2024. Április 29. - 16:32:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 év szuper kezdése, avagy tömegnövelés a csúcsminőségű Gaspari kieg-ekkel  (Megtekintve 47429 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 11. - 18:08:56
Válasz #15
Nem elérhető

Ren


Kívánok neked és a többieknek is szép eredményeket!!! @:-)

2008. Február 11. - 19:14:40
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 19:40:49
Válasz #17
Nem elérhető

Cressler


Na megvolt az első edzés a szuper Stack-el. Egészen pontosan Superpump250 SizeON és Intrapro és persze a HAlodrol a Plasmajet-et a következő edzésre időzítem ugyanis ha szétdurranok nem engednek be a terembe legközelebb, másrészt így tudok írni a Superpump féle bedurranásról külön is és majd a Superpump Plasmajet kombó szinergiájáról.

A spumpot kicsit rosszul időzítve edzés előtt olyan 15 perccel ittam meg, citrom ízű de ha nem tudnán Tutti-fruttira tippelnék némi citromos beütéssel. NAgyon jól összekombinált íz, jó oldódás habosodás nélkül. Beddurrant-e hát a vállból nyomás második bemelegítő szériájánál éreztem azt a pumpáltságot amit az oldalmelés után szoktam (vállból nyomással kezdek az oldalemelés a 2. gyakorlat). Erőben azt tudom mondani, hogy ugyanazzal a súllyal ment mint legutóbb de múlt héten beszedtem egy kis megfázást és szerdán, csütörtökön az is komoly nehézséget okozott, hogy egyhelyben végig üljek egy előadást. SZóval  :-)! .

SizeON szintén citromos ízben. Amikor Pisti kérdezte milyen ízben kértem eléggé filóztam attól tartva, hogy ráunok a citrom ízre ha mindkét termékből azt kérem de végül is maradtam a citromnál. Namost a sp250 és a SizeOn íze közt igencsak van eltérés pontosabban teljesen más a kettő cítrom íz. A SizeOn ízét hát nem könnyű definiállni, citromfagyi pici vanilliával vagy vannilliás krémtúró citrommal keverve  /7% úgy terveztem, hogy a váll után bekeverem és a tricepsz alatt bekortyolom, picit gyorsabban elfogyott. :-oD aki ezt az ízkombinációt kitalálta az :-){ :-){ .  Az oldódása érdekes minden korty előtt újra fel kell rázni mert leülepszik a shaker aljára. Már csak az íze miatt is adnék neki egy 10-est azon a képzeletbeli 10-es skálán, na de megittam és pár perc múlva úgy tűnt mintha most kedzeném az edzést nagyon jól ment a tricepszezés és még vádliztam kicsit ÉS hasazni is volt kedvem utána (az edzőtársam tudna mesélni mennyire nincs kedvem ilyenkor már vádlizni se).

Edzés után jött az Intrapro természetesen citrom ízben  ;D ;D na jó nem, csoki ízben  :-}  ahogy kibontottam hatalmas esztétikai élményben volt részem, szép élénkkék dobozban ilyen kakaóporhoz hasonló sötétbarna por nagyon jól néz ki. Az ízét az élemiszerboltban kapható forró csoki porhoz tudnám hasonlítani. És olyan 10-15 percig érzem az ízét a számban miután megittam mintha csokis Intrapro rágót rágcsálnék. Könnyen oldódik, semmi habosodás vagy ilyesmi, nem okoz túl nagy telítettség érzést, így 20 perccel edzés után máris készen állok a kajálásra.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 20:07:52
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


pattintok fel néhány képet, a kezdő formáról
(nem kiröhöghni a póztudományomat)

nem nagyon szoktam pózólászni és fotóztatni főleg nem szoktam magam de a teszt kedvéért mindent @:-)

Szia

Nem látok röhögni valót, állat vagy, csak így tovább  :-)! Jó ez az alapanyag  :-/-(-:  (:-)  :-)->

