2024. Április 29. - 13:57:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: GASPARI FULL BRUTÁL TÖMEG TESZT 2008!!!  (Megtekintve 55256 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 05. - 11:01:19
Válasz #30
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A teszt leírásának végén van egy nagyon fontos rész. A Gaspari Nutrition termékei intelligens sportolók számára készültek! Nem véletlenül írtam le... d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 05. - 11:09:03
Válasz #31
Nem elérhető

Cressler


A teszt leírásának végén van egy nagynon fontos rész. A Gaspari Nutrition termékei intelligens sportolók számára készültek! Nem véletlenül írtam le... d:)
húúúú még jó a MR STeve NAmatnak küldött mailemhez csatoltam a képek mellett iq tesztet is  ;D @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 05. - 11:09:53
Válasz #32
Nem elérhető

lawes


Nem semmi teszt lesz! Sok sikert mindenkinek, kívnáncsian várom a naplókat!  @:-)

2008. Február 05. - 11:24:12
Válasz #33
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Bizonyosan remek termékek ezek és már gondokoztam a kipróbálásukon, külön-külön is valószínüleg elég erősek, de együtt brutál lehet.
Azonban visszatartott eddig, hogy ezen termékek legérdekesebbjeinek leírásában szerepel a hormon szó és én ettől nyagyon félek. Figyelemmel követem a fórumon leírtakat és ezekből az világlik ki, hogy nem kell tartani ezen készítmények káros hatásaitól.
Örülnék neki, ha valaki megnyugtatna, hogy igen biztosan nem érnek káros mellékhatások és a kúra után mindenféle hormontermelésem visszaáll a normális szintre.
A tesztre nem jelentkezem, mivel már résztvetem a MT teszten ahol sokmindent kaptam ingyen kipróbálásra és most nem szeretném elvenni ezt a lehetőséget másoktól, de valószínüleg szívesen vásárolnék hasonló stack-et.




Zsolt,

Azért mert valamiben szerepel a hormon szó, még nem biztos egyáltalán, hogy veszélyes. Szörnyű butaságra és demagógiára vallana így gondolkozni.

Ebben a pillanatban és minden pillanatban a testedben a hormonok harca folyik és folyamatosan változik a szintjük, anélkül, hogy tudnál róla pontosan, hogy mi folyik a szervezetedben. A következő órában teljesen máshogy állnak a hormon szintek a testedben mint most.
Ha azt írja valaki, hogy 3 teáskanál cukor megnöveli az inzulinhormon-szintedet(a leganabolikusabb hormon egyébként) 30-40%-al, akkor a cukor már rettentő veszélyes anyagnak hangzik és nem használsz cukrot semmihez. Egy demagóg ember számára, lehet, hogy így van, de csak azért mert képzetlen, amin lehetne változtatni.

Tudtad te például azt, hogy a D vitamin technikailag egy szteroid hormon, pontosabban a szteroid hormonok egyik alcsoportjába tartozik?
Valószínüleg nem sokan tudják. de ezért, mert ezt most elolvasták, már nem szednek majd multivitamint, amiben D vitamin van, mert az egyik alkotó eleme egy szteroid hormon?

A legveszélyesebb dolog a földön, az emberi butaság és ignorancia.



Kedves Efit

Folyamatosan olvasom a fórumot, de így még azt hiszem nem írta le senki és ezzel egy kicsit más megvilágításba kerültek nálam ezek a dolgok.
Igyekszem tájékozottságot szerezni a termékek müködésével kapcsolatban itt a fórumon ezért mindig örülök, ha tudásod megosztod itt velem és az olvasókkal.



2008. Február 05. - 13:36:48
Válasz #34

Athosz

Vendég
A teszt leírásának végén van egy nagyon fontos rész. A Gaspari Nutrition termékei intelligens sportolók számára készültek! Nem véletlenül írtam le... d:)


Szerencsére nekem negatív lett az IQ-tesztem.  @-o Úgyhogy ezennel jelentkeznék.  :-):-)::

2008. Február 05. - 13:47:40
Válasz #35
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Érkeznek szépen sorjában a jelentkezések. Majd lassan elkezdünk szelektálni.  >:D

Jah csak annyit még, hogy mindenkit kérek hogy email-ben jelentkezzen (steve@stevenamat.com), ne kelljen mindig az egész topikot átbogarászni a jelentkezésekért, valamint aki így jelentkezik (mindjárt az első tesztjére) "Szia Steve! Jelentkeznék a tesztre! Üdv!"...az felejtse el a dolgot!  :-*


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 05. - 13:53:28
Válasz #36
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Kő cucc! Van? Mé nincs?

