2024. Április 29. - 17:22:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg teszt By Bandi  (Megtekintve 19450 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 11:38:55
Megtekintve 19450 alkalommal

Bandi

Vendég
Sziasztok!

Ma én is megkezdem a termékek tesztelését.
Magamról annyit szeretnék röviden írni,hogy 10 éve foglalkozom testépítéssel.Korábban is folyamatosan sportoltam versenyszerűen,a badit kiegészítő sportként kezdtem el,hogy erősödjek egy kicsit.De már az első pár hónapban rabul ejtett,úgyhogy ma már csak ennek élek :)
Az első 2 évben szépen fejlődtem,majd egyre lassabb lett a folyamat.Táplálékkiegészítőket folyamatosan szedtem mindig,és mivel olyan termekbe jártam ahol már akkoriban lehetett kapni 1-2 eredeti amerikai kiegészítőt,lehetőségeimhez képest mindig próbáltam azokat előtérbe helyezni.
Mondhatom azt,hogy az edzéseket egy évben egyszer függesztem fel 1 hétre,a nyaralás alatt.Az étkezéseket folyamatosan tartom,én úgy érzem mindent megteszek a fejlődés érdekében.
Az első 4 év után jött el a holtpont,amikor is hosszas egyeztetés után,belekóstoltam "másfajta kiegészítőkbe".Pontosabban két fajtába :)
Testsúlyom 12 kg-ot gyarapodott,megerősödtem,de fél év alatt visszament először 4,majd később további 4-6 kg.
Ezek után úgy döntöttem,nem folytatom tovább,maradok a kiegészítőknél,és mindent megprobálok kihozni magamból azoknak a segítségével.
Ez így megy 6 éve.
A tömegeléssel világ életemben problémáim voltak,igaz alkatomból adódóan el sem zsírosodtam soha(max. a hasam),de nem tudok elmozdulni 81-83 kg-ról.
Szeretnék egyszer egy olyan tömegre szert tenni,amivel már kipróbálhatnám milyen egy igazi kemény diéta :)
Persze úgy érzem most is tisztán étkezem.
Fehérjebevitelem 2.5 g/tskg,ch 4-4.5g/tskg(ez mehetne feljebb is).
Legutoljára BSN,No-xplode,Cellmasst + fehérjéket(ami egész évben megy) nyomtam kb 3 hónapig,igazán nagy változást nem éreztem.

Ebben a kúrában van minden reményem,ez most tényleg egy olyan komplett szett,aminél nincs mellébeszélés!Ennek be kell válnia!

Bevezetőmet azért írtam hosszabra,mert hátha vannak olyanok közületek,akik magukra ismernek,és a naplóm alapján választ kapnak ők is pár kérdésükre.

Tehát a kiegészítők tárháza,az extremefit jóvoltából az álltalatok is ismert termékek+kiegészítettem Dymatize High protein mega gainerrel,és bcaa aminósavval.
Az előbb említett tömegnövelőre kb. 2 hónapja bukkantam rá,és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Kiegészítésképpen annyit írnék még,hogy 3 héttel ezelőtt megkerestem Johnnyt egy privát emaillel,leirtam gondom-bajom,adataimat,és Ő azt javasolta,éjszaka állítsam be az órát,és az alvásidő felénél kelljek fel meginni egy turmixot.Ezt követem 3 hete,ma reggel fogok azóta először mérlegre állni,remélem pozitív eredményekkel.
Tehát eddig sem küszködtem motivációs hiánnyal,eltökélt szándékom a tömeg építése,ez a teszt most nekem egy igazi áldás,hogy megnézhetem mit is bírok igazán.

És végül,de nem utolsó sorban szeretném kifejezni hálámat az Extremefit csapatának,és Steve Namatnak,hogy beválasztottak a tesztelők közé.Hálám örökké üldözni fog titeket,cserébe mindent beleadok az eddigieknél is keményebben =/+'

Ma már bevettem egy levél Plazmát,egy halodrol,a multivitaminomat,az edzés előtti aminókat,és kicsit izgatott vagyok,mert indulok edzeni.

Estére lemérem a pontos adataimat,és közzéteszem,hogy is festek induláskor.

Köszönöm a figyelmet!

