2024. Május 16. - 15:18:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35487 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 24. - 21:31:37
Válasz #45
Nem elérhető

Seth


saccra olyan kilenc év,  "elég" korán kezdtem...  ;)

2008. Február 24. - 21:36:15
Válasz #46
Nem elérhető

tas


saccra olyan kilenc év,  "elég" korán kezdtem...  ;)

akkor még van időm  :-}  ;D
ha majd olyan érett és definiált leszek mint te, akkor okés...

2008. Február 24. - 21:38:47
Válasz #47
Nem elérhető

Seth


Persze az eleje kölyökként inkább "játék" volt nem csináltam gerinterhelő gyakikat, meg kicsi súly, meg heti 2 edzés inkább kiegészítés volt, szerettem mindent csinálni, kötélmászóverseny, rövidtávfutás ,egy kis szertorna stb... bármi jöhetett, voltam vagy ötvenegynéhány kiló... a doki mondta is egészséges gyerek csak soványka  !+"%

2008. Február 24. - 21:52:15
Válasz #48
Nem elérhető

tas


Persze az eleje kölyökként inkább "játék" volt nem csináltam gerinterhelő gyakikat, meg kicsi súly, meg heti 2 edzés inkább kiegészítés volt, szerettem mindent csinálni, kötélmászóverseny, rövidtávfutás ,egy kis szertorna stb... bármi jöhetett, voltam vagy ötvenegynéhány kiló... a doki mondta is egészséges gyerek csak soványka  !+"%

Most is vékony vagy... legalábbis a derekad. Akkor látom megvolt az alapod az edzéshez (pl. torna sztem a legjobb).. nekem sajnos kevésbé... dehát majd alakul. és frankó volt a gyurmában a karedzésed. mindig szuperszettben edzed a kettőt egyszerre, vagy néha szétbontod bic-tric-re?

2008. Február 24. - 21:56:02
Válasz #49
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 24. - 22:00:58
Válasz #50
Nem elérhető

Seth


Kétszer van kar egy héten, 1 szuperszettes +váll is, és van egy kevés tric mell után és egy kevés bic a hát után... de ezek sem ilyen kőve véésett szabályok, most épp így van  ;)

2008. Február 26. - 18:34:20
Válasz #51
Nem elérhető

Seth


Egy apró történet...  ;D ;D "Hosszú műszakos" nap volt az egyetem most értem haza. Hajnaplban gondolván ennyi ideig leszek benn csináltam egy csomó kaját, majd vettem az egyik legnagyobb dobozom és mindent beleöntöttem, a csirke,rizs súlya közel két kiló volt és a doboz is tekintélyes, vidáman sétálok be az előadásra rajtam oldaltáska két kezemben óvatosan a dobozzal, hogy még óra közben falatozzak egy kicsit.  Rámnéz a srác, majd le a dobozra és kedvesen egyetlen egy szó hagyta el a száját:

-Hörcsög?

2008. Február 26. - 18:36:52
Válasz #52
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 26. - 20:42:55
Válasz #53
Nem elérhető

fastor


Egy apró történet...  ;D ;D "Hosszú műszakos" nap volt az egyetem most értem haza. Hajnaplban gondolván ennyi ideig leszek benn csináltam egy csomó kaját, majd vettem az egyik legnagyobb dobozom és mindent beleöntöttem, a csirke,rizs súlya közel két kiló volt és a doboz is tekintélyes, vidáman sétálok be az előadásra rajtam oldaltáska két kezemben óvatosan a dobozzal, hogy még óra közben falatozzak egy kicsit.  Rámnéz a srác, majd le a dobozra és kedvesen egyetlen egy szó hagyta el a száját:

-Hörcsög?
Łł= Łł=
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 28. - 21:59:25
Válasz #54
Nem elérhető

Seth


Csütörtök lábanap! Ilyen jót rég edzettem  @-o @-o ! Eléggé enervált voltam előtte, így mondtam magamban no most minden kellékemet felhaszálom kicsit keverve, hátha így mégjobban üt, Plazma 5 db, Aletered state 4db, Superpump 250, egy kávé kombó (elég ritkán ritkán kávézom), +jókora adag rizs! Edzés közben persze: Size on. Hát erő megvolt, durrantam is rendesen! A végére már egy kétszer be is szédültem, meg hányingerem is volt, de összességében nagyon ütősre sikerült!
 :-):-)::
 

2008. Március 02. - 21:04:06
Válasz #55
Nem elérhető

Seth


No újra itt!

Hétvége... A súlyom megint egy kicsit stagnál  @-o Úgyhogy a cél érdekében újabb trükköket kell bevetnem. Kicsit nehézkes már ez az ételmennyiség elfogyasztása, de jövő héten mindenképp robbantani akarok. Ez a teszt azért is jó, mert csakazértis látni akarom a lehetőségeimet! Ma este elkezdem a kisérletezést a jó öreg rizses tuxmixokkal. Mivel, hogy ihatónak kell maradnia nagyjából, ez nagyon nagy mennyiségű folyadékot jelent ami a nap első részében (16h-ig) fogja remélhetőleg biztosítani a szénhidrátot. Az össz. rizs mennyiséget inkább le sem írom, ez még a kisérletezés része, és biztos az mondanátok na ez már túlzás  ;) ...de egész egyszerűen látni akarom mi az amivel "ki tudom billenteni az egyensúlyából" a szervezetem, + egy heti ilyen zúzásba biztos nem halok bele, és nem is leszek zsírdisznó  8-) ;D a min. 85 kilót csakazértis elérem jóformában a 6. hét végére...  :-):-):: Drukkoljatok!  o:)

2008. Március 02. - 21:07:55
Válasz #56
Nem elérhető

fastor


No újra itt!