...így mingyá másabb nem?  ;D


Gaspari titok! Fajin cég a sárkányölő cége! Ez bizony jó teszt! Intrapro finom és működik...novedex isten hormonfokozó...superpump a legjobb bedurrantásfokozó! Kenterbevágja a muscletech durrantókat is!  ;)

2008. Február 05. - 14:06:43
Válasz #37
Nem elérhető

Kola


Sok sikert a tesztelőknek !! Hatalmas RESPEKT Efitnek ezért a stackért :-):-)::
jövőre már én is benne leszek... ;) ))=/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Február 05. - 15:58:39
Válasz #38
Nem elérhető

tothrichard


Sziasztok!
Hello Steve!
Tóth Richárd vagyok az e-mail címedre már elküldtem egy e-mail-t, amiben jelentkeztem tesztelőnek.
Úgy döntöttem, hogy a fórumon megerősítem a jelentkezésemet!
Jelentkezni szeretnék erre a tesztre, az adataimat az előző e-mail-ben elküldtem!
Üdv. Ricsi

2008. Február 05. - 16:16:26
Válasz #39
Nem elérhető

izomboy


Érkeznek szépen sorjában a jelentkezések. Majd lassan elkezdünk szelektálni.  >:D

Jah csak annyit még, hogy mindenkit kérek hogy email-ben jelentkezzen (steve@stevenamat.com), ne kelljen mindig az egész topikot átbogarászni a jelentkezésekért, valamint aki így jelentkezik (mindjárt az első tesztjére) "Szia Steve! Jelentkeznék a tesztre! Üdv!"...az felejtse el a dolgot!  :-*


 :-}

A "helló István" az jobb?
Azt hiszem én így kezdtem, de bővebben folytattam. :)

2008. Február 05. - 16:19:40
Válasz #40
Nem elérhető

Lalika85


Érkeznek szépen sorjában a jelentkezések. Majd lassan elkezdünk szelektálni.  >:D

Jah csak annyit még, hogy mindenkit kérek hogy email-ben jelentkezzen (steve@stevenamat.com), ne kelljen mindig az egész topikot átbogarászni a jelentkezésekért, valamint aki így jelentkezik (mindjárt az első tesztjére) "Szia Steve! Jelentkeznék a tesztre! Üdv!"...az felejtse el a dolgot!  :-*


 :-}

ŐŐŐŐ   nekem be kellett volna ,mutatkoznom  >:D ;D
Akkor most mi lesz?  (Bubee ezt írná: kijazaLalika85)  ))=/

Nincsen amúgy egyszerű nevem.  Zsán Klucsó Alajos  8-}
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 05. - 16:43:23
Válasz #41
Nem elérhető

izomboy


Ezt tökjó név ez legalább szemet szúr mint a HUan Carlo Gomes.

2008. Február 05. - 17:34:45
Válasz #42
Nem elérhető

The Rock


:-< Kő cucc! Van? Mé nincs?

...így mingyá másabb nem?  ;D



...superpump a legjobb bedurrantásfokozó! Kenterbevágja a muscletech durrantókat is!  ;)

Még jó, hogy a bsn-t nem  8) ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Február 05. - 17:49:13
Válasz #43
Nem elérhető

Seth


Érkeznek szépen sorjában a jelentkezések. Majd lassan elkezdünk szelektálni.  >:D

Jah csak annyit még, hogy mindenkit kérek hogy email-ben jelentkezzen (steve@stevenamat.com), ne kelljen mindig az egész topikot átbogarászni a jelentkezésekért, valamint aki így jelentkezik (mindjárt az első tesztjére) "Szia Steve! Jelentkeznék a tesztre! Üdv!"...az felejtse el a dolgot!  :-*


 :-}

hát én írtam vagy 3 sort, de szerintem Pisti azon kívül, hogy bárányos bögréből iszom a teát, a fontosabb dolgokat már mind tudja rólam (...testépítő szempontból  ;D) pl. hogy milyen "érdeksen" pózolok, és milyen lámpalázas vagyok egy kamerától... és hogy nem ártana az a fránya tömeg  :P :P

2008. Február 05. - 18:11:53
Válasz #44
Nem elérhető

dave18


Hát én se írtam vmi sokat de ha fölvesztek tesztelni cserébe megígérem h a barátnőmet nem engedem többet be a boltba  ::) ;D Jó üzlet??? 8-)