2024. Április 29. - 18:26:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By Yanou  (Megtekintve 35801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 27. - 23:08:21
Válasz #90
Nem elérhető

Yanou


Most pedig jöjjön a segítők végső kielemzése, értékelése. Az objektív rálátás érdekében a teszt alatti táplálékkiegészítő formájában bevitt fehérje 95%-ban kizárólag IntraPro-ból állt. Egyetlen doboz Muscle Milk volt a maradék 5%, az is csak nass gyanánt működött az első másfél hét alatt. Egyedül multivitamint szedtem a Gaspari hadsereg mellé, tehát az elért eredmények szinte 100%-osan ennek az egy márkának köszönhetőek! Természetesen szedhettem volna még pár olyan terméket, amik feltehetően valamelyest javítottak volna az elért eredményeken, plusz glutamint, valamilyen lassú felszívódású fehérjét estére, BCAA-t, stb., de nem tettem. Nem tettem, mert úgy gondolom, hogy Efiték célja az volt, hogy kizárólag a Gaspari Nutrition, mint márka képességeit mutassák be. Azt, hogy egyetlen márka teljes tömegnövelésre specializált termékpalettájának bevetése milyen változásokat képes okozni a 6 hetes periódus alatt. Mint fentebb látszik, nem picit…

Superpump250:
Ha lehet favoritom, akkor Ő az. A halottat is leviszi edzeni, a semmiből hozza a kedvet! A bedurrantás számomra másodlagos funkcióvá lépett vissza ennél a terméknél, természetesen az is brutkó, de fókuszban, agyban, a környezet kikapcsolásában sokkal nagyobbat alakít szerintem. Rövidültek az edzéseim neki köszönhetően, nem kellett figyelnem az órát sem pihenőidő szempontjából, sem pedig, hogy időben végezzek a napi adaggal. Kb. 10 perc-negyed óra mindig maradt a betervezett edzésidő végén, amit a turmix nyugodt elkortyolgatásával, edzőtársaknak való segítéssel, valamint némi edzés végi eszmecserével ütöttem el. Ez az a cucc, amit a továbbiakban is fogok használni, ha meglesz rá az anyagi lehetőségem!
Ízre a narancs nekem bejött, megfelelő mennyiségű víz társaságában nem csömör, sőt, inkább frissítő jellegű, könnyen iható cucc. Az oldódásra hagyni kell neki időt, shakerben a két-három rázás nem elég, de 1-2 perc után tökéletessé válik az elegy. Ha besötétedik a színe, akkor már OK!

SizeOn:
Edzés közben ittam, az első héten szinte semmi hatását nem éreztem. Ez van, úgy voltam vele, hogy biztos nem reagálok rá, vagy mittomén… El kellett telni annak a 6-7 napnak, hogy feltűnjön, hogy az erőm ugyanúgy megmarad az edzés végére, az egyre nehezedő súlyok sem fognak ki rajtam, valamint megindult a testsúlyom is felfelé. Ezután szinte természetessé vált a jelenléte, a stackben egy olyan kiegészítővé vált, ami a háttérből támogat, végigvisz az edzésen, nem hagy a végére sem leengedni, mintha folyamatosan rugdosná az ember seggét, hogy „…még ez is kimegy…na még egyet húzz bele, hohóóó, röhögve ember…”.
A szőlő íz nem rossz, én könnyen megbarátkoztam vele, sőt! Az egyik edzőtársam is beszerzett egy dobozzal magának ugyancsak a szőlős verzióból, viszont szerinte „műíze” van. Az első két edzés után már változott a véleménye, mostanra már Ő is olyan jóízűen kortyolgatja, mint én tettem. Szerintem ennél az íznél köszön(het) be leginkább az ízlések és pofonok feeling…
Oldódása nem valami jó, a Superpumphoz képest legalábbis hagy némi kívánnivalót maga után, marad némi fehér szemcse a folyadékban, hiába rázogatja az ember sokáig, de ez legyen a legnagyobb baja. Minden további nélkül megiható, nem ropog az ember foga alatt.