2008. Február 11. - 13:33:26
Válasz #1

Bandi

Vendég
Túl vagyok a hét első edzésén,ami nálam a lábazást jelenti.
Azért teszem előre,mert ez a leggyengébb izomcsoportom.

Mikor írtam a bevezetőm,épp a superpumpot kortyolgattam.Ott már éreztem némi "izgatottságot".
Aztán kikapcsoltam a gépet,bepakoltam a táskámba,és kirohantam a lakásból.. :-)(-:
Itthon hagytam a telefonom,a K-1 felvételt amit a haverom kért.Egy célom volt,hogy minél előbb a terembe érjek.

Aztán egyszercsak lelábaztam...
A súlyokat alig érzékeltem,majdnem mindenhova +10-20 kg-al többet tettem,de inkább az "izgatottságra" figyeltem.
Végig toporogtam,alig pihentem.
Edzés közben bezúztam a size on-t,utána ráittam a h.p mega gaineremet. :-oD
Most várok ,hogy lecsillapodjak.Kicsit felpörögtem..

A mérleg pont rossz volt ma a teremben,u.h hiteles testsúlyt holnap mérek.
A centit délután veszem elő,most képtelen vagyok rá..

Azt tudni kell hogy a vérnyomásom alapból kicsit alacsony,nem kávézom soha.
Az NO-Xplode ugyan ezt produkálta anno,kell 1 hét még hozzászokom.
Superpumpból másfél adagot ittam csak meg.
Kemény 6 hét lesz ez :-/-

2008. Február 11. - 14:34:17
Válasz #2
Nem elérhető

parrre


Hajrá ! Drukkolok neked! Kiváncsi vagyok a sp250-re meg a halodrol-ra....  =/+'

ui : Az összes tesztelő annyit ír hogy a teszt után ki lehet adni a Gaspari tesztelők nagyenciplopédiáját 7 kötetben.   !+"% De így a jó .. @:-)

2008. Február 11. - 14:46:21
Válasz #3

Bandi

Vendég
Köszi a bíztatást!

A s.p250-nel tudtam hogy ez lesz,még mindig kóválygok,és jól tele is van a gyomrom.
Éppen készítem az ebédemet,remélem nem hányom le az angoltanárom :----

2008. Február 11. - 14:47:24
Válasz #4

Bandi

Vendég
még annyit hozzátennék hogy ami még dobni fog sokat az szerintem a size on.

2008. Február 12. - 13:30:46
Válasz #5

Bandi

Vendég
mára megjavult a badiban a mérleg u.h leírom az adatokat.

kor:26 év
testsúly:84kg
comb:60cm
vádli:39cm(borzasztó!)
bicepsz:44cm
has(legzsírosabb pontján nem behúzva):85cm

2008. Február 12. - 13:53:28
Válasz #6

Bandi

Vendég
A tegnapi napon felgyorsult az anyagcserém,estére nagyon levert lettem,aludni nem igazán tudtam mélyen.A hasam elég puffadt volt,ezt szerintem a size on produkálta. :-/]

A lábamban fantasztikus izomláz van.

Ma ugye kimaradt a plasma jet,melledzés volt.Kirobbanó erőben nem voltam,de jó intenzívre sikerült az edzés,maximálisan bedurrantam.Az edzés közbeni size onnal ma is küszködtem kicsit,nekem nem megy le olyan könnyen,és ugye utána jön szinte közvetlen rá egy tömegnövelő turmix :-oD

Ahogy korábban írtam,Johnny tanácsát kértem a tömegnöveléssel kapcsolatban.Nos,remélem olvassa a topikomat,mert neki köszönhetően viszajött 3 hét alatt 1.5-2kg.
Johnny:my respect :-){
A hasam is zsirosodott kicsit,de belefér.
Úgyhogy ma nagyon örültem ennek a 84kg-nak.
Az izmaimon itt-ott ér látszik,nem vagyok túl fedett,sajnos a testzsírszázalékomat nem tudom hogy kell mérni,a teremben volt mérő,de pl. arról sem tudom mennyire hiteles..

Még annyit hozzá szeretnék tenni a mai beszámolómhoz,hogy nekem a centin és a mérlegen kívül az igazi motivációt az adja mikor megdícsérnek a teremben,erre volt ma példa,és kiváncsian várják ők is mit fejlődök ezektől a termékektől.

