2024. Április 29. - 15:34:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 év szuper kezdése, avagy tömegnövelés a csúcsminőségű Gaspari kieg-ekkel  (Megtekintve 47427 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 13. - 00:19:31
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Johnny "THE MASTER" tanácsát szem előtt tartva  :-oD  és alvás

egyébként az izomlázam teljesen elmúlt így estére sőt már délutánra, csak most jutott eszembe leírni  =/+' !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 13. - 17:14:50
Válasz #31
Nem elérhető

Cressler


az egyetemmel csak a baj van  &5* :-/- :-/- :-/-    no mind1 holnap lábedzésen kiadom a gőzt magamból már alig várom, szinte a számban érzem már az edzés előtti superpump kellemes citromos ízét és a combjaimban az állati bedurranást ,az edzés közbeni Sizeonról <3! nem is beszélve  /7%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 13. - 21:25:18
Válasz #32
Nem elérhető

Sly


Szia! Milyen volt a napod?
Te a pihenőnapokon is megiszol egy adag SuperPump, SizeOne-t ?

2008. Február 13. - 22:39:40
Válasz #33
Nem elérhető

Cressler


Szia! Milyen volt a napod?
Te a pihenőnapokon is megiszol egy adag SuperPump, SizeOne-t ?
Hali!
Egyenlőre csak edzésnapon iszom őket ahogy Efit is leírta a szedési útmutatóban, úgy osztom be, hogy lefedje a 6 hetet ameddig a teszt tart, tehát lehet iszok majd pihenőnapon is 1x 1x illetve edzésnapon egy-egy nagyobb adaggal is megpróbálkozok.  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 14. - 15:12:19
Válasz #34
Nem elérhető

Cressler


Kajázok aztán megyek lábazni, a láb az egyik kedvenc testrészem.
http://www.youtube.com/watch?v=t6qCz3f2pLI edzés előtti motivációnak ezt nézem aztán jön a superpump és rock&roll.  [:-o]
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 14. - 20:50:58
Válasz #35
Nem elérhető

Cressler


Lábedzés

18.00 -kor ittam meg a Superpumpot, 18.12-re értem le az edzőterembe az edzőtársamra kicsit várni kellett semmi gáz addig is beindul a SP. Kíváncsian vártam mi lesz múlt héten nem lábaztam mivel meg voltam fázva és nem akartam a tesztet betegen kezdeni így inkább regenerálódtam.
Melegítés rúddal, 60kg-val 100kg-val (első benyomás húú baszki elszámoltam ez nem lehet 100kg de a tükörben láttam ,hogy ez bizony 100kg) 12 ment bele...
110-120-130 na általában itt szokott lenni a mélypont nagyon nehezen megy általában a 120-130-ba a 7 ismétlés itt néha én is meglepődök magamon , hogy bírok ilyen nehézkes 130 után feljebb menni de most nem így volt, a SUPERPUMP megette a magáét a 130 teljesen simán ment egy hangos kilégzés nélkül. 140-150 teljesen sima volt 150-be kicsit rosszul áltam bele a 2, ismétlés után kicsit helyezkednem kellett de ennek ellenére simán ment. Aztán 160kg a végére. Bandázs és ruha nélkül.  Álatlában ilyenkor még beteszek a végére egy 120-ba vagy jobb napokon 130-ba egy kivégző szettet 8-10 ismétléssel,  hogy még jobban telemenjen vérrel az combom. NA most ez elmaradt nagyon bedurrantak a combjaim-e nélkül is. Ezután jött a  lábnyújtó gép itt megjegyezném, hogy nagyon szeretem ezt a gépet talán ez a legjobb mechanikájú lábnyújtó amin valaha edzettem pedig 5 különböző teremben lábnyújtottam már , olyan mintha rólam méretezték volna nagyon be tudom pumpálni vele a lábam, iszonyat kemény volt, nem egyszerű leírni az érzést ami ez után következett nem tudom hány liter vére van egy embernek ha a biológiaórákról jól emlékszem olyan 5 liter na szerintem 3,5-4 ebből a lábamban gyűlt össze szuper érzés.  5 sorozat lábnyújtás a 2 széria után kedztem el inni a SizeON-t hála neki még combhajlító gépen is ment 3 sorozat itt már bemelegítés nélkül 80kg X10-10-8  :-OO :-OO szintén megtette a hatását, az edzőterem alsó szintjén vannak a lábgépek (Miért is fontos ez? hát a lépcső miatt, néztem a lépcsőt pár percig gondolkoztam, hogy fogok itt fel menni aztán a korlátnak hála sikerült http://www.youtube.com/watch?v=cavFoyYJwPQ majdnem így örültem neki én is  ;D ) jah a lábnyujtással szuperszettben ment 5 sorozat ülővádligép is. Edzés után Intrapro csokis,  :-oD vízzel is teljesen jó. Ja annyit még hozzátennék, hogy a karomon előjöttek lábazás közben is azok az erek amik főként bicepszezéskor köszönnek elő  @:-)Szóval ennyi.