Plasmajet:
Gyerekek…asszem már szinte mindenki leírta, de én is hangsúlyoznám:
Odab***ós!! Időzítésre figyelni kell, nekem tökéletesen bevált a 4 órával edzés előtti megoldás. Valami olyan elképzelhetetlen durranásokat tud okozni, hogy eszméletlen. Persze a Superpump is valszeg hozzádob egy lapáttal, de az ekkora mértékű eresedést, valamint az edzés után is jópár óráig megmaradó izomtelítettség érzetet nem lehet más hasonló termékkel egy lapon említeni. Ami pedig külön pozitív, hogy az általa előhozott erek még így a teszt után is ott vannak a helyükön, nem húzódnak vissza a bőr alatti láthatatlanságba. A teszt befejezése után ugye már voltam edzeni nem egyszer, de ami erek előjöttek a 6 hét alatt, azok még bizony ugyanúgy ott figyelnek…marhára tetszik. A mellemen pl. a teszt előtt még nem igazán látszódott ér, illetve a vállamról indult, de max. 5-6cm hosszan kéklett…mostanra ez beér egészen a mellizmom közepéig, valamint a vállamon is kintebb húzódott, szóval mostanra már tizenakárhány centiméteren látszódik mindkét oldalon.
Magának a kapszulának érdekes szaga illetve íze van, de nem vészes. Ha a kapszulából valami úton módon kis folyadék kicsorog, akkor eléggé keserű, savanyú íz az eredmény, de nem az a tipikus gyógyszer íz, tehát nem fordul ki az ember szájából, hanem minden további nélkül eltűntethető két korty vízzel.
Ő is nagy favorit, a NO fokozók tényleges királya, egyedül az ára borsos kicsit, bár ez viszonyítás kérdése. A tudását teljes mértékben tükrözi, a legjobbat meg kell fizetni… Abszolút felső kategória, utánozhatatlan élményt kap, aki kipróbálja!

Halodrol Liquigels:
Na ez aztán hoz mindent! Erőt, száraz izmot, szerintem zsírt is éget, és az izmokat úgy bekeményíti, hogy nap közben bármikor megnyomkorászhatsz magadon bármit, biztos lehetsz benne, hogy mindenféle rápumpálás nélkül kő kemény felületet fogsz találni bármelyik izomcsoportod is az ellenőrzés tárgya. Egyetlen negatívumként csakis az első két hétben jelentkező gyulladt pattanásosodást tudom említeni, de érdekes módon az említett periódus után teljesen megszűnt ez a tünet.
Érzésem szerint az általa épített izomtömeg nem az a könnyen jött-könnyen megy típusú verzió, hanem igenis amit ez lepakolt, az ott is marad, hacsak az egyén el nem cseszi a kajálását és nem tartja fent az alapvető feltételeit az izommegtartásnak. A szedésére különösen figyelni kell, az adagolás betartása alapvető fontosságú, valamint a hossza is minimum 4 hét. Ennyi idő alatt kap az ember annyi pluszt, hogy az eredményeket látva pozitívan tekint vissza a mögötte álló időre. Alakít, csiszol, húzza a barázdákat…

IntraPro:
Annyira bejött az epres íz, hogy eszembe sem jutott az utólagosan rendelt mennyiségnél kipróbálni a vaníliásat, vagy a csokisat. Bármeddig tudnám szedni, egyetlen bajom vele, hogy nincs nagyobb kiszerelésben, csak az 1kg-os verzió kapható.
Nem nyom el, könnyen csúszik, nem éreztem puffadást, teltségérzet sem jelentkezett miatta, habár a metántermelésem valamelyest megugrott, de ez nálam nem visszatartó tényező. Az íze miatt kísérleteztem vele, tejberizsbe keverve kiváló, sovány túróval is tökéletes kaja estére, stb., szóval ha letennének egy raklappal az ajtóm elé ebből az egy ízből, még az utolsó doboz utolsó mérőkanalát is jóízűen dobnám bele a tejbe…
Könnyen oldódik, nagyon jó minőségű, kőmég ízű!

Novedex XT:
A női biciklis példa megvan még? Na asszem nem kell kifejtenem különösebben…
A brére gyakorolt pozitív hatás megkérdőjelezhetetlen, ami még szerintem fontos és szembetűnő, hogy az alvás minőségét javítja. A teszt utolsó hetében jó fél órákkal hamarabb keltem fel teljesen magamtól fullra kipihenve, bármennyire is fáradtan dőltem az ágyba előző nap. Fura, de így 25 évesen ezek a fehér kapszulák nem semmi, hogy mit hozzá nem tudnak tenni az ember életéhez több irányból is megtámadva a dolgokat. Az edzést nézve a teszt végéhez közeledve sem estem vissza erőben, tartottam magamat az előző hetekben megszokott fejlődési tempóhoz, hiába álltam le a Halodrollal, a Novedex szinte mondhatni átvette a helyét egy másfajta megközelítési móddal…
Ha az évek előrehaladtával a fickósság visszább vesz a természetes folyamatok következményeképp, mostmár tudom, hogy mit kell bevetni a helyrepofozásához!