1-2 hónapja megfordult a fejemben hogy "más segítségért" nyúlok,mert ez a "testsúly" nem állapot.Ezzel kapcsolatban ugye érdeklődtem is a srácoktól a teremben,és ma pont meg is kérdezte az egyik közülük,mikor látott az edzés felénél:"na mi van elkezdődőtt?"
Én válaszoltam hogy igen,de nem más mint a R.G full brutál tömegnövelés >:D

Ha sikerül 86kg-ra felmennem ebben a minőségben,akkor....(na ezt még kitalálom,mi lesz) ;D


2008. Február 13. - 13:18:28
Válasz #7

Bandi

Vendég
Sziasztok!

A mai éjszakám sem telt mély alvással.
Reggel még mindig totyogtam,mert brutál mód lázas a combom még a hétfő után.

Reggeli után kb. 1 órával szoktam menni edzeni.Ugye megeszem a tojást,a zabot proteinnel,+ multivitamin,+aminósav,+plasma jet,+halodrol,+superpump,az ezekhez kellő mennyiségű fojadék,és edzés közben rákortyolgatom a size on-t---hát az brutál.Ennél már csak az edzés utáni turmix keményebb kihívás @:-)
(ugye tagnap nem volt plasma,nem is voltam ennyire ki..)

Természetesen ez panaszkodás,a szent cél érdekében mindent megteszek,csakhát ugye így kerek a beszámoló.

Egész edzés alatt émelyeg a gyomrom,de annak ellenére hogy azzal küszködöm,ma is fantasztikusan bedurrantam.
A hátamat nekem is nehéz igazán "jól" érezni,de ma ez nagyon jól sikerült Łł=

A súlyokat egyenlőre még nem pakolom fel túlzott mértékben.Arról szerintem a következő hetekben fogok írni.

Most megyek elkészítem az ebédem. <:-)
Úgy érzem mintha már híztam volna 5 kg-ot ;D

2008. Február 13. - 13:24:32
Válasz #8
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok!

A mai éjszakám sem telt mély alvással.
Reggel még mindig totyogtam,mert brutál mód lázas a combom még a hétfő után.

Reggeli után kb. 1 órával szoktam menni edzeni.Ugye megeszem a tojást,a zabot proteinnel,+ multivitamin,+aminósav,+plasma jet,+halodrol,+superpump,az ezekhez kellő mennyiségű fojadék,és edzés közben rákortyolgatom a size on-t---hát az brutál.Ennél már csak az edzés utáni turmix keményebb kihívás @:-)
(ugye tagnap nem volt plasma,nem is voltam ennyire ki..)

Természetesen ez panaszkodás,a szent cél érdekében mindent megteszek,csakhát ugye így kerek a beszámoló.

Egész edzés alatt émelyeg a gyomrom,de annak ellenére hogy azzal küszködöm,ma is fantasztikusan bedurrantam.
A hátamat nekem is nehéz igazán "jól" érezni,de ma ez nagyon jól sikerült Łł=

A súlyokat egyenlőre még nem pakolom fel túlzott mértékben.Arról szerintem a következő hetekben fogok írni.

Most megyek elkészítem az ebédem. <:-)
Úgy érzem mintha már híztam volna 5 kg-ot ;D
@:-) kemény reggeleid lehetnek
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 13. - 13:52:16
Válasz #9

Bandi

Vendég
Nem panaszkodom ;D
De délutánra már jobban szoktam lenni ;)

2008. Február 14. - 13:38:41
Válasz #10

Bandi

Vendég
A mai napom kicsit álmoskás,ez lehet köszönhető annak is ,hogy végre tudtam mélyen aludni {-)

Ez ki is hatott az edzésemre,ami váll volt,de mindent szépen becsületesen megcsináltam.

A hátamban jó kis izomláz van a tegnapitól,ennek nagyon örülök,mert ez általában nem jellemző.

Tegnap délután nagyon jól feszült minden izmom,és ez igen jó hír,mivel edzés előtt és után ez sajnos az én fizikumomra nem jellemző.Még a tricepszem is be volt durranva,pedig csak holnap lesz kar :)

2008. Február 15. - 10:00:16
Válasz #11

Bandi

Vendég
Zsír volt a gyurma magazin.
Seth,jó formában vagy :-){

Én a plasma jetet edzés előtt kb.30-40 percel előtte veszem be,mert délelőtt edzem,u.h nekem más választásom nagyon nincs is.
Tegnap már kifejezetten hiányoltam is.Alig várom már hogy bevehessem :)

A teganpi vállról elöljáróban csak annyit,hogy mára ott is brutál izomlázam lett.
A hétből már csak egy kar van hátra,edzés után megírom mit tapasztaltam(de van egy sejtésem mi lesz.. >:D)

2008. Február 15. - 13:28:36
Válasz #12

Bandi

Vendég
...kész is vagyok.
Lerendeztem a pajszert,aztán ráküldtem egy vádli edzést is.

2 napja nem puffadok,úgy néz ki helyreálltak a dolgok aminek nagyon örülök.

Az edzés természetesen nagyon jól sikerült.

Most 2 nap pihenő következik,amit 300km-rel odébb töltök,néha beesik egy ilyen "túra".
Lesz egy kis félreevés,ami nálam azt jelenti,hogy a fehérjebevitelre ugyan úgy figyelek,viszem a kiegészítőimet(kivéve,plasma+superpump),a ch-t kicsit elengedem,de most úgy érzem belefér,és jól is fog esni. /7%

Vasárnap este írok egy heti összegzést,amit az indulásnál tapasztaltam a termékekkel kapcsolatban,de biztosan ránézek majd ott is azért a netre.

Aki hétvégén edz,annak jó badizást,aki pihen,annak pedig jó regenerálódást,és izomnövekedést kívánok /:-)

2008. Február 17. - 21:27:26
Válasz #13

Bandi

Vendég
Heti összegzésem:

Mikor pénteken a zuhany alatt álltam a hét utolsó edzésén,olyan érzés kerülgetett,hogy igen,ez az a kombináció,amivel naturálban is lehet eredményt elérni,és reálisan nem csak 2,hanem annál is több kg-ot fel tudok szedni.

A hét durván kezdődött,mert mivel mindent szinte egyszerre küldtem be,kicsit felpörögtem,az első 2 napban alig aludtam.
Aztán egyre jobban vártam minden napot,hogy a teljes listát szedhessem be :)

Az edzéseim jól mentek,nagyon jól bedurrantam,és a vállamból még most sem ment ki az izomláz.

A plasmajetet hétfő,szerda,péntek szedem,hétvégén nem,a superpumpot is csak edzésnapokon.A többi minden megy előírás szerint.
Nekem superpumpból ráadásul elég 1,vagy max. másfél adag(legalábbis egyenlőre).

A nap végére sajnos folyamatos fáradtság van rajtam,a hétévgén sem tudtam magam rendesen kipihenni,az étkezéseket tartottam,de az ipari olaj adott a gyomromnak rendesen..

Olyan érzésem van mintha az influenza kerülgetne,de nem hagyom magam,megy a C vitamin gazdagon.

Remélem holnaptól minden megy tovább ott ahol abbahagytam.

A kiegészítőket külön nem osztályozom,hasonlóképp vélekedem mint a többiek.
Ami kiemelkedő,az tényleg a koncentráció,és remélem ez párosul a maximális izomtömeg növekedéssel is! =/+'

2008. Február 18. - 20:06:07
Válasz #14

Bandi

Vendég
Ma ismét láb edzés volt.

A puffadás úgy néz ki végleg megszünt!

A hétfőkkel az a bajom,hogy kissé álmos,de ma is sikerült a múlt hetihez egy gyors,intenzív edzést produkálnom.
Mint már írtam nem az erősségem ez az izomcsoport,de azért ma az utolsó 2 szériát guggolásból 130kg-al végeztem.(ritkán szoktam ennyivel,akkor is csak az utolsó szériát).

A többieknél olvasom hogy 3-4 órával előbb már beküldik a plasmát,lehet egyik nap kiprobálom reggel egyből a felkelés után,és akkor előbb kezdget el hatni.Bár úgy érzem nekem megfelel 45 percel edzés előtt is. 8-}

Van egy olyan érzésem hogy a holnapi beszámolóm első mondata az lesz:"...a lábamban orbitális izomláz van"