2024. Június 01. - 14:26:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2510793 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2023. Június 15. - 14:12:51
Válasz #12555
Nem elérhető

guzzi


 #:-)
Nagyon sokan nem értenek ezzel egyet főleg a “modern” edzők többsége akik nem mellesleg nagyon nagy szakértők, de én azt mondom neked kezd el azt a heti 2x250 ui HCG/t!!
Kell kúra közben a HCG főleg hosszabb kúránál! Viszont a pánik kérdésedre a válaszom az, hogy visszafog állni az eredeti méretére heréid nem kell emiatt aggódni persze most egy kicsit megijedtél de mint mindennek ennek is van hátulütője mint például te esetedben most ez a here zsugorodás. Én nem mondhatom azt hogy 100 % de nagyobb az esély arra hogy visszaáll mint arra hogy nem amúgy is egyéni tolerancia.  De nagyon kevés embernek volt már hogy totálisan vége lett azok nyilván nem ilyen mennyiségben és nem ilyen ideig használták a te általad használt cucctól erősebb kiegészítőket!
Na minden jót  ;-oo-;

2023. Június 17. - 14:07:44
Válasz #12556
Nem elérhető

MLO


Srácok, nagy itt a harc, nem kéne...
Én is kaptam anno 2 privnote-os "mester címét" a flegmábbat választottam és nem csalódtam.
A tavalyi formám úgy sikerült, mint idén a naturál,...
Nem rajta múlt, mert a helyi "híres" okostól rendeltem a kreatint! 😉
Itthon találtam egy "polipos céget", a szuszija mindent vitt, ajánlom másnak is...
Remélem segítettem valamit...

2023. Július 22. - 07:56:42
Válasz #12557
Nem elérhető

Gábor77


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

2023. Július 22. - 18:55:13
Válasz #12558
Nem elérhető

Logan


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

Masteron és primobolan egyszerre? Ugyan az a kettő!  Szeritnem a masteron biztosabb vétel mindenhol… csak pénzkidobás primot venni külön mikor hatásuk ugyan az.
Én így csinálnám: heti 3* 0.6ml test ena (3*150mg) + heti 2* 0.7ml masteron( 2* 140mg) napi 2 egység növi egy fegyelmezett diéta és 👌

2023. Július 22. - 21:07:18
Válasz #12559
Nem elérhető

Gábor77


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )

Masteron és primobolan egyszerre? Ugyan az a kettő!  Szeritnem a masteron biztosabb vétel mindenhol… csak pénzkidobás primot venni külön mikor hatásuk ugyan az.
Én így csinálnám: heti 3* 0.6ml test ena (3*150mg) + heti 2* 0.7ml masteron( 2* 140mg) napi 2 egység növi egy fegyelmezett diéta és 👌
Nem ugyanaz a kettő csak hasonló. Köszi a választ!

2023. Július 22. - 21:11:06
Válasz #12560
Nem elérhető

Gyuf


Elvi szinten kérdezem. Egy diétás időszakra Drosta.ena(400mg/hét)+Primo.ena(300mg/hét)+Testo.ena(500mg/hét)+HGH(napi 5IU 5-2 leosztásban) kombó jó lehet 16-20 hétre? Ez a betegség teljesen lenullázott. (Első lépésben fullra le kell diétáznom mert nagy a baj )
én ennyit esélytelen hogy használnák.
Illetve Primoból esélytelen már hogy kapsz működőt.

2023. Augusztus 30. - 22:02:37
Válasz #12561
Nem elérhető

chexhon


eléggé pesszimisták vagytok, bőven ki lehet fogni jót, asszony nemrég kezdte a felkészülését, többek között primot is használ, és teljesen elégedett, nincs ütve tesztóval, mert azt egyből megérezné, korábban szaladtunk már bele ilyenbe. egyébént férfinak pénzkidobás, túl nagy dózisban kell tolni ahhoz, hogy látványos legyen.

2023. Szeptember 15. - 11:22:39
Válasz #12562
Nem elérhető

Janó


eléggé pesszimisták vagytok, bőven ki lehet fogni jót, asszony nemrég kezdte a felkészülését, többek között primot is használ, és teljesen elégedett, nincs ütve tesztóval, mert azt egyből megérezné, korábban szaladtunk már bele ilyenbe. egyébént férfinak pénzkidobás, túl nagy dózisban kell tolni ahhoz, hogy látványos legyen.
Milyen márka ha szabad kérdeznem?

2023. December 11. - 15:42:22
Válasz #12563
Nem elérhető

Joci989


Sziasztok! Esetleg akit érdekel mini-spike (csapoló kanül) jelezzen.

