2024. Május 09. - 09:44:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500129 alkalommal)

0 Felhasználó és 75 vendég van a témában

2009. December 23. - 14:16:58
Válasz #615
Nem elérhető

gaben0413


Sziasztok!

Elég régóta olvasgatom a fórumot.Szeretnék tanácsot kérni, mert nem tudom eldönteni mivel kellene kezdenem.Vannak különböző félelmeim.Mégpedig hogy családalapítással nem lesz gond, ha normális utókúrát csinálok?Vagy nem attól függ?(még nem aktuális de 5 év múlva meg nem akarok koppanni)
Mivel kezdő vagyok először 1 szer-re gondoltam magában.De azt is olvastam h magában nem érdemes semmit használni.Ha viszont kombinálok akkor az nem sok nekem?
Illetve a segédanyagok használatának hogyan kellene alakulnia?Mivel gondolom ez teljesen kúrafüggő?
Gondoltam pl primobolanra elsőnek(erről is vegyes dolgokat olvastam).Van ahol azt írják h ugyanúgy elnyomja a libidót mint a deca és a bőrnek is rossz.Van ahol pedig szinte semmi mellékhatást nem említenek.Dózis/egyénfüggő?
Vagy először találjak ki magamnak valami hülyeséget és majd kijavítjátok?
Még mielőtt valaki leoltana: 5éve edzek rendszeresen, kb 3 éve a kajám is rendben van(ez persze relatív-nem verseny szinten de azt hiszem jó).186cm vagyok és 98 kg,testzsír alacsony.Ha kell írok pontos étrendet és az edzéseimet.
Szívesen meghallgatom(elolvasom) mindenki véleményét.
Előre is köszönöm.

2009. December 26. - 16:29:35
Válasz #616
Nem elérhető

RsLeo


Nem lesz gond a családalapítással, ez csak népmese.
Van egy "levezetés" topic, ott mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban.
Decat magában TILOS nyomni.
A Deca és a Primo nem egy súlycsoportban lévő szerek, a Primo egy gyenge anabolikum.

Hogy a bőrödre milyen hatással lesznek a különböző szerek, genetika-függő. Van akinek 1000 mg tesztó nem okoz pattanást, engem 250 is kiver.

Kezdő kúra lehet mondjuk egy Deca-Winstrol, vagy egy Tesztó-Deca. Nem kell túlzásba vinni a mennyiséget.

2009. December 26. - 19:26:10
Válasz #617
Nem elérhető

player


RS Leotól kérdezném:azt írtad a primó egy gyenge szer,én pont egy ilyen gyenge szert keresek,akkor ez nekem jó nem?
Más:oxymetholonet kezdtem el szedni(mások mondták hogy jó,haverom traktoros az is mondta,má hogy húzza tudod) már 3-4 hete megy (pontosan nem emlékszem mióta,fa..om az időbe) eddig 12kg-ot híztam,de edzeni nem volt időm elmenni,az gáz?

2009. December 26. - 20:32:58
Válasz #618
Nem elérhető

RsLeo


player: értettem a kritikát, ugyanakkor, ha a srác 186 centihez valóban 98 kiló, valóban 5 éve edz és a táplálkozása valóban rendben van, akkor "jogos" a kérdése, még akkor is, ha jó lenne elöbb kikupálódni egy kicsit. Én csak ehez adtam meg az első válaszokat, ha komolyan gondolja, utána fog nézni.

2009. December 27. - 11:37:02
Válasz #619
Nem elérhető

gaben0413


Bocs, nem írtam, de nem most akarok hozzáfogni.Csak szeretnék többet megtudni arról a részről ami engem érinthet.Suliban is azt tanították h ha valami nem világos inkább kérdezzük meg még akkor is ha hülyeség.Saját adataim írtam le.Nincs értelme valótlant állítani mert csak magam csapnám be.

2009. December 27. - 14:01:11
Válasz #620
Nem elérhető

RsLeo


nem feltételeztem, h valótlant állítottál, playernek válaszoltam, aki azért reeagált egy kicsit cinikusan,mert sokan jönneek úgy érdeklődni a szteroidokról, hogy étkezésről és edzőteremről jóformán nem is hsllottak.
Egészen nyugodtan tessék inkább most kérdezni, mint amikor már csöcsöd nőtt.

2009. December 28. - 11:56:51
Válasz #621
Nem elérhető

bimmerman


Sziasztok! Szeretnék egykis tanácsot kérni kezdő kurához. Tömegnövelés lenne a cél, én heti 2 amp. Omna, 1 amp. Deca, plusz napi 1 szem Proviron-ra gondoltam 8 hétig. Levezetésnek HCG+clostilbegit. Jelenlegi méreteim kar 50cm, mell 128cm, 187cm magas vagyok. Válaszaitokat,segítségeiteket előre is köszönöm. ;)

2009. December 28. - 16:09:40
Válasz #622
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! Szeretnék egykis tanácsot kérni kezdő kurához. Tömegnövelés lenne a cél, én heti 2 amp. Omna, 1 amp. Deca, plusz napi 1 szem Proviron-ra gondoltam 8 hétig. Levezetésnek HCG+clostilbegit. Jelenlegi méreteim kar 50cm, mell 128cm, 187cm magas vagyok. Válaszaitokat,segítségeiteket előre is köszönöm. ;)

