2024. Április 29. - 12:58:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By SLY  (Megtekintve 35099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 12. - 21:24:56
Válasz #15
Nem elérhető

Sly


Shp!

Szoktál néha negativ ferde padon fekvenyomást csinálni?

2008. Február 12. - 22:48:49
Válasz #16
Nem elérhető

Sly


Azt olvastam a Plasma Jet használati utasításában, hogy 3 liter víz napi elfogyasztása ajánlott.... :o

Nahát ez nekem valahogy nem megy, még azokon a napokon mikor edzek elmegy olyan 2 liter, de a pihenőnapokon bizony sok nekem...

Ti hogy vagytok ezzel?

2008. Február 12. - 23:21:22
Válasz #17
Nem elérhető

Cressler


Azt olvastam a Plasma Jet használati utasításában, hogy 3 liter víz napi elfogyasztása ajánlott.... :o

Nahát ez nekem valahogy nem megy, még azokon a napokon mikor edzek elmegy olyan 2 liter, de a pihenőnapokon bizony sok nekem...

Ti hogy vagytok ezzel?
Hát én iszok sokta nagyon sokat  ;D (no nem úgy) de ténylef elég sokat szoktam inni alapból is a sporttól függetlenül. 4 liter alaphangon megvan naponta edzésnapokon több is.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 12. - 23:31:39
Válasz #18
Nem elérhető

hopika


Napi 3 turmix-az kapásból megvan egy liter szerintem...és akkor még nem ittál ugye?!
 :-oD :-oD :-oD
Sztem a 3 liter összehozható,ha akarod,de 2,5 biztosan.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 13. - 09:25:00
Válasz #19
Nem elérhető

Bubee


Azt olvastam a Plasma Jet használati utasításában, hogy 3 liter víz napi elfogyasztása ajánlott.... :o

Nahát ez nekem valahogy nem megy, még azokon a napokon mikor edzek elmegy olyan 2 liter, de a pihenőnapokon bizony sok nekem...

Ti hogy vagytok ezzel?

Mondjuk a 3 liter is igencsak megfelelő kategória. Én úgy 5-6 liter szoktam inni. Minden étkezéshez legalább fél liter. Anélkül enni se tudnék mondjuk. Nagyon-nagyon fontos, főleg nekünk, a megfelelő folyadékbevitel!

Szoktasd hozzá magad. 5 liter azért nem ártana neked se.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 13. - 10:00:53
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A mai napom is munkával telt el, mint gondolom mindnyájatoknak...
Milyen más is lenne ha csak az edzésre tudnánk koncentrálni és nem kellene melózni.
Nekem ma reggel volt egy kisebb fogászati műtétem, ami remélem nem fog hátráltatni az edzésben.
A csirke hús amúgy is elég puha, nem sokat kell rágni. Legrosszabb esetben leturmixolom az egészet, rizzsel együtt és megiszom.... :-oD
Közben figyelem a sorstársaim, hogy hogyan haladnak... Már láttalak képeken is.
Az enyémek még késnek, de nemsokára feltöltöm ide.
Én ma este beveszem a Halodrol-t és megiszok egy Size One adagot. Aztán pihi, mert holnap új nap és edzés!

Sly,

Ha kisebb fogászati műtéted volt, akkor a Halodrol- szedését pár napra szüneteltetni kellene, mivel, mint ahogy írtam a teszt témában, a Halodrol hatóanyaga erősíti a gyulladást. (bár nem tudom, mi volt az a kisebb fogászati műtét, de a műtéti hely lehet, hogy gyulladásban van és erre nem igazán jó a Halodrol.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 13. - 21:18:40
Válasz #21
Nem elérhető

Sly


Köszi Efit!
Én is így gondoltam, a doktornőnek is elmondtam mindent és ö sem ajánlotta, hogy szedjem amig a gyulladás le nem lohad...
A teszt egyébként jól halad, csak ma nem tudtam nagy súlyokkal dolgozni mert még fájt a műtét helye.

2008. Február 13. - 21:23:29
Válasz #22
Nem elérhető

Sly


Efitmaster!
Kérdésem lenne...
A Superpump használati utasításában úgy olvastam, hogy pihenőnapokon is be kell venni 1 adagot reggel éhgyomorra...
a SizeOne-t pedig lefekvéskor is 1x.
Szerinted is így szedjük?
Fiuk Ti is így adagoljátok?

