2024. Május 16. - 13:25:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By Yanou  (Megtekintve 35975 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 12. - 21:40:41
Válasz #75
Nem elérhető

Yanou


Délelőtt munkába készülődve eldöntöttem, hogy a maradék két hétre átcsoportosítom a Plasmajetet láb helyett a kar napra. Megfelelő kajamennyiség leküldése, meló után hazamenet, PJ helyett másfél adag Superpump, majd úton a terem felé lelkiekben ráhangolódás a guggolásra…

Guggolás keretben: 1+4X10 102kg (MHK +10kg)!!!!!
Lábtoló: 4X10 170kg (MHK +1kg)
Lábnyújtás ülve: 4X12 70kg (MHK +3kg)
Combhajlító hason fekve: 4X10 46kg (MHK: +5kg)
Vádli lábtolón: 3X30 115kg (MHK +5kg)

Kompletten leedzettem a lábam azzal a tudattal, hogy 97kg, amibe beleguggoltam a négyszer tizet. Öt kiló emelés, fasza, a teszt végére meglesz a mázsa…erre hazaérve írom ezt a hozzászólást, számológéppel mindig utánaszámolok, hogy ne írjak hülyeséget, és kijött a fent látható eredmény…áááá….utánaszámoltam még egyszer…mégis ennyi lesz ez…nemtom hogy tudtam elszámolni, a másfél adag Superpump biztos kikapcsolta a matematika központot a fejemben és átcsoportosította az erőforrásokat a combjaimba. Jó, persze ezek nem ilyen „le a sárga földig” guggolások, de nem is 20 centi mozgásterjedelműek. Vízszintesig mindig lemegyek, így is megint kellett az öv a derekamra! Viszont megint lezsibbadt a bal kezem, mostmár nem csak a hüvelykujjam, hanem csatlakozott hozzá a mutató és középső ujjam is…nemtom mi van, vagy a nyakam nyomja ennyire a rúd, vagy pedig az öv szorít el valamit a gerincem környékén, a guggolás befejezése után negyed órára elmúlt a zsibbadás…
Lábtolón is kiment a négy sorozat a minimálisan emelt súlyból, nem úgy, mint előző alkalommal…sőt a múlt héthez képest elég könnyen vettem ezt az akadályt.
Combhajlítónál sem félek már a görcstől, a vádlim is teljesítménynövekedést mutat, úgyhogy nagyon elégedett vagyok! Guggolásban 5 hét alatt +32kg fejlődés!!?? Jó, ehhez hozzátartozik, hogy előtte minimális mértékben terheltem a lábam, de a teszt adott motivációt ahhoz, hogy ne hanyagoljam el. Nagyjából felhoztam a többi izomcsoportom szintjére, innen már úgymond el lehet kezdeni építkezni és a picsa súlyok miatt sem kell tovább szégyellnem magam önnönmagam előtt. Természetesen tudom, hogy ez az eredmény a lepkefingből az alapszintre való felhozatallal egyenlő, de saját magammal szembenézve erre vagyok a legbüszkébb! Ma elégedetten szenderítem álomra a fejem…

2008. Március 12. - 21:48:44
Válasz #76
Nem elérhető

hopika


Lehet gyenge a csuklyád,vagy rossz helyre teszed a rudat...sok eset lehetséges.
Nekem anno,mikor még nagy súlyokat használtam a guggoláshoz a törölköző segített az ilyen problémán.
Rúdra középen rátekertem és egyből kényelmesebb érzés volt a nyaknak,vállnak...egy próbát megér sztem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 12. - 22:01:49
Válasz #77
Nem elérhető

Yanou


Lehet gyenge a csuklyád,vagy rossz helyre teszed a rudat...sok eset lehetséges.
Nekem anno,mikor még nagy súlyokat használtam a guggoláshoz a törölköző segített az ilyen problémán.
Rúdra középen rátekertem és egyből kényelmesebb érzés volt a nyaknak,vállnak...egy próbát megér sztem.

Szivacshenger van a rúdra húzva, de eléggé nem mai gyerek már, meg van keményedve, meg deformálódott is...lehet, hogy megpróbálkozok a törölközős verzióval, köszönöm a tanácsot! :-){ ;-oo-;

2008. Március 13. - 21:24:38
Válasz #78
Nem elérhető

Yanou


Már délelőtt azt tervezgettem, hogy miként fogom meghajtani a bicepsz-tricepsz edzést… Pídzséj 4 órával edzés előtt bement, és sokkolósra lőttem be az irányelvet. A kábel múlt héten bevált, most sem hagytam ki, sőt!

