2024. Május 16. - 14:03:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit + Gaspari Nutrition + Seth + 6hét = ?  (Megtekintve 35485 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 07. - 15:51:19
Válasz #60
Nem elérhető

Seth


OFF: filmkritikát eztán nem írok a fórumra... megkaptam az első mínuszom, bár lehet nem ezért de akkor is  :angry:

2008. Március 07. - 19:24:29
Válasz #61
Nem elérhető

Seth


Megjöttem az edzésről, az egyik kollega olyan pólóba ment fel hogy nem hagyahattam itthon a bodybuilding.hu-s pólóm  ;D ))=/ , de persze előre lecsekkoltam, hogy én nézzek ki jobban  @:-)

Egész héten nagyon durrantam, úgy látszik nálam ennyi szénhidrát mellett nagyon megmutatja magát a kombó, a szőlős ízesítést egyszerűen nem tudom megunni, és edzés közben  (Size On) kicsit se terheli a gyomrot. A SuperPumpot meg olyan jó fél órával korábban iszom. A végére csak meglessz mindennek az ideje  :P az én karom nem tud 3 centi fölött durrani ha közel 2 centi akkor már úgy érzem szétrobban... 3,3 cm? huhh az eléggé más dimenzió...

2008. Március 07. - 20:27:37
Válasz #62
Nem elérhető

Ren


Megjöttem az edzésről, az egyik kollega olyan pólóba ment fel hogy nem hagyahattam itthon a bodybuilding.hu-s pólóm  ;D ))=/ , de persze előre lecsekkoltam, hogy én nézzek ki jobban  @:-)

Egész héten nagyon durrantam, úgy látszik nálam ennyi szénhidrát mellett nagyon megmutatja magát a kombó, a szőlős ízesítést egyszerűen nem tudom megunni, és edzés közben  (Size On) kicsit se terheli a gyomrot. A SuperPumpot meg olyan jó fél órával korábban iszom. A végére csak meglessz mindennek az ideje  :P az én karom nem tud 3 centi fölött durrani ha közel 2 centi akkor már úgy érzem szétrobban... 3,3 cm? huhh az eléggé más dimenzió...

Mindenki más, szerintem a combod viszont többet durran az enyémtől, mert az nekem csak 1 v max másfél cm-t annak ellenére h sokkal nagyobb a körfogata!  ;D /:-)

2008. Március 10. - 21:26:00
Válasz #63
Nem elérhető

Seth


Ma elkezdődik a Novedex éjjel... Várom már  ;D ;D Kiváncsi vagyok mi jót tud  :-)(-: A múlt hét nagyon bejött a kitűzött 85 kiló már megvan, most egy kicsit óvatosabban folytatom magasabb fehérjével, talán kicsit kevesebb szénhidráttal. A múlt heti nemegyszer napi 750 grammos rizsadagok után egy kicsit besokkaltam szerintem ez lesz a határ a gyomromnak  :----, ami még hasznos lehet.

Ma már "csak" 550g lesz, de a csirke viszont inkább a 80 deka felé hajlik, + egy-két tojás... A Plasmajetet lassan leváltja egy kevés Altered State, hogy maradék két hetet még meghajtsam. Utána egy néhány nap kötelező pihenő következik. Úgy érzem néhány hónap után szinte "kötelező" beiktatni, mert olyankor szokott minden előjönni, pl. vállfájás, ha nem figyelek a erre. Ez most 3 hónap folyamatos edzés után jön el, és sztem. egy könnyü hetet jelent max 2 átmozgató edzéssel,bőséges étkezzésel. 

Utána a megszerzett töümeget kicsit "megformázom", hogy megnézzem egy 83-84 kilós fazonba mennyire tudok minnél minőségibb tömeget megtartani... de ezek még a távlatok...

NO most már nyelvtanilag is érthető  :-}

2008. Március 10. - 22:00:13
Válasz #64

Bandi

Vendég
Szia Seth!

Jó ötletnek tűnik ez a kis pihenős edzésidőszak.Még soha nem csináltam ilyet,mindig nyomom ahogy tudom.Lehet ez is baj a fejlődésben.Sokszor csinálsz ilyet, és milyen időközönként?
Mondjuk így jobban belegondolva nem bírnám ki.Ez már betegség nálam :)

2008. Március 10. - 23:06:44
Válasz #65
Nem elérhető

Seth


Én is ilyen voltam, mint Te  @:-) de azon gondolkodom, mit szeretnék, jól kinézni, nem lesérülni, regenerálódni, vagy: +hetet edzeni. Ilyenkor mérlegelek, és úgy vagyok vele néha ahhoz kell a kitartás hogy ne edzem halálra magam  :P :P szerintem 3 havonta egy hét belefér. Régebben én se tartottam szünnapokat, de most valahogy hasznosnak érzem, és utána újult lendülettel visszatérek.   :--:  Szóval kinek a pap kinek a papné, meg bizti vannak itt okosabbak... de, ha engem kérdezel, még ha eretnek is: Kemény (<--ez fontos) 3 hónap után mögötted 1 hét inkább csak használ, menj el moziba kirándulni, fogalkozz a barátnőddel, látogass meg egy éttermet stb... csak a teremtől távol legyél. Nagyon fogsz vágyni a sikerre utána az biztos, és nem fásulsz bele! :-):-)::


