami majd ?
csak magában, nem véletlenül. :) kíváncsian várom. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. December 23. - 04:52:56
Válasz #10561
Nem elérhető

Challanger


Udv!

Propi(100mg)+wini(50mg) kombo megy 1,5 honapja. Minden masnap 1-1ml. Velemenyem szerint szepen hozzak is az eredmenyt. A problemam az h a 3. hettol csatlakozott ezek melle parabolan, szinten minden masnap megy...es a hatas kb. a nullaval egyenlo. Magyarul nincs benne a hatoanyag.
Sajnos eddig mar egy parszor befurodtem trenbolon ugyben es mar kezd unalmassa valni. A keresem az lenne, hogy akinek esetleg van viszonylag friss tapasztalata barmilyen eszteres, jol mukodo trennel kapcsolatban kerem ossza meg velem. Akar priviben is. Elore is koszi! ;)

2016. December 24. - 09:30:10
Válasz #10562
Nem elérhető

supchh


Udv!

Propi(100mg)+wini(50mg) kombo megy 1,5 honapja. Minden masnap 1-1ml. Velemenyem szerint szepen hozzak is az eredmenyt. A problemam az h a 3. hettol csatlakozott ezek melle parabolan, szinten minden masnap megy...es a hatas kb. a nullaval egyenlo. Magyarul nincs benne a hatoanyag.
Sajnos eddig mar egy parszor befurodtem trenbolon ugyben es mar kezd unalmassa valni. A keresem az lenne, hogy akinek esetleg van viszonylag friss tapasztalata barmilyen eszteres, jol mukodo trennel kapcsolatban kerem ossza meg velem. Akar priviben is. Elore is koszi! ;)
ARL-t, X-treme line-t használtam mindkettő működött... Milyen gyártótól van a cucc amit használsz, az mondjuk hasznos infó lehet a többieknek is.

2016. December 24. - 13:26:13
Válasz #10563
Nem elérhető

Challanger


Udv!

Propi(100mg)+wini(50mg) kombo megy 1,5 honapja. Minden masnap 1-1ml. Velemenyem szerint szepen hozzak is az eredmenyt. A problemam az h a 3. hettol csatlakozott ezek melle parabolan, szinten minden masnap megy...es a hatas kb. a nullaval egyenlo. Magyarul nincs benne a hatoanyag.
Sajnos eddig mar egy parszor befurodtem trenbolon ugyben es mar kezd unalmassa valni. A keresem az lenne, hogy akinek esetleg van viszonylag friss tapasztalata barmilyen eszteres, jol mukodo trennel kapcsolatban kerem ossza meg velem. Akar priviben is. Elore is koszi! ;)
ARL-t, X-treme line-t használtam mindkettő működött... Milyen gyártótól van a cucc amit használsz, az mondjuk hasznos infó lehet a többieknek is.

Baltic

2016. December 26. - 07:59:39
Válasz #10564
Nem elérhető

supchh


Igen jó! Pedig a Baltic-ot agyon dícsérték...

2016. December 28. - 19:43:18
Válasz #10565
Nem elérhető

Janó


Baltic parabolan jó!Tesztóval nyomtam 4 naponta,és kurvára hozta amit kellett,eresedés,zsír pucolás,és erő,agresszivitás.mellékhatás is az volt amit írnak,éjszakai izzadás,álmatlanság.

2016. December 29. - 16:02:03
Válasz #10566
Nem elérhető

Challanger


Baltic parabolan jó!Tesztóval nyomtam 4 naponta,és kurvára hozta amit kellett,eresedés,zsír pucolás,és erő,agresszivitás.mellékhatás is az volt amit írnak,éjszakai izzadás,álmatlanság.
Ma ment be a 20. Ket naponta ment, 40 nap alatt nem csinalt semmi kulonoset. Akkor vagy szar lett azota, vagy nem reagalok ra. Bar nem tudom ilyen van e.

2016. December 29. - 17:45:07
Válasz #10567
Nem elérhető

dino


Baltic parabolan jó!Tesztóval nyomtam 4 naponta,és kurvára hozta amit kellett,eresedés,zsír pucolás,és erő,agresszivitás.mellékhatás is az volt amit írnak,éjszakai izzadás,álmatlanság.
Ma ment be a 20. Ket naponta ment, 40 nap alatt nem csinalt semmi kulonoset. Akkor vagy szar lett azota, vagy nem reagalok ra. Bar nem tudom ilyen van e.
nincs.  A baltic egy olcsó szar.  New york tren ace hibátlan,  viszont drága!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. December 29. - 23:48:59
Válasz #10568
Nem elérhető

Janó


Olcsó?viszonyítás kérdése.Amit használtam baltictol és jó volt,susta,drosta,tren hexa,boldi,cypi,a szemes metha kurva erős,és a stana is jó.

