2024. Április 29. - 11:34:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By SLY  (Megtekintve 35098 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 10:07:50
Megtekintve 35098 alkalommal
Nem elérhető

Sly


Nos új év, új lehetőségek!
Még egyszer köszönöm a lehetőséget, hogy tesztelhetem ezeket a Gaspari termékeket!
Néhány szót magamról:
42 éves vagyok. Hát igen már nem vagyok fiatal, talán csak a szívem az…
Mindig sportoltam valamit, de profi szinten csak a jégkorong volt az.
Pár éve azonban újra lehetőségem és időm lett edzőterembe járni, így lassan ez egy rendszert képezett az életemben.
Az elején én is mint gondolom a legtöbben, nem szedtem semmilyen extra kiegészítőt. Aztán ahogy telt az idő már éreztem, hogy kellene valami ami ad egy kis pluszt. Amitől majd jobban megy az edzés és jobban fejlődők.
Nem akarlak itt untatni Titeket azzal, hogy miket próbáltam ki és ezeknek milyen volt, vagy nem volt a hatásuk, de elég sok terméket kipróbáltam.
Talán csak annyit, hogy most utoljára a BSN Nitrix-Cellmas-NO Explode volt amit használtam. Edzés előtre és alattra pedig mindig Endorush-t ittam, ezt szerintem a Linda is tudja….hisz sokat vásároltam belőle.
És most jött a lehetőség kipróbálni ezt a remek Gaspari kombinációt.
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a két gyártó közti különbség.
És be akarom bizonyítani, hogy ebben a korban is lehet szép eredményeket elérni, csak kitartás és sok-sok munka szükséges.
Senki ne írja le magát azért mert 40 éves lett! Nem a TV előtt kell ülni és pocakot növelni, hanem eljárni sportolni, mozogni. Jobban fogja érezni magát.

Adataim: 179 cm magas, 82 kg, testzsír: 13-14% (azért magas mert már tömegelek egy ideje)
A többi adataim és képek majd este.

Jelenleg heti 3x edzek hétfő-szerda-péntek.

Hétfő: mell- bicepsz-has
Szerda: hát-tricepsz-has
Péntek: váll-láb
 ---- valamint néha szombaton vagy vasárnap van egy kis extra kardió, vagy láb…

De lehet, hogy most átfogom alakítani az edzést, hogy hatékonyabban kitudjam használni a tesztre kapott termékek adta lehetőséget.

Nekem ma este meglesz az első olyan edzés amikor a Gaspari termékeket fogom használni, így este már meglesznek az első tapasztalatok. Alig várom….

2008. Február 11. - 10:16:57
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na végre, nem csak én vagyok öregember(38).  ;D Virtuálisan feliratkoztam a naplóolvasódnak.  :-oD  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 11. - 21:11:11
Válasz #2
Nem elérhető

Sly


Nos nálam is megvolt az első edzés....
Alaposan átnéztem a használati utasításokat, csináltam szép kis táblázatot, hogy mit mikor és mennyit kell bevenni. Aztán már alig bírtam magammal és vártam az 5 órát amikor indulhatok edzeni.
A Plasma Jet-et edzés előtt 1,5 órával vettem be, a Super Pump-ot pedig úgy kb. 30-45 perccel elötte. Narancs ízűt választottam én is és nem bántam meg. Egy picit lasan oldódott fel, de szerintem ez az én hibám volt mert hideg volt a víz amiben oldottam.
A terembe érve már az öltözőben éreztem, hogy kész vagyok egy kemény edzésre és alig vártam, hogy már elkezdjem.
Már a bemelegités alatt kezdtem érezni, hogy ez valami más. Valami új dolog fog történni velem.
Ma hát -tricepsz - has edzés tartottam....
Mit is mondhatnék? Az edzés felénél már éreztem, hogy szétrepednek a karjaim. Furcsa érzés így tricepszezni...
Olyan érzés ez amit nem szeretnéd, hogy megszünjőn. Kellemes fájdalom a szériák közt és jó dolog magadot a tükörben látni.
Közben kortyolgattam a Size One-t melyet citrom ízben kértem. Én sem bántam meg, jó ízt választottam. Igaz folyamatosan rázni kellett a shakert. Kellemes íz... édes. Kívántatja magát. És elég hamar elfogyott.
Én általában másfél órát edzek, most is ennyit voltam, de ha tehettem volna még maradtam volna. Úgy éreztem még rengeteg erő maradt bennem, de hallgattam a józan észre és siettem haza meginni az Intra Pro-t.
Az Intra Pro tényleg finom, én a csokist szerettem. Furcsa sötét színe van és nagyon csokis ízű.

Mit mondhatnék az első napról? Hát ha ez így fog folytatódni azt hiszem minden tesztelőnek meglepő eredményei fognak lenni...
Én úgy érzem eddig, hogy ez a Gaspari kombináció eredményes.
Amikor a Nitrixet szedtem akkor néha volt fejfájásom, most pedig ezt eddig nem tapasztaltam...
Ma este még beveszem a Halodrolt és pihenek egy nagyot.
Minden tesztelőnek jó pihenést kivánok!

2008. Február 11. - 21:20:47
Válasz #3
Nem elérhető

Sly


Időnként át szoktam variálni az edzést, hogy ne legyen unalmas, de most nem fogom. Marad minden így. Úgy érzem ez a legmefelelőbb számomra. De szívesen meghallgattom a többiek véleményét is. Nyitott vagyok minden újdonságra. ;D
Azért most arra is kiváncsi vagyok hogyan fogok tudni pihenni... Mert amikor a BSN stack-et használtam akkor éjfélkor még álmos sem voltam úgy felpörgettet.
Kiváncsi vagyok a többi tesztelőre aki este edz, hogy fog majd aludni...

