2024. Április 29. - 10:01:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By Yanou  (Megtekintve 35798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 08:39:47
Megtekintve 35798 alkalommal
Nem elérhető

Yanou


Résnyire nyitottam szemem…a reluxán áthatoló hajnali napsugarak erőlködve küzdöttek a szobámban nyugvó sötétséggel. A telefonom után kutattam magam mellett és természetes módon elsőre simán mellényúltam szokás szerint, de rövid tapogatózás után meglett…6:14…basszameg hat perc múlva kelés…
Befordultam a fal felé, mivel ugye az álmos férfi mindenkori alvásideje egész pontosan „még öt perc”, így eme idő alatt megpróbáltam félálomban végiggondolni a mai napomat…sikerült is…és sajna semmi extrát nem állapítottam meg ebben a napban sem, így kedvetlenül a maradék két percet az alvásnak próbáltam szentelni.
Mintha nyílna az ajtóm, agyalok, de nincs is itthon senki…vagy tesóm most ért haza a szolgálatból? De hát este ment el, nem lehet, hogy…
Nem sikerült befejezni a gondolatmenetet, akkora tockost küldött valaki a nyakamba hajnalok hajnalán, hogy azt hittem fekve szétfejelem az ágyam mellett húzódó közfalat, majd a tockostól sípoló fülem mellett az ismeretlen tettes elordítja magát, hogy „Jóreggelt Ember!! Kifelé az ágyból, sok a dolgunk, ne akard, hogy mindenestől borítsalak ki!!”
Na mondom kiaf*szom ez? Felocsúdva a megilletődöttségből, kipattantam az ágyból, hogy majd jól beborítom a „barátom” arcát egy jobbossal, de csak egy hegyomlásnyi feketeséget láttam a félhomályban. Ő csak állt ott, mintha mi sem történt volna, lépett egyet hátra, majd elkezdett hangosan nevetni… Ebből mi lesz?

Kezdett hozzászokni a szemem a fényviszonyokhoz, megpróbáltam kivenni az arcát a sötétben… Egy óriási hústorony állt velem szemben, aki nagyjából úgy nézett ki, mint Richard Grieco a Spionfiókából, de meg volt hajigálva jópártízkilónyi izommal és nem olyan félbuzi levegő áramlott a lényéből. Én lefagytam, mint a kiköpött takony -40 fokban, álltam az ágy mellett és egy rohadt szó nem akarta elhagyni a számat. Ő elment mellettem, rámutatott az asztalomra, hogy „Ha rendbekaptad magad végre, majd átnézzük azokat…de ne pöcsöljél már, indíts mosakodni!”, ezután kilépett a szobám ajtaján és a konyha felé vette az irányt.
Nem tudom mi vezérelt, de elindultam a fürdőszoba felé, visszanéztem az asztalra, ahova mutatott…tele volt mindenféle dobozzal, kapszulákkal, meg a bánat tudja mikkel…

Borotválkozás közben azon tűnődtem, hogy ki az isten lehet az óvóbácsim, vagy egyáltalán mit akar tőlem? De legfőképp miből gondolta, hogy a felébresztésemhez mindenképpen erős tenyérehelyezést kell eszközölnie a nyakamon? Mindegy…majd lesz valami, gondoltam, és kiléptem a fürdőből. Kajaszag csapta meg az orromat…Ez nekiállt főzni, vagy mi?? Kimentem a konyhába, az asztalon ott figyelt egy 5 tojásból készült tükörtoljás, egy pohár narancslé, egy nagy csésze zabpehely+kukoricapehely+szőlőcukor+tej egyveleg…Ő meg sehol…
Na itt a fényben elgondolkodtam, hogy ez biztos valami hülye vicc, anyámék megkattantak és felbérelték „Pöcsfej Kapitányt” egy szakáccsal karöltve, hogy közösen kizökkentsenek az átlagos hétfő reggeli világfájdalmamból, de végülis nem bántam, nekiültem a kajának és elkezdtem nyomni az arcomba…
Már a végén jártam a reggelinek, épp kezdtem jót mosolyogni az egész szituáción, hogy úgy tűnik összejött a csapatnak a meglepetés, tényleg nincs bennem az a fosszagú érzés, ami minden hétfő reggel el szokott kapni, erre a szobámból rámdörren a már ismert Pöcsfej Kapitány hangja. „Végeztél már öcsém? Gyere befelé, beszédem van veled!”
Lenyomtam az utolsó korty narancslevemet, majd elindultam be a szobámba, hogy majd most jól kérdőre vonom őpofátlanságát az egész reggeli hercehurca miatt…

Bent a szobában még mindig sötét volt, Ő ott ült a székemben és még mielőtt köpni-nyelni tudtam volna bármit is, rámszólt mostmár valamivel emberibb, kicsit tán kedves hangon, hogy üljek az ágyra és hallgassam meg a mondanivalóját:

- 6 hétre jöttem. Nem többre, nem kevesebbre. Ennyi idő alatt helyrepofozlak, amennyire tudlak mind fizikálisan, mind pedig mentálisan. Hogy ez mennyire sikerül, az teljes mértékben Rajtad múlik, én csak támogatlak téged, ahol lehet és engeded. Itt van 6 fajta segítség az asztalodon, Ők és Én leszünk a partnereid innentől számolva 42 napig, amit vagy kihasználsz értelmesen, teljes erőbedobással és rádpakolunk pár kiló plusz izmot, vagy ha sajnálatos módon más a hozzáállásod, akkor kukába kidobott 6 hétre számíthatsz. A Te döntésed lesz, gondold át alaposan!

A szavai után mintha teljesen kikapcsoltak volna. Kikapcsolta azokat a reggeli gondolatokat, amik emberünk kitessékelésére késztettek, amik forogtak bennem mosakodás közben, amiken kajálás közben morfondíroztam. Egy dologra tudtam koncentrálni…hogy kaptam egy esélyt…egy esélyt, hogy saját magam alakíthassam olyanra, amilyen mindig is szerettem volna lenni. Ezen az úton járok már jónéhány hónapja, ami eddig sem volt könnyű, és ennél csak egyre nehezebb lesz…és ez a fura segítség pedig épp időben érkezett. Hátha ez alatt a 6 hét alatt kettesével tudom majd szedni a lépcsőfokokat, hátha nem átmásznom kell az akadályokon, hanem egyszerűen átugrom őket…hülye lennék nem élni a lehetőséggel, bíznom kell benne, persze hogy belevágok!!!
Mintha hallotta volna a gondolataimat, felállt és a kezembe nyomott egy papírt.

- Tanulmányozd át! Ezt a sémát kell követned az előtted álló időszakban! Az összes dobozon ott a leírás, fegyelmesen olvasd el mindet és csak a rájuk írtak szerint használd őket. Itt leszek én is, ha kellek, segítek, de készülj fel életed eddigi legfárasztóbb hat hetére! Munka után kezdünk!

Ezután hatalmas hátát hagyva utolsó emlékként kilépett a szobaajtón és magamra hagyott. Felocsúdva a történtek után utánaléptem a lassan csukódó ajtónak, kinyitottam, de már nem volt sehol…gondoltam kiment, nyitottam volna a lakás bejárati ajtaját, de zárva volt…
Ránéztem az órára a folyosó falán, 15 perc késésben voltam, gyorsan összekaptam magam, végigfutottam a kezemben lévő papírt, megnéztem, hogy mely „segítőimre” lehet szükségem a nap elején, bepakoltam őket a táskámba a napi kajaadagom mellé, ’szt irány a meló…

2008. Február 11. - 08:47:49
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Ez brutál volt!!!
Reméljük a teszted is ilyen fxsza lesz!
Mindent bele! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 11. - 09:19:05
Válasz #2
Nem elérhető

Lalika85


 Łł= Łł= Łł=
Hajrá!!! Eddig nagyon megnyerő!!!
Mindent bele,mert figyelünk.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 11. - 09:31:06
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
váá, már most szavaznék rád! Mármint ha lenne olyan szavazás, hogy a legjobb napló indítás.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 11. - 10:03:23
Válasz #4
Nem elérhető

parrre


Nesze egy plusz virtuális saller gyanánt !  Oszt hajrá!  @:-)

2008. Február 11. - 10:07:46
Válasz #5
Nem elérhető

God Vazzeg


Yo indítás, a teszt is ilyen legyen ám!  @:-)

2008. Február 11. - 14:41:36
Válasz #6

csudri

Vendég
Ahogy a Hét mesterlövészben is mondták: "Eddig még jó!"  ;)

2008. Február 11. - 18:05:59
Válasz #7
Nem elérhető

Beda


Basszus annyira belemerültem az indító szövegedbe,annyira rátapadtam a monitorra,hogy a szám mellé raktam a turmixot és leburítottam magam! !+"% ;D
Eddig király! :-){
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 11. - 21:23:01
Válasz #8
Nem elérhető

Sly


Sok sikert neked az edzésekhez!
Kiváncsi vagyok neked milyen eredményei lesznek...

2008. Február 11. - 23:58:28
Válasz #9
Nem elérhető

Yanou


...beértem a melóhelyre, hál istennek pénteken minden számítógép megkapta a saját gyógyszerét a bajára, ki is szállítódtak az ügyfelekhez, így nem nagyon volt mit csinálnom. A reggeli tükörtojás és műzli kombináció után kb. egy-másfél órával bekaptam az első Halodrol kapszulát, ami furcsa módon éreztette jótékony hatását. Már ha ezt a fura dolgot a nagy H-s mogyorószínű kapszulának köszönhetem, de mire is gondolok:
A múlt heti karedzésem elég jól sikerült, igen kemény izomláz volt az eredménye a bicepszeimben, ami szombat estére múlóban volt, vasárnap pedig már egyáltalán nem éreztem... Na ez a fájdalom most enyhe formát öltve, de érezhetően visszaköszönt úgy a kis bogyó leküldése után két-három órahossza elteltével. Nem tudom másnak tulajdonítani ezt a jelenséget, mivel ilyen még nem fordult elő velem és más változtatás egyelőre nem történt a múlt hét óta, valószínűleg a kis haverunk kezdett bohóckodni a szervezetemben. De nem baj, hagy tegye, ha ez a dolga, hát nosza!

A reggel történtek még mindig ott visszhangoztak a fejemben…6 hét komolyság, 6 hét intenzitás, 6 hét fejlődés, 6 hét félelem az óriástockosoktól. Nem bántam, sőt! Legalább a csuklyás izmaim is fejlődnek, ha mástól nem, ettől biztos… Ha meg már komolyra vesszük a figurát, akkor nem apróztam el a kajabevitelt sem!
Ennek fényében a mai napon a melóban eltöltött idő alatt lecsúszott még két adag Intra Pro eper ízben (aki emlékszik a régi Dr. Oetker eperpuding feelingjére és szerette, na az az emberke megtalálta a neki kitalált fehérjét, nekem nagyon ízlik, nem tudok rá negatívumot mondani, kicsit tán még az epresmilkához tudnám hasonlítani az ízét), zab- és kukoricapehellyel kiegészítve két részletre osztva, egy szép tál főttrizs+rántottcsirke egyveleg, egy nagy banán+körte+narancs gyümölcstál, valamint az egyik jóbarátomhoz házhozmenve számítógép javítás elkövetése közepette feltett egy eldöntendő kérdést, miszerint: Kérsz egy kis tojásos tésztát? Most lett kész, tudom milyen beles vagy…
Én pedig jólnevelt gyerekként nem vagyok semminek az elrontója, természetesen kértem.

A táskámból még előhalásztam a 10 lövetű levélkémet, Ő is jó haver lesz, ha így haladunk! Négy órával edzés elé időzítettem a magambalövöldözését és Plazmajet bátyó nem hazudtolta meg a doboza hátulján leírtakat! Térültem fordultam munka közben és kb. két órával a gyomrombaérkezése után azon kaptam magam, hogy „Néddmá’, megy össze a pólóm…”.
Csekkoltam egy feszítgetést, minden izmom külön-külön életet tud élni, mintha mindegyikkel túl lennék egy bemelegítő sorozaton. Hohó, beindult valami odabent!

Alig vártam a munkaidő végét, teljes harci lázban égtem az esti első megmérettetés előtt….és végre letelt! Hazaindulás előtt betettem a bélbe a napi második Halodrolt, majd kaptam a kabátom, uccu haza… Az ajtó még mindig kulcsra zárva. Ezekszerint megint egyedül leszek. Nem érdekelt, mivel úgyis a lehető leghamarabb lent akartam nyomni a súlyokat a teremben.
Mivel még elég korán sötétedik, így lámpát kellett oltanom, hogy lássak is valamit, összeszedhessem az edzőcuccomat. Félig meddig kész is voltam, betáraztam az edzés közbeni szőlő ízű Size On-t, amit még megbolondítottam 50g szőlőcukorral, valamint bent figyelt a táskában az edzés utánra szánt két adag Intra Pro+40g szőlőcukor+40g zabkorpa. Épp Superpump őnarancsosságával időztem, próbáltam egy shakerben feloldódásra bírni - ami az én és 4,5dl víz közreműködésének köszönhetően elég jól sikerült is neki - mikor a konyhában égő villany elkezdett pislákolni. Kiégni készül? Dejó! Marha jól időzít… Még mielőtt elindulhattam volna pótégőt keresni, befejezte haláltáncát és mindenféle köszönés nélkül pattant egyet és ki is aludt. Álltam a konyhában egy szál boxeralsóban a tök sötétben, pofámon a Superpump-al, úgy voltam vele, hogy már úgy is mindegy, nem hagyom félbe, megiszom, nehogy a sötétben való tapogatózás során a félig tele shakert leverjem az asztalról.

Nyelem magambafeledkezve a jóértelemben vett fanyar, ténylegesen narancs ízű nedűt, erre a csendből egy nyugodt mély hang megszólal a hátam mögül:
- Fincsi mi?
Az első gondolatom az volt, hogy menten összefosom magam az ijedtségtől, valamint most kapásból kifújom a kétpofára, nagy kortyokban nyelt cuccot a konyhaasztalra, de nehogymá, hát értékesebb ez, minthogy kárba menjen, inkább a fújásra már bekészített levegőt is lenyeltem az utolsó korttyal, majd mivel a nedű leért, de a vele küldött levegő csak nem akart lentmaradni, így a műveletet egy szép, egészséges, határozott böffentéssel fejeztem be.
- Egészségedre! Kapjad magad, méreckedünk!
Nagynehezen felismertem a hangot, a reggeli „kisnövésű” úriember jött vissza, és magát nem meghazudtolva egyből a lényegre tért.
Furcsa érzés volt a közelében lenni. Semmi felesleges gondolat, semmi kétkedés, semmi félelem…persze a beszaratástól számítva, amihez úgy tűnik hozzá kell szoknom az elkövetkezendő napokban.
Elővett egy centit, mindenféle szó nélkül körbemért, ahol tudott, majd kezembe nyomta a cetlit, amin ez állt:

Mell: 112cm
Kar: 41cm
Has: 96cm
Comb: 60cm
Vádli: 38,5cm
Magasság: 183cm
Súly: 93,3kg

- Hát jó szar…de ez a kiindulási alapunk. Viszont bebizonyítom neked, hogy szarból is lehet várat építeni, úgyhogy irány a terem!
A „fantasztikus” önbizalomfokozó két mondatát befejezvén megint otthagyott, kiment az ajtón, majd eltűnt, ahogy reggel is tette. Feltekertem a nagyszobában a világítást, már utána se mentem, tudtam, hogy felesleges…
Összeszedtem magam, felöltöztem, majd bevágtam magam a kocsiba és elmentem edzeni.

Úton a terem felé éreztem, hogy beütött a Superpump, még a vezetésre is úgy tudtam figyelni, hogy szerintem az úton átmenő svábbogarat is észrevettem volna és ki is tudtam volna kerülni, ha kell.
Megérkeztem. A szokásos főkapcsoló felkapcsolás elmaradt, mivel voltak lent ketten a teremben – két szokásos ismerős, általában nem sok vizet zavarnak, becsülettel leedzenek, majd pár mondat beszélgetés után köszönnek és hazamennek -, épp kb. az edzésük egyharmadánál járhattak, mire én odaértem. Lekezeltünk, kesztyű fel, és indulhat a bemelegítés.

(Kicsi terem…de ezért szeretem…salétromos falak, érdekes illatok, fatüzelésű kályha a téli időszakra, amihez saját kézzel aprítjuk a fát, ha beüt a cidri. Kevés és régi gépek, viszont kevesen járnak le, kihalásos alapon lehet bekerülni, olcsó a bérlet, a gyakorlatok nagy részét meg lehet oldani, valamint van egy különleges atmoszférája az egésznek és lehet, hogy hülye dolog, de én ezt szeretem… A mellékelt képek talán engednek egy kis betekintést ebbe az egészbe, némelyik valószínűleg elég mosolyogtató)

Hétfő, mell nap, bemelegítés után neki is kezdtem. A legutóbbi melledzéshez képest fekvenyomásban emeltem 1 kilót, így most 85-tel szériáztam a bemelegítő sorozat után. Nem vagyok híve a piramis módszernek, egy súllyal csinálom végig a sorozatokat, az utolsó sorozat végső ismétléseikor szoktam igénybevenni segítséget.

Mai melledzésem sémája:
Fekvenyomás rúddal: 1+4X8 85kg
Fekvenyomás 35fokos padon kétkezes súlyzókkal: 2X10+2X8 25kg
Tárogatás 35fokos padon kétkezes súlyzókkal: 4X10 20kg
Tárogatás csigás mellgépen: 4X10 82kg

Ezek befejezése után, a már üres Size On-os palackommal a kezemben agyaltam a következő gyakorlaton, mikoris megint éreztem a nyakamon a bizonyos reggeli tockos helyét, amely érzés egyre csak erősödött, majd az ismert kísérőhang is megszólalt a fejemben:
- Mit akarsz még? Tömegnövelés van, nem? Úgyhogy ne agyaljál, nagyongyorsan takarítsd magad az öltözőbe, idd meg a meginni valód és tünés innen!

Mitagadás elég intenzívre sikerült összehozni a mellezést, izzadtam tisztességgel, viszont mindvégig borotvaéles fejjel feküdtem a súlyok alatt, rá tudtam koncentrálni minden egyes ismétlésre, nem fogytam ki az energiából! Ezek után a fejemben elhangzott mondatokra hallgatva befejeztem az edzést, majd az öltözőben megejtettem egy félmeztelen ellenőrzést. Elsőre elég meglepő volt az eredmény. Azon kívül, hogy nem csak a mellem volt bedurranva, hanem szinte az egész felsőtestem, még ráadásképp olyan erek jöttek elő pl. a karomon, amik valszeg eddig is ott voltak, de most először láttam őket kidudorodva, ami igencsak mosolyra állította a számat… Még egy plusz pont a segítőknek! Ha ilyen a kezdés, akkor hogy fog ez folytatódni??
Az edzés utáni turmix megivása után jó érzéssel, kellemes fáradtsággal indultam hazafelé, majd otthon már a vacsora összeállításán morfondíroztam egy ilyen jól sikerült nap végső befejezéseképp! Szép álmaim lesznek…

2008. Február 12. - 00:00:16
Válasz #10
Nem elérhető

Yanou



2008. Február 12. - 00:01:34
Válasz #11
Nem elérhető

Yanou



2008. Február 12. - 09:58:28
Válasz #12
Nem elérhető

God Vazzeg


Ugyanmár.. Én is hasonló teremben edzek, bár ennyire nincs lepukkanva, de az összes gép maszek, mindegyik szorul, féloldalas, stb.. Nem ez a lényeg  /:-)  :-){  Nálunk is vannak érdekes kiirások  ;-oo-;

Ami különbözik: a mi termünk egy sportcsarnok része, tehát vadhideg soha nincs benne, radiátor rulez  :P Viszont tetőtérben van, így nyáron az 50 fokban Norbi nélkül is kiáltjuk: "ég a zsír!"  ;D

2008. Február 12. - 13:15:43
Válasz #13
Nem elérhető

Yanou


Intermezzo, közjáték, vagy amit akartok:

Mindenkinek köszönöm a támogató szavakat! Kicsit izgultam, hogy mennyire fog bejönni ez a fajta stílus, mint teszt, de lehetőségeimhez képest próbálom minél olvashatóbb/élvezhetőbb formába önteni a mondandómat, remélem sikerülni is fog és elégedettek lesztek vele. Minden kérdést szívesen fogadok, mindenre készségesen válaszolok ilyesfajta közjátékokban, mint ez is. Ezek rövedebbek lesznek természetesen, mint maga a történet vezetése, abban viszont megpróbálom tartani a napi-kétnapi hasonló mennyiségű betűszámot, mint amit már láthattatok is.
Vigyázz, folyt. köv.! :-< 8-)

2008. Február 12. - 23:33:16
Válasz #14
Nem elérhető

Yanou


A tegnapi melledzést közvetlen követő 2adag IntraPro+40/50g szőlőcukor+40/50g zabkorpa turmix gyomorban történő hazaszállítását követően a lakásba érkezve idsanyám azzal fogadott, hogy „Kisfiam, nem tudod véletlenül mikor égett ki a konyhában a villanykörte?”. Ááááá….én? Nem… De várj, mindjárt kicserélem!

Miután a csere megtörtént megvitattuk a mai nap történéseit, amiből az én részem kb. annyi volt, hogy „Semmi különös…melóztam…”. Bezzeg ha tudná…akkor hülyének nézne. De hát nem baj, magamnak csinálom, nem pedig neki. Levetkőztem, elhúztam tusolni, majd vacsora gyanánt benyomtam két tükörtojást, két baromfivirslit, meg egy adag rizst.

Nehezen tudtam elaludni. Valamiért járt az agyam. Forgolódás közben hol „kistestű nyakonhajigáló” haversrác hangja visszhangzott a fejemben, hol pedig más ettől teljesen független hülyeségeken morfondíroztam, valahogy nem tudtam kikapcsolni az agyamat és az alvásra koncentrálni. Nagy nehezen álomba szenvedtem magam….

Meglepő módon reggel megint a telefonom ébresztője előtt pár perccel sikerült felébrednem, de valahogy mégsem éreztem magam különösebben fáradtnak, pedig meg lett volna rá az okom. Szemfüles módon a legrosszabbakra felkészülve már nem a fal felé fordultam, meg a szemem is résnyire nyitva hagytam, hátha megint meg akar lepni a másik fajta ébresztőszolgálat, de most nem történt semmi ilyesmi. Kikászálódtam az ágyból és megkezdtem a napi rutint.
Magamnak készítettem el a tegnap reggel ellesett indítólöketet az 5 tükörtojás és a műzli személyében, benyomtam, majd összepakoltam a mai kajaadagomat, ami a tegnapi 90%-os lemásolása volt, a két főbb étkezést fehér rizsről barnarizsre (főzettem idsanyámmal kb 3 napra való adagot), rántottcsirkéről pedig natúr fűszeres csirkemellre változtattam (szintén pár napra elég mennyiségben). Hónom alá kaptam a pakkot, majd irány a meló.

Nem nagyon akart ma sem telni az idő, a tétlenségből adódóan szinte percre pontosan tudtam tartani a kaja eltűntetésére szánt időpontokat, a napi két Halodrol is a tervezett időpontokban csúszott le (az első a reggeli és a következő étkezés félidejénél, a második pedig edzés előtt &frac34; órával kb. 17:45-kor). Egy szokatlan dolog azért történt. Mégpedig, hogy már kb. délelőtt 10-11 óra környékén igencsak intenzív izomláz volt kibontakozóban a melleimben, ami pedig igencsak meglepő volt, mivel nálam ez eddig 20-24 órával az edzés után szokott kijönni az adott izomcsoporton. Dolgozik a Halodrol???

Este 6-kor meló over, tűz haza, edzéshez készülődés. Újfent megállapítottam, hogy a Superpump edzéselőkészítő képessége a tegnapi naphoz képest semmit nem változott, teszi a dolgát, ahogy kell, a narancs íz pedig igencsak bejövős. Hát nap volt tervbevéve, kihegyezett fejjel tettem le a táskámat a teremben.

A gyakorlatokat végiggondolva pakoltam ki a Size On-os szőlőcukros üvegemet, valamint a már említett edzés utánra szánt shakeremet a három féle porral, majd bemelegítés után nekiveselkedtem a húzódzkodásnak.
Három sorozatot szoktam csinálni, az edzésenkénti nehezítési szisztémám pedig, hogy minden edzésen megpróbálok a három sorozat közül egyet kiválasztva egy ismétlést növelni a múltkori ismétlésszámhoz képest. Az előző hátedzés ismétlései sorozatonként: 18-13-9
Megcsináltam az első sorozatot…valami van…megcsináltam a másodikat…valami tényleg van…a harmadikat…húbakker!! 20-14-10 lett a végeredmény, igencsak meglepődtem. 4 ismétlés növekmény egyik edzésről a másikra a korábbi 1 ismétléses növeléshez képest! Nem beszélve arról a tényről, hogy az első 20-as sorozat után olyan volt, mintha felrobbantották volna a hátam két oldalát.

A komplett hátedzés:
Húzódzkodás: 3X bukásig
Széles fogású evezés/lehúzás saját fejlesztésben a csigás géphez lábbal betámasztva (majd lefényképezem következő alkalommal, elég furi, de valahogy sajna alkalmazkodni kellett a körülményekhez): 5X10 60kg
Kacsázás: 4X10 22kg
Mellhez húzás hason fekve ferde padon rúddal vállszélességű fogással: 4X10 60kg

Sajna van egy kis gerincproblémám, így a döntött törzsű evezés, valamint a felhúzás helyett találnom kellett valamiféle alternatívát…

Nagyon jól sikerült a mai edzés is, remélhetőleg a mellékelt kép mutat belőle valamicskét. Végigkísért a bedurranás az egész edzésen, minden ismétlésre rá tudtam koncentrálni, mindig az az izom dolgozott, amelyiknek épp kellett, teljesen elkülönültek érzésre, a kiegek pozitív hatása egyértelműen kivehető!

Bevágtam a trutymixot, menet haza, tussantás, egy kis tvnézés, vacsora (csirkemell, barnarizs), majd lassan fekvés…

Barátom ma nem jelentkezett, vajh mi lehet vele? Lehet, hogy jól csináltam mindent? Mindegy…majd biztos megint váratlanul köszön be a saját stílusában…