2024. Április 29. - 16:19:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gaspari Full Brutál Tömeg teszt By Bandi  (Megtekintve 19449 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 09. - 20:18:23
Válasz #30

Bandi

Vendég
Sziasztok!

Írok pár mondtatot a 4. hetemről.

Nem minden nap írok,mert feleslegesnek érzem leírni a napi edzésemet,mivel abban túl nagy változás nem történik.
Vannak gyakorlatok a kúra alatt,amikben pl. gyengébb vagyok,és van olyan,amiben pár kg-al erősebb..
Azért nem számottevő ez a kérdés azért sem számomra,mert van mikor 5 kg-al könnyebben jóval erősebb vagyok.Ez nálam időszakonként változik.

Természetesen az edzések alatt nagyon jól bedurranok,és ez nekem elég,lemondtam már arról hogy óriási súlyokat nyomjak,persze ez nem azt jelenti hogy a lehetőségekhez képest nem teszem fel a maximális súlyt.

Az étkezést viszon erőltetem,célom hogy minél többet hízzak.Ez is volt a célom az elején.

Ez a hetem olyan álmoskásan ment,elég nehezen kezdtem el edzeni,hiába vettem be mindent.Ez egy pár bemelegítő széria után persze változik.

Holnaptól bekapcsolódik a novedex is,és továbbra is várom a legjobbakat :)

2008. Március 11. - 10:12:14
Válasz #31

Bandi

Vendég
Tegnap megcsináltam azt az óriáskört combra,amit Lauter Viktor tol a gyurma magazinban.Havonta,kéthavonta egyszer alkalmazom.
Most nem igazán tudok lábra állni @:-)

Én elszedem a teljes második doboz halodrolt,csak sajnos most néztem a plazmajetet,és az is a végét járja :(

Amire viszont feltétlen szükségem lesz,az még egy doboz size on,vagy egy cellmass(a barátibb ára miatt).Ez, a halodrol,és a novedex menne még a hátralévő időben.(természetesen+turmixok)

Tegnap mértem magam,87 voltam.1kg-al már tulmentem a reálisan kitüzött cél felett.Innentöl ha többet mutat,elérem a 6 évvel ezelőtti súlyom,egy teljesen más módszerrel. Łł=

2008. Március 11. - 19:55:38
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 11. - 20:39:23
Válasz #33

Bandi

Vendég
Köszi Hopi ;-oo-;

Ma fényképeztem magam,de nem tenném ki. :)Úgy érzem azért ahogy jön a súly,vesztem kicsit a formát,de ez normális,erre vártam hogy elinduljak.

2008. Március 14. - 20:32:01
Válasz #34

Bandi

Vendég
A size on majdnem elfogyott,u.h ma vettem egy újabb dobozzal.
Most citromosat,mert arra azt írtátok hogy finom.
Halodrol még van 2 levéllel,plazmából is ennyi van.

U.h a szokásos proteinek,halodrol,novedex,size on,és amino megy még.
A superpump még talán kibírja a jövő hetet.

A novedexet amúgy már érzem 8-)

2008. Március 20. - 14:14:27
Válasz #35

Bandi

Vendég
Jövő hét elején fejeződik be a kúra,u.h akkor írok majd egy hosszabb összegzést..

Ma csak egy gyenge sztori van:
A masszőr srác néha kilóg edzeni.Odajött,és egy olyan mindent sejtő mosollyal rákérdezett:"te is szúrsz valamit?" 8-)
Egyszerűbb lett volna rávágnom hogy igen,mert vesztemre elsoroltam hogy miket szedek,de látszott rajta hogy egyik fülén be,a másikon ki.
Kb. 3 héttel ezelőtt is kaptam már dícséretet több sráctól,ők csak megjegyezték hogy vastagabb lettem :)

Én amúgy most fedettnek érzem/látom magam,de ennek a dolognak ez a velejárója.

2008. Március 24. - 20:07:29
Válasz #36

Bandi

Vendég
Sziasztok!

Mivel ma telt le a 6 hét,ezért leírom a tapasztalatokat,és az eredményeket.

A termékek hatásáról folyamatosan írtam,igazából erre építettem fe a naplómat.
Kirobanó erőnövekedésről nem tudok beszámolni,de némely gyakorlatnál azért megpakoltam a rudakat.

A kúra alatt a következők járultak hozzá a fejlődésemhez:
1.superpump250
2.sizeon
3.halodrol 2 doboz
4.plasmajet
5.novedex xt
6.intrapro+dymatize Elite Whey
7.High protein mega gainer(dymatize) kb 2 és fél doboz.
8.dymatize bcaa amino
9.multivitamin(prolab)

A felsorolt dymatize termékeket folyamatosan szedem,ezért nem hagytam ki most sem.

Az étkezésem nagyon egyszerű volt,tojás,csirkemell,zab,rizs,pufirizs,teljes kiörlésű kenyér,zöldségek.Egész évben ebből áll a tápanyagbevitel.
A csirkemell végig natur volt,mert egyszerre sütöttem le a napi adagot,és nem akartam vele variálni.