Francia rudas bicepszhajlítás állva: 3X8 48kg (MHK +3kg)
Kábeles bicepszhajlítás francia rúddal, csigához közel állva/távol állva, felváltva: 6X10 22,5kg (MHK +2,5kg)
Kábeles bicepszhajlítás kötéllel: 3X10 20kg (MHK +0kg)
Koncentrált bicepsz ülve:
- karonként 2X10 12,5kg extra lassan, 2mp-es ráfeszítéssel
- karonként 2X5 12,5kg extra lassan, 5mp-es ráfeszítéssel
- karonként 2X2 12,5kg mégextrább lassan, 10mp-es ráfeszítéssel

Tricepszre a következő szuperszettet csináltam annyi pihenővel, amíg átértem az egyik helyről a másikra:
- szűknyomás 70kg 10ism
- tolódzkodás 10ism
- csigás lehúzás kötéllel 16kg 10ism
Nem számoltam hányszor értem körbe, a végén már csak 2-3 ismétlés ment egy-egy gyakorlatból, de megérte! És még a könyököm se ment szét…

2008. Március 15. - 02:00:46
Válasz #79
Nem elérhető

Yanou


Lassan elérkezik, amit nem szeretnék...vége lesz a 6 hétnek…ma volt az utolsó edzésem a héten. Az utolsó hetet különösen meg szeretném nyomni, még egy kicsit emelek a súlyokon, még jobban a végleteken szeretnék táncolni! A teszt minden egyes napjával jött fel pár gramm izom, viszont zsírosodni - saját magamat elnézve – csak kis mértékben sikerült hál isten. Az utolsó héten meglepem magam egy dologgal, Ti remélhetőleg ennek a dolognak csak a végeredményét fogjátok látni…
A mai válledzés:

Nyakból nyomás ülve rúddal guggolókeretben: 1+3X8 61kg (MHK +3kg)+1X14 42kg
Döntött törzsű oldalemelés karonként (függőlegeshez képest kb 30fokban előredőlve): 2X10 20,5kg (MHK +0kg)
Oldalemelés csigán: karonként 3X10
Előreemelés csigán szűk fogással: 4X10
Előreemelés csigán vállszélességű fogással: 2X10
Állighúzás csigán: 3X10
Oldalemelés állva egykezes súlyzóval: 2X20 7,5kg + 7,5kg-2,5kg-súly nélkül bukásig

Mindemellé a végére még 2X30 hasprés ferde padon, utolsó tizet lassan, ráfeszítéssel.
Igencsak jól esett leülni végén…a shakert meglehetősen nehezen sikerült az asztal és a szám közti röppályán tartani, de végül sikeres dokkolást hajtott végre, a tartalma a megfelelő helyre ürült. Tudom, hogy egy izomcsoportra alapjában véve sok az egyszerre hét féle gyakorlat, de néha muszáj „kicsit” ösztönözni a beragadt izmot a növekedésre. Utolsó héten mindent visszaterelek a régi kerékvágásba, hogy az végső nagy összegzésnél ne legyen probléma a kezdet és a végkifejlet összehasonlításával. Szombat-vasárnap szigorú pihi, kaja, szunyóka…