ui. bocsi az esetleges fogalmazási és egyéb hibákért de egy ilyen lábazás után nem is olyan könnyű fogalmazni sőt kifejezetten nehéz  !+"%
A Gyurmáról lemaradtam még jó , hogy ismétlik  23.00 -kor
dehát edzés közben nincs tévézés ez nem az a sport  d:)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 14. - 21:29:57
Válasz #36
Nem elérhető

Sly


Jó volt a Gyurma, Seth egészen jó kondiban volt a filmezéskor. Kiváncsi leszek milen lesz majd ez a teszt után.
És vajon mi milyenek leszünk...

2008. Február 14. - 21:31:32
Válasz #37
Nem elérhető

Ren


Hy, miért nem használsz bandázst?? ????...
Könnyebb vele az edzés és biztonságosabb is!! ;D

2008. Február 15. - 00:08:26
Válasz #38
Nem elérhető

Cressler


Hy, miért nem használsz bandázst?? ????...
Könnyebb vele az edzés és biztonságosabb is!! ;D
tavaly nyáron kezdtem el igazán komolyan lábazni ez főként annak, köszönhető ,hogy találtam egy komoly edzőtársat habár ez nem a legjobb szó mert nem kerestem csak úgy elkezdtünk együtt lábazni előtte 100kg-val guggoltam 10-eket 4-5ször. Augusztus végére, már  170kg-ba ment 4-5 bandázsban simán 150-be 5-6 szerintem ez nem kis ugrás ráadásul úgy tudom, hogy az izület sokkal lassabban erősödik mint az izom. Egyébként  novemberben nem guggoltam csak lábtoló, lábnyújtó, hajlító. Decemberben kezdtem újra 110-el heti 10 kg-kat növelve eleinte aztán két hetente 10-et de ezeken az edzéseken még mélyebbre megyek mint pl a nyáron azt hozzáteszem( ez jóval a vízszntes alattit jelenti). És egyenlőre bandázst azért nem használok, hogy erősödjenek az izületek, csontok és az egy dolog, hogy a bandázs védi a térdet valamilyen szinten de  a guggolásban nem csak a térdizület kap komoly terhelést ,  úgy gondolom van még mit erősödnie a testemnek mielőtt elkezdek nagyon nagy súlyokkal állatkodni  és villámtempóban haladni felfelé.  Másrészt úgy gondolom nem a 160-170kg az amit bandázsban kell nyomatni. Elő fog kerülni aza bandázs még de nem most. Mondjuk érdekelne, hogy Pisti , Johnny vagy Berkes LAci  mit szól az eszmefuttatásomhoz vagy mi a véleményük a témáról lehet túlokoskodom az egészet.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 15. - 10:37:43
Válasz #39
Nem elérhető

Ren


Kis történet: Az egyik haverom soha nem használt térdbandázst, pedig neki igazán gyenge a térde!
És az a baj h nem is erősítette!
Motorozás(cross) közben elesett és kiugrott a lába pedig egyáltalán nem esett nagyot!
Tudom h genetikától is függ!!!!!!!!!!!
Ez volt 3-4 éve!(eljárt kórházba, műtötték stb..)Az orvosok mondták neki h miután feljavul az állapota, kezdje el erőltetni(lightosan) a lábát!Eltelt 1 év! Minden jól működött(annyivan guggolt, mint az előtt)
De, még mindig nem használt t.b.-t!Tavaly nyáron megint eljött velünk és mitörtént???
A másik lába is elszállt!Kezdődtek a problémák előlről(még most is tart)!
Én azt mondom: az ember legnagyobb izülete a térd, mindennap kivan téve a rossz mozdulatokra, nem is gondolná az ember h mennyi munkát végez!
Jobb a problémát megelőzni, vagy időben orvosolni én ezért használom, nem a súlyok nagysága! miatt!
Úgy vagyok vele, hogy 10 ism. alá már felveszem!
De ezzel a történettel nem bántani akarlak h vedd fel mert gyenge a térded, hanem csak úgy leírtam!
Szubjektív ;) vélemény!!!
 

