2024. Április 29. - 18:31:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg teszt By Bandi  (Megtekintve 19451 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 19. - 13:03:48
Válasz #15

Bandi

Vendég
ma csak annyit írok hogy:....

1 hét,és +1 kg @:-) @:-)

Bár így menne 6 héten át ;D

2008. Február 21. - 10:41:40
Válasz #16

Bandi

Vendég
Tegnap valami gáz lehetett a fórummal,mert pl. írtam Sly topikjába is,de nem jelent meg.

Ha esetleg itt olvasod,az én észrevételem csak annyi hogy szerintem a size on-t nyomasd pihenőnapokon is,én csak a superpumpot és a plasmát hagyom el a 2 pihenőnapra hogy ne pörögjek.

Olyan nagy mértékben még nem emeltem a súlyokon,bár én ezekre olyannyira nem is mentem igazán rá soha,a lényeg a szabályosság,és hogy jól bedurranjak.Ez viszont mostanában szinte fájdalmasra sikerül @:-)

Tegnap is pl. a hátazásnál kedvett kaptam a gyurmában látott csökkenő T-rúdhoz az utolsó szériában,meg kell mondjam igencsak jól esett!

A növekedést érzem,csak sajnos a hasam a legkiemelkedőbb most ebben,de nem gond,nekem a célom az,hogy végre beinduljon a súlyom.Azt lehet mondani hogy a hasam fedődött el,a többi testrész "minősége" szinte nem változott,tehát ami oda jött fel,az nem felesleg.

A plasmát tegnap 2 órával edzés előtt a tojás és a zab között vettem be,kb ugyan azt éreztem mint mikor edzés előtt kb.45 percel.

Olvastam Steve üzenetét hogy lehet majd menni még halodrolért,reagáltam is rá csak az az üzenet is eltűnt :)
Nem gond,természetesen élni fogok a lehetőséggel.

2008. Február 21. - 16:57:48
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Mit irt Steve a második doboz Halodrol-lal kapcsolatban? Az efit-féle szedési szisztéma szerint elég gyorsan el fog fogyni...

2008. Február 21. - 17:08:40
Válasz #18

Bandi

Vendég
annyit hogy a halodrolt 50% kedvezménnyel meg tudjuk venni,az intrapro-t pedig 20%-al.

De kérdezz rá,mert az a hozzászólás is eltűnt.

2008. Február 22. - 13:50:31
Válasz #19

Bandi

Vendég
A kar edzés nálam úgy néz ki hogy tricepszel kezdek.

Ma megfordítottam,és először csúnyán bedurrantottam a bicepszem,majd jött a tricepsz ami szűknyomással kezdődik nálam.

Amikor leengedtem a súlyt,azt hittem szétdurran a karom.Nagyon komoly érzés volt >:D

2008. Február 23. - 21:09:22
Válasz #20

Bandi

Vendég
A hétvége a pihenőnapoké,de most írnom kell...

Ez az első olyan kombináció (amivel találkoztam),ami meghozni látszik azt,amit vártam,amiért edzem.

A problémám mindig az volt hogy tréning közben hiába durranok be jól,előtte és utánna úgy festek(hiába étkezem kellőképp),mint aki nem edz.Persze ez az én meglátásom.

Ez most megváltozott,mert edzésen kivüli időszakban is majd szét durranok.
A karom ma egész nap "jelzett" hogy mérjem le,és most csak így este kíváncsiságból hidegen lemértem,és már +1 centit mutatott..

6 éve volt kb ekkora,csak akkor 89-90kg-hoz.És akkoriban kerülgettek hasonló érzések >:D

2008. Február 26. - 18:46:08
Válasz #21

Bandi

Vendég
Ma sem kapcsolták ki a gravitációt..

Jó gyenge voltam.
De nem gáz,annyira nem szomorít el soha, ha nem mennek úgy a súlyok,a lényeg hogy kő keményre bedurranjak,és ez ma sem maradt el.

2008. Február 28. - 16:27:28
Válasz #22

Bandi

Vendég
A plasmajettel kapcsolatban még az észrevételem:

Ugye heti 3 alkamlomra van elosztva,és az egyik ilyen a hátedzésekre esik.

Minden izomcsoportomat elég jól be tudom durrantani,de a hát az kissé nehézkes nálam.Pedig használok hevedert is,hogy kikapcsoljam a karomat stb..
Viszont amióta megy a plasmajet,azóta az egyik legjobb izomcsoportom,ami reagál az edzésre,nagyon jól bedurran,pedig a használt súlyok,és a gyakorlatok is szinte ugyan azok.

Viszont a gyomrom ma egy kicsit kivan,pedig a szokásosat ettem,és nem volt romlott semmi :-/]

2008. Március 02. - 18:34:28
Válasz #23

Bandi

Vendég
Nálam az újabb doboz halodrol @:-)

Szerencsére volt mégy egy dobozzal a sütikrémes H.P Mega Gainerből. :-oD
Le is csaptam rá egyből ;)

Holnap mérlegelés.
A hasamat körbemértem most kíváncsiságból,az jött 1.5 cm-t,de nem gáz.

2008. Március 02. - 21:28:46
Válasz #24

Bandi

Vendég
Megpróbálok képet betenni...

2008. Március 02. - 21:29:34
Válasz #25

Bandi

Vendég
Na jól van sikerült :)

Ezek a 2. hét végén készültek.

2008. Március 03. - 12:33:18
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Megpróbálok képet betenni...

Jók a képek, nem vagy zsíros, csak így tovább hombre  @:-)

2008. Március 03. - 13:25:45
Válasz #27

Bandi

Vendég
Köszi szépen :-){

Pedig tegnap eléggé lehangolódtam,mert nem érzem most valami jó formában magam.

A termünkban jönnek-mennek a mérlegek,eddig mindig digitális volt,és pont amikor elkezdtem a kúrát,akkor hoztak egy újat,ami hagyományos.
Viszont mindenki panaszkodik rá hogy össze-vissza csal.
Ma nekem pl. kicsit sokat mutatott,u.h innentől fogva az itthonihoz fogom viszonyítani a maradék 3 hetet.

Most mértem itthon,és:86.5kg.

2008. Március 03. - 13:30:37
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi szépen :-){

Pedig tegnap eléggé lehangolódtam,mert nem érzem most valami jó formában magam.

A termünkban jönnek-mennek a mérlegek,eddig mindig digitális volt,és pont amikor elkezdtem a kúrát,akkor hoztak egy újat,ami hagyományos.
Viszont mindenki panaszkodik rá hogy össze-vissza csal.
Ma nekem pl. kicsit sokat mutatott,u.h innentől fogva az itthonihoz fogom viszonyítani a maradék 3 hetet.

Most mértem itthon,és:86.5kg.

Jaja, én is egy mérleget használok, lehet hogy csal, de viszonyítási alapnak jó. Ingadozni nem ingadozik a mérése, tehát pontos elvileg  ::)

2008. Március 03. - 13:35:46
Válasz #29

Bandi

Vendég
igen,én is ezért döntöttem úgy az elején hogy ott mérem magam.De hiba volt.
Na mindegy,a centi legalább nem csal ;)