2008. Március 16. - 21:12:21
Válasz #80
Nem elérhető

Yanou


Utolsó előtti vasárnapi szösszenet:
A hétvégén szerintem többet aludtam összességében, mint amennyit ébren voltam. Csak enni, inni, wc-zni keltem fel, valamint szombat este egy baráti összeröffenés alkalmáig hagytam el a lakást. A Novedexnek igazából az utóbbi egy-két napban kezdtem érezni a hatását, reggelente sátorozás, napközben pedig már a női bicikli látványa is megmozgatta a fantáziámat… Fogyóban a dobozos pajtik, de szerintem az uccsó hetet még meg tudom nyomni kellőképpen a teszt indításakor alkalmazott gyakorlatokat visszaállítva a csatasorba.
Mamám meglátott a hétvégén, köszönés után rámszegezte a „Mekkora leszel má kisfiam??!” című kérdést, amiből is látszik, hogy a saját szem nem veszi úgy észre a fejlődést a folyamatosság miatt, viszont olyasvalaki, aki hetente csak egyszer lát, annak jóval szembetűnőbb. Persze a mérleg nem hazudik, meg természetesen én is észreveszem magamon a teszt részeredményeit. Lehet, hogy önző dolog, de kezdem azt az embert visszamosolyogni látni a tükörből, akivé majd szeretnék válni, egyre inkább kikristályosodni látszik a körvonala, kezd a tiszta képhez vezető út rövidülni. Ez a teszt óriási segítséget nyújtott a magamba vetett hit felturbózásában, abban, hogy mindenkinek lennie kell legalább egy dolognak az életében, amire büszke tud lenni, mert az eredmény láttán azt tudja mondani, hogy nem sajnálja az időt, anyagiakat, önfeláldozást, fájdalmat, verejtéket, amit ennek a dolognak a megvalósításáért kitett az asztalra. Persze ennek a dolognak a nagysága és értékelhetősége teljes mértékben egyénfüggő. Seth barátomat (remélem nem bánja, ha így nevezem) valószínűleg olyan eredmény töltené el ezzel az előbb említett érzéssel, amivel esetlegesen akár dobogós helyen tud végezni egy valamilyen általa fontosnak tartott versenyen. Én természetesen nem kívánok hasonló babérokra törni, csupán egészséges szeretnék lenni, és összehozni magamnak egy olyan kondíciót, ami a nagy átlagon felül tud emelkedni, egy olyan testet magaménak tudni, amire ha ránézek, tudjam, hogy a sarki pékségben dolgozó Jóska a büdös életbe nem tudna magának ilyet kialakítani. Persze egy testépítőnek soha sincs végső legjobb forma, mindig a nagyobbra, többre törekszik…ezzel én is így vagyok. Ha megvalósul a kitűzött cél, tudom magamról, hogy akkor sem fogok leállni beírva a nemlétező naplómba, hogy „igen, ez is megvolt”, elégedetten hátradőlni és az egészet hagyni, hogy elvegye tőlem az idő és a semmittevés…

2008. Március 17. - 23:22:55
Válasz #81
Nem elérhető

Yanou


Hétfő…az utolsó…melledzés…ez is az utolsó…
Plasmajet…sok kaja…rákészülés…superpump, minden a helyén, hajrá!
Az utolsó héten minden nap a teszt indításához képest mért fejlődést fogom a gyakorlatok mellé írni, tehát a teszt indításakor már a kiegek hatása alatt végzett első edzés súlyait fogom az adott izomcsoport utolsó edzésén használt súlyaival összevetni. Ezt a különbséget a gyakorlatok mellé írt TF (teljes fejlődés) rövidítéssel fogom jelölni. Tehát a teszt alatti utolsó melledzésem a teszt indításakor végzett gyakorlatokkal a következőképpen alakult:

Fekvenyomás rúddal: 1+3X8+1X7 96kg (TF +11kg)
Fekvenyomás 35fokos padon egykezes súlyzókkal: 2X10+2X8 31kg (TF +6kg karonként, összsúlyt tekintve TF +12kg)
Tárogatás 35fokos padon egykezes súlyzókkal: 4X8 25kg (TF +5kg karonként, összsúlyt tekintve TF +10kg)
Tárogatás csigás mellgépen: 3X14+1X12 94kg (TF +12kg) +1X14 72kg

Fekvenyomásnál még a végére betettem egy maximum nyomást próbaképp…112kg kiment egyszer segítség nélkül!! A teszt előtt a maximumom szűk 100 kg környékén volt, marha jó érzés, hogy most majdnem azzal a súllyal szériázom. Az átlagos fejlődés az összes gyakorlatot figyelembe véve +11,25kg, ami szerintem nem rossz eredmény összességében nézve. Saját magamra vetítve pedig egyenesen k*rvajó!! Mivel a mi kis termünkbe nem járnak vérprofik, valamint összesen sem vagyunk olyan sokan, így ma a pár épp bent lévő embertől kaptam némi szóbeli vállveregetést az eredmény láttán…jó érzés volt, hogy velem együtt örültek…
Vidáman hagytam el a termet, úgy érzem ötből egyet kipipálhatok…

2008. Március 18. - 22:31:40
Válasz #82
Nem elérhető

Yanou


Ma is normálisan megalapoztam kajaügyileg az esti hátedzésnek, Superpump-ból másfél mérőkanál edzés előtt, a SizeOn-ból már csak kb. háromnegyed mérőkanál jut naponta péntekre tervezett kivégzéssel. A mellembe menetrend szerint megérkezett az izomláz dél körül, alig vártam, hogy vége legyen a melónak…
Az utolsó hátedzés:

