2024. Április 29. - 16:09:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 év szuper kezdése, avagy tömegnövelés a csúcsminőségű Gaspari kieg-ekkel  (Megtekintve 47428 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 26. - 00:11:33
Válasz #135
Nem elérhető

swarci


gratz, komoly tények, szép fejlődés.
ahogy nézem a többi tesztelő közül magasságban, súlyban és izomtömegben /méretek/ is hozzád állok a legközelebb., lassan nekem is ideje lenne valami hasonlóan kellemes sztekkel megajándékozni magam..
nameg edzeni sem ártana elkezdeni végre !+"%

2008. Március 26. - 09:19:57
Válasz #136
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 26. - 09:20:53
Válasz #137
Nem elérhető

Cressler


Łł=
Gratulálok neked is.
Megcsináltátok a kedvem ezekhez a termékekhez  :-)!
Remélem csinálsz még több beszámolót a későbbiekben is.
Köszi!  ;-oo-;
Én is remélem ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 27. - 20:48:05
Válasz #138
Nem elérhető

Cressler


félrekaktam egy adag superpump 250-et mára mint egy ráadás lábedzés a 6+1héten 180-ba 2 a végére
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 01. - 19:01:53
Válasz #139
Nem elérhető

Cressler


nah végre rájöttem, hogy lehet egymás mellé pakolni képeket...
nem sikerültek túl jól a képek a 6 hét után (húsvét hétfőn készültek) de a változás szerintem látszik
egyébként ekkor mértem reggel a 98,7 kg-t
múltkor tettem be képet az 5 .hét végéről  az jobb volt 98kg telibe kis víz feljött a végére de pár nap alatt visszaálltam 98,2 -re 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 01. - 20:10:32
Válasz #140
Nem elérhető

madinorbi


Ezután mi a cél lepucolod magad totál szálasra vagy tömegelés ezerrel tovább ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 01. - 20:40:06
Válasz #141
Nem elérhető

blade


AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 02. - 07:51:40
Válasz #142
Nem elérhető

God Vazzeg


nah végre rájöttem, hogy lehet egymás mellé pakolni képeket...
nem sikerültek túl jól a képek a 6 hét után (húsvét hétfőn készültek) de a változás szerintem látszik
egyébként ekkor mértem reggel a 98,7 kg-t
múltkor tettem be képet az 5 .hét végéről  az jobb volt 98kg telibe kis víz feljött a végére de pár nap alatt visszaálltam 98,2 -re 

Hörr, ez látványos 6 hét alatt, gratula!  :-)!

2008. Április 02. - 08:47:31
Válasz #143
Nem elérhető

hopika


Grat Cress!
 :-):-):: :-)! :-):-)::
Má' tényleg majdnem egy súlyban vagyunk...99,2 voltam most reggel. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 02. - 14:07:34
Válasz #144
Nem elérhető

Cressler


Köszi Blade, God, Hopika  :-){
nagyon jól esik ez a pár sor amit írtok  ;-oo-;


madinorbi
igen szálkásítás jön a köv. hetekben, nem totál szálasra de ammennyi a csövön kifér  ;D  @:-) úgy tervezem, hogy a fehérje közel 300g lesz és a ch 250 kezdetnek sztem ennyi elég a tömegeléskor se megy 300-nál sokkal több , emellett halolaj és lenmagolaj az izületek inak védelmére, helyrehozására, és talán anadrox + heti 2 kardió  az edzés marad heti 4

A GASPARI teszt ebben is sokat segített, bebizonyította, hogy komoly növekedést lehet elérni a testzsír csökkentése mellett is az is felmerült bennem, hogy még egy 6 hetet letolok a gaspari stackkel csak kardió és kevesebb ch mellett de úgy döntöttem, hogy ezek a "fegyverek" (sizeon, sp250, plasma, halodrol, novedex, intrapro) sokkal jobban jönnek majd amikor szálkásítás után egy pucoltabb fazonnal tömegelek és tudok majd zsírosodás nélkül vastagodni naturálon (lásd Seth tesztje) ....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 02. - 15:20:05
Válasz #145
Nem elérhető

madinorbi


Hajrá!! Én azért egy hyperdrol retain kombót hozzácsapnék legyen magas a tesztó jobban ég a zsír nekem is diéta megy még 6-8 hét van hjátra 95 kilás fazon lesz kockákkal ha az égiek is úgy akarják hehe sztem a szénhidrátodat ciklizáld folyamatosan 250 sok lesz bár ne legyen igazam.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 02. - 23:55:01
Válasz #146
Nem elérhető

Cressler


Hajrá!! Én azért egy hyperdrol retain kombót hozzácsapnék legyen magas a tesztó jobban ég a zsír nekem is diéta megy még 6-8 hét van hjátra 95 kilás fazon lesz kockákkal ha az égiek is úgy akarják hehe sztem a szénhidrátodat ciklizáld folyamatosan 250 sok lesz bár ne legyen igazam.
sok mindent lehetne csakhát az anyagiak, meg szerintem Johnny tanácsát megfogadva a zsírégető és az anadrox +jó kaja s edzések mellett simán elég, meg 20 évesen csak nincs gond a tesztoszinttel 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!