2008. Február 13. - 21:31:33
Válasz #23
Nem elérhető

Sly


Ma mell-bicepsz-has edzés volt....
Sajnos csak light-os edzés tudtam csinálni a fóg műtétem miatt...
De így is éreztem, hogy nagyon bedurranak a karjaim. Eddig ebben a termékben a legfontosabb az volt, hogy nagyon elnyújtott hatása van... Órákkal az edzés után, sőt még másnap is érezni az edzést...
A másik érdekes hatás nálam az, hogy folyamatosan éhes vagyok, sokkal éhesebb mint eddig voltam.
Ez különben jó dolog, csak vigyázni kell. Csak jó tömegnővelő kaját kell zabálni...
Rég volt például nálam az, hogy éjjel felébredek és kivánom a kaját... Ilyenkor megíszom egy turmixot.
Ezt előre kell készíteni és hűtőben tartani, mert a család nem igazán veszi jó néven ha éjjel 2-kor turmixolok...
Ajánlom nektek is!

2008. Február 13. - 21:37:31
Válasz #24
Nem elérhető

shp


Efitmaster!
Kérdésem lenne...
A Superpump használati utasításában úgy olvastam, hogy pihenőnapokon is be kell venni 1 adagot reggel éhgyomorra...
a SizeOne-t pedig lefekvéskor is 1x.
Szerinted is így szedjük?
Fiuk Ti is így adagoljátok?

Pihenőnapon gondoltam egy adag Sizeonra, de reggel. Én este nem vállalok be +ch-t. Azért szóljanak hozzá okosabbak, mert én is kíváncsi vagyok. SuperPumpra nem is gondoltam...

2008. Február 13. - 21:56:22
Válasz #25
Nem elérhető

Sly


Szia Shp!
Nos én megint elolvastam amit ír a SuperPump-on, javasolják pihenőnapokra 1 adagot...
A SizeOne-t pedig lefekvéskor.
Én ezt a fajta adagolást már a BSN stack-el is csináltam, az eredmény az lett, hogy mindig éreztem egy bizonyos feszültséget az izmaimban. Aztán már én is csak edzésnapokon szedtem mert hamar elfogyott... :(

2008. Február 13. - 23:04:59
Válasz #26
Nem elérhető

Yanou


Hali!

A Superpump-ot és a SizeOn-t én csak edzésnapokra tartogatom. 6 hétre úgy lesz elég, ha heti két pihenőnapot tartasz (6*7=42, 42-(7*2)=30, és ugye mindkét említett kieg 30 adagot tartalmaz). Pihenőnapokon én valszeg sima kreatin-monohidrátot nyomok be helyettük, bár még ez sem biztos. Lehet kihagyom a stack kedvéért, hogy tisztán csak a stack-ben lévő kiegek hatására lehessen fókuszálni.

2008. Február 14. - 08:17:29
Válasz #27
Nem elérhető

Sly


Jó reggel Srácok!
Ma reggel megvettem az EXTREMEFIT magazint az újságosnál és igencsak meglepődtem mikor kézbe vettem mert olyan vastag lett. +300 oldal van benne és tartalmilag is jónnak igérkezik.
Lesz mit ovasni a meló helyen....

2008. Február 14. - 21:31:09
Válasz #28
Nem elérhető

Sly


Jó volt a Gyurma magazin a Spor 1-en... lehet megnézem még egyszer mert 11-től megismétlik...

2008. Február 14. - 23:31:45
Válasz #29
Nem elérhető

shp


Szia Shp!
Nos én megint elolvastam amit ír a SuperPump-on, javasolják pihenőnapokra 1 adagot...
A SizeOne-t pedig lefekvéskor.
Én ezt a fajta adagolást már a BSN stack-el is csináltam, az eredmény az lett, hogy mindig éreztem egy bizonyos feszültséget az izmaimban. Aztán már én is csak edzésnapokon szedtem mert hamar elfogyott... :(

Üdv!

Valószínűleg ez lenne az ideális adagolás, de mivel heti 5 edzést tervezek csak két nap pihi marad. Fél-fél adagot lehet, hogy be fogok tolni,már csak az íze miatt. Ezzel a SuperPump-pal  vagyok olyan jó viszonyban, hogy valószínűleg kipróbálom,  hogy milyen is citromos ízben  8-)  Azt azért majd pontosítanunk kellene, hogy a Holodrolt hogyan is szedjük a teszt végefelé...