2024. Április 29. - 18:18:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL TÖMEG TESZT 2008!!!  (Megtekintve 55258 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 14. - 23:14:49
Válasz #180
Nem elérhető

Cressler


Nyyya így a teszt után, hogy jópáran megírták az összegzést igencsak észrevehető, hogy GASPARI úr nem gyenge termékekkel van jelen a piacon tudjátok "The name you trust, the brand that works"

Kicsit számolgattam osztottam szoroztam és a saját illetve azon tesztkollégáim (Seth, Bandi, SHP) akik írtak méreteket adatait felhasználva kamatoztattam hatalmas statisztikai és matematikai képzettségem és számolgattam kicsit.

Szóval 4-ünk adatai alapján: az átlagos testsúlyváltozás: +3,5Kg
                                                Mellkörméret v.       : +4,5cm
                                                   Kar                    : + 0,875 cm
                                                Comb                    : + 2,3cm

6 hét alatt  :-O
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 14. - 23:22:56
Válasz #181
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nyyya így a teszt után, hogy jópáran megírták az összegzést igencsak észrevehető, hogy GASPARI úr nem gyenge termékekkel van jelen a piacon tudjátok "The name you trust, the brand that works"

Kicsit számolgattam osztottam szoroztam és a saját illetve azon tesztkollégáim (Seth, Bandi, SHP) akik írtak méreteket adatait felhasználva kamatoztattam hatalmas statisztikai és matematikai képzettségem és számolgattam kicsit.

Szóval 4-ünk adatai alapján: az átlagos testsúlyváltozás: +3,5Kg
                                                Mellkörméret v.       : +4,5cm
                                                   Kar                    : + 0,875 cm
                                                Comb                    : + 2,3cm

6 hét alatt  :-O
Ez már valami!!!

 :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."