Levezetéshez rakj nolvát és rendben lesz!  ;)

2009. December 28. - 20:01:27
Válasz #623
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok! Szeretnék egykis tanácsot kérni kezdő kurához. Tömegnövelés lenne a cél, én heti 2 amp. Omna, 1 amp. Deca, plusz napi 1 szem Proviron-ra gondoltam 8 hétig. Levezetésnek HCG+clostilbegit. Jelenlegi méreteim kar 50cm, mell 128cm, 187cm magas vagyok. Válaszaitokat,segítségeiteket előre is köszönöm. ;)

én heti 500testohoz napi 50mg proviront szednék(2db) és még 10mg nolvadexet is.(Én érzékeny vagyok, és hamar jelentkezik mellbimbó érzékenység, ha Te is tapasztalod akkor ez megszünteti)

mondjuk ha Én még 1x szteroidozni fogok, kipróbálom,h proviron helyett novedex xt-t nyomok, és a hcg-t kis adagokban(heti 250-500NE) heti 1x a ciklus alatt fogom szúrni.

levezetésnek pedig T bombII + PCT talán 1 kis clostilbegyt.

ha elolvasod Efit írásait láthatod,h a mostani állás szerint ez a helyes használat, a kúra utáni nagy mennyiségű HCG hazavágja a hipotalamuszt és nem fog neked gonadotropint termelni(mivel megkapja a szervezeted kívülröl piszok nagy mennyiségben).így kúra után ott lesz ugyan úgy 1 nagy űr.

de ha kúra közbe használod a Novedex xt-t akkor a benne lévő ADT leköti a hipotalamuszod androgén receptorait és nem áll le a gonadotropin termelésed teljesen.

Viszont itt tenném fel a kérdést,h ha nem áll le teljesen akkor mégis minek kúra közben külsőleg bevinni a gonadotropint HCG injekció formájában heti 500ne-vel????
Az nem zavarja be a hipotalamuszt ezáltal leállítva a termelést?Mondván minek termeljen ha kap kívülröl.

Erre efit válaszát várom.Persze ha van ideje :D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 28. - 21:19:44
Válasz #624
Nem elérhető

Milo


Bimmerman! decábol sztem 2kéne egy héten, heti két omna se biztos hogy elég lesz neked. gratulálok az eredményeidhez naturálon kíváló az 50-eskar, közel 130-as mell! mióta edzel?
Riceman

2009. December 28. - 22:29:02
Válasz #625
Nem elérhető

Maszat


hagy ne nyomjon már első kúrában heti 500mg testosteronnál többet...

inkább tegyen mellé winit is!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 28. - 22:52:10
Válasz #626
Nem elérhető

bimmerman


Tavaszal lessz 3 éve hogy elkezdtem edzeni, előtte nem sportoltam semmit. Eddig naturál vagyok, csak szeretném még magasabb szintre fejleszteni a testemet és ez naturálon már elág lassan megy. Ez lenne az első kúrám.

Maszat: azt mondták nekem a Proviron mellé felesleges a Nolvadex, elég magában a Provi. is első kúrába. Hanyadik naptol lehez am érezni a mell érzékenységet aki hajlamos rá? Valamint az Omna-nak mikortol lehet érezni a hatását?

2009. December 28. - 23:06:46
Válasz #627
Nem elérhető

Maszat


1 milliliter of Omnadren 250 contains:
    30mg testosterone propionate
    60mg testosterone phenylpropionate
    60mg testosterone isocaproate
    100mg testosterone caproate

valahol azt hallottam,h az omnadren ugyan az lett mint a sustanon, de sustanonba nem 100mg caproate hanem decanoate van.

Én sem szedtem első kúránál mellé tamoxit de a 2. nál kellett.Elég lehet a proviron is, de Én mindenképp 50mg ot szednék.A proviron nem csak az aromatizáció ellen hat, henm leköti az shbg-t is(nemi hormon lekötö globulin/lehet szarul írom/) ezáltal több szabad testosteron kering a vérben.

De erre azt hiszem szintugy jó a novedex xt.

Olvasgasd el a HCG topicot is, sok hasznos infó van ott leírva!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 28. - 23:15:48
Válasz #628
Nem elérhető

Maszat


Van aki saját elmondása szerint direkt nem szed semmit az aromatizáció megakadályozására, mondván az ösztrogén segíti a tömegnövelést és a testosteron is jobban hat ösztrogén jelenlétében.

(azért a segíti a tömegnövelést dolog 1 része az ösztrogén hatására visszatartott vízet jelenti)

Van aki csak pár hét után kezd szedni aromatázgátlókat.
Aki érzékeny szerintem már a 2. 3. injekciónál érezhet kellemetlenséget, heti 500nál.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 29. - 00:43:05
Válasz #629
Nem elérhető

Tóth Attila


Bocs Maszat,hogy beleszólók de a negyed tesztó az nem Decanoate?
Vagy már más az összetétel,és lemaradtam?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"