2024. Május 09. - 16:39:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500326 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2013. November 04. - 04:35:28
Válasz #9330
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok!
39 éves vagyok,  105 kg és 7 éve edzek folyamatosan, naturalba!
Ennyi idő alatt sok mindent megettem, kipróbáltam.Az edzésre odafigyelek , kajára már nem igazán.
Nekem az edzés hobby, kedvtelés.Fél éve gondolkodom, valami nagyon lightos kúrán.Nem akarok nőni:-) , inkább egy kicsit formálódni, plussz egy kis erő!
Rengeteget olvastam a szterokrol, úgy vagyok vele, mint a nyelvtanulással, minnél többet olvasok róluk annál hülyébbnek érzem magam.
No ,végül arra jutottam hogy nem szeretnék mindenféle tökismeretlen anyagot magamba fecskendezni, ezért amit találtam, az amit magyar forrásból is be lehet szerezni és talán nincs annyi káros hatása!
Andriol tabletta és mellé Proviron.Azt mondták 40 felé a tesztoszteron már ajándék a szervezetnek:-) 
Tudom, hogy semmirevalónak mondják az Andriolt de első kúrának lenne, kíváncsiságból hogy hogyan reagál a szervezetem.
Szerintetek nagyon rosszul gondolkodom, így elsőre?

Rosszul. Ha kajára nem figyelsz oda, akkor a kis formálódást, erőt simán el tudod érni azzal hogy picit odafigyelsz, veszel esetleg egy komolyabb edzés előtti kiegészítőt...

2013. November 04. - 05:33:26
Válasz #9331
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
39 éves vagyok,  105 kg és 7 éve edzek folyamatosan, naturalba!
Ennyi idő alatt sok mindent megettem, kipróbáltam.Az edzésre odafigyelek , kajára már nem igazán.
Nekem az edzés hobby, kedvtelés.Fél éve gondolkodom, valami nagyon lightos kúrán.Nem akarok nőni:-) , inkább egy kicsit formálódni, plussz egy kis erő!
Rengeteget olvastam a szterokrol, úgy vagyok vele, mint a nyelvtanulással, minnél többet olvasok róluk annál hülyébbnek érzem magam.
No ,végül arra jutottam hogy nem szeretnék mindenféle tökismeretlen anyagot magamba fecskendezni, ezért amit találtam, az amit magyar forrásból is be lehet szerezni és talán nincs annyi káros hatása!
Andriol tabletta és mellé Proviron.Azt mondták 40 felé a tesztoszteron már ajándék a szervezetnek:-) 
Tudom, hogy semmirevalónak mondják az Andriolt de első kúrának lenne, kíváncsiságból hogy hogyan reagál a szervezetem.
Szerintetek nagyon rosszul gondolkodom, így elsőre?
Ne csináld !Két éve 39 évesen lezavartam két kúrát.Azt hittem ez a kulcs a továbblépéshez.Tévedtem.Erősödtem,formásodtam,s kihugyoztam 3 hónap alatt az eredményt,pedig glutamin és BCAA hegyeket ettem.Nem tudom milyen magas vagy,de a 105 kg Schwarzenegger  versenysúlya volt.Szerintem pucold le magad,s költsd a pénzt hasznosabb dolgokra.

2013. November 04. - 17:43:28
Válasz #9332
Nem elérhető

jaycutler11


Sziasztok!

A kutyám propit tol önmgában és a 3. szuri után egy nappal alig tud leülni a seggére úgy fáj. Az érdekesség az, hogy nem a szuri helye fáj, (nem is lila nincs is megdagadva) hanem kicsit lentebb kb 5 centivel. Ez a szuritól van szerintetek vagy valami mástól?

