2024. Május 16. - 13:54:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL TÖMEG TESZT 2008!!!  (Megtekintve 55413 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 12:06:57
Válasz #165
Nem elérhető

Bubee


Huhh Efit! Segítessz még nekünk a "hogy alakítsuk a halodrolos részt novedexes" kérdésben? Előre is kösz!  ;-oo-; Holnap nyitok naplót én is, étkezés, edzés már megtervezve...  /:-)
2. A Halodrol szedése közben mellőzni kell a "telítetlen zsírsavak" bevitelét.(Nincs halolaj, flaxseed oil, omega3 stb stb...) mivel csökkentheti a Halodrol egyik fő hatóanyagának hatásfokát.(arachidon-sav). Mivel ez az izmoknál az edzés közben szerzett gyulladást erősíti fel.(ez a fő hatásmechanizmusa egyszerűen fogalmazva) ezáltal a szervezet úgy érzi, hogy többet edzettél és nagyobb mértékű regenerációt indít be. A telítetlen zsírsavak csökkentik a gyulladást, pont ellenkezőleg, mint az arachidon-sav, és ezáltal ellentétesen hatnak. Szóval, a lehető legkevesebb telítetlen zsírsav a 4 hét alatt, please.

Jókor tudom meg  :-O  :'( Mert én abban az időben amikor használtam, nyomattam a lenmagolajat rendesen  ˝=/

Na mind1... Utána kellett volna néznem  ::)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 11. - 12:25:50
Válasz #166
Nem elérhető

Seth


Kösz Efit!  8-)  Akkor nincs is más hátra csak 6 hétig valami Kevin Levrone-s átalakulást összedobni  ;D ;D  ;)

2008. Február 11. - 13:43:36
Válasz #167
Nem elérhető

Cressler


Huhh Efit! Segítessz még nekünk a "hogy alakítsuk a halodrolos részt novedexes" kérdésben? Előre is kösz!  ;-oo-; Holnap nyitok naplót én is, étkezés, edzés már megtervezve...  /:-)

A tesztnek valahogy azon a nyomon kellene maradnia, ahogy a pdf fájlban csatoltam a tervet korábban.

1. A Halodrol-t 4 hétig kell nyomni.( Ha elfogy az első doboz, akkor segítünk a másodikkal. Részletek Steve-nél.

2. A Halodrol szedése közben mellőzni kell a "telítetlen zsírsavak" bevitelét.(Nincs halolaj, falxseed oil(lenmag olaj, omega3, ilyen olaj meg olyan olaj stb stb...) mivel csökkentheti a Halodrol egyik fő hatóanyagának hatásfokát.(arachidon-sav). Mivel ez az izmoknál az edzés közben szerzett gyulladást erősíti fel.(ez a fő hatásmechanizmusa egyszerűen fogalmazva) ezáltal a szervezet úgy érzi, hogy többet edzettél és nagyobb mértékű regenerációt indít be. A telítetlen zsírsavak csökkentik a gyulladást, pont ellenkezőleg, mint az arachidon-sav, és ezáltal ellentétesen hatnak. Szóval, a lehető legkevesebb telítetlen zsírsav a 4 hét alatt, please.
ok
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 14:06:42
Válasz #168
Nem elérhető

Cressler


Akkor úgy fogom a HAlodrolt szedni ,hogy mind a két adag aznapi edzés előtt legyen.  Eddig reggel-este leosztásban gondolkodtam köszi az infót Efit  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 18:11:56
Válasz #169
Nem elérhető

Ren


Nagyon kíváncsi vagyok a végkifejlettre!!
Gondolom mindenki!?

2008. Február 15. - 17:17:50
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ööö...hol van Richie és ati75?

 ?:-) ????... ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 18:06:39
Válasz #171
Nem elérhető

Bubee


Ööö...hol van Richie és ati75?

 ?:-) ????... ::)

Ki kell h javítsalak, de gondolom nem baj, mert múltkor is Richie-t írtál holott Ricsi-ről van szó. Ez tuti!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 15. - 18:18:48
Válasz #172
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ööö...hol van Richie és ati75?

 ?:-) ????... ::)

Ki kell h javítsalak, de gondolom nem baj, mert múltkor is Richie-t írtál holott Ricsi-ről van szó. Ez tuti!
Úgy tűnik igazad van mert én Tóth Richárdot keresem... :-\

Ő az egyik tesztelő...csak lehet, hogy ő még nem is tudja.... !+"% ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 18:31:33
Válasz #173
Nem elérhető

Gabore


Ööö...hol van Richie és ati75?

 ?:-) ????... ::)

Ki kell h javítsalak, de gondolom nem baj, mert múltkor is Richie-t írtál holott Ricsi-ről van szó. Ez tuti!
Úgy tűnik igazad van mert én Tóth Richárdot keresem... :-\

Ő az egyik tesztelő...csak lehet, hogy ő még nem is tudja.... !+"% ;D

Szivesen átveszem a helyét! >:D

2008. Február 15. - 21:26:01
Válasz #174
Nem elérhető

ati75


Szia Steve

Itt vagyok, mint ahogy írtam pár napot külföldön voltam, de már kezdem is a tesztet... =/+'

2008. Február 15. - 21:27:14
Válasz #175
Nem elérhető

fastor


Ööö...hol van Richie és ati75?

 ?:-) ????... ::)

Ki kell h javítsalak, de gondolom nem baj, mert múltkor is Richie-t írtál holott Ricsi-ről van szó. Ez tuti!
Úgy tűnik igazad van mert én Tóth Richárdot keresem... :-\

Ő az egyik tesztelő...csak lehet, hogy ő még nem is tudja.... !+"% ;D

Szivesen átveszem a helyét! >:D
én is <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 15. - 22:50:22
Válasz #176
Nem elérhető

tothrichard


Sziasztok!
Mivel nem az én nevem volt kiíírva a fórumon, így nem tudtam, hogy a tesztelők között vagyok.
Nem adom át senkinek sem a helyem.
A termékek tesztelését amilyen hamar csak lehet elkezdeném!
 

2008. Február 15. - 22:51:12
Válasz #177
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Steve

Itt vagyok, mint ahogy írtam pár napot külföldön voltam, de már kezdem is a tesztet... =/+'
OK Ati! Mindent bele!!!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 22:55:26
Válasz #178
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Mivel nem az én nevem volt kiíírva a fórumon, így nem tudtam, hogy a tesztelők között vagyok.
Nem adom át senkinek sem a helyem.
A termékek tesztelését amilyen hamar csak lehet elkezdeném!
 
Szia!

Bocsi, kissé elkeveredtél. Az email-ed alapján Téged választottalak ki csak nem írtál becenevet (azt meg nem gondoltam, hogy egyezik a valós neveddel  ;D)...így végül Richie lett belőled, de ráadásul van egy Ricsi nevű fórumozónk is (őrá meg Bubee beírása után gondoltam).  !+"% :D

De minden OK, amint lehet kezdheted a tesztet...küldök privátot!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 15. - 23:34:58
Válasz #179
Nem elérhető

Ren


Sziasztok!
Mivel nem az én nevem volt kiíírva a fórumon, így nem tudtam, hogy a tesztelők között vagyok.
Nem adom át senkinek sem a helyem.
A termékek tesztelését amilyen hamar csak lehet elkezdeném!
 

A Szabolcs-Szatmár-Beregi rém elő került!!! #:-) ;D