Hétvége... A súlyom megint egy kicsit stagnál  @-o Úgyhogy a cél érdekében újabb trükköket kell bevetnem. Kicsit nehézkes már ez az ételmennyiség elfogyasztása, de jövő héten mindenképp robbantani akarok. Ez a teszt azért is jó, mert csakazértis látni akarom a lehetőségeimet! Ma este elkezdem a kisérletezést a jó öreg rizses tuxmixokkal. Mivel, hogy ihatónak kell maradnia nagyjából, ez nagyon nagy mennyiségű folyadékot jelent ami a nap első részében (16h-ig) fogja remélhetőleg biztosítani a szénhidrátot. Az össz. rizs mennyiséget inkább le sem írom, ez még a kisérletezés része, és biztos az mondanátok na ez már túlzás  ;) ...de egész egyszerűen látni akarom mi az amivel "ki tudom billenteni az egyensúlyából" a szervezetem, + egy heti ilyen zúzásba biztos nem halok bele, és nem is leszek zsírdisznó  8-) ;D a min. 85 kilót csakazértis elérem jóformában a 6. hét végére...  :-):-):: Drukkoljatok!  o:)
drukkolunk ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 03. - 13:43:02
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


No újra itt!

Hétvége... A súlyom megint egy kicsit stagnál  @-o Úgyhogy a cél érdekében újabb trükköket kell bevetnem. Kicsit nehézkes már ez az ételmennyiség elfogyasztása, de jövő héten mindenképp robbantani akarok. Ez a teszt azért is jó, mert csakazértis látni akarom a lehetőségeimet! Ma este elkezdem a kisérletezést a jó öreg rizses tuxmixokkal. Mivel, hogy ihatónak kell maradnia nagyjából, ez nagyon nagy mennyiségű folyadékot jelent ami a nap első részében (16h-ig) fogja remélhetőleg biztosítani a szénhidrátot. Az össz. rizs mennyiséget inkább le sem írom, ez még a kisérletezés része, és biztos az mondanátok na ez már túlzás  ;) ...de egész egyszerűen látni akarom mi az amivel "ki tudom billenteni az egyensúlyából" a szervezetem, + egy heti ilyen zúzásba biztos nem halok bele, és nem is leszek zsírdisznó  8-) ;D a min. 85 kilót csakazértis elérem jóformában a 6. hét végére...  :-):-):: Drukkoljatok!  o:)

Jó a hozzáállás, én is így szoktam, csak én zsírosodok is, ilyen hajlamú vagyok sajna  :P

2008. Március 07. - 00:05:16
Válasz #58
Nem elérhető

Seth


Ma egy kis kikapcsolódás volt, elmentem moziba, megnéztem barátnőmmel a Hipervándort (ez a magyar címe a Jumpernek, ezúton is szeretnék gratulálni a magyar címalkotó gárdának, főleg mikor a színész száját elhagyja a Jumper szó mikorözben a szinkronba Hipervándort hallunk  :-< ;D) . Az egyetlen jó a filmben, hogy vittem magammal kaját...  :-/-(-: ,közel két óra alatt 30 deka rizs 40 deka hús fogyott... Pedig ebből az ötletből a jó öreg Stanislaw Lem szerintem zseniális forgatókönyvet írt volna...  DE!  Iszonyat jól jött ez a kalória lábazáskor és az extra energia! S így mozi közben fel sem tűnt hogy kicsit besokkaltam már belőle  /7%,

2008. Március 07. - 10:02:09
Válasz #59
Nem elérhető

Yanou


Ma egy kis kikapcsolódás volt, elmentem moziba, megnéztem barátnőmmel a Hipervándort (ez a magyar címe a Jumpernek, ezúton is szeretnék gratulálni a magyar címalkotó gárdának, főleg mikor a színész száját elhagyja a Jumper szó mikorözben a szinkronba Hipervándort hallunk  :-< ;D) . Az egyetlen jó a filmben, hogy vittem magammal kaját...  :-/-(-: ,közel két óra alatt 30 deka rizs 40 deka hús fogyott... Pedig ebből az ötletből a jó öreg Stanislaw Lem szerintem zseniális forgatókönyvet írt volna...  DE!  Iszonyat jól jött ez a kalória lábazáskor és az extra energia! S így mozi közben fel sem tűnt hogy kicsit besokkaltam már belőle  /7%,

Off: Ezen a Jumperes témán én is szétröhögtem magam. Volt már pár félelmetesen hülyén "lefordított" cím a történelemben, de ez szerintem mindegyiken túltesz!  !+"% On