2013. November 04. - 19:27:26
Válasz #9333
Nem elérhető

egyvicc


Jön a tél, a sok koxos felvásárolta a 21-es tűket  ;D  csak az 5. patikában kaptam baszki  ***))))

2013. November 04. - 19:34:58
Válasz #9334
Nem elérhető

cpggyurma


Jön a tél, a sok koxos felvásárolta a 21-es tűket  ;D  csak az 5. patikában kaptam baszki  ***))))

Én a nyáron jártam így. De most betáraztam :D

2013. November 04. - 21:07:37
Válasz #9335
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jön a tél, a sok koxos felvásárolta a 21-es tűket  ;D  csak az 5. patikában kaptam baszki  ***))))

a sok coxos... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. November 04. - 22:04:59
Válasz #9336
Nem elérhető

Milo


jó a 22-es, 23-as is ;) a sűrű dolgokhoz.
Riceman

2013. November 04. - 22:11:48
Válasz #9337
Nem elérhető

try2bebig


Jön a tél, a sok koxos felvásárolta a 21-es tűket  ;D  csak az 5. patikában kaptam baszki  ***))))

Érdekes dolog lenne, ha egy pár forintos tétel éppen nincs raktáron egy gyógyszertárnak, ahol több tíz millió értékű készletek vannak, sőt zsinórban 4 patikában sincsen...  Nem gondolkoztál azon, hogy esetleg átbasztak?

2013. November 04. - 22:32:31
Válasz #9338
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok!

A kutyám propit tol önmgában és a 3. szuri után egy nappal alig tud leülni a seggére úgy fáj. Az érdekesség az, hogy nem a szuri helye fáj, (nem is lila nincs is megdagadva) hanem kicsit lentebb kb 5 centivel. Ez a szuritól van szerintetek vagy valami mástól?

És a többitől nem volt ez ?

Ha nem, akkor sztem nyugodtan menj el vele orvoshoz, bajod nem lehet belőle.

Ha igen, akkor semmi gond, ilyen a prop, főleg 50mg/ml hatóanyagsűrűség felett. (

2013. November 05. - 05:42:07
Válasz #9339
Nem elérhető

egyvicc


Jön a tél, a sok koxos felvásárolta a 21-es tűket  ;D  csak az 5. patikában kaptam baszki  ***))))

Érdekes dolog lenne, ha egy pár forintos tétel éppen nincs raktáron egy gyógyszertárnak, ahol több tíz millió értékű készletek vannak, sőt zsinórban 4 patikában sincsen...  Nem gondolkoztál azon, hogy esetleg átbasztak?
De  ;) viszont 3 patikában 19-est szivesen adtak volna meg 25-öst. Ebből 2-ben már nem egyszer vásároltam ilyet. igaz nem magamnak  Łł= . Pedig olyan szép mosollyal kértem a dolgokat  !+"%  legközelebb majd csúnyán nézek  ;)  olyan igazi mérges coxosan  8-)

2013. November 05. - 09:43:10
Válasz #9340
Nem elérhető

Maszat


Sok patikában szokott tű hiány lenni. Nem egy olyan dolog, amit sűrűn visznek, így az utántöltését sem tartják túl fontosnak. Sajnos nekem nyáron rá kellett szoknom a 21es tűre, mert a boldenon olyan sűrű volt, hogy vagy fél percig remegett a keze a barátnőmnek, mire bement a 22es tűvel.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 05. - 10:24:02
Válasz #9341
Nem elérhető

sarti


A szomszéd kutyája is így járt, sehol nem volt 2 centinél hosszabb tű, ami hosszabb volt, azzal elefántnak is lehetett volna adni.  A tű tényleg nem alap dolog a patikákban.

2013. November 05. - 10:29:07
Válasz #9342
Nem elérhető

Milo


tőletek nem szokták megkérdezni minek kell? terembe egy srác konkrétan elmondta, eladó elkezdett sóhajtzozni,majdnem elájult és azt mondta nem ad ki :D
Riceman

2013. November 05. - 10:46:50
Válasz #9343
Nem elérhető

jaycutler11


A többitől nem volt ilyen. Lehet ideget találtam el. Ha beggyulladt azzal mi a teendő, jegeljem meg cataflam? Ha a többi is így viselkedik az normális vagy haggyam amíg nem kell vágni?

2013. November 05. - 10:55:52
Válasz #9344
Nem elérhető

Maszat


Nekem többen mondták már, hogy megkérdezik. Tőlem nem kérdezték soha, de ha megkérdezték volna, komoly arccal megkérdeztem volna, hogy mikor volt az utolsó menstruációs ciklusa, napra pontosan.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26