2024. Május 09. - 19:46:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2500392 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2014. November 29. - 23:57:39
Válasz #10050
Nem elérhető

Jordan


Rubel eleg hideg vagy, de....
en ugyis erezhetnem,hogy,de... intelmed gyorsan nyersen ert.Mint a Jozsef Attila versben
meg igaze,ha Tango lettem volna akkor Elvezhetnem az Apostol egyik mufajat
behajinthatnam neked.
Mazsat Jordan  Milo Gabe ?:-/
Adrian  8-)
 :-!!!


Nemhogy inkább nekem találnál valami opciót, hogy ne arany árba vásároljam "itt" a kedvenc szereidet  ;D Nem vágyom én sokra, csak egy kis tesztó szurira meg stana tablettákra  ::) Lassan  éve üres vagyok, ez így nem mehet tovább  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. November 30. - 00:26:20
Válasz #10051
Nem elérhető

andras123


Szia Jordan
Milen kellemes meglepetseg, hogy itt vagy es mar jo keso van.
Nemszabadna teged felbujtanom, es jo hogy ures vagy?
vannak vagyaid meg? Efitmester-rel probalj kapcsolatot letesiteni ,
,termszetes kiegeszitokkel.
Mire gondolsz most? hogy erted hogy itt,kivel vagy az uton?
Bolyongok en itt de nem latlak amugy...
Jo ejszakat mindenkinek!
Balu  --)
Efitmester  ***
Maszat hun vagy?

2014. November 30. - 00:40:53
Válasz #10052
Nem elérhető

Jordan


Szia Jordan
Milen kellemes meglepetseg, hogy itt vagy es mar jo keso van.


Itt 18:40 van. Elég késő, tudom, de én még ilyenkor fent szoktam lenni :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. November 30. - 00:49:33
Válasz #10053
Nem elérhető

andras123


nagyon orulok hogy ott 18 van meg csak,
itt az ido most epp kozeledik ahoz hogy elovegyem a tuzijatekod,de meg nincs itt az ideje
Nagy arakot szabnak meg ott teneked?
a vamhatosag milen?

2014. November 30. - 00:52:44
Válasz #10054
Nem elérhető

andras123


Ne inkabb ne Jordan Mind a ketten majd retteghetunk Efitmestertol
mind a csavo Jack Reacher-tol,lehet hogy tulonenk a celon es nem ereznenk,
mert neha van az ugy hogy elborul de nem esik,
vagy itelo kepesek hirtelen csokenese miat
neha bebe villan az elerhetosegi jeladod, neha meg kivilllant ,

2014. November 30. - 00:56:48
Válasz #10055
Nem elérhető

Jordan


Leomlott, leomlott a nagy Babilon, és lett ördögöknek lakhelyévé, minden tisztátalan léleknek tömlöcévé.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2014. November 30. - 01:10:56
Válasz #10056
Nem elérhető

andras123


A jelenesek konyve.... hat igen...a 14 es 18 ba is szo esik rola
nagyon szep volt Jordan
tobszor ahogy igy nezegetem hun a kepernyot hun a nyomtatod vagy banan az asztalon igaze,
lenyelem feherje-val,
A legjobb lesz igy zarni a forumot akkor
igen a legjobb lesz,
Balu Efitmester  {-)
Jo ejt ntenektek
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06Bubee,hopika,Lalika85,Pretorian,
vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking s s a tobbiek  {-)

Leomlott, leomlott a nagy Babilon, és lett ördögöknek lakhelyévé, minden tisztátalan léleknek tömlöcévé.

2014. November 30. - 10:30:04
Válasz #10057
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Leomlott, leomlott a nagy Babilon, és lett ördögöknek lakhelyévé, minden tisztátalan léleknek tömlöcévé.

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. December 01. - 15:08:53
Válasz #10058
Nem elérhető

eo2eo


Leomlott, leomlott a nagy Babilon, és lett ördögöknek lakhelyévé, minden tisztátalan léleknek tömlöcévé.