2024. Január 03. - 17:45:51
Válasz #12564
Nem elérhető

southernsmoke


Üdv mindenkinek!
Elég rég jártam erre , de azt hiszem sikerült nagyjából mindent végig olvasnom ugy ahogy! Eddig sosem kérdeztem, hanem az olvasottakból merítettem, de most úgy döntöttem kérdezek, az a biztos :)
Szóval : 45 éves vagyok ,inkább küzdősportos és hobby gyúrós! Elég régóta tél vége felé mindig volt egy két kúrám ,csak szemes és inkább elhanyagolható mennyiségekkel és többnyire az érzés miatt mintsem az eredménye okán! Tavaly nyáron kipróbáltam pár peptidet igen kevés sikerrel .
Most gondoltam kipróbálok valami mást is hátha ..Szóval olvastam h sokan dicsérik a Driadat , onnan szerezném be a hozzávalókat , és szubkután használnám! (ezt is itt olvastam h igy is működik )
Test ena menne kezdésnek szerda vasárnap 0.5 - 0.5 ml közben naponta 0.5ml test propi.  A propit 20 nap után elhagynám és igy szerda - vasárnaponként menne tovább a 0.5 ena 10 hétig! Eddig nagyjából ez a terv, nyilván levezetés. Elnézést ha hülyén vagy érthetetlenül fogalmaztam vagy bármi,de tényleg nem szoktam soha fórumozni! Örülnék ha valaki megirná h jó lehet e ez egy kezdő kúrának vagy teljesen szar, vagy esetleg szemessel egészítsem e ki v bármi! Köszönöm!

2024. Január 06. - 03:53:16
Válasz #12565
Nem elérhető

Logan


Szia!
Felesleges szerintem propi ra koltened ezt nem kell fel vezetni. Csak siman test ena heti 3* 0,5 ml azért kell hogy legyen valami látszata is. Elsőre ez tokeletes. Annyi hogy ne adj be subqutan( zsirba) 0,5 nélkül többet egyszerre, és ha esetleg kicsit bepuposodik ne ijedjünk meg fel fog szivodni. Driada egy megbízható márka ha jó helyről rendeled. Tehát 3*0,5ml kell mert 250 kicsit keves meg amúgy is ug labor pontosan ki tudja mennyi van benne. Nézd a mérleget ha tömegnöveles ha stagnál a sulyod emelhet es a dózist. 1 szűri után egy hónapra rá vérvétel nézzess : tesztoszteron, osztradiol, prolaktin,

2024. Január 07. - 15:49:09
Válasz #12566
Nem elérhető

southernsmoke


Köszi a választ!
Igazából már berendeltem, gondolom baj nem lehet! És ha úgy kezdeném, h propi menne kezdésnek naponta 0.5 (10ml) az utolsó hetében kezdeném a propinak a enát ?
29G tű van itthon az jó lehet? még a peptidek után maradt meg egy fél doboz!

2024. Január 10. - 14:20:23
Válasz #12567
Nem elérhető

Frankie


Sziasztok!

Aki szeretne képben lenni a kúrájával és a leghatásosabb szerekkel annak ajánlom Domonkos Zsolt: Hormonháború
című könyvét! Van 2 db eladó akit érdekel írjon!

2024. Január 13. - 15:51:40
Válasz #12568
Nem elérhető

Gábor77


Na urak! Indult egy év után az edzés, diéta. Talán meggyógyultam annyira hogy bírni fogom. Egy edzésen már túl vagyok. Ezzel egy időben a következő kombót adagolom:
heti 350mg Testo.ena vagy cypi, heti 200mg Masteron ez még most nincs mert nem jött még meg de be szeretném illeszteni majd, heti 100mg deca (ez csak a rottyon lévő izületeim miatt amit összeropogtattak a korházba) és napi 2IU növi (kiegészítésként TB500 és BPC157 megy a gyógyulásért)
Vélemény?

2024. Január 15. - 05:41:37
Válasz #12569
Nem elérhető

Trepi


Sziasztok, Sporttársak!

A köv. kúráról érdeklődnék:

Heti 1-1.5ml boldenon, 2ml ena, napi 2 szem metával és napi 1 szem, érzés esetén 2 szem provironnal kombinálva mit gondoltok? 16-20 hétig menne.

Első héten csak boldi, másodiktól ena, harmadiktól menne màr a meta és a proviron is.

Sokat olvastam a HCG-ről és a Zitáról valamint a megfelelő levezetésről visszamenőleg 2010 környékéig, de mégis szeretnék ezzel kapcsolatban tanácsot kérni, hogy ekkora mennyiségű kurához és időtartamhoz ajánlatos lenne-e a heti 2x 250-300 IU HCG vagy elég lenne leveztésnek a HCG és a zita?
Ha közben akkor hanyadik héttől ajánlanátok (3.?)?

Köszönöm!