2008. Április 03. - 23:22:07
Válasz #91
Nem elérhető

Yanou


…üresek…előttük ülök, és csak nézem őket…már vagy negyed órája…
Megtették, ami tőlük telt, de most mintha nem csak ők ürültek volna ki, hanem én is. Ők voltak, akik fentebb dobtak egy emelettel röpke 42 nap alatt…Ők voltak, akik megmutatták, hogy saját magam magasnak hitt keményfa korlátain némi segítséggel gyorsvonat módjára süvítek keresztül… Ők voltak, akik egy elérni való célt szolgáltattak a mindennapokra, amit 24 óra alatt el tudtam érni, és legfőképp Nekik köszönhető, hogy e cél elérésének kisgyerek módjára tudtam örülni…

Kikapcsoltak!
Kikapcsolták a mindennapok baromságait, kikapcsolták a munkahelyi problémákat, a magánéletbeli herce-hurcákat, szinte minden olyan dolgot, amit egy ember a hét minden egyes napján negatív élményként élhetne meg. Ott voltak ugyanúgy, de Ők a háttérbe tudták ezeket szorítani! Semmi nem volt olyan fontos, mint az a 18:30-tól 20:00-ig tartó időintervallum! Reggel erre a másfél órára gondolva keltem, este pedig ugyanennek a friss élményével feküdtem…és napról napra jött az eredmény! Saját magam figyelése, a testem reakcióinak feltérképezése, a minél nagyobb fejlődés kicsikarása olyan szintű energiával és lelkesedéssel tudott eltölteni, mint az utóbbi évek során szinte semmi! Annak ellenére, hogy minden edzésen a lehető legnagyobb erőbedobással próbáltam végiggyilkolni saját magam, nem tudtam annyira elfáradni, nem tudtam annyira kiégni, hogy hazaérve egy forró, feltöltő zuhany után végigmérve a tükörképem ne tudjak belenevetni a saját arcomba az aznapi aktuális változásokat látva.
De most már üresek… Próbálom magam visszatartani a jelképes kút oldalfalán a kövekbe és mohába mélyesztve körmeim, mert nem akarok visszazuhanni! Az átlag hétköznapi élet vize fenyegetően hullámzik a mélyben, a falról visszahulló kőtörmelék vízzel való találkozása halk nesz helyett hangos röhögésként hasít a fülembe, és egyre hangosabbá válik, ahogy minden igyekezetem ellenére milliméterről milliméterre csúszok visszafelé…

- Hülye vagy! – zökkentett ki a már szinte elfeledett orgánum a gondolatmenetemből – Ilyen baromságokon agyalsz, miközben…hehe…nézz már végig magadon, Te állat! Büszke voltam rád, mert letetted az asztalra, amiért az elején nem tettem volna a tűzbe a kezem, erre ilyen felesleges agyalással cseszed el?! Ők előtted csak az adalék volt mindehhez! Erre most ezek a faszságok visszhangoznak a fejedben??!! Ne akard, hogy megbánjam a választásom! Prezentáltad azokat a dolgokat, amikre se én, se saját magad nem számítottál, várakozáson felül teljesítettél az első ilyen megmérettetéseden, erre elbaszod az egészet a magadbaroskadással??? Kapj már az agyadhoz!!

Az utolsó mondat már szinte mellőlem jött, valamint kb. a közepén megéreztem azt, amivel a kezdetek legelején indított…igen…a nagy tenyeret félig a tarkómon, félig a fejemen, amint az Általa vett lendületet próbálom lelassítani. Ennek következménye egy előttem figyelő üres IntraPro-s doboz földre repülése a fejemmel való konfrontáció eredményeképp…
Na itt a váratlanság ellenére muszáj volt elröhögnöm magam! Mosolyogva hátrafordultam, Ránéztem, Ő is nevetett…nem láttam tisztán a sötétben, de a marhanagy felsőteste ritmusos rángatózásából erre következtettem.

- Így már jobb! – mondta. Ezt a hat hetet vedd egy leckének! Tudd, hogy képes vagy ekkora változásokra, ekkora fejlődésre, légy magaddal elégedett, nekem is bizonyítottad, hogy megéred a pénzed! A célok ugyanúgy ott vannak, csak kicsit élesebb szem kell az észrevételükhöz! Az elmúlt napok legfőbb tananyaga ez volt…ez, hogy minél könnyebben vedd észre ezeket a halványan derengő célokat, és tudd ezeket magad elé kitűzni! Természetesen az előtted heverő dobozok sokat segítettek, de meg kell tanulnod, hogy a lassabb fejlődés is fejlődés, és ha ez hosszan tart, akkor bizony igen-igen látványos tud lenni!
Minden egyedül rajtad múlik! Senki máson! Büszke vagyok arra, amivé lettél, örülök, hogy segíthettem!

Szavait hallgatva valahogy kitisztultam. A kút eltűnt, a baljós látkép szertefoszlott, némi optimizmust szórt szét odabent…
Ezek után olyat csinált, amit eddig nem…a vállamra tette kezét, meglapogatott, majd elindult kifelé. Szokásához híven szó nélkül…kinyitotta az ajtót, majd mikor már majdnem teljesen becsukódott utánaszóltam:

- Köszönöm!

Résnyire visszanyitotta…

- Szívesen!

Majd elment…