2016. December 29. - 23:58:31
Válasz #10569
Nem elérhető

Janó


Ja és a tren hexábol 4 naponta ment 1 ampulla és így is jó volt nagyon!
Drostábol szintén 4 naponta ment 1 ampulla.És nem egy kurában ment a trennel hanem csak tesztoval és nagyon durván hozta az erőt izom keménységet,aki azt írta Szar próbálta vagy csak úgy hallotta?

2016. December 30. - 08:09:36
Válasz #10570
Nem elérhető

suxen


Olcsó?viszonyítás kérdése.Amit használtam baltictol és jó volt,susta,drosta,tren hexa,boldi,cypi,a szemes metha kurva erős,és a stana is jó.

Egyetértek.A Baltic jó árunak számít.Természetesen,nem zárom ki annak a lehetőségét ami egy felfuttatott,működő cuccnál szokott lenni.Lehet,hogy megjelent a tróger széria,ha ez így van akkor sajnálom,mert az egyik legjobb gyártó volt.

2016. December 30. - 08:13:19
Válasz #10571
Nem elérhető

suxen


Baltic parabolan jó!Tesztóval nyomtam 4 naponta,és kurvára hozta amit kellett,eresedés,zsír pucolás,és erő,agresszivitás.mellékhatás is az volt amit írnak,éjszakai izzadás,álmatlanság.
Ma ment be a 20. Ket naponta ment, 40 nap alatt nem csinalt semmi kulonoset. Akkor vagy szar lett azota, vagy nem reagalok ra. Bar nem tudom ilyen van e.
nincs.  A baltic egy olcsó szar.  New york tren ace hibátlan,  viszont drága!

Ez az "olcsó szar"duma ez azoknál jön elő,akik még soha sem használták.Tudnék neked mutatni olyan New Yorkos cuccot is amit még a kukába sem dobnál.

2016. December 30. - 13:45:20
Válasz #10572
Nem elérhető

G


Baltic parabolan jó!Tesztóval nyomtam 4 naponta,és kurvára hozta amit kellett,eresedés,zsír pucolás,és erő,agresszivitás.mellékhatás is az volt amit írnak,éjszakai izzadás,álmatlanság.
Ma ment be a 20. Ket naponta ment, 40 nap alatt nem csinalt semmi kulonoset. Akkor vagy szar lett azota, vagy nem reagalok ra. Bar nem tudom ilyen van e.
nincs.  A baltic egy olcsó szar.  New york tren ace hibátlan,  viszont drága!

Ez az "olcsó szar"duma ez azoknál jön elő,akik még soha sem használták.Tudnék neked mutatni olyan New Yorkos cuccot is amit még a kukába sem dobnál.

Amúgy lehet hogy csak számomra érthetetlen kicsit ha már költünk edzésre, kajára, tápkiegre, kokszra akkor miért nem veszi meg senki pl a dave palumbo roidtest-et vagy bármilyen más ilyen tesztet és akkor varázslatos módon kiderülne hogy amit veszünk meg hetekig magunkba nyomkodunk abban egyáltalán az van-e amit vettünk vagy van-e benne egyáltalán vmi és azért ezek nem egy hatalmas összegbe kerülnek

2016. December 30. - 20:55:03
Válasz #10573
Nem elérhető

$h@dEe*


Olcsó?viszonyítás kérdése.Amit használtam baltictol és jó volt,susta,drosta,tren hexa,boldi,cypi,a szemes metha kurva erős,és a stana is jó.


Egyetértek. Nálam is ment Baltic Ena,Boldi,drosta, propi. Mind teljesen jól hozta amit kell, és nem gyullad semmit nem úgy mint a többi szar. És nemsokára indul a köv kúra szintén Baltic szuszta,boldi,propi,drosta,wini,

2017. Január 03. - 20:57:44
Válasz #10574
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok B.Ú.É.K mindenkinek!!!

Érdekelne mostanában van e valakinek tapasztalata Master Pharma dolgaival? Ezen belül: 350 teszto mix, Enanthate, Boldenone, ill. Metha, vagy Anapolon.
Privátba is jöhet a válasz. Nagyon meg köszönném!