Húzódzkodás: 3X bukásig 24-18-13 (TF +11ism)
Széles fogású evezés/lehúzás saját fejlesztésben a csigás géphez lábbal betámasztva: 4X10 71kg (TF +11kg)
Mellhez húzás hason fekve ferde padon rúddal vállszélességű fogással: 4X10 73kg (TF +13kg)
Hipernyújtás: 3X20

Ferdepados hasprés: 3X30

Akárhogyis nézem, a súlyom igencsak beállt és stagnál…viszont az erő növekedése nem állt le és a tükör sem hazudik...tehát nagyon az az érzésem, hogy az izom jön, de a zsír meg fogy…pedig nyomom a szénhidrátot is rendesen… A mostani hátazás alkalmával is növeltem a súlyokon, nem jelentett különösebb nehézséget, tehát a kiegek még mindig tartják a frontot ott belül.
A teszt után, ha összekapom magam kicsit anyagilag, akkor filózom egy Aplodan-Anator P70-Glutamine SR-Anadrox Pump And Burn kombináción az alap fehérje és stb mellé.. Beiktatok heti háromszori kardiot futás formájában, kicsit csökkentek szénhidrát ügyileg, hátha nyárra összejön egy jól kinéző strandfazon.
Ötből kettő pipa...

2008. Március 19. - 22:48:44
Válasz #83
Nem elérhető

Yanou


IntraPro-s tejberizs minimális szőlőcukorral…két kajálást is ezzel fedeztem ma, jó izű cucc, kísérletező kedvűeknek ajánlott kategória. Továbbá dínsztelt disznócomb durumtésztával, Intrapro zabpehellyel, tükörtojás, meg némi zsímentes joghurt…nagyjából ezekkel kínáltam meg a testem a lábedzés előtt. Ma nem használtam Plasmajetet, pedig ennek a napnak PJ-s napnak kellett volna lennie…spórolok egy kicsit…viszont hogy a hatás ne maradjon el az edzés előtti másfél kanál Superpump-ot kiegészítettem egy fél üveg Endorush-sal. Egy órával edzés előtt negyed üveg, fél órával edzés előtt még egy negyed üveg, húsz perccel edzés előtt a másfél kanál SP…hát ne mondjam, a teszt alatt egyre jobb-jobb edzéseket hozok össze, most ez is űberelte az eddigi lábedzéseket. Pengeéles figyelem, a súlyokkal szembeni agresszió, és még mindig nem álltam meg a rúd végén leledző vasmennyiség növelésével, sőt, szinte most ugrottam velük a legnagyobbat!

Guggolás keretben: 1+4X10 107kg (MHK +5kg) (TF +37kg)
Lábtoló: 4X10 182kg (MHK +12kg) (TF +22kg) (Csakazértis!! Szédülés, csillagokat látás is befigyelt, de akkor is kinyomtam a négy teljes sorozatot!)
Lábnyújtás ülve: 2X12+2X10 80kg (MHK +10kg) (TF +35kg)
Combhajlító hason fekve: 4X10 54kg (MHK: +8kg) (TF +14kg)
Vádli lábtolón: 3X30 122kg (MHK +7kg)

Az edzés befejezése után olyan érzésem volt, mint mikor először lábaztam le tisztességgel…rohadtul pössentenem kellett már az úton hazafelé az edzőteremből, a harmadik emeletre felmászni egy örökkévalóságnak tűnt. Alig bírtam egymás után rakni a csülkeim, és ezt írva is még mindig nehézséget jelent egyáltalán felállni a székből.
Még mindig azt mondom, hogy a legnagyobb megelégedéssel az a guggolásban elért 37kilós fejlődés tölt el… Soha többé nem engedem, hogy a lábam lemaradjon a testemhez képest!
Megvan a harmadik pipa is...

