2024. Május 31. - 12:17:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510337 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2020. Május 09. - 09:29:10
Válasz #11640
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok.Használt már valaki ettől a gyártótol: SWISS REMEDIES
Nálunk most ez,vagy magnus,elite pharma,genesis.Boldenonet szeretnék.Koszi elore is a választ :)
g

2020. Május 09. - 10:04:19
Válasz #11641
Nem elérhető

kemi


Rendeltem saját részre egy kis raw szterkót.

Vám küldi a levelet... Küldjem be a számlát. Mivel nem követtem el bűncselekményt (kis mennyiség 60 ezer forint összesen) így beküldtem a számlát.

Megvámolták, vám+áfa 50% összesen...Asszem nem reklamálok miatta.xd De kihozták. Kemény.

2 éve a svájci vámon elakadt 1 csomag. Jött egy levél, h 400 frank lesz a megsemmisítési díj.
Ha magadnak hozod át és elkapnak (vámos és mennyiségfüggő) eléggé be lehet szopni. Ott már a csempészésért is ját egy sokkal nagyobb pénzbünti és talán valamiféle priusz is. Nem is csoda, hogy 100 euro 10ml tesztó... Nem tud valaki segítőkész Svájcban tevékenykedő tápkiegárust?😀

2020. Május 10. - 10:10:45
Válasz #11642
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Kérdésem lenne olyanok felé akik e téren gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek.
Elsőnek alkalmazok Trent!
1:TrenMix ből mennyi a minimum heti adag?
2: Mikor kezdi kifelyteni a hatását és miből érzem hogy jó?
3: A jobb hatás érdekében mi a jobb mellé Boldenon vagy Stana?
Köszi előre is!

2020. Május 11. - 07:55:37
Válasz #11643
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Lenne még itt egy olyan kérdés hogy ha eddig Teszto Enanthate ment és váltott az illető Sustanonra akkor lehet e egy minimális vissza esés e miatt?

2020. Május 11. - 08:25:40
Válasz #11644
Nem elérhető

Predator50


Lehet sőt biztos, mivel az ena több vizet köt!

2020. Május 11. - 21:42:34
Válasz #11645
Nem elérhető

Aant


Rendeltem saját részre egy kis raw szterkót.

Vám küldi a levelet... Küldjem be a számlát. Mivel nem követtem el bűncselekményt (kis mennyiség 60 ezer forint összesen) így beküldtem a számlát.

Megvámolták, vám+áfa 50% összesen...Asszem nem reklamálok miatta.xd De kihozták. Kemény.

Ez komoly? (mod)...
Csak mert én is eléggé töröm a fejem valami hasonlón itt zh-ben.

2020. Május 11. - 22:01:30
Válasz #11646

testo55

Vendég
Szevasztok Kandurok!
Kérdésem lenne olyanok felé akik e téren gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek.
Elsőnek alkalmazok Trent!
1:TrenMix ből mennyi a minimum heti adag?
2: Mikor kezdi kifelyteni a hatását és miből érzem hogy jó?
3: A jobb hatás érdekében mi a jobb mellé Boldenon vagy Stana?
Köszi előre is!

1:Mivel a trenmixbe gondolom van gyors eszter is ezert ketnaponta erdemes adni
2: minden amit a gugli kidob tren leirasara :laugh:
3: tomegeles boldi, ?szaritas? stana

2020. Május 11. - 23:38:50
Válasz #11647
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

2020. Május 12. - 19:10:03
Válasz #11648
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Azt nem csak a nor-19 emeli?

2020. Május 13. - 09:21:26
Válasz #11649
Nem elérhető

G


Lehet sőt biztos, mivel az ena több vizet köt!

Nincs ilyen hogy ilyen vagy olyan észter több vizet köt.... meg a beadási a gyakoriság a lényeg..... amúgy látszatra így ez igaz van heti 1szer adnak be enát és mivel nagyot fluktuál a a hormonszint több a mellékhatás szusztát meg heti 2-3* így stabilabb a szint....
Amúgy mit is takar az hogy vissza esés?