 ;D

Olyan szép ilyet olvasni a koxos fórumon :D

2014. December 05. - 09:01:50
Válasz #10059
Nem elérhető

öüó



2014. December 13. - 08:04:06
Válasz #10060
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Srácok, valaki használt már DNA Pharma-s cuccot?
Véleményetek róluk? Főleg a 10ml-es Stanozolol, és Susta 10ml, ami érdekes hogy 350mg/ml-es.
Ítt egy link, így néznek ki, persze nem innen rendelném..

Linkeket ne adjatok meg, please.

Köszönöm!

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. December 13. - 12:08:41
Válasz #10061
Nem elérhető

andras123


Csikó István   ****)
 Globális moderátor
 Top Dog Master
 Nem elérhető

Efitmester
Balu

Maszat

2014. December 30. - 17:29:38
Válasz #10062

Ridetop

Vendég
Helló!

Vicces, pont egy éve volt az a hozzászólásom, amiben egy jó kis stana kúra iránt érdeklődtem. Most jutottam el odáig, hogy február környékén meg is valósul a dolog.
Mint akkor írtam (de gondolom vissza olvasni senki se akar), 30 éve vagyok, immár 5-6 éve edzek, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Eddig még sose próbáltam semmilyen szteroidot, de úgy érzem eljött most az ideje, mert mindig is kiakartam próbálni a másik oldalt. Edzés rendben, kaja (nincs rendben) a kúra alatt mindenféleképpen közel tökéletes lesz. A stana már beszerezve, Genesis 10mg, 2x100db. Eléggé utána olvastam a témának, és igen eltérő vélemények vannak a mostani stanákról, de talán erről olvastam a legtöbb pozitív véleményt. Nem bánom, ha csak 5mg hatóanyag van benne, de metillel felütött Sb Labos szarra nem igazán vágytam. Másik dolog amiért ezt vettem, hogy előttem nemrég használta valaki, és neki bevált a cucc, és metiles, methas mellékhatás sem jelentkezett nála.
A napokban kezdem egy bika izületvédő, és egy kis máriatövis használatát, és az omega3 dózist is jobban megemelem. Ezek még csak az elővigyázatosságok.
Több kérdésem lenne:
1. Májvédő használatáról elég ellentétes infókat olvastam. Valaki szerint mehet végig, mások szerint kúra közben jobb nem használni, mivel kevesebb anyag szívódik fel mellette. Melyik az igaz?
2. Proviron. Elméletben stana mellé nem kéne szedni, de mivel a mostani cuccokban ki tudja mi van, ezért ajánlják. Ezt még nem szereztem be, de úgy gondolom 1-2 hét alatt kiderül mi van a dobozban. Ha vizesedek, vérnyomás emelkedést használok, vagy abbahagyom a francba, vagy akkor veszek mellé proviront és lesz ami lesz.
3. Zitám van, azt a kúra után használnám, napi 20mg-al, 2 hétig.
4. Edzéssel kapcsolatos kérdésem volna még: Mint már említettem eddig naturál vonalon mozogtam. Szinte sose edzettem a hét/1 izomcsoportos technika szerint. Vagy A-B napok szerint, vagy teljes testes/HST edzés csinálgattam. Úgy gondolom, hogy naturálon így jobban fejlődik az ember. És most jönne a kérdés: Stana mellett kéne valamit ezen az elméleten változtatnom, avagy érdemesebb lenne teljesen szétbontani az edzést? Ebben gondolkodnék, vagy maradnék az A-B napokban, de az eddig 3 edzés helyett 4 lenne.

Egy kis felvezetéssel kezdeném a szedést, majd napi 4-re emelném a dózist (40mg). Ennél több nem hiszem, hogy kéne így elsőre, de majd kiderül.
Elsőre ennyi lenne! :)

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv!

2015. Január 10. - 12:28:32
Válasz #10063
Nem elérhető

eo2eo




2000 mg Test, 6-800 Tren, 6-800 Boldenon, 300 Anadrol. 20 IU GH :D

2015. Január 10. - 12:50:57
Válasz #10064
Nem elérhető

andras123


Nem e magos a vernyomas , vagy kap be Egilok-ot,meg Omacor-t, aszt mondja
Efitmester  ?:-/
Balu Maszat 
Maszat,Jordan,Milo,Dino,Csiko Istvan,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,
Pretorian,H.Laci,Suxen,vekony,Gabe,auo,eo2eo,ninja14,Kamagraking