2024. Április 29. - 16:55:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35315 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 14. - 17:58:00
Válasz #15
Nem elérhető

sixooshu


Van benne logika... szerintem kipróbálom én is ezt a módszert.

2008. Február 14. - 19:35:26
Válasz #16
Nem elérhető

Sly


Gratulálok!
Láttalak a mai Gyurma Magazinban a Sport 1-en...
Remekül néztés ki és az a teszt után még jobb formában leszel majd... szerintem...
Sok sikert!

2008. Február 14. - 22:00:09
Válasz #17
Nem elérhető

Seth


Köszönöm a bíztatást!  @:-) meg is teszek érte amit tudok!  =/+' Hajrá Neked is! Csináljunk egy jó statisztikát, hamár ilyen csomagot kaptunk   8-)

2008. Február 14. - 22:19:02
Válasz #18
Nem elérhető

Seth


Ma láb nap volt Berkes Úrnak igaza volt!  d:)  Plazma Jet használat: edzés előtt 6 órával :-/--

2008. Február 14. - 23:35:18
Válasz #19
Nem elérhető

shp


Első alkalommal ettől e miatt borultam meg a melóhelyen.  @-o Alig vártam, hogy lejussak a terembe  ;D

2008. Február 14. - 23:43:58
Válasz #20
Nem elérhető

Cressler


Láttalak ám a GYurmában   =/+'    :-)!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 15. - 08:57:45
Válasz #21
Nem elérhető

Sly


Szia..

A Plasma Jet 6 órával edzés előtt?? Nem túl korai szerintetek?
Én este edzek 6 úrától és kb. 3 órával előtte vettem be. Nekem így is elég hatásos volt.
Szerintetek vegyem be még korábban?

2008. Február 15. - 09:04:22
Válasz #22
Nem elérhető

shp


Szia..

A Plasma Jet 6 órával edzés előtt?? Nem túl korai szerintetek?
Én este edzek 6 úrától és kb. 3 órával előtte vettem be. Nekem így is elég hatásos volt.
Szerintetek vegyem be még korábban?

Én pl. kb 4-5 órával edzés elött vettem be...( nem hiszem, hogy érdemes lenne korábban...)  /:-)

2008. Február 15. - 11:30:26
Válasz #23
Nem elérhető

Seth


Köszi az észrevételt... Nálam 8óra sok volt, 6 órával előtte: működött... Kipróbálom 4 órával előtte aztán nyilatkozom  ;) hátha így még jobb... aztán egyszer 2 órával edzés előtte is... Szóval a végére csak sikerül kisakkozni  :-}

2008. Február 17. - 18:51:19
Válasz #24
Nem elérhető

Seth


Kis türelem és jön a heti értékelő...  ;)

2008. Február 17. - 21:32:49
Válasz #25
Nem elérhető

Seth


Rááltam a mérlegre, nem árulom el még, de megindult felfelé a mutató,   @:-) ami köszönhető a kiegeknek, a magasabb kalóriának, a telített/telítődött glikogénraktáraknak, és egy pici bőr alatti viznek...

A héten éreztem egy kevés puffadást, ami hét végére csökkent. Valószínüleg hozzá kellett egy picit szoknom a kiegekhez, mivel az elég közel elfogyasztott Superpump 250, Size On, és Intrapro után (edzés előtt alatt és után ittam...) egy-két órával éreztem erősebben.

A halodrol sztem most kezdi csak igazán kifejteni a hatását...

A Plazma Jet Nekem is bejött! Igen most úgy néz ki ez a négy óra lehet kb az ideális idő...  @-o

Jó hangulatban jó erőben érzem magam mind a teremben mind a hétköznapokban. Mindig várom, hogy leérhessek a terembe  :-/-- =/+'


Úgyhogy eddig egészen pontosan az amit vártam tőle  ;) Még hatszor ennyi és a célnál... First Stage complete!

2008. Február 18. - 21:55:10
Válasz #26
Nem elérhető

Seth


Friss jelentés a teremből! Ma meglepően erős voltam magamhoz képest! Nálunk a rúd "szabvány" 13 kilós... Bár tudnám ez milyen szabvány  ;D ;D Szóval felraktuk összesen 143 kilóra (kiváncsiságból 10 kilónként emelve) az első kettő teljesen magamtól a második kettő pedig segítséggel, de kiment. Mondanom sem kell hogy nem vagyok a mellpattintós technika híve, szóval ezek viszonylag lassabb ismétlések voltak. Mindezidáig ilyet kb 10 kilóval kevesebb súllyal csináltam csak... Meg vagyok döbbenve!!  @-o Lehet másoknak ez nem olyan nagy súly, de nálam (80 körüli testsúly mellett) idáig erre nem volt példa!

2008. Február 18. - 22:24:43
Válasz #27
Nem elérhető

Ren


Friss jelentés a teremből! Ma meglepően erős voltam magamhoz képest! Nálunk a rúd "szabvány" 13 kilós... Bár tudnám ez milyen szabvány  ;D ;D Szóval felraktuk összesen 143 kilóra (kiváncsiságból 10 kilónként emelve) az első kettő teljesen magamtól a második kettő pedig segítséggel, de kiment. Mondanom sem kell hogy nem vagyok a mellpattintós technika híve, szóval ezek viszonylag lassabb ismétlések voltak. Mindezidáig ilyet kb 10 kilóval kevesebb súllyal csináltam csak... Meg vagyok döbbenve!!  @-o Lehet másoknak ez nem olyan nagy súly, de nálam (80 körüli testsúly mellett) idáig erre nem volt példa!

Azta :-O , akkor jön az erő rendesen!!!
80kg-os testsúlynál ez abszolút kiváló, akkor olyan 150körül van a vége!(teljesen jó) :D
És meg kell jegyezni:NEM VAGYUNK ERŐEMELŐK!!!! ::)
Csak így tovább!! :-)!

2008. Február 18. - 23:57:06
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Friss jelentés a teremből! Ma meglepően erős voltam magamhoz képest! Nálunk a rúd "szabvány" 13 kilós... Bár tudnám ez milyen szabvány  ;D ;D Szóval felraktuk összesen 143 kilóra (kiváncsiságból 10 kilónként emelve) az első kettő teljesen magamtól a második kettő pedig segítséggel, de kiment. Mondanom sem kell hogy nem vagyok a mellpattintós technika híve, szóval ezek viszonylag lassabb ismétlések voltak. Mindezidáig ilyet kb 10 kilóval kevesebb súllyal csináltam csak... Meg vagyok döbbenve!!  @-o Lehet másoknak ez nem olyan nagy súly, de nálam (80 körüli testsúly mellett) idáig erre nem volt példa!

Eddig nekem is 144 volt a csúcsom, legutóbb 150-be ment 4, de az utolsónál megreccsent a mellem, azóta nem próbáltam még.. Legutóbb 100-ig mentem csak, ott nem fáj. Vigyázz, a hirtelen erőnövekedés nem mindig jó  :-!!!

2008. Február 19. - 00:11:26
Válasz #29
Nem elérhető

Seth


Oké, ez jó gondolat, amúgy is picik az izületeim, lehet legközelebb 6 alá nem is megyek!