2008. Február 11. - 20:15:17
Válasz #19
Nem elérhető

Cressler


pattintok fel néhány képet, a kezdő formáról
(nem kiröhöghni a póztudományomat)

nem nagyon szoktam pózólászni és fotóztatni főleg nem szoktam magam de a teszt kedvéért mindent @:-)

Szia

Nem látok röhögni valót, állat vagy, csak így tovább  :-)! Jó ez az alapanyag  :-/-(-:  (:-)  :-)->
köszi cimbi  ;-oo-; :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 21:25:24
Válasz #20
Nem elérhető

Sly


Sok sikert neked is az edzésekhez!
Kiváncsi vagyok milyen eredmények lesznek...
Elég jó ez az összeállítás. Nekem eddig tetszik.
Te is este edzel? Könnyen alszol el?
Mert nekem ilyenkor edzés után ez problémás...

2008. Február 11. - 21:32:23
Válasz #21
Nem elérhető

Cressler


Sok sikert neked is az edzésekhez!
Kiváncsi vagyok milyen eredmények lesznek...
Elég jó ez az összeállítás. Nekem eddig tetszik.
Te is este edzel? Könnyen alszol el?
Mert nekem ilyenkor edzés után ez problémás...
köszi SLy, ahogy olvastam a topicodat szinte ugyanazokat az ízeket választottuk kivéve a sp250-ből. Úgy látom neked is bejönnek, én megelpődtem a citromízeken, hogy nem egy szimpla savanyú valami hanem élményszámba mennő ízbombák.
MA hétkor végeztem, de általában később szoktam járni olyankor fél kilec körül végzek de mivel elég későn fekszek le ezért gyorsan elalszok általában.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 21:50:07
Válasz #22
Nem elérhető

Sly


Én meg képzeld alig tudok ilyenkor elaludni... és ez annyira rossz mert nem tudom igazán kipihenni magam.
Az ízek tényleg jók. Nekem a Superpump nehezen oldódott fel a vízben.... A SizeOne pedig finom! Olyan kellemessen édes... hamar elfogyott. Következőkor majd másképp adagolom magamba.

2008. Február 11. - 22:02:19
Válasz #23
Nem elérhető

Cressler


Én meg képzeld alig tudok ilyenkor elaludni... és ez annyira rossz mert nem tudom igazán kipihenni magam.
Az ízek tényleg jók. Nekem a Superpump nehezen oldódott fel a vízben.... A SizeOne pedig finom! Olyan kellemessen édes... hamar elfogyott. Következőkor majd másképp adagolom magamba.
nekem akkor voltak hasonló gondjaim amikor elkezdtem komolyabb multivitamint szedni, de pár nap alatt megszokta a szervezetem
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 11. - 22:52:11
Válasz #24
Nem elérhető

Ren



2008. Február 12. - 09:28:02
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Day 2

Na nézzük így ébredés után szokatlanul  éhes vagyok,  pedig tegnaptól a teszt komolyságához igazítottan kajáltam ami napi +50g fehérjét és +70g ch-t jelent, a zsírokból viszont visszavettem a Halodrol kedvéért.
A vállamban és a tricepszemben sőt még a hasfalamban is érzem, hogy tegnap edzés volt, nem olyan hűde nagy izomláz pont az amikor az ember másnap tudja, hogy tegnap egy igazán jó edzést végzett tehát megérdemelte a jutalomfalatokat edzés után ami most az INTrapro nálam, és az edzés közbeni SIzeON.

Most reggelizek, aztán beveszem a Halodrolt.  :-oD
Szép napot mindenkinek aki ma edz annak pedig kőkemény edzést.  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 12:55:13
Válasz #26
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 16:22:50
Válasz #27
Nem elérhető

Ren


Lesz olyan kép amin a combjaid is látszanak???
Úgy teljes a kép! ;)

2008. Február 12. - 19:38:03
Válasz #28
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 20:38:28
Válasz #29
Nem elérhető

Ren


legyen?
 ;D

 csak ilyen telefonos van

Na, nem is rossz, mondjuk az adatok alapján ilyesmire számítottam!
Szerintem arányos! @:-) :-)!