2008. Március 16. - 19:06:42
Válasz #66
Nem elérhető

Seth


Sziasztok! Egy nagyon tartalmas hét áll mögöttem, a súlyom kb. fél kilót ment fel max., de ez nem is baj, a kitűzött cél  fölött vagyok fél-1 kilógrammal, úgyhogy kezdek megnyugodni, belerázódni a súlyba o:)  o:). Szép lassan elfogynak a Gaspari kiegek, úgyhogy újakat kell majd csatasorba állítani. Majd, mint írtam, egy hét pihi után  "megformázzuk" kicsit a felszedett tömeget. Jól tudom hogy ha 5-6 kiló jön föl abból a nettó tömeg beszálkásítva sokszor csak 1-2 kilogramm versenyfazonban, de ezen nem szomorkodom, mert ez tiszta!  Gondoljuk csak el! Évente zsírmentes tömegbe csak max 2-3 kg-ot fejlődök, akkor mennyit számít 1-2!!!  @-o  :-O Ha a színpadra + 2-3 kg-ot tudok vinni lepucolva, az általában feltűnik már! Ha jól emlékszem Bognár Gergő is csak ennyivel volt nehezebb 2005 és 2006 között, és mégis mindenkinek feltűnt, de majd Johhny kijavít ha tévedek a számokkal... És ugye itt egy nálam jóval izmosabb versenyzőről beszélünk.

Persze sokan mondják, hogy 10kilót felszedni könnyű  :-/-, de zsírmentes tömegbe, még a legkomolyabb nem legális cuccokkal is azt mondom: egy haladó testépítőnél szinte lehetetlen. Mekkora szó volt mikor Ronnie 10 kilóval nehezebben állt színpadra asszem 2003-ban! Pedig annak jórésze az újfajta, és sokkal bátrabb szénhidráttöltésnek, és rövidebb diétának volt köszönhető 2002-höz képest.

Úgyhogy, tudom még egy hét hátra van, de abszolult respect a gyártónak, és a kérdésre hogy vajon megéri e az árát hét nap múlva válaszolok (egyenként minden terméket kivesézve!),de szerintem sejtitek mit gondolok...  :-):-)::

 

2008. Március 21. - 00:06:38
Válasz #67
Nem elérhető

Seth


No elsőként egy képet szeretnék berakni, aminek az a címet adnám... "Plazmajet": ezt a kondíciót sikerült megőrizni a teszt végéig!  /:-)

2008. Március 21. - 00:29:20
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


No elsőként egy képet szeretnék berakni, aminek az a címet adnám... "Plazmajet": ezt a kondíciót sikerült megőrizni a teszt végéig!  /:-)

Hűha!  :-O  :-/-(-:  ;-oo-;  @:-)

2008. Március 21. - 06:49:38
Válasz #69
Nem elérhető

endre66



2008. Március 21. - 08:04:21
Válasz #70
Nem elérhető

hopika


Bazd!
Seth-szerintem te a füstölt csülöktől is eresedsz... @-o
Viccet félretéve,ha a többi is ilyen(és miért ne lenne az),akkor full respect!
 :-){
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 21. - 09:06:58
Válasz #71
Nem elérhető

Seth


És jöjjön egy dupla bicepsz, hogy látszódjon a massza ami feljött, elvileg +5,2kiló már a képen is látszik, részletek hamarosan... Köszi Efiték ez stack tényleg bejött!

2008. Március 21. - 09:26:40
Válasz #72
Nem elérhető

God Vazzeg


És jöjjön egy dupla bicepsz, hogy látszódjon a massza ami feljött, elvileg +5,2kiló már a képen is látszik, részletek hamarosan... Köszi Efiték ez stack tényleg bejött!

A képre:  :-){  :-)!

2008. Március 21. - 11:54:52
Válasz #73
Nem elérhető

Seth


Köszi, az elmúlt 6 hétben volt is munka vle bőven, néha kifordult a számból a kanál...  /:-)

2008. Március 21. - 12:13:42
Válasz #74
Nem elérhető

Rob


Mindig is irigyeltem az ilyen embereket akik tömegelésközbe szinte egy gramm zsírt nem szednek fel ;) @-o
Elég jó a kép Łł= :-)!
További sok sikert! =/+' =/+' =/+'
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D