2008. Február 15. - 11:04:15
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Kis történet: Az egyik haverom soha nem használt térdbandázst, pedig neki igazán gyenge a térde!
És az a baj h nem is erősítette!
Motorozás(cross) közben elesett és kiugrott a lába pedig egyáltalán nem esett nagyot!
Tudom h genetikától is függ!!!!!!!!!!!
Ez volt 3-4 éve!(eljárt kórházba, műtötték stb..)Az orvosok mondták neki h miután feljavul az állapota, kezdje el erőltetni(lightosan) a lábát!Eltelt 1 év! Minden jól működött(annyivan guggolt, mint az előtt)
De, még mindig nem használt t.b.-t!Tavaly nyáron megint eljött velünk és mitörtént???
A másik lába is elszállt!Kezdődtek a problémák előlről(még most is tart)!
Én azt mondom: az ember legnagyobb izülete a térd, mindennap kivan téve a rossz mozdulatokra, nem is gondolná az ember h mennyi munkát végez!
Jobb a problémát megelőzni, vagy időben orvosolni én ezért használom, nem a súlyok nagysága! miatt!
Úgy vagyok vele, hogy 10 ism. alá már felveszem!
De ezzel a történettel nem bántani akarlak h vedd fel mert gyenge a térded, hanem csak úgy leírtam!
Szubjektív ;) vélemény!!!
 

A térdnek vannak tartó szalagai, ha mindig bandázsban guggolsz, akkor ezek nem erősödnek meg, és ez hosszú távon nem túl jó, szerintem  ?:-)

2008. Február 15. - 12:24:51
Válasz #41
Nem elérhető

Cressler


Kis történet: Az egyik haverom soha nem használt térdbandázst, pedig neki igazán gyenge a térde!
És az a baj h nem is erősítette!
Motorozás(cross) közben elesett és kiugrott a lába pedig egyáltalán nem esett nagyot!
Tudom h genetikától is függ!!!!!!!!!!!
Ez volt 3-4 éve!(eljárt kórházba, műtötték stb..)Az orvosok mondták neki h miután feljavul az állapota, kezdje el erőltetni(lightosan) a lábát!Eltelt 1 év! Minden jól működött(annyivan guggolt, mint az előtt)
De, még mindig nem használt t.b.-t!Tavaly nyáron megint eljött velünk és mitörtént???
A másik lába is elszállt!Kezdődtek a problémák előlről(még most is tart)!
Én azt mondom: az ember legnagyobb izülete a térd, mindennap kivan téve a rossz mozdulatokra, nem is gondolná az ember h mennyi munkát végez!
Jobb a problémát megelőzni, vagy időben orvosolni én ezért használom, nem a súlyok nagysága! miatt!
Úgy vagyok vele, hogy 10 ism. alá már felveszem!
De ezzel a történettel nem bántani akarlak h vedd fel mert gyenge a térded, hanem csak úgy leírtam!
Szubjektív ;) vélemény!!!
 

A térdnek vannak tartó szalagai, ha mindig bandázsban guggolsz, akkor ezek nem erősödnek meg, és ez hosszú távon nem túl jó, szerintem  ?:-)
így gondolom én is  ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 15. - 12:25:56
Válasz #42
Nem elérhető

Cressler


na srácok nagy nap lesz ma : PLASMAJET
aztán sittes edzés (mell-bicepsz)  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 15. - 12:39:51
Válasz #43
Nem elérhető

Ren


Kis történet: Az egyik haverom soha nem használt térdbandázst, pedig neki igazán gyenge a térde!
És az a baj h nem is erősítette!
Motorozás(cross) közben elesett és kiugrott a lába pedig egyáltalán nem esett nagyot!
Tudom h genetikától is függ!!!!!!!!!!!
Ez volt 3-4 éve!(eljárt kórházba, műtötték stb..)Az orvosok mondták neki h miután feljavul az állapota, kezdje el erőltetni(lightosan) a lábát!Eltelt 1 év! Minden jól működött(annyivan guggolt, mint az előtt)
De, még mindig nem használt t.b.-t!Tavaly nyáron megint eljött velünk és mitörtént???
A másik lába is elszállt!Kezdődtek a problémák előlről(még most is tart)!
Én azt mondom: az ember legnagyobb izülete a térd, mindennap kivan téve a rossz mozdulatokra, nem is gondolná az ember h mennyi munkát végez!
Jobb a problémát megelőzni, vagy időben orvosolni én ezért használom, nem a súlyok nagysága! miatt!
Úgy vagyok vele, hogy 10 ism. alá már felveszem!
De ezzel a történettel nem bántani akarlak h vedd fel mert gyenge a térded, hanem csak úgy leírtam!
Szubjektív ;) vélemény!!!
 

A térdnek vannak tartó szalagai, ha mindig bandázsban guggolsz, akkor ezek nem erősödnek meg, és ez hosszú távon nem túl jó, szerintem  ?:-)
így gondolom én is  ;-oo-;

Jól van na, mindenki ahogy érzi!!! >:D

2008. Február 15. - 14:58:02
Válasz #44
Nem elérhető

Cressler


kb 90 perce vettem be a plasmajet adagomat...
a combon bedurrant de rendesen nem egyszerű és már a karom is kezd nagyszerű érzés és még a súlyok közelében sem vagyok
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!