2024. Május 15. - 07:07:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg Teszt By SLY  (Megtekintve 35239 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 18. - 16:11:12
Válasz #45
Nem elérhető

Jordan


Kiiváncsi leszek a tesz végére mennyivel fogom csinálni. Olyan nagy álmaim nincsenek, megelégyszem pár plussz cm-er a karomban... mondjuk +5.  ;)

Még szerencse, hogy nincsennek nagy elvárásaid!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 18. - 16:13:22
Válasz #46
Nem elérhető

Cressler


Ma este váll, kar lesz a terítéken.
Kb. 17 órára leszek a teremben, így a Plasma Jet-et ma 3 órával az edzés elött vettem be....
Kipróbálom, hogy így mennyire lesz hatásos. Szerdán már 4 órával veszem be, talán sikerül beállítani az ideális időpontot a bevételéhez. Igaz ez szerintem egyénenként vátozik, kinek milyen gyorsan tudd felszívodni.
Ja, és van még egy kép rólam edzés közben... igaz, hogy 6 hónapja készült, de már akkor 30 kg+a rúd-al volt a bicepszezés...
Kiiváncsi leszek a tesz végére mennyivel fogom csinálni. Olyan nagy álmaim nincsenek, megelégyszem pár plussz cm-er a karomban... mondjuk +5.  ;)
hardcore kép , és a fotós hölgy kicsoda?  ::) ha nem vagyok túl indiszkrét  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 18. - 16:45:55
Válasz #47
Nem elérhető

Kris


Ma este váll, kar lesz a terítéken.
Kb. 17 órára leszek a teremben, így a Plasma Jet-et ma 3 órával az edzés elött vettem be....
Kipróbálom, hogy így mennyire lesz hatásos. Szerdán már 4 órával veszem be, talán sikerül beállítani az ideális időpontot a bevételéhez. Igaz ez szerintem egyénenként vátozik, kinek milyen gyorsan tudd felszívodni.
Ja, és van még egy kép rólam edzés közben... igaz, hogy 6 hónapja készült, de már akkor 30 kg+a rúd-al volt a bicepszezés...
Kiiváncsi leszek a tesz végére mennyivel fogom csinálni. Olyan nagy álmaim nincsenek, megelégyszem pár plussz cm-er a karomban... mondjuk +5.  ;)

Nyujtsd ki teljesen a kezed ,ert igy nem hasznalod ki teljes mozgastartomanyt.

Elarulom kicsit nehezebb lessz!

2008. Február 18. - 17:08:29
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma este váll, kar lesz a terítéken.
Kb. 17 órára leszek a teremben, így a Plasma Jet-et ma 3 órával az edzés elött vettem be....
Kipróbálom, hogy így mennyire lesz hatásos. Szerdán már 4 órával veszem be, talán sikerül beállítani az ideális időpontot a bevételéhez. Igaz ez szerintem egyénenként vátozik, kinek milyen gyorsan tudd felszívodni.
Ja, és van még egy kép rólam edzés közben... igaz, hogy 6 hónapja készült, de már akkor 30 kg+a rúd-al volt a bicepszezés...
Kiiváncsi leszek a tesz végére mennyivel fogom csinálni. Olyan nagy álmaim nincsenek, megelégyszem pár plussz cm-er a karomban... mondjuk +5.  ;)
hardcore kép , és a fotós hölgy kicsoda?  ::) ha nem vagyok túl indiszkrét  ;D

A hölgy tényleg nagyon komoly  @:-)

2008. Február 18. - 19:56:45
Válasz #49
Nem elérhető

shp


Ma este váll, kar lesz a terítéken.
Kb. 17 órára leszek a teremben, így a Plasma Jet-et ma 3 órával az edzés elött vettem be....
Kipróbálom, hogy így mennyire lesz hatásos. Szerdán már 4 órával veszem be, talán sikerül beállítani az ideális időpontot a bevételéhez. Igaz ez szerintem egyénenként vátozik, kinek milyen gyorsan tudd felszívodni.
Ja, és van még egy kép rólam edzés közben... igaz, hogy 6 hónapja készült, de már akkor 30 kg+a rúd-al volt a bicepszezés...
Kiiváncsi leszek a tesz végére mennyivel fogom csinálni. Olyan nagy álmaim nincsenek, megelégyszem pár plussz cm-er a karomban... mondjuk +5.  ;)
hardcore kép , és a fotós hölgy kicsoda?  ::) ha nem vagyok túl indiszkrét  ;D

A hölgy tényleg nagyon komoly  @:-)

A fókuszpont tényleg inkább jobbra tolódik a képen. Még több képet kérünk! O0

A kb. 4 órával edzés elötti szisztéma lesz a jó szerintem. Ma 2 órával edzés elött vettem, és korábban jobban működött. Igaz már a bevételt követő órában enyhén elkezdett fájni a fejem  -a lényeg, hogy hat a szer..  ;D

2008. Február 18. - 20:58:03
Válasz #50
Nem elérhető

Sly


Jaj Fiúk! A képen a feleségem van.... Ö is edz...