2020. Május 13. - 09:26:58
Válasz #11650
Nem elérhető

G


Szevasztok Kandurok!
Kérdésem lenne olyanok felé akik e téren gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek.
Elsőnek alkalmazok Trent!
1:TrenMix ből mennyi a minimum heti adag?
2: Mikor kezdi kifelyteni a hatását és miből érzem hogy jó?
3: A jobb hatás érdekében mi a jobb mellé Boldenon vagy Stana?
Köszi előre is!

Hülye válasz de mindig a minimális hatékony dózis számodra... de 200-300 mg
Hát ha használtál már trent érezni fogod ha meg nem akkor főleg :D amúgy felesleges tren mixeket venni tren hex tuti hogy nincs benne amúgy is az a legnagyobb hülyeség lenne használni
Céltól függően boldi tömegeléshez jobb(mondjuk boldi miatt én nem nyomnék trent 8-12 hétig :D ) , stana diétához

2020. Május 13. - 09:31:22
Válasz #11651
Nem elérhető

G


Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Őszintén kitudja..... megnézeted kiderül
Ha szusztától magas volt akkor decát kaptál.... elméletben csak a 19-nor deca, tren emeli vagy annyira magas volt az ösztród a szusztától hogy már  prolaktinod is felment de ez nagyon extrém eset lenne
Amúgy ha a szuszta-boldit nyomsz azért 8-16 hétnél ne tervezz rövidebb kúrát...

2020. Május 13. - 09:38:11
Válasz #11652
Nem elérhető

Sanyi Csiki


 :-oD
Sziasztok! Boldenon meg emelheti a prolaktin szintet? Most kezdenék használni először boldenont de régebben magas volt a prolaktinom heti 2 szusztatol is... egybe próbálnám most  susta-boldenon de nemtudom a boldenon emeli e?

Őszintén kitudja..... megnézeted kiderül
Ha szusztától magas volt akkor decát kaptál.... elméletben csak a 19-nor deca, tren emeli vagy annyira magas volt az ösztród a szusztától hogy már  prolaktinod is felment de ez nagyon extrém eset lenne
Amúgy ha a szuszta-boldit nyomsz azért 8-16 hétnél ne tervezz rövidebb kúrát...

Köszi!

2020. Május 13. - 09:55:43
Válasz #11653
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!
Köszönöm G az újabb építő jellegű választ! És  persze a többieknek is!

Azt értem a vissza esés alatt hogy ment az Enantatbol heti 1.5ml. plusz 1ml boldi. Fasza minden 92kg kb. 9% testzsir. Majd Ena csere Sustára abból is heti 1.5ml  2 hétig plusz Boldi 1ml. Most a múlt hét óta  már heti 2ml Susta és megy a Trenmix (nem használtam még soha Trent.) heti 1ml. És a mai reggeli súlyom 89,6kg.  (fasz ki van)
Ez mi a büdös ló fasz? Kaja ugyan az.

2020. Május 13. - 18:36:01
Válasz #11654

testo55

Vendég
Szevasztok Kandurok!
Köszönöm G az újabb építő jellegű választ! És  persze a többieknek is!

Azt értem a vissza esés alatt hogy ment az Enantatbol heti 1.5ml. plusz 1ml boldi. Fasza minden 92kg kb. 9% testzsir. Majd Ena csere Sustára abból is heti 1.5ml  2 hétig plusz Boldi 1ml. Most a múlt hét óta  már heti 2ml Susta és megy a Trenmix (nem használtam még soha Trent.) heti 1ml. És a mai reggeli súlyom 89,6kg.  (fasz ki van)
Ez mi a büdös ló fasz? Kaja ugyan az.

Lehet csak propi van a susidba, vagy legalabbis keves hosszu eszter