2008. Február 11. - 21:52:45
Válasz #4
Nem elérhető

Sly


Méregettem a karom edzés után és csak csodálkozom...
Nemsokára meglesz minden adat és fotó is.
Jó lesz majd 6 hét múlva nézni.... Ilyen voltam - ilyen lettem képeket! Łł=

2008. Február 11. - 22:24:31
Válasz #5
Nem elérhető

Sly


Olvasgattam a többi tesztelő adatait.... milyen fiatalok vagytok fiúk!!!
Ha nekem ilyen komoly lehetőségeim lettek volna anno amikor annyi voltam mint Ti most, akkor most már Ronnie Coleman-nal edzenék most... valahol a Venice Beach-en...
Ja. És én lennék Mr. Olimpia...
Jó lenne mi?
 @-o
Viccet félretéve, a mi időnkben nem voltak ilyen jó kiegészítők. Ugyhogy valahogy nektek most könnyebb fejlődni!

2008. Február 11. - 22:26:31
Válasz #6
Nem elérhető

Sly


EFITMASTER !!!
Te öregember vagy??
Hát akkor én ?
Remélem nemsokára találkozunk...

2008. Február 11. - 22:29:02
Válasz #7
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 08:08:35
Válasz #8
Nem elérhető

Sly


Jó reggelt Tesztelők!
Én most guritottam le a SuperPump-ot... úgy olvastam, hogy pihenőnapokon reggelre is mehet 1 adag.
Vagy rosszul tudom?
Ja és persze a Halodrol-t is bevettem.
Még mindig érzem a tegnap esti edzést a karjaimban.
Érdekes...

2008. Február 12. - 19:24:19
Válasz #9
Nem elérhető

Sly


A mai napom is munkával telt el, mint gondolom mindnyájatoknak...
Milyen más is lenne ha csak az edzésre tudnánk koncentrálni és nem kellene melózni.
Nekem ma reggel volt egy kisebb fogászati műtétem, ami remélem nem fog hátráltatni az edzésben.
A csirke hús amúgy is elég puha, nem sokat kell rágni. Legrosszabb esetben leturmixolom az egészet, rizzsel együtt és megiszom.... :-oD
Közben figyelem a sorstársaim, hogy hogyan haladnak... Már láttalak képeken is.
Az enyémek még késnek, de nemsokára feltöltöm ide.
Én ma este beveszem a Halodrol-t és megiszok egy Size One adagot. Aztán pihi, mert holnap új nap és edzés!

2008. Február 12. - 19:28:10
Válasz #10
Nem elérhető

Sly


Most olvastam teszt társam Seth tervét, hogy a végén 85 kg szeretne lenni...
Hát nekem is van titokban egy célom... én is szeretnék vagy 5-6 kg-ot felszedni. Igaz ez nem lesz mind száraz izom, de legalább lesz miből majd szálkásítani tavaszal.

2008. Február 12. - 19:32:59
Válasz #11
Nem elérhető

Sly


Holnap -szerda- mell, bicepsz, has lesz a menű...

Sly szerint a mell: fekvenyomás 45 fokon
                         fekvenyomás visszintes padón
                         tárogatás
én mindig 4 sorozatot csinálok, 12-10-8-6 ismétléssel miközben nővelem a súlyokat

2008. Február 12. - 19:37:15
Válasz #12
Nem elérhető

Sly


Lehet más a mellet nem a bicepszel kombinálja, de nekem ez így jó...

A bicepszet mindig másképpen csinálom, váltogatom a gyakorlatokat, hogy ne legyen unalmas.
De a Scott padot soha nem hagyom ki... talán csak ha fáradt vagyok aznap.

Szeretem a kart edzeni, látványos és a végén érzed, hogy igazán edzettél. Ilyen talán már csak a láb edzése lehet, mikor aztán mész haza fele és fel kell menj a lépcsőn... Gondolom ismerős az érzés fiúk?

2008. Február 12. - 19:41:06
Válasz #13
Nem elérhető

Cressler


Lehet más a mellet nem a bicepszel kombinálja, de nekem ez így jó...

A bicepszet mindig másképpen csinálom, váltogatom a gyakorlatokat, hogy ne legyen unalmas.
De a Scott padot soha nem hagyom ki... talán csak ha fáradt vagyok aznap.

Szeretem a kart edzeni, látványos és a végén érzed, hogy igazán edzettél. Ilyen talán már csak a láb edzése lehet, mikor aztán mész haza fele és fel kell menj a lépcsőn... Gondolom ismerős az érzés fiúk?
Én is mellet és bicepszet edzek egy napon... az nem semmi érzés amikor nyáron tekersz hazafelé bringával lábazás után és a dombon meg le kell szállni tolni mert szétrobbannak a combjaid.  [:-o] =/+' ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 20:55:50
Válasz #14
Nem elérhető

shp


Holnap -szerda- mell, bicepsz, has lesz a menű...

Sly szerint a mell: fekvenyomás 45 fokon
                         fekvenyomás visszintes padón
                         tárogatás
én mindig 4 sorozatot csinálok, 12-10-8-6 ismétléssel miközben nővelem a súlyokat

Üdv!

Én is így csinálom pár hete, de minden 3. alkalommal vízszintes padon kezdek rúddal. Nekem bevált...