Visszatérve a Plasma Jet-re, én most jöttem haza edzésről és nekem a 3 óra mintha jó lett volna szerintem a 4 meg sok lesz. De nekem elég gyors az anyagcserém.
Szerintem ezt mindenki ki kell tapasztalja magán. De a 3-4 óra edzés előtti bevétel lesz az ideális és az általános.
Csak így nagyon körülményes lesz majd azoknak akik mondjuk reggel járnak edzeni. Fel kell majd kellni mondjuk hajnalban 4 órakor bevenni a Plasma Jet-et és vissza feküdni. De akkor már NINCS ALVÁS !!! És így majd holt fáradtan, hogy fog a terembe menni gyurni??

2008. Február 18. - 21:02:01
Válasz #51
Nem elérhető

Sly


Én mondtam a páromnak, hogy Ö is jelentkezzen a tesztre, de nem akarta....
Biztos szép nézetséget produkálna itt... ;D

2008. Február 18. - 21:05:39
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


Én mondtam a páromnak, hogy Ö is jelentkezzen a tesztre, de nem akarta....
Biztos szép nézetséget produkálna itt... ;D

Csak gratulálni tudok hozzá  :-)!  8-)

2008. Február 18. - 21:10:40
Válasz #53
Nem elérhető

Cressler


Én mondtam a páromnak, hogy Ö is jelentkezzen a tesztre, de nem akarta....
Biztos szép nézetséget produkálna itt... ;D

Csak gratulálni tudok hozzá  :-)!  8-)
én is  8-)  :-!!!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 18. - 21:15:21
Válasz #54
Nem elérhető

Sly


Köszi Fiúk!
Rendesek vagytok...

2008. Február 19. - 23:20:15
Válasz #55
Nem elérhető

Sly


Jó estét mindenkinek!
Van egy kis táblázatom, hogy én mit mikor kell bevenni ebből a remek stack-ből...
Felteszem ide hátha mást is érdekel vagy esetleg van észrevétele...
Heti 3 edzés, hétfő-szerda-péntek változat. Én most így edzek.

2008. Február 20. - 22:11:59
Válasz #56
Nem elérhető

Sly


Jó estét mindenkinek!
Ma is kellemes edzést sikerült tartani... köszönhetöen a gaspari termékeknek...
Nos,úgy nézz ki nálam a Plasma Jet akkor működik ha 3 órával edzés előtt veszem be.
De az igazi pluszt úgy érzem, hogy a Superpump és a Size One adja...
Nekem a Superpump elég nehezen oldódik fel... nem tudom más hogy van vele, de olyan tartalmas a cucc, hogy mind több vízet kell hozzá tegyek.
1 adagoló kanálhoz kb. 5 deci víz az ideális. 2 adaghoz pedig a 7 deci kevés...
Sajnos az IntraPro vészesen fogyni kezdett... Nagyon finom és elég sűrű nayag lesz belőle, azt is inkább több vízzel, vagy sovány tejjel érdemes inni, mert tömör...
Ma a teremben bizony jó volt tükörbe nézni.
Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de én már látok eredményt.

2008. Február 21. - 08:06:27
Válasz #57
Nem elérhető

Sly


Az este a Halodrol bevétele után volt némi fejfájás, de elaludtam, így most reggelre elmúlt...
Kiváncsi vagyok, hogy most mikor bveszem a reggeli adagot megint lesz-e...

2008. Február 21. - 21:56:14
Válasz #58
Nem elérhető

Sly


Mivelhogy volt egy kisebb műtétem (fogászati) problémát okozott a szilárd kaja bevitele...
Nos, ma kitaláltam, hogy a rizset is leturmixolom, amugy is már undorom van tőle...
Szóval jól felfőztem, be a turmixgépbe, tej, egy adag IntraPro és kész a kaja...

Hát mit mondjak... kemény dolog volt ez így is...

Nem is tudom merjem-e ajánlani nektek... De már annyira utálom a rízset.

2008. Február 22. - 12:16:27
Válasz #59
Nem elérhető

endre66


De a 3-4 óra edzés előtti bevétel lesz az ideális és az általános.
Csak így nagyon körülményes lesz majd azoknak akik mondjuk reggel járnak edzeni. Fel kell majd kellni mondjuk hajnalban 4 órakor bevenni a Plasma Jet-et és vissza feküdni. De akkor már NINCS ALVÁS !!! És így majd holt fáradtan, hogy fog a terembe menni gyurni??

Sajnos én is ez a kategória vagyok. Reggel 6-kor kelek, 7-kor edzek. Ezt szoktam meg, és így esik jól az anyagcserémnek, és kellemes a tudat, hogy utána egész nap ráérek kajával tölteni magam...Na mindegy  o--O, majd csak valamikor kiróbálom én is. Neked meg hajrá tovább!  @:-)