Elemzés:

-N.O fokozók közül az no-xplodeot próbáltam,a superpumpra hasonlóképp reagáltam.Alacsony a vérnyomásom,bőven elég volt edzés előtt 40 percel 1 adag,kizárólag edzésnapokon.

-Kreatinok közül szedtem már sokfélét,a legminőségibb eddig a cellmass volt,de úgy érzem a sizeon magasan veri,mert nagyon jól kitöltött.Az első 1-2 hétben keményen puffassztott,de mára már semmi gond.Ebből a termékből vettem még egy dobozzal,u.h azt folytatom még tovább.

-Az igazi komoly áttörést viszont úgy vélem a halodrol okozta,nagyon jól reagáltam rá.Én csak napi 3 szemig mentem fel.

-A plasmajet nagyon komoly szer,az első edzésemen jól kész is voltam tőle @-o
Inkább "haladóknak" ajánlanám.A legjobban ami tetszett benne,hogy olyan feszültséget okozott egész napra,amire szerintem minden badis vágyik.A héten az utolsó levél mindig a karedzésre jutott,ott minden alkalommal olyan érzésem volt,hogy kettészakad a bicepszem.A másik levél a hátedzére jutott,ott viszont nagyon jól ott tudtam lenni agyban.
Edzés előtt k.b50 percel,regelli közben vettem be.

-A novedex még most is megy,remélem jól megtartja azt amit összeszedtem.

-Intraproról igazából csak azt tudom nyilatkozni,hogy igazi minőségi protein(mondjuk az extremefitten belül nem találkoztam még gagyival,nemúgy mint máshol),a csokis ráadásul olyan ízű,mint a BSN dessert proteinje.

A kúra alatt nem voltam idegbeteg,sőtt,kiegyensúlyozott voltam,még a szokásos itthoni vitákat is jól kezeltem :D

Nagyjából ennyi.

Mielőtt beírnám az adatokat,annyit még hozzátennék,hogy nálam nem úgy jött ki ez az eredmény,hogy éppen betegség után le voltam fogyva,vagy éppencsak edzegettem,vagy hogy egyáltalán nem szedtem kiegészítőt.Ami még a kúra melett szól,hogy nem kb.1-4 év edzés után "tolt" meg,amikor még azért kisebb változásoktól is fejlődik az ember.


Testsúly:83kg---88.3kg(+5.3kg)
Kar:       44cm---45.3cm(+1.3cm)
Comb:    60cm---62.5cm(+2.5cm)
Vádli:     39cm---40.5cm(+1.5cm)
Has:       85cm---88cm(+3cm) :-[

A mellemet kár hogy nem mértem körbe,mert a hátam,és a vállam vastagodott be igazán.

Köszönöm hogy figyelemmel kísértétek az almúlt 6 hetemet.
Ez a kúra sokat segített nekem,és bebizonyította hogy így is lehet szép eredményeket elérni.
Jövő héten megpróbálok képet betenni még,de az lett volna az igazi,ha úgy csinálom az elején mint AnitaH,mert úgy látszódik a különbség.

Mégegyszer köszönet Steve Namatnak hogy beválasztott a tesztbe,és az egész Extremefit csapatnak :-){

2008. Március 25. - 01:20:11
Válasz #37
Nem elérhető

Seth


én is ám olvaslak, össze is hasonlítottam az eredményeinket  ;) ...és az kell hogy mondjam a számok Nálad is meggyőzőek, kár, hogy mellkast nem mértél, majd legközelebb!  :-)! És egy képet azért várunk... hamár nincs is most előtte, legyen ez a következő lépcsőd előtte képe!   :-):-)::

u.i.: Nekem is csak utána meg közben képeim vannak általában, de valahol azoknak is javulniuk kell ha fejlődünk...  8-) így van mit mivel összehasonlítani, és legalább a két lejobbadat hasonlítod, na az igazi mérce!

2008. Március 26. - 19:48:49
Válasz #38

Bandi

Vendég
És akkor a beígért képek...
Sajnos nem a legjobb minőség.

2008. Március 26. - 19:51:00
Válasz #39

Bandi

Vendég

2008. Március 26. - 20:15:10
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


És akkor a beígért képek...
Sajnos nem a legjobb minőség.

Nagyon állat, gyorsan vissza is néztem hogy mekkorák a méretek, mert sokkal nagyobbnak nézel ki  :-)!  :-){

2008. Március 26. - 20:18:56
Válasz #41

Bandi

Vendég
És akkor a beígért képek...
Sajnos nem a legjobb minőség.

Nagyon állat, gyorsan vissza is néztem hogy mekkorák a méretek, mert sokkal nagyobbnak nézel ki  :-)!  :-){


Köszi God ;-oo-;

2008. Március 26. - 20:41:17
Válasz #42
Nem elérhető

hopika


 :-)!
Zsír lett-de biztosak is voltunk benne... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 26. - 21:24:53
Válasz #43

Bandi

Vendég
:-)!
Zsír lett-de biztosak is voltunk benne... ;-oo-;

Kösz Hopi @:-)

Egy ilyen lehetőséggel élni kell! :)