2008. Március 21. - 22:50:21
Válasz #84
Nem elérhető

Yanou


Tegnap sajna nem tudtam írni, de ettől függetlenül a karedzés megvolt...sajnos…
Nem is magával a karedzéssel volt a baj, hanem a szerdai lábazás hatásaival. Ugyanis még most péntek este is marha erős izomláz van az alsó hátamban, a seggemben, meg a combjaimban. Az izomláz általában nem szokta hátráltatni az edzéseimet, gondoltam majd most se teszi, mivel a bemelegítés után már nem érzem számottevően, de ezalkalommal valamiért másképp történt. Hiába melegítettem be normálisan, a súlyokért lehajolgatni valami eszméletlen szar volt, főleg az elején a franciarudas bicepsz-nél, mondhatni majd beszartam minden egyes sorozat megkezdésekor, mikor fel kellett venni a majd ötven kilót a földről. Most mondhatnátok, hogy akkor miért nem valamelyik fekpadról emelgettem, miért a földről, de természetesen most annyian voltunk a teremben, hogy még véletlen sem volt szabad bármi, amire felrakhattam volna…na mindegy, ez már így sült el. Ami viszont jó, hogy ezek a fájdalmak nem mélyről jönnek, olyan értelemben, hogy sem csontom, sem izületem nem fáj, „csak” az izmaim, de azok rohadt módon. Utoljára a teszt kezdetekor éreztem ilyesmit, úgy tűnik még mindig okoz a testem meglepetéseket magának.
Ezt a nehezítő tényezőt leszámítva amúgy nem nagyon kell elkeserednem az edzéssel kapcsolatban, mivel a körülményekhez képest most is sikerült viszonylag jól megdolgoztatni a támadott izmokat, bár a gyakorlatok számát lecsökkentettem:

Francia rudas bicepszhajlítás állva: 1 bemelegítő sorozat után 4X8 47,5kg (TF +4kg)
Scott pados bicepszhajlítás egykezes súllyal: Karonként 4X6 20kg (TF +2kg)
Kábeles bicepszhajlítás franciarúddal közel/távol állva a csigától: 6X10 25kg
Koncentrált bicepsz ülve egykezes súlyzóval:
2X5 ismétlésenként 5mp ráfeszítéssel a tetőponton,
2X3 ismétlésenként 10mp ráfeszítéssel,
2X1 ismétlésenként 20mp ráfeszítéssel

Tolódzkodás tricepszre: 28/20/13 (TF +21 ismétlés)!!
Szűknyomás tricepszre: 4X10 75kg

Mivel még ma (pénteken) is úgy éreztem, hogy nem 100-as az alfelem, így az utolsó vállazásomat áttoltam szombat délutánra.
Összegezve a karom…illetve a bicepszem mutatta a legkisebb fejlődést a teszt alatt súlyok szempontjából. Viszont tricepszre az a 21 ismétlés növekmény tolódzkodásban szerintem nem rossz… Sajna bicót nézve nem tudom miért alakult így, érzésem szerint jól csinálom a gyakorlatokat, próbálok a szabályosságra törekedni, csak a sorozatok végén lévő erőltetett ismétléseknél veszek igénybe segítséget… A kábeles gyakorlatok bevetése jó ötlet volt, úgy nézem jól reagálok rájuk, arra számítok, hogy tesz egy lapáttal a fejlődésem ütemére. Ha teljesítményben nem is, de legalább méretre nőtt, legalábbis a teszt felénél lévő mérés szerint. A végső mérést és mérlegelést holnap fogom megejteni…vicces, hogy pont a születésnapomra esik a teszt utolsó edzése. Tehát holnap este a teszt legeslegutolsó edzése után beiktatok egy kisebb ünneplést a barátokkal, persze szigorúan normális keretek között…na jó, talán némi B vitamin lecsúszik majd „folyékony kenyér” formájában, de legfeljebb barna lesz az a bizonyos kenyér, hogy az egészségesség illúziója megmaradjon. Úgy érzem ez a teszt méltó szülinapi ajándék lesz/van/volt számomra, nagyon nagy köszönet érte mindenkinek, aki lehetővé tette számomra, hogy benne lehessek!
A néha fel-fel tűnő barátom még remélhetőleg benéz hozzám egy utolsó értékelésre, vasárnap mindenképp közzéteszem az addigra valószínűleg végbement találkozást. Képek is lesznek természetesen, remélem a félidő óta is látható lesz némi változás…annyit mondhatok, hogy súlyban mindenképp…
Egy halvány pipát azért ez is megérdemel, már csak a váll maradt hátra.

2008. Március 26. - 20:28:35
Válasz #85
Nem elérhető

Yanou


Pár nap fórumos kihagyás után, túl a húsvéton, túl a teszt utolsó edzésén elkezdem összeszedni a gondolataimat az elmúlt 6 héttel kapcsolatosan…
Mindenekelőtt a legutolsó edzésen véghezvittek:

Nyakból nyomás ülve rúddal guggolókeretben: 4X8 61kg 1X15 42kg (TF +8kg)
Döntött törzsű oldalemelés karonként (függőlegeshez képest kb 30fokban előredőlve): 4X10 22kg (TF +2kg)
Állig húzás rúddal: 4X8 62kg (TF +12kg)
Oldalemelés állva: 12,5/5/2,5kg bukásig

A karom mellett a vállamnál is beváltak a kábeles gyakorlatok, a jövőben ezeket is beiktatom a repertoárba. Hál istennek nem szedtem össze semmiféle sérülést az egész teszt alatt, egyedül a kezdeti alkarfájdalom, valamint a bal könyököm fájogatása, ami említésre méltó, de ennyi…



Nos, akkor az eredmények számszerűen konkretizálva:

Mell: 112cm ------- > 121cm (+9cm)
Kar: 41cm ------- > 43cm (+2cm)
Has: 96cm ------- > 94cm (-2cm)
Comb: 60cm ------- > 62,5cm (+2,5cm)
Vádli: 38,5cm ------- > 39cm (+0,5cm)
Súly: 93,3kg ------- > 97kg (+3,7kg)

A teljesség igénye nélkül a teljesítményben bekövetkezett változások:

Fekvenyomás: 84kg ------- > 96kg (+12kg = +14,3%)
Húzódzkodás: 44ism 3 sorozatból ------- > 55ism 3 sorozatból (+11ism = +25%)
Guggolás keretben: 70kg ------- > 107kg (+37kg = +53%)
Francia rudas bicepszhajlítás: 43,5kg ------- > 47,5kg (+4kg = +9,2%)
Tolódzkodás: 40ism 3 sorozatból ------- > 61ism 3 sorozatból (+21ism = +52,5%)
Nyakból nyomás: 53kg ------- > 61kg (+8kg = +15,1%)

Az adatokból látszik, hogy nem mondható kis mértékűnek a változás…habár én súlyban nem hoztam annyit, mint az eleddig magukat kiértékelő többi tesztelő, viszont úgy érzem, hogy a testzsírszázalékom a tömegnövelés ellenére csökkent! Ez egyrészt látszik a hasamon, ami ugye centiméterekben is kifejezhető, másrészt tükörben nézegetve magamat, az izmok sokkal szeparáltabbnak tűnnek. A másik oldalról közelítve pedig ekkora teljesítménynövekedést nem hiszem, hogy mindössze 3,7kg plusz izom össze tudna hozni. A combomnak fejlődésének nagyon örülök, az edzőgatyámat lassan le kell cserélnem, mert lábedzés alkalmával kényelmetlenné válik az első sorozat után…szorít…

A képek kedvéért elmentem pár alakommal szoliba is, de ezt sajna hamarabb kellett volna beiktatnom, mivel még elég pirosnak hatnak a fényképek, pedig valójában nem ilyen vészes a helyzet…mindegy, remélem nagyjából így is látni a különbséget, a bérletemet azért mostmár lejárom…

Ennyit így első összegzésképp, holnap kielemzem a használt cuccokat is külön-külön!

2008. Március 26. - 20:44:25
Válasz #86
Nem elérhető

hopika


Ez azért rohadt szembetűnő változás!!!
Nekem már az elejétől tetszett a topikod-főképp a leírás sajátossága miatt és így a fotókat látva:megérte végigkövetni!
Sok sikert a továbbiakban is!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 26. - 21:14:10
Válasz #87
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 27. - 13:27:42
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Március 27. - 18:29:43
Válasz #89
Nem elérhető

Yanou


Ez azért rohadt szembetűnő változás!!!
Nekem már az elejétől tetszett a topikod-főképp a leírás sajátossága miatt és így a fotókat látva:megérte végigkövetni!
Sok sikert a továbbiakban is!
 ;-oo-;

Köszönöm mindenkinek az elismerést!
Ha már egyvalakinek tetszett a kis sajátos fűszerezés a teszt stílusát tekintve, már akkor megérte! Remélem még lesz alkalmam a későbbiek folyamán hasonló leírásokkal szolgálni a nagyközönség felé, ötlet az mindig van... Nem titkoltan első tesztesként a céljaim közt az is szerepelt, hogy én is bekerülhessek a Steve által alakított "megbízható teszelő"-k csoportjába, talán ír egy hozzászólást majd, hogy ez sikerült e, vagy sem...
A ma esti termékenkénti összegzés után holnapra tervezem a teszt végső lezárását a kezdő szösszenethez hasonló befejezéssel, remélhetőleg legalább annyiótoknak tetszik majd, mint